اول جوانی و زن بابا

arashpak

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان ازخدا پنهان نیست از شما چه پنهان ...بابایی درایم که تو اول اول جوانی کچلمون کرده...هر روز هزار بار می پرسته دردت چی مشکلت چی چرا ازدواج نمی کنی ....کار ..خونه ماشین ..سن مناسب ..درک شعور همه اینارو که داری ..چهارستون بدنت هم که سالم ..پس چت چرا زن نمی گیری ؟
جدیدا مادرخدا بیامرزمون هم می اد توخوابمون همینو می پرس؟
هی میگم الان نمی خوام ازدواج کنم ..بابامون قبول نمی کنه ...می گه برای چی ؟
تازگی ها می گه اگه ازدواج نکنی خودم ازدواج می کنم ...

شما میگید چی بگیم ؟

strange

اخراجی موقت
دوستان ازخدا پنهان نیست از شما چه پنهان ...بابایی درایم که تو اول اول جوانی کچلمون کرده...هر روز هزار بار می پرسته دردت چی مشکلت چی چرا ازدواج نمی کنی ....کار ..خونه ماشین ..سن مناسب ..درک شعور همه اینارو که داری ..چهارستون بدنت هم که سالم ..پس چت چرا زن نمی گیری ؟
جدیدا مادرخدا بیامرزمون هم می اد توخوابمون همینو می پرس؟
هی میگم الان نمی خوام ازدواج کنم ..بابامون قبول نمی کنه ...می گه برای چی ؟
تازگی ها می گه اگه ازدواج نکنی خودم ازدواج می کنم ...

شما میگید چی بگیم ؟

بهش بگو برو ازدواج کن :دی

arashpak

عضو جدید
کاربر ممتاز
خيلي هم دلت بخواد ازدواج كن ديگه :D ( اين تاپيك ميتركونه) ;)

خوب مشکل اینجاست که این رو نمی تونم به بابام بگم اما به تو میگم ...کسی برای یه لیوان شیر که نمیره گاو بگیره میره ...نه خودت بگو میره ...ها ها ؟:biggrin::biggrin:

strange

اخراجی موقت
خوب مشکل اینجاست که این رو نمی تونم به بابام بگم اما به تو میگم ...کسی برای یه لیوان شیر که نمیره گاو بگیره میره ...نه خودت بگو میره ...ها ها ؟:biggrin::biggrin:

خب اگه گاو بگیری تا آخر عمرت شیر داری دیگه.اینو بهش میگن سرمایه گذاری بلند مدت;)

NYC

عضو جدید
کاربر ممتاز
واسه منم دقیقا این اتفاق افتاد،ولی نمی دونم چرا وقتی من زن گرفتم بابام هم رفت زن گرفت.:biggrin:

strange

اخراجی موقت
فردا جواب مادرمو چی بگم تو خاب چی بدم ..نمی احه پسر جون اخه بابات رو من زن گرفت نه خجات نگشیدی ..نخند

چه عیبی داره آخه؟به هر حال پدرت هم نیاز داره یه نفر کنارش باشه.

فردا که تو ازدواج کردی رفتی تو خونه زندگی خودت اون تنها بمونه خوبه؟

فاطمه محبی

عضو جدید
خوب دردت چیه که زن نمیگیری؟ها؟میترسی آزادیات کم بشه؟اگه بخوای من چندتا کیس مناسب تو دانشگاه سراغ دارم اتفاقا هم ولایتیت هستن.زود تصمیم بگیر میپرنا:biggrin:

#nobody#

عضو جدید
کاربر ممتاز
فردا جواب مادرمو تو خواب چی بگم ..نمی گه ه پسر جون گذاشتی بابات رو من زن گرفت نه خجات نگشیدی ..نخند

اول و آخر باید این جوابو بدی

فک کنم بابات برا خودش خیالایی داره، وگرنه اینجوری به تو گیر نمیداد:biggrin:

arashpak

عضو جدید
کاربر ممتاز
بزار این مشکلم رو خیلی جدی بگم ...راستش من پدرم رو خیلی دوست دارم خانئاذه ما دونفره منم و این باب که با او بزرگ شدم ...گاهی وقت ها ازدست هم ناراحت میشیم اما برای چند لحظه هست ...برتای همین دلم نمی خواذ محبت ش رو به کس دیگه ای هم تقسیم کنه ...بچگونه است اینم مشکل منه دیگه ...تازه پدرم میگه اگه زن بگیری من نمی گیرم ..

arashpak

عضو جدید
کاربر ممتاز
واسه منم دقیقا این اتفاق افتاد،ولی نمی دونم چرا وقتی من زن گرفتم بابام هم رفت زن گرفت.:biggrin:

بابا هم فقط بابا خودم من بهش گفتم مرد و قولش این حرفا رو نداریم ...یکیمون میگیریم

*ندا*

عضو جدید
من اولش فکر کردم جدی دارید میگید ولی الان به این نتیجه رسیدم که یه داستانه. درسته؟ :surprised:

اگر واقعیت هم هست مگه شما چند سالتونه؟
تا قبل از بیست و هفت ازدواج برای مردان زیاد مناسب نیست.
پدر گرامی هم که گناه نکردن که بخوان تنها باشن.پس بهتره شرایط خونه رو طوری درست کنید که کمتر در محیط زندگی پدر باشید تا هر دو طرف به خواستتون برسید.
اگه مادر گرامیتون هم آمدند به خوابتون و اون حرف رو زدن آدرس من رو بهشون بدید بیان من باهاشون صحبت میکنم و راضیشون میکنم. :) ;)

strange

اخراجی موقت
نه دیگه ...توهین نداشتیما ...یادتون نره که بچه جنوب عند هر کاری ...

نه عزیز ناراحت نشو.اطمینان دارم دوستمون قصد توهین نداشتن.من خودمم بچه جنوبم.البته خوزستان

حالا دلیلت واسه این که نمیخوای زن بگیری چیه؟کسی رو که میخوای پیدا نکردی هنوز یا اینکه دلیل دیگه ای داری؟

arashpak

عضو جدید
کاربر ممتاز
من اولش فکر کردم جدی دارید میگید ولی الان به این نتیجه رسیدم که یه داستانه. درسته؟ :surprised:

اگر واقعیت هم هست مگه شما چند سالتونه؟
تا قبل از بیست و هفت ازدواج برای مردان زیاد مناسب نیست.
پدر گرامی هم که گناه نکردن که بخوان تنها باشن.پس بهتره شرایط خونه رو طوری درست کنید که کمتر در محیط زندگی پدر باشید تا هر دو طرف به خواستتون برسید.
اگه مادر گرامیتون هم آمدند به خوابتون و اون حرف رو زدن آدرس من رو بهشون بدید بیان من باهاشون صحبت میکنم و راضیشون میکنم. :) ;)

نه دیگه ...ندا خانم نشد دیگه

اول من یکی تو کار خیال پردازی نیستم اصلا ..بعد مادرم را تا بود اونقد دوست داشتم که نخوام پشت سرش داستان ببافم..

نه دیگه اخرش مجبور بشم بهش میگم خودم می گیرم ..

*ندا*

عضو جدید

اول من یکی تو کار خیال پردازی نیستم اصلا ..بعد مادرم را تا بود اونقد دوست داشتم که نخوام پشت سرش داستان ببافم..

خب این شد یه چیزی. :)

بلاخره یکی از اون دو راهی که بینش مونده بودین رو انتخاب کردین.

حالا بگین چطور میخواید شما و پدر گرامیتون یک همسر مناسب برای شما پیدا کنید؟

arashpak

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه عزیز ناراحت نشو.اطمینان دارم دوستمون قصد توهین نداشتن.من خودمم بچه جنوبم.البته خوزستان

حالا دلیلت واسه این که نمیخوای زن بگیری چیه؟کسی رو که میخوای پیدا نکردی هنوز یا اینکه دلیل دیگه ای داری؟

همون قضیه لیوان شیر و گاو شد دسیگه یه بار گفتم که وو:biggrin::smile:;)

*ندا*

عضو جدید
یه توصیه دیگه هم میتونم داشته باشم
هر دو به دنبال زوج مناسب خود بگردید.
چون شما هم که ازدواج کردید پدرتون خیلی تنها میشه.
و از طرفی زندگی آیندۀ شما هم بخاطر نگرانیهایی که از تنهایی پدر گرامیتون دارید تحت تاثیر قرار میگیره.
و زندگی شما از حالت استقلالش خارج میشه و هیچی بدتر از وابستگی شدید مرد به خانوادش بعد از ازدواج نیست.

strange

اخراجی موقت

خوب کردی:gol:

#nobody#

عضو جدید
کاربر ممتاز
و از طرفی زندگی آیندۀ شما هم بخاطر نگرانیهایی که از تنهایی پدر گرامیتون دارید تحت تاثیر قرار میگیره.
و زندگی شما از حالت استقلالش خارج میشه و هیچی بدتر از وابستگی شدید مرد به خانوادش بعد از ازدواج نیست.

آره
کاری کن که پدرت تنها نباشه
چند سال دیگه که پیر شد خودت ناراحت میشی از تنهاییش

zahra97

عضو جدید
کاربر ممتاز
حالا با همه ی این حرفا زن میگیری داداش یا به زور واست بگیرم؟!
:surprised::mad::biggrin:
:gol:

arashpak

عضو جدید
کاربر ممتاز

چطور یه رقابت را بندازیم هرکی زودتر ..؟
ابجی داشت خوش نداره بباش زن دوم بگیرا ...دلیل هم نمی خواد با این قضیه اصلا خال نمی کنه و..بی دلیل یا با دلییل بذش میاذ ..جدیدامی کن نمی تونم به خودم بقبولنم ...ok:redface:;)

میدونم برای شما خانما قابل درک نیست..اره میدونم