اول ارشد بعد کار؟ یا اول کار بعد ارشد؟ادامه تحصیل ارشد؟ آری یا خیر؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.

arash250

عضو جدید
سلام دوستان
من دانشجوی ترم6 کارشناسی پیوسته مخابرات هستم
با توجه به وضع اقتصادی جامعه و مشکلات جامعه به نظر شما ادامه تحصیل ارشد کار منطقی می باشد؟

لازم به ذکر است که خودم به کارای تحقیقاتی تئوری علاقه زیادی دارم
ولی باید در نظر داشت که علاقه شکم آدم را سیر نمی کنه

به نظر شما ادامه تحصیل را بزاریم بعد از پیدا کردن یک کار ثابت و حقوق پایه
بعدش بیام دانشگاه آزاد ارشدم را بگیرم؟
یا نه از همین تابستون بشینم درس بخونم مستقیم برم دولتی و ارشدم را مستقیم بخونم بعد به فکر کار بیفتم؟

اول ارشد بعد کار؟ یا اول کار بعد ارشد؟

راستی سربازی هم نرفتم

maryam maghsoodi

عضو جدید
همزمان با خوندن واسه ارشد دنبال کار هم بودم ،بعد کنکور ارشدم از بهمن مشغول کار شدم الان هم همزمان با ارشد دانشگاه دولتي کار هم مي کنم سخته اما مي ارزه! سربازي هم باشه واسه بعد ارشد! يا دکتري:)

Benefic.H

عضو جدید
کاربر ممتاز
من اگه تو موقعیت شما بودم، در اولین فرصت تکلیف سربازی رو یه سره می کردم، چراکه سربازی می تونه بهترین موقعیت های کاری و تحصیلی رو از آدم بگیره و هر چه زودتر باید موضوعش رو حل کرد.

maneger fd

عضو جدید
به نظر من اول يك كار خوب پيدا كنيد بعدا به فكر ارشد باشيد چون منم همين جوري فكر ميكنم.موفق باشيد

Bahman_mech

عضو جدید
کاربر ممتاز
خدمت الان مهمترین چیزه.و در مورد کار یا ارشد اگه از نظر مالی مشکل خاصی نداری ارشد بر کار مقدمه.و در مورد ارشد آزاد اگه سراسری قبول نشدی برو آزاد.فکر اینو نکن که ارزش نداره یا .. مطمئنا ارشد گرفتن از آزاد از لیسانس موندن خیلی بهتره مخصوصا که گفتی به کارهای آکادمیک علاقه داری.پایدار باشی.

arash250

عضو جدید
مرسی از همگی بابت پاسخ و بیان دیدگاه های خود

یک سوال:
نظرتون دربراه دانشگاه های مجازی چیه؟
مثلا برم دانشگاه مجازی و همزمان کار هم کنم!!

hmdjml

مدیر تالار مهندسی نفت
مدیر تالار
مجازی چندان مطلوب نیست مگر اینکه مجبور به کار باشی و بخوای همزمان ادامه تحصیل بدی.
الان ارشد و دکتری خیلی مهمه همونجور که کار هم مهمه. اگه ارشد بخونی هرجایی نمیتونی کار کنی چون سربازی نرفتی تازه حقوق خوب هم نمیدن بهت. اگرم بری سربازی سخته بعدش ارشد بخونی.
نظر شخصی من اینه که ارشدو بخون در کنارش هم کار سبک بگیر بعد برو توی موسسات تحقیقاتی دنبال امریه که برای سربازیت هم به علاقه ات برسی یعنی کارهای تئوری و چون قبل از سربازیت یکم تجربه داری خیلی کمکت میکنه

arash250

عضو جدید
مرسی دوستان بابت پاسخ

من می خوام کل هزینه تحصیلیم را خودم بدم نه خانوادم .
نظرتون درباره کار در عسلویه چجوره؟

maneger fd

عضو جدید
یک سوال:
نظرتون دربراه دانشگاه های مجازی چیه؟
مثلا برم دانشگاه مجازی و همزمان کار هم کنم!!
دانشگاه مجازي به درد نميخوره..بچسب به يه كار خوب..بعد ارشدم ميخوني

هستی بی نیاز

کاربر فعال
اول بشینید تابستون درستونو بخونید مستقیم دولتی بعدشم ارشدتونو مستقیم بخونید بعداون موقع به فکر کار بیفتید

m.f.s

کاربر فعال
سلام دوست عزیز به نظر من اول تکلیف سربازیتونو مشخص کنید چون واقعا یه سد واسه پسرا بعدش همزمان که دنبال کار میگردید واسه ارشدم بخونید من باتوجه به وضعیت پسرای دورو برم مثل داداشم اینو گفتم چون می دیدم سربازی نرفتن به موقع بعدش چقد مشکل ساز میشه به هر حال امیدوارم هرکاری که میکنی موفق باشی

وضعیت
موضوع بسته شده است.