اگه خدا 24ساعت هیچ گناهیو براتون ننویسه، چیکار میکنید؟

اگه خدا 24ساعت هیچ گناهیو براتون ننویسه، چیکار میکنید؟

• مجموع رای دهندگان
    41

zigguart

عضو جدید
یه عمر گناه کردیم نوشتن
24 ساعت گناه نمیکنیم تا خدا بدونه که همه جوره دوسش داریم و عاشقشیم

zigguart

عضو جدید
اما میشه یه کاری هم کرد
کلی خوبی تا دوبل حساب شه
قربون خدا برم

sky walker1

عضو جدید
وقتی خدا مرام بذاره گناه ننویسه منم مرام میذارمو گناه نمیکنم البته اگه قرارم شده گناه کنم کسیو که دوسش دارمو میبوسم با تمام وجودم

legend.68

اخراجی موقت
وقتی خدا مرام بذاره گناه ننویسه منم مرام میذارمو گناه نمیکنم البته اگه قرارم شده گناه کنم کسیو که دوسش دارمو میبوسم با تمام وجودم
بابا با مرام، اگه راست میگی و خیلی مرام داری حالا گناه نکن واقعا که ما ادما همه چیمون برعکسه

sky walker1

عضو جدید
والله من زیادی اهله گناه کار نادرس نیس کارایی که تو ذاته آدم هس بش گناه نمیکنم یسری کارایی که اکثرا گناش میدوونیم ولی اهله دروغو غیبتو تهمت زدن به مردمو ای سری کارا نیسم تا جایی که بتوونم نمیکنم کار اشتباه

gelayol joon

عضو جدید
کاربر ممتاز
فکر میکنم جواب سوالت تو همون نظر سنجی نهفته باشه..... من اگه کاریو انجام نمیدم که به اصطلاح کناهه برا اینه که عذاب وجدان میگیرم اگه انجامش بدم ینی خودم حس خوبی ندارم
کلا هر آدمی اولین باری که میخواد کار گناهو انجام بده این حسو داره ولی وقتی عادت شه دیگه نمیفهمه!

ElectricalENG

کاربر بیش فعال
اولا كه تعريف گناه از نظر آدم هاي مختلف متفاوته و نيازي به توضيح بيشتر نيست. اما براي من به شخصه هيچ فرقي نميكنه. چون نيازي به كسي كه گناهمو ثبت كنه و اين حرفا ندارم. شرط عقله كه كار خلاف عرف(مثل مردم آزاري) نكنم. حالا هركسي ميخواد بنويسه ميخواد ننويسه و...

sasams

عضو جدید
حیف که نمیشه بر اساس یه تخیل چیزی که توی دلت هست رو بگی
حیف...
چنین چیزی نمیشه

آخرین ویرایش: