انگاری که لیاقت بودن تو جمع خوب ها رو هم ندارم

mahsa_af سبز

عضو جدید
بعضی وقتها فکر میکنیم چون خیلی گرفتاذیم به خدا نمیرسیم ولی حقیقت اینه که چون به خدا نرسیدیم اینقدر گرفتاریم

2 سال هست که میخوام برم اعتکاف ولی انگار سیاه تر از اونی هستم که اینجور جاها منو راه بدن ، واسم دعا کنین .
خدایا به خاطر همه چی ممنون ، همین که بهم فرصت زندگی دادی تا اشتباهتم رو یه کم جبران کنم ممنون

rabin_huood

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
تنها راهش اینه یک دفعه بکنی و بزنی به سیم آخر
دنیا رو ول کنی و هر چی تو ذهنت اومد این و اون بسپری به خدا
بپری تو بغل خدا ( مجازی )

این راه رو من امتحان کردم ، تنها راهی بود که جواب داد
اگر جلوی نفس و دنیا خواهی قاطع نباشیم ، همیشه کم میاریم
یا علی
فردا اعتکاف مارو دعا کن ...

mahsa_af سبز

عضو جدید
من با زبونی که از گناه زیاد بسته شدم امشب میخوام صدات کنم ، چجور نمودونم راهشو بلد نیستم . احساس میکنم با گناه هایی که داشتم همه پل های سرمو خراب کردم ، سرگردونم ، باورم نمیشه من این همه گناه بزرگ انجام دادم ، ببین چقدر وضعم خرابه که خودم هم میدونم جای بخششی نزاشتم . خدایا صدامو میشنوی یا نه ؟ منم همونی که یه روز پاک فرستادیش تو این دنیا ، حالا ببین چیکار کردم با خودم ، پروندم سیاه سیاه شده . من خیلی ناسپاس بودم ، جرا چی شد که رفتم دنبال هوا و هوس . خدایا ققسم میخورم دیگه دنبال خطا و معصیت نرم ، خدایا منو ببخش . بهم فرصت جبران بده ، خدایا دعا هامو بپذیر . یا خدا امشب علی رو دعا گوی من بزار.
خدایا منو به خاطر جسارتم ببخش که با این همه گناه باز هم ازت میخوام که هوامو داشته باشی . خدایا تو خوبی و من بد ، تو بزرگی و من کوچیک ، خدایا منو ببخش ، خدایا نزار بیشتر از این ازت دور بشم ، دستمو بگیر

بالا