اولين عکس فرزاد حسني و آزاده نامداري پس از ازدواج

hasty.2005

عضو جدید
اولين عکس فرزاد حسني و آزاده نامداري پس از ازدواج در کنسرت فرزاد فرزين را مشاهده مي کنيد.

مهمترین سورپرایز این کنسرت، حضور جدیدترین زوج هنری کشورمان یعنی آزاداه نامداری و فرزاد حسنی بود. این دو مجری نام آشنای کشورمان که به تازگی با هم ازدواج کرده اند در سانس اول این کنسرت در سالن حضور داشتند.

نکته جالب این بود که وقتی فرزاد این زوج هنری را معرفی کرد، سالن در حد انفجار پیش رفت و حضار به شدت به تشویق این زوج پرداختند. ارکستر فرزاد هم موسیقی معروف عروسی های ایرانی را برای آنها به صورت بی کلام نواخت تا جو سالن فضای زیبا و پراحساسی را به خود بگیرد.​

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
حالا مگه این 2تا کین؟...خب همه ازدواج میکنن اینا هم یکی از اونا....
آدمای مهمی نیستن اصن..
:D
در ضمن اینم بگم از فرزین اصلا خوشم نمیاد...زشتهههههههه

hasty.2005

عضو جدید
حالا مگه این 2تا کین؟...خب همه ازدواج میکنن اینا هم یکی از اونا....
آدمای مهمی نیستن اصن..
:D
در ضمن اینم بگم از فرزین اصلا خوشم نمیاد...زشتهههههههه

مسئله این نیست که این دو نفر مهم هستند. کلا دو نفر رو که می شناسیم با هم ازدواج کنن، جالبه.
مخصوصا این دو مجری حاضر جواب!!

f.a723

عضو جدید
این عکسو من چندتا سایت دیگه هم دیدم....... همه نوشته بودن بعدازعقدشونه!!!!!!!! ...ولی یه سوال پس چرا حلقه دست داماد نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

یک دختره

عضو جدید
کاربر ممتاز
این عکسو من چندتا سایت دیگه هم دیدم....... همه نوشته بودن بعدازعقدشونه!!!!!!!! ...ولی یه سوال پس چرا حلقه دست داماد نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دقیقا منم میخوام همینو بدونم....

وای یعنی واقعا راسته؟ من هنوز امید دارم شایعه باشه...........

وبازم این جمله معروف که میگه

حیف فرزاددددددددددددددد

حیف فرزاددددددددددد

f.a723

عضو جدید

حیف فرزاددددددددددددددد

حیف فرزاددددددددددد

اتفاقا خیلییییی به هم میان که.....من چندسال پیش پیش بینی میکردم.....

"ALPHA"

دستیار مدیر مهندسی کشاورزی , صنایع غذایی
کاربر ممتاز
تاپیک تکراریه!!

منم فرزینو دوست ندارم!!

.eliii.

عضو جدید
کاربر ممتاز

...ANTY...

عضو جدید
کاربر ممتاز

حیف فرزاددددددددددددددد

حیف فرزاددددددددددد
نکنه چشت دنبال طرف . . . . . . . .!
شوخی کردم اره خداییش فرزاد خوشگلتره

elh@m_arch

عضو جدید
...

...

اولين عکس فرزاد حسني و آزاده نامداري پس از ازدواج در کنسرت فرزاد فرزين را مشاهده مي کنيد.

مهمترین سورپرایز این کنسرت، حضور جدیدترین زوج هنری کشورمان یعنی آزاداه نامداری و فرزاد حسنی بود. این دو مجری نام آشنای کشورمان که به تازگی با هم ازدواج کرده اند در سانس اول این کنسرت در سالن حضور داشتند.

نکته جالب این بود که وقتی فرزاد این زوج هنری را معرفی کرد، سالن در حد انفجار پیش رفت و حضار به شدت به تشویق این زوج پرداختند. ارکستر فرزاد هم موسیقی معروف عروسی های ایرانی را برای آنها به صورت بی کلام نواخت تا جو سالن فضای زیبا و پراحساسی را به خود بگیرد.

چه بی ذوق و احساس!
پس حلقشون کوووو؟؟؟:razz::w19:

sara23

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

نکته جالب این بود که وقتی فرزاد این زوج هنری را معرفی کرد، سالن در حد انفجار پیش رفت و حضار به شدت به تشویق این زوج پرداختند. ارکستر فرزاد هم موسیقی معروف عروسی های ایرانی را برای آنها به صورت بی کلام نواخت تا جو سالن فضای زیبا و پراحساسی را به خود بگیرد.​

خوشبخت باشن

چه دعوایی شده سر اینا

البته این عکس به چشم من غیر طبیعیه

اخه کدوم تازه عروس دومادی انقد بی روح عکس می گیرن

انقد با فاصله و خشک وایسادن

انگار با فتوشاپ درس شده ازاده رو کات گرفتن گذاشتن جفت فرزاد

تازه فرزاد پشتش به ازاده س

آخرین ویرایش: