اهمیت باکرگی: آیا (هنوز) مسئله مهمی قلمداد می شود؟

mina_1367

عضو جدید
من به شخصا فکر نکنم کسی بتونه روی فکر و عقیده تو تاثیر بزاره:whistle:
:D

درسته شرایط روی افراد تاثر میزارن اما فکر نمی کنی ادم باید طوری مقاوم باشه که شرایط محیط روی اون به راحتی اثر نزاره
به این ادم ها به نظرت دمدمی مزاج نمی گن:w00:
نه دمدمی مزاج یه چیز دیگه است ، من اینو نگفتم که آدم هر لحظه یه تصمیمی میگیره ، اینو گفتم که الان نمی دونم مثلا برحسب یه اتفاقی توی خانواده باعث میشه که یه سری چیزا از نظرت مشکلی نداشته باشه و انجامش بدی ولی ممکنه یه مدت بعد یه اتفاق دیگه باعث بشه نتونی همون کارو انجام بدی ، تو واسش تصمیم نگرفتی متاسفانه این شرایطه که برای تو تصمیم گرفته و مجبورت می کنه ، طوری که ممکنه عقیدت رو به شدت عوض کنه !
اون حرف های روشن فکرانه هم که زده شده بود به نظر من تا حدود 90% شعاری بیش نبوده :surprised:
به نظر من باید یاد میدادن از دوارن مدرسه تا اینکه خودمون این مسائل رو از کوچه و بازار یاد بگیریم به روش غیر علمی:w47:
یادمه چند وقت پیش لرد کبیر باشگاه یه کتاب زده بود تو باشگاه مربوط به المانی ها بود که بچه ها رو از دوران دبستانی با مسائل....................... (که سر همون هم یه مدت کوچولو رفت هوا خوری)(به مزاق بعضی ها خوش نیومد:cry:)
اما در مورد باورت به نظر من اینده و شهر و.......... رو همه رو شرایط محیطی هست که می سازه و باور به نظر من نقش کمی داره
الان مثلا تو یونی خودمون بچه هایی که از تهران میان کلی با بقیه بچه ها فرق دارن (باید قبول کنیم متاسفانه)
حالا هر چی ما فکر کنیم(و باور روشنفکرانه داشته باشییییییم) و........... باز هم داریم جاییی زندگی میکنیم که محیط اون با تهران فرق داره و....................:w00:
ادم اینده خودش رو خودش میسازه اما باید با ساختن اینده از توی محیط زندگی هم پیشرفت باشه که متاسفانه اینجا ها نیست مثل شهر هاییی مثل نهران و اصفهان :w06:
این دقیقا همون شرایطی هست که من گفتم دیگه ، ببین اون بالا ردش کردی اینجا تازه دوزاریت افتاد چی میگم :D اما من شرایط جزئی رو هم علاوه بر این شرایط کلی مد نظرم بود !
الان مثلا تو به عنوان یه دختر جرئت داری مثلا ساعت9 شب به بعد تنها بری بیرون کل همایسه ها پشت سرت میگن چه دختر ...........:w12:
حالا همون دختر تو یه شهر بزرگ ساعت 9 شب به بعد بره بیرون.............
دیدی باور اینجا هیچ کارس:d:whistle::d
چون هیچ وقت نمیشه با زندگی سر جنگ داشت و باید با زندگی ساخت وگرنه زندگی نابودت میکنه:w29:
خب من الان مدتی هست که دارم با این مساله می جنگم ، و نتیجه ای که بدست آوردم و دوسش هم دارم اینه که الان فوق العاده به نظر دیگران احترام میزارم و معتقدم همونقدر که من می تونم نظر خود رو داشته باشم و براش ارزش قائلم یکی دیگه هم می تونه نظر خودش رو داشته باشه و من باز هم براش ارزش قائلم ، اما ، نمی تونه جای نظر منو بگیره !!!

اگه من باور داشته باشم که به دیگران ربطی نداره اونا هم بلاخره باور می کنن که کارای دیگران بهشون ربطی نداره ،

من اینو میگم که من باید از خودم شروع کنم ،
برای اینکه یه چیزی بخواد فرهنگ بشه و جا بیفته ما نباید همش بگیم که دیگران این کارو نمی کنن و این کار نمیشه نهایت ، ما باید از خودمون شروع کنیم ،
مثل اون حرفی که میگن اگه می خوای جامعه خودت رو تغییر بدی اول خودت رو تغییر بده !

الان معلوم شد در مورد باور چی میگم ؟ :D

وقتی من میدونم حرف همسایه هام تو زندگی من تاثیری نداره اصلا دیگه اونا رو نمی شنوم ! :smile:
اون گذشته هم که گفتی من هم با اون موافققققققققققققققققققققققققققققققققققققققققققم:w18:
;)

pesare irani

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

وقتی من میدونم حرف همسایه هام تو زندگی من تاثیری نداره اصلا دیگه اونا رو نمی شنوم ! :smile:

;)

این رو الان جواب میدم بقیه رو بعدا

بله با حرف مردم نباید زندگی کرد

و معتقد ام به مردم چه ربطی داره که من چی کار میکنم

(یه چیزایی هم خصصی بهت میگم که چرا این اعتقاد رو پیدا کردم)

اما بالا خره از قدیم گفتن در در وازه رو میشه بست اما دهن مردم رو نمیشه بست

همین حرف مردم میتونه ادم رو از شهر خودش فراری بده:w12:

زيگفريد

عضو جدید
کاربر ممتاز
این حرفم ، حرف قبلی رو نقض نمی کنه ! منظور من اینه که به نظرم تجسس توی گذشته دیگران اشتباهه ، گذشته زمان مجردی طرف بوده با شرایط خاص خودش ،

قبلا هم خیلی تاکید کردم روی مساله شرایط !

متاسفانه یا خوشبختانه به این شعارم اعتقاد دارم و تو زندگی کسی تجسس نمی کنم !

هنوز عقيده دارم شما شعار ميديد . يعني اينكه در عمل طور ديگه رفتار خواهيد كرد كه البته حق طبيعي شماست .

ايا واقعا در مورد شريك اينده زندگيتون تجسس نمي كنيد و به گذشته اش كاري نداريد و براتون مهم نيست در گذشته چكارها كرده ؟؟ :eek:

mina_1367

عضو جدید
هنوز عقيده دارم شما شعار ميديد . يعني اينكه در عمل طور ديگه رفتار خواهيد كرد كه البته حق طبيعي شماست .

ايا واقعا در مورد شريك اينده زندگيتون تجسس نمي كنيد و به گذشته اش كاري نداريد و براتون مهم نيست در گذشته چكارها كرده ؟؟ :eek:

شما می تونید برداشت خودتون رو داشته باشید

من حرف هام به هم وابسته بود

متاسفانه یا خوشبختانه به این شعارم اعتقاد دارم و تو زندگی کسی تجسس نمی کنم ! اما آدم می تونه با عقلش تصمیم بگیره و فکر و عقیده طرف مقابلش رو بسنجه ! مطمئنن فکر و عقیده آدما می تونه نشون بده که چه جور آدمی هستن ، اگه درست سنجیده بشه ،

پس من اینو می گم که گذشته یکی دیگه به من ربطی نداره مهم الانشه ، اگه آدم با منطق و تیزبینی باشم می تونم ببینم الان چیزی که میگه اونی هست که هستش یا نه یه مشت حرف بیخوده !

مهم اینه که بفهمم الان چیه !!!
این ادامه حرف هام بود که کاملا در امتداد هم بود و صنعت ادبی موقوف المعانی :D

ببینید گفتم که اگه بتونم الانش رو بسنجم می تونم ببینم چند مرده حلاجه ! و این که حالا قبلا یه کاری ( اشتباه یا درست ) انجام داده نمی تونه الانش رو تضمین یا بر باد رفته بکنه ! می تونه ؟

یعنی اگر کسی اشتباهی در گذشته انجام داد باید بره بمیره ؟ و یا دیگه آدم نیست ؟

و یا اگه کسی یه کار خوبی انجام داده تو گذشتش می تونه تضمین کنه که این آدم ، آدم خوبیه ؟

بیشتر معتقدم آدما تحت شرایط هر کاری ممکنه انجام بدن ،

اگه تونستم بفهمم الان چیه ، زندگی رو بردم ، در غیر اینصورت بشدت باختم !

استادی دارم که به شدت بعضی حرف هاش رو قبول دارم بهمون گفت وقتی ازدواج کردید گذشته خودتون رو فراموش کنید و در مورد ش اصلا با همسرتون صحبت نکنید ،

گذشته آدما به خودشون مربوطه اما باید دید فکر و عقیده الانشون همون فکر و عقیده گذشتشون هست ؟
مسلما عقل سلیم تاید نمی کنه که کسی که سارق یه بانک بوده و 6 تا آدم رو کشته ، کاری که کرده مهم نیست .
اینقدر کلی نگفتم .

ما نمی تونیم آدما رو به خاطر شرایطشون مجازات کنیم ، اگه بخواهیم کسی رو مجازات کنیم باید اونی که باعث بوجود اومدن این شرایط شده رو مجازات کنیم !

شاید شما در شرایط ایده آلی هستید که همه چی رو ایده آل می بینید و به نظرتون تمام کارها از روی خوشی و برنامه از پیش تعیین شده بوده .

زيگفريد

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما می تونید برداشت خودتون رو داشته باشید

من حرف هام به هم وابسته بود

این ادامه حرف هام بود که کاملا در امتداد هم بود و صنعت ادبی موقوف المعانی :D

ببینید گفتم که اگه بتونم الانش رو بسنجم می تونم ببینم چند مرده حلاجه ! و این که حالا قبلا یه کاری ( اشتباه یا درست ) انجام داده نمی تونه الانش رو تضمین یا بر باد رفته بکنه ! می تونه ؟

یعنی اگر کسی اشتباهی در گذشته انجام داد باید بره بمیره ؟ و یا دیگه آدم نیست ؟

و یا اگه کسی یه کار خوبی انجام داده تو گذشتش می تونه تضمین کنه که این آدم ، آدم خوبیه ؟

بیشتر معتقدم آدما تحت شرایط هر کاری ممکنه انجام بدن ،

اگه تونستم بفهمم الان چیه ، زندگی رو بردم ، در غیر اینصورت بشدت باختم !

استادی دارم که به شدت بعضی حرف هاش رو قبول دارم بهمون گفت وقتی ازدواج کردید گذشته خودتون رو فراموش کنید و در مورد ش اصلا با همسرتون صحبت نکنید ،

گذشته آدما به خودشون مربوطه اما باید دید فکر و عقیده الانشون همون فکر و عقیده گذشتشون هست ؟
مسلما عقل سلیم تاید نمی کنه که کسی که سارق یه بانک بوده و 6 تا آدم رو کشته ، کاری که کرده مهم نیست .
اینقدر کلی نگفتم .

ما نمی تونیم آدما رو به خاطر شرایطشون مجازات کنیم ، اگه بخواهیم کسی رو مجازات کنیم باید اونی که باعث بوجود اومدن این شرایط شده رو مجازات کنیم !

شاید شما در شرایط ایده آلی هستید که همه چی رو ایده آل می بینید و به نظرتون تمام کارها از روی خوشی و برنامه از پیش تعیین شده بوده .

كاملا برعكس ! اتفاقا شما كاملا ايده الي فكر مي كنيد و برخلاف حقايق جامعه .

و اتفاقا منم كه با بدبيني به قضيه نگاه مي كنم . :smile:

به هر حال هر كس نظري داره و نظر شما هم محترمه :gol:

اون استادتون هم خيلي ايده ال فكر ميكنه وگرنه بايد بهتون ميگفت قدري هم شده بايد به گذشته نظر كنيد چون گذشته در حقيقت همون پايه ساز و بنا كننده اينده افراده و هيچوقت نميشه به گذشته همسر توجه نكرد .

pesare irani

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

نه دمدمی مزاج یه چیز دیگه است ، من اینو نگفتم که آدم هر لحظه یه تصمیمی میگیره ، اینو گفتم که الان نمی دونم مثلا برحسب یه اتفاقی توی خانواده باعث میشه که یه سری چیزا از نظرت مشکلی نداشته باشه و انجامش بدی ولی ممکنه یه مدت بعد یه اتفاق دیگه باعث بشه نتونی همون کارو انجام بدی ، تو واسش تصمیم نگرفتی متاسفانه این شرایطه که برای تو تصمیم گرفته و مجبورت می کنه ، طوری که ممکنه عقیدت رو به شدت عوض کنه !
این دقیقا همون شرایطی هست که من گفتم دیگه ، ببین اون بالا ردش کردی اینجا تازه دوزاریت افتاد چی میگم :D اما من شرایط جزئی رو هم علاوه بر این شرایط کلی مد نظرم بود !
خب من الان مدتی هست که دارم با این مساله می جنگم ، و نتیجه ای که بدست آوردم و دوسش هم دارم اینه که الان فوق العاده به نظر دیگران احترام میزارم و معتقدم همونقدر که من می تونم نظر خود رو داشته باشم و براش ارزش قائلم یکی دیگه هم می تونه نظر خودش رو داشته باشه و من باز هم براش ارزش قائلم ، اما ، نمی تونه جای نظر منو بگیره !!!​

اگه من باور داشته باشم که به دیگران ربطی نداره اونا هم بلاخره باور می کنن که کارای دیگران بهشون ربطی نداره ،​

من اینو میگم که من باید از خودم شروع کنم ،
برای اینکه یه چیزی بخواد فرهنگ بشه و جا بیفته ما نباید همش بگیم که دیگران این کارو نمی کنن و این کار نمیشه نهایت ، ما باید از خودمون شروع کنیم ،
مثل اون حرفی که میگن اگه می خوای جامعه خودت رو تغییر بدی اول خودت رو تغییر بده !​

الان معلوم شد در مورد باور چی میگم ؟ :D

;)

تمام حرف ها تاییییید شد ما..............

الان جنگیدی و چیز هایی خوبی بدست اوردی

توی شهر نیمه مذهبی ما.........:crying:

مثلا تو میتونی تیپ یه دختر تهرونی رو بزنی بیری بیرون:d

بابا با سرنوشت و زندگی نمیشه جنگید

همیشه سعی کن تو مسیر اقیانوس زندگی کن نه اینکه بخوای خلاف مسیر حرکت اقیانوس حرکت کنی

(خودم هیچ کدوم از این حرف هایی که میزنم قبل ندارم (نه برا خودت نه برا خودم) اما سخن بزرگانه و کاری نمیشه کرد):biggrin:

soltanimehr66

عضو جدید
من شخصا ترجیح میدم به کسی که دوستش دارم اعتماد کنم و بش میگم از امروز که با هم شرو کردیم برام مهمه چون منم ممکنه تو جوونی اشتباه کنم. من شخصا از روز ازدواج به بعد واسم مهمه

pesare irani

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آدما اول از همه خودشونو دوست دارن ، و تقریبا غیر ممکنه که کسی قبل از خودش و بیشتر از خودش یکی دیگه رو دوست داشته باشه ، کسی که به خاطر خودش نتونه چیزی رو ترک کنه به خاطر یکی دیگه هم نمی تونه این کارو انجام بده !

حرف من می تونه یه شعار باشه ولی وقتی اونقدر این شعار تکرار بشه میشه یکی از عقاید و پایه های فکری و زندگی !

من فکر کنم آدما عقل دارن که بتونن ببینن و تصمیم بگیرن که فردی با یه گذشته ای می تونه آینده ی مشابه گذشتش داشته باشه یا نه ،

عقل ما واسه اینه که بدونیم ، آدم معتاد و خلافکاری که به خاطر خودش نتونسته چیزی رو ترک کنه به خاطر یکی دیگه هم نمی تونه بهتره بره اول ترک کنه به خاطر خودش !!! بعد بیاد ، و اینکه بگه به خاطر تو ترک می کنم این خودش یعنی وقتی تو برای خودت ارزش قائل نیستی پس برای من هم نخواهی بود پس .... !

این حرفم ، حرف قبلی رو نقض نمی کنه ! منظور من اینه که به نظرم تجسس توی گذشته دیگران اشتباهه ، گذشته زمان مجردی طرف بوده با شرایط خاص خودش ،

قبلا هم خیلی تاکید کردم روی مساله شرایط !

متاسفانه یا خوشبختانه به این شعارم اعتقاد دارم و تو زندگی کسی تجسس نمی کنم ! اما آدم می تونه با عقلش تصمیم بگیره و فکر و عقیده طرف مقابلش رو بسنجه ! مطمئنن فکر و عقیده آدما می تونه نشون بده که چه جور آدمی هستن ، اگه درست سنجیده بشه ،

پس من اینو می گم که گذشته یکی دیگه به من ربطی نداره مهم الانشه ، اگه آدم با منطق و تیزبینی باشم می تونم ببینم الان چیزی که میگه اونی هست که هستش یا نه یه مشت حرف بیخوده !

مهم اینه که بفهمم الان چیه !!!

این تکیه رو قبول ندارم
خیلی از افراد هستن که نیاز به یه انگیزه تو زندگی دارن تا بتوننن راه دوباره زندگی رو پیدا کنننن
این راه از چیزی مثل ازدواج بدست میاد
البته خیلی هام هم نمی توننن درست بشن

گذشته هر کس به خودش مربوطه اما گذشته یه فرد نباید باعث نابودی زندگی اینده خودش بشه خیلی ها با این فکر که گذشته هر فرد به خودش مربوطه و با بازگو نکردن بعضی از مسائل برا خودش و همسرش تو زندگی اینده اش مشکل ایجاد میکنه
میخوای مثال بگم......

این رو راست میگه اصلا تو کار سرک کشیدن تو کار مردم نیست( که از یه دختر بعیده که نخواد سرک بکشه............)
اگر این جمله رو این طور بگی قشنگتره
قسمت خیلی زیاد گذشته یک فرد به خودش ربط داره و به دیگری ربط نداره
خوب الان من چیییییییم:d:d:d

حسین-تی

عضو جدید
اگر احساس زودگذر باشه بعد از ازدواج هم این احساس ممکنه دوباره پیدا بشه ...اونوقت چی
یا بعد از ازدواج هم کسی ممکنه تحت احساسات شدید به کسی اعتماد کرد ....
یه پسرم ممکنه قبل از ازدواج 1000 جور احساس زود گذر نسبت به یکی داشته باشه . . .! بعد از ازدواجش چی!؟
کلا ازدواج یه بحث جداست . . .!
پس این عدم کنترل روی رفتار.... خودش یه ضعفه که در قالب باکره نبودن فرد ظاهر میشه
ببین . . تقریبا هر دختری با توجه به احساساتی که داره خیلی زود به دیگران وابسته میشه و بش اعتماد میکنه . . ! ربطی به عدم کنترل رفتار نداره . . .! یه خصوصیتیه تو خیلی از دخترا . . !

گذشته هر كس مثل چراغيه كه اينده اونو تا حد زيادي مشخص ميكنه .
قبلانم گفتم . . ممکنه هزار تا احتمال وجود داشته باشه که ما ازش بی خبر باشیم . . ! به این راحتی که نباید قضاوت کرد . . !

فرض كنيد پسري به خواستگاريتون بياد كه در گذشته خلافكار بوده مثلا مواد مخدر و يا ارتباطات نامشروع جنسي و نظاير اون
الان مياد بهتون ميگه : چون تو رو دوست دارم ديگه از حالا به بعد خلاف نمي كنم :razz:

شما چيكار مي كنيد ؟؟ تا چه حد ريسك ميكنيد ؟؟ فراموش نكنيد ازدواج مثل پيراهن پوشيدن نيست كه حالا اگه بعدا رنگشو نپسنديديم راحت عوضش كنيم :surprised:
خب تا چه حد مطمئنی این حرفاش از رو صداقت نیست . . . !؟

دختري كه پرده بكارتش را ازراه نامشروع از دست داده است ، ديگر ارزش ندارد
وبايد با پسري همچون خودش كه ناشايسته است ، ازدواج كند وسلام
خب این نظر شماست . . .!

در مثل مناقشه نيست :
چطور آدم دلش ميخواهد از ساندويچي كه ديگران ازآن خورده باشند ..........بخورد ؟؟؟؟؟؟/:eek:
دختر کالا نیست که بخوای اونو با ساندویچ مقایسه کنی . . !
راستی : قطره ها هم ساندویچ میخورن . . !!!؟:D آخه ساندویچ یه غذاییه که از بلاد کفر وارد وطن اسلامی ما شده . . !:surprised:
من شخصا ترجیح میدم به کسی که دوستش دارم اعتماد کنم و بش میگم از امروز که با هم شرو کردیم برام مهمه چون منم ممکنه تو جوونی اشتباه کنم. من شخصا از روز ازدواج به بعد واسم مهمه
:gol:

saghar 64

عضو جدید
کاربر ممتاز
شرمنده که رک گفتم . ولی واقعیت همینه. پسرای ایرانی اینجورین. به شخصه دوست دارم با خانمی ازدواج کنم که رابطه جنسی رو با اولین بار با من تجربه کنه. چه کنیم ما ایرانیها روانی هستیم.

من فکر میکنم خانومها هم دوست دارند با اقایونی باشند که تجربه جنسی اول رو با خودشون تجربه میکنه.
هر کی مخالفه بیاد بگه
;);););)

pesare irani

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دختر کالا نیست که بخوای اونو با ساندویچ مقایسه کنی . . !
راستی : قطره ها هم ساندویچ میخورن . . !!!؟:D آخه ساندویچ یه غذاییه که از بلاد کفر وارد وطن اسلامی ما شده . . !:surprised:

:gol:

بابا موضوع رو سیاسی نکنید

یه نفر منتظره تا این تاپیک به انحراف بکشه و فوری بیاد اینجا رو قفل کنه...........:w00:

mina_1367

عضو جدید
تمام حرف ها تاییییید شد ما..............

الان جنگیدی و چیز هایی خوبی بدست اوردی

توی شهر نیمه مذهبی ما.........:crying:

مثلا تو میتونی تیپ یه دختر تهرونی رو بزنی بیری بیرون:d

بابا با سرنوشت و زندگی نمیشه جنگید

همیشه سعی کن تو مسیر اقیانوس زندگی کن نه اینکه بخوای خلاف مسیر حرکت اقیانوس حرکت کنی

(خودم هیچ کدوم از این حرف هایی که میزنم قبل ندارم (نه برا خودت نه برا خودم) اما سخن بزرگانه و کاری نمیشه کرد):biggrin:

اینا کوچیکتر از زندگی ماست . بهتره به مسائل بزرگتر و تاثیر گذار تر فکر کرد ، :smile:

اگه چیزی عقیده من باشه براش تلاش می کنم ، اگه ارزش داشته باشه ، اگه واقعا واسه زمان من و واسه شخصیت و فکر من ارزش داشته باشه !

pesare irani

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اینا کوچیکتر از زندگی ماست . بهتره به مسائل بزرگتر و تاثیر گذار تر فکر کرد ، :smile:

اگه چیزی عقیده من باشه براش تلاش می کنم ، اگه ارزش داشته باشه ، اگه واقعا واسه زمان من و واسه شخصیت و فکر من ارزش داشته باشه !

تلاش کن تا اموراتتتت بگذره:d

شوخی کردم بابا:w00:

مثلا برای تو یه چیز تا چه حد ارزش داره تا براش بجنگی

با چند درصد:surprised: امید:surprised: به پیروزی میجنگی:w06:

hamid ed

عضو جدید
سلام
در جواب تمامی دوستانی که میگن گذشته یه دختر به اونا ربطی نداره باید بگم امروزه اگه یه شخص دامدار بخواد یه گاو بخره ابتدا میره تحقیق میکنه ببینه نژادش از کدوم گاوه آیا خوب شیر میده و هزارو یه مسله دیگه
حالا شما میخواید با یه دختر خانم ازدواج کنید بعد به گذشته اش کاری نداری؟ به باکره بودنش کاری نداری؟به خانواده اش کاری نداری؟ خوب اگه کاری به این مسایل ندارید پس شما میتونین با یه خانم خیابونی هم ازدواج کنید
آخه کدوم مــــــــــــــــــــــــــــــــــــردایرونی این مسله را قبول میکنه ؟؟؟؟؟

pesare irani

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
در جواب تمامی دوستانی که میگن گذشته یه دختر به اونا ربطی نداره باید بگم امروزه اگه یه شخص دامدار بخواد یه گاو بخره ابتدا میره تحقیق میکنه ببینه نژادش از کدوم گاوه آیا خوب شیر میده و هزارو یه مسله دیگه
حالا شما میخواید با یه دختر خانم ازدواج کنید بعد به گذشته اش کاری نداری؟ به باکره بودنش کاری نداری؟به خانواده اش کاری نداری؟ خوب اگه کاری به این مسایل ندارید پس شما میتونین با یه خانم خیابونی هم ازدواج کنید
آخه کدوم مــــــــــــــــــــــــــــــــــــردایرونی این مسله را قبول میکنه ؟؟؟؟؟

دختر و گاو.................................................:whistle:

بابا همون صفحه اون هم گفتم:w29:

خیلی از اینها مثل....................... فقط بلد هستن شعار بدن:w12:

موقع عمل میرن تو سوراخ موش:w04:

atish pare

عضو جدید
کاربر ممتاز
من همه حرفاتونو خوندم...الان یکی با یه دیدگاه متعادل لازمه تا بیاد بحثو جمع کنه...
همتون دارین درست میگین...اما یکی افراط می کنه یکی تفریط...

گاهی حس می کنم واقعا به بزرگترا نیاز داریم...

atish pare

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
اصلا درست نیست که واسه روشن کردن منظورتون همچین مثالی بزنید...

حسین-تی

عضو جدید
سلام
میشه دقیقا تشریح کنی ازدواج چه ربطی به خرید گاو داره!!؟:surprised:
جریان همون ساندویچ گاز زده شده . . !:surprised:
حالا شما میخواید با یه دختر خانم ازدواج کنید بعد به گذشته اش کاری نداری؟ به باکره بودنش کاری نداری؟
مگه تو میخوای با پرده بکارتش ازدواج کنی . . .!؟:surprised:
خودتم مکنه هزار جور کار کرده باشی قبل ازدواج . . ! خوشت میاد همسر آیندت در موردش ازت سوال کنه . . .!؟
به خانواده اش کاری نداری؟
کی گفته به خونوادش کار نداریم!!!؟ بحث سر باکرگیه نه خونواده . . !
این دلیل نمیشه که وقتی یه دختر باکره نباشه حتما تو یه خونواده ی بدی بزرگ شده . . !
خوب اگه کاری به این مسایل ندارید پس شما میتونین با یه خانم خیابونی هم ازدواج کنید
همون خانم خیابونی اگه به یکی علاقه ی واقعی داشته باشه و به یکی اعتماد داشته باشه که بتونه در کنار اون مشکلش رو حل کنه از هزار تا دختر باکره هم برا خیلیا با ارزش تره . . .!
عزیز دل : وقتی نمیدونی یکی تو چه شرایطی بزرگ شده چرا زود قضاوت میکنی!!!؟
کم نیستن مــــــــــــــــــــــــــــــــــــردای ایرونی که با این مساله کنار اومدن و علاقه ی دو طرف براشون مهمه نه چیز دیگه . . !

mina_1367

عضو جدید
این تکیه رو قبول ندارم
خیلی از افراد هستن که نیاز به یه انگیزه تو زندگی دارن تا بتوننن راه دوباره زندگی رو پیدا کنننن
این راه از چیزی مثل ازدواج بدست میاد
البته خیلی هام هم نمی توننن درست بشن

خب اینم نظر تو هستش :smile:

اما با این حال من بازم معتقدم که آدما اول برای خودشون تلاش می کنن ، حداقل قبل ازدواج !!!
این که با ازدواج بخوای این انگیزه رو ایجاد کنی یه فداکاری و یه ریسک 50% هستش ، یعنی هیچ اطمینانی نیست برو به امون خدا هستش ، :smile:

البته بازم همونی هست که من گفتم آدم می تونه با عقلش تصمیم بگیره که این انگیزه و فرصت رو می تونه بده به دیگری یا نه !

گذشته هر کس به خودش مربوطه اما گذشته یه فرد نباید باعث نابودی زندگی اینده خودش بشه خیلی ها با این فکر که گذشته هر فرد به خودش مربوطه و با بازگو نکردن بعضی از مسائل برا خودش و همسرش تو زندگی اینده اش مشکل ایجاد میکنه
میخوای مثال بگم......

اینو یکم هم باز کردم ، این در مورد مسائل خیلی بزرگ نیست مثلا یه آدم کشی و اینا :)
گذشته هر کس به خودش مربوطه وقتی هر دو طرف این رو بپذیرن !!!

وقتی تو قبول داری که تو گذشته یکی دیگه نباید جستجو کنی می تونی بقیه اش رو راحتتر قبول کنی ولی وقتی یکی از طرفین دقیقا مخالف تو معتقد باشه اینجاست که مشکل از اونی که فکر کنی هم بزرگتر میشه :D

این رو راست میگه اصلا تو کار سرک کشیدن تو کار مردم نیست( که از یه دختر بعیده که نخواد سرک بکشه............)
اگر این جمله رو این طور بگی قشنگتره
قسمت خیلی زیاد گذشته یک فرد به خودش ربط داره و به دیگری ربط نداره

ممنونم :smile:

خوب الان من چیییییییم:d:d:d

[/QUOTE]

اوووووووووووووووووووه می دونی چقد وقت میبره :D گفتم اگه درست بسنجی !!!! این خیلی مهمه !!!

mina_1367

عضو جدید

قبلانم گفتم . . ممکنه هزار تا احتمال وجود داشته باشه که ما ازش بی خبر باشیم . . ! به این راحتی که نباید قضاوت کرد . . !

این دقیقا مهمترین موضوع هستش !!! و کاش بزرگترین شعار زندگی همه ماها این باشه !

تلاش کن تا اموراتتتت بگذره:d

شوخی کردم بابا:w00:

مثلا برای تو یه چیز تا چه حد ارزش داره تا براش بجنگی

با چند درصد:surprised: امید:surprised: به پیروزی میجنگی:w06:

100در 299 شک نکن :D

pesare irani

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

اوووووووووووووووووووه می دونی چقد وقت میبره :D گفتم اگه درست بسنجی !!!! این خیلی مهمه !!![/QUOTE]

این اون وقت یعنی چی:w00:

من نفهمیدم بازش کن:d

بقیه هم انقدر موضوع به موضوع شدم مخم هنگ کرد جوابشو مخم از هنگی در اومد میگم

خیر سرم دارم درس میخونم 5 دقیقه یه بار اینجام

نپیچونی هااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا:w00: :w00: :w00: :w00: :w00: :w00: :w00: :w00:

آخرین ویرایش:

saghar 64

عضو جدید
کاربر ممتاز
وقتی این بحثارو می شنوم به خودم شک می کنم که نکنه یه وقت شب عروسیم یه چنین مسئله ای ÷یش بیاد و ............:cry:(واقعا ترسناکه!!!!حتی واسه کایی که هیچ کاری نکردن:mad:)

pesare irani

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
وقتی این بحثارو می شنوم به خودم شک می کنم که نکنه یه وقت شب عروسیم یه چنین مسئله ای ÷یش بیاد و ............:cry:(واقعا ترسناکه!!!!حتی واسه کایی که هیچ کاری نکردن:mad:)

کاری نداره که برو دکتر..................................:w04::w04::w04:

mehdix622

عضو جدید
کاربر ممتاز

;n

کدوم بحثا ؟؟
مگه چی کفتن که ترسیدی؟؟

در ضمن بکارت ممکنه در اثر بعضی موارد دیگه هم از بین بره مثلا دخترایی که ژیمینیستن
یا کاراتنه کارن یا اصلا به طور مادر زاد باکره نباشه ولی یه چیز خطرناک حتی یک پزشک معمولی و عمومی هم میتوان تشخیص بدهد که آیا دختری *** کرده یا نه ولی هیچ کسی نمیتونه بگه که پسری یکی کرده یا نکرده چون ........خودتون میدونید
ودر کل نمیشه گفت که کسی که باکره نیست حتما و 100% *** کرده این درست نیست
ولی همه ما انسانیم و دارای احسااسات و غزیره و دخترن همانند پسران حق زندگی و ... دارند ولی چیزی که مهمه اینه که:
1- هیچ مردی و زنی حق خیانت ندارن
2- هیچ دختری به طور غیر قانون و غیر شرعی حق ارتباط ***ی با خیچ کس را ندارد
هیچ پسری هم حق ندارد

pesare irani

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یه سوال چرا این تاپیک جز پر بیننده ترین تاپیک طی 7 روز گذشته قرار نگرفته:w47:

اون جا تاپیکی با 1400 بازدید اوله و این تاپبک با 2450 بازدید ................:surprised:

pesare irani

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
;n

کدوم بحثا ؟؟
مگه چی کفتن که ترسیدی؟؟

در ضمن بکارت ممکنه در اثر بعضی موارد دیگه هم از بین بره مثلا دخترایی که ژیمینیستن
یا کاراتنه کارن یا اصلا به طور مادر زاد باکره نباشه ولی یه چیز خطرناک حتی یک پزشک معمولی و عمومی هم میتوان تشخیص بدهد که آیا دختری *** کرده یا نه ولی هیچ کسی نمیتونه بگه که پسری یکی کرده یا نکرده چون ........خودتون میدونید
ودر کل نمیشه گفت که کسی که باکره نیست حتما و 100% *** کرده این درست نیست
ولی همه ما انسانیم و دارای احسااسات و غزیره و دخترن همانند پسران حق زندگی و ... دارند ولی چیزی که مهمه اینه که:
1- هیچ مردی و زنی حق خیانت ندارن
2- هیچ دختری به طور غیر قانون و غیر شرعی حق ارتباط ***ی با خیچ کس را ندارد
هیچ پسری هم حق ندارد

:w47::w47::w47:

یعنی چی اون وقت......................................:w04:

بالا