اگه كسي كه دوسش داري با كسه ديگه ازدواج كنه؟؟؟

SEVDA.14

عضو جدید
کاربر ممتاز
ولي به نظرم دوس داشتن اگه واقعي باشه نه از بين ميره نه فراموش ميشه

mahdis.

عضو جدید
کاربر ممتاز
مبارکش باشه.ببررررااااششششششششش آرزوی خوشبختی کن.
صحیح ترین و معقولانه ترین راهه ممکن اینه.
اگه واقع خوشبخت بودن کسی که دوسش داری برات مهمه.
همین کارو کن!

yamaha R6

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اگر كسي كه شما دوستش داريد(اونم بدونه) بنا به شرايط و مشكلاتي بره با كسه ديگه ازدواج كنه شما چيكار ميكنيد؟
فراموشش ميكنيد؟ چگونه؟
ازدواج نميكنيد؟
با كسي كه دوسش نداريد ازدواج ميكنيد؟
اگه نتونستيد به كسه ديگه علاقه مند بشيد چي؟
از شهرتون ميريد؟
واسه خوشبختيش دعا ميكنيد؟
از دور نگاهش ميكنيد؟
چيكار ميكنيد؟

خوب ازدواج کنه خوشبخت شه

قرار نیست که بشینم غصه بخورم زندگی خودمو خراب کنم

SEVDA.14

عضو جدید
کاربر ممتاز
مبارکش باشه.ببررررااااششششششششش آرزوی خوشبختی کن.
صحیح ترین و معقولانه ترین راهه ممکن اینه.
اگه واقع خوشبخت بودن کسی که دوسش داری برات مهمه.
همین کارو کن!
اره واسم خيلي مهمه و همين كارم ميكنم هرز روز واسش دعا ميكنم
منم شدم ولي هرچي سعي ميكنم به روي خودم نيارم نميشه انگار
خوب ازدواج کنه خوشبخت شه

قرار نیست که بشینم غصه بخورم زندگی خودمو خراب کنم

غصه خودش مياد دست خودم نيس

Takesh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اره چاره اي جز اين ندارم

اولی سخته ! شما یه دومی هم پیدا کن اونم ازدباجش بده بره ! 50% الان غصه میخوری ولی دیگه برای بقیه ...... پوستت کلفت شده ! نه تنها دیگه ناراحت نمیشی بلکه عروسیشونم میری میرخصی :خخخخخخخخخخ

*جیگر طلا*

عضو جدید
کاربر ممتاز
بستگی داره
اگه دوست داشته و نتونستین به هم برسین ک خوب رومانتیک بازی میشه و عشقولانه اولش سخته ولی چاره نیست بهتره بهش فک نکنی چون یه جورایی به همسر فعلیش خیانت میکنی
اما اگه دوست نداشته و ولت کرده به جمله ی زیر توجه کن

شک نکن آینده ای خواهم ساخت ک گذشته ام در مقابلش زانو بزند قرار نیست من هم دل کس دیگری را بسوزانم برعکس کسی را که وارد زندگی ام میشود آنقدر خوشبخت میکنم که به هر روزی که به جای او نیستی به خودت لعنت بفرستی:D

*جیگر طلا*

عضو جدید
کاربر ممتاز
سودا جونی سعی کن فراموشش کنی نمیگم راحته منم خودم تو یه همچین شرایطی بودم
فقط فرقی ک داشت این بود ک نه من و نه اون هیچ کدوممون کم نمیاوردیم چون واقعا همدیگه رو دوست داشتیم
خونواده ی من به شدت مخالفت کردن (به دلایل خیلی زیاد)ولی خوب هم من هم اون و خونوادش خیلی پافشاری کردن خیلی
کارمون به جایی رسیده بود ک فکر زندگیو از سرمون بیرون کرده بودیم
بم میگفت فائزه یا به هم میرسیم یا هر دومونو میکشم و نمیذارم دست کس دیگه ای به تو بخوره
میخوام بگم ک هر دومون دیوونه شده بودیم شرایط خیلی سختی بود حتا یکی از دوستام بهم گفت اون منتظر تو نمیمونه منتتم نمیکشه به هر کی رو بندازه بهش نه نمیگن همین امروز و فرداس ک ازدواج کنه
فکر این ک اون بره با یکی دیگه ازدواج کنه منو دیوونه میکرد ولی اینو قبول کن ک اون دیگه رفته حالا تو باید تمام تلاشتو بکنی ک زندگیت خیلی خیلی بهتر از اون باشه حتما بعد یه مدت اگه موقعیتش پیش اومد ازدواج کن نذار اون فک کنه تو شکست خوردی و زندگیت دیگه تموم شده
بهترین انتقامی ک میتونی ازش بگیری اینه ک خودت و همسر آیندت اونقده خوشبخت بشین که اون از این ک امروز باتو یه همچین کاری کرد پشیمون بشه
حالا ک تنها شدی میتونی به خدا نزدیکتر باشی
ازش کمک بخواه
بهت آرامش میده
برات دعا میکنم...

SEVDA.14

عضو جدید
کاربر ممتاز
مهم نیست، با سرنوشت نمیشه جنگید.
يه طورايي
بستگی داره
اگه دوست داشته و نتونستین به هم برسین ک خوب رومانتیک بازی میشه و عشقولانه اولش سخته ولی چاره نیست بهتره بهش فک نکنی چون یه جورایی به همسر فعلیش خیانت میکنی
اما اگه دوست نداشته و ولت کرده به جمله ی زیر توجه کن

شک نکن آینده ای خواهم ساخت ک گذشته ام در مقابلش زانو بزند قرار نیست من هم دل کس دیگری را بسوزانم برعکس کسی را که وارد زندگی ام میشود آنقدر خوشبخت میکنم که به هر روزی که به جای او نیستی به خودت لعنت بفرستی:D
اره سعي ميكنم
سودا جونی سعی کن فراموشش کنی نمیگم راحته منم خودم تو یه همچین شرایطی بودم
فقط فرقی ک داشت این بود ک نه من و نه اون هیچ کدوممون کم نمیاوردیم چون واقعا همدیگه رو دوست داشتیم
خونواده ی من به شدت مخالفت کردن (به دلایل خیلی زیاد)ولی خوب هم من هم اون و خونوادش خیلی پافشاری کردن خیلی
کارمون به جایی رسیده بود ک فکر زندگیو از سرمون بیرون کرده بودیم
بم میگفت فائزه یا به هم میرسیم یا هر دومونو میکشم و نمیذارم دست کس دیگه ای به تو بخوره
میخوام بگم ک هر دومون دیوونه شده بودیم شرایط خیلی سختی بود حتا یکی از دوستام بهم گفت اون منتظر تو نمیمونه منتتم نمیکشه به هر کی رو بندازه بهش نه نمیگن همین امروز و فرداس ک ازدواج کنه
فکر این ک اون بره با یکی دیگه ازدواج کنه منو دیوونه میکرد ولی اینو قبول کن ک اون دیگه رفته حالا تو باید تمام تلاشتو بکنی ک زندگیت خیلی خیلی بهتر از اون باشه حتما بعد یه مدت اگه موقعیتش پیش اومد ازدواج کن نذار اون فک کنه تو شکست خوردی و زندگیت دیگه تموم شده
بهترین انتقامی ک میتونی ازش بگیری اینه ک خودت و همسر آیندت اونقده خوشبخت بشین که اون از این ک امروز باتو یه همچین کاری کرد پشیمون بشه
حالا ک تنها شدی میتونی به خدا نزدیکتر باشی
ازش کمک بخواه
بهت آرامش میده
برات دعا میکنم...
اما خونواده اون پافشاري نكردن كاش ميكردن
اونم به هركي رو بندازه ميدونم بهش نه نميگن
ميخوام خوشبخت شم اما يه جورايي نگرانم از اينده
ممنون از حرفات سعي ميكنم همين كارو كنم
ممنون از دعات بهش احتياج دارم واقعا فقط خدا بهم ارامش واقعي رو ميده
اينم درسته دعاش ميكنم هميشه

SEVDA.14

عضو جدید