الگوی شما در زندگیتان کیست؟

عطر بارون

عضو جدید
کاربر ممتاز
بدون نگاه کردن به پاسخها این آزمون را انجام دهید.
۱. یک عدد از ۱ تا ۹ برگزینید.۲. آنرا در عدد ۳ ضرب کنید.۳. حاصل را بعلاوه ۳ کنید.۴. دوباره حاصل را در ۳ ضرب کنید.۵.یک عدد دو یا سه۳ رقمی بدست آورده اید۶.رقمهای عدد بدست آمده را با هم جمع کنید : برای نمونه اگر 18 شد 8 را با یک جمع کنید
۷. حالا با توجه به عدد بدست آمده و لیست زیر ببینید الگوی شما در زندگیتان کیست

۱. انیشتین
۲. نلسون ماندلا
۳. جاکوب زوما
۴. تام کروز
۵. بیل گیتس
۶. گاندی
۷. براد پیت
۸. محمد علی کلی

9- من
۱۰. باراک اوباما

میدونم میدونم .... من یه تاثیر ویژه ای روی مردم دارم........یه روز هم تو میتونی مانند من بشی..... باور کن!

راستی... اینقدر عددهای گوناگون رو هی امتحان نکن.... باهاش کنار بیا عزیزم... من الگوی زندگی تو هستم:cool:
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ولی بی شوخی، الگوی شما در زندگیتتون کیه؟ایا اصن الگو دارید یا اینکه سعی میکنی خودت الگوی دیگران باشی و........؟؟؟!!!

hale a.a

عضو جدید
کاربر ممتاز
بدون نگاه کردن به پاسخها این آزمون را انجام دهید.
۱. یک عدد از ۱ تا ۹ برگزینید.۲. آنرا در عدد ۳ ضرب کنید.۳. حاصل را بعلاوه ۳ کنید.۴. دوباره حاصل را در ۳ ضرب کنید.۵.یک عدد دو یا سه۳ رقمی بدست آورده اید۶.رقمهای عدد بدست آمده را با هم جمع کنید : برای نمونه اگر 18 شد 8 را با یک جمع کنید
۷. حالا با توجه به عدد بدست آمده و لیست زیر ببینید الگوی شما در زندگیتان کیست

۱. انیشتین
۲. نلسون ماندلا
۳. جاکوب زوما
۴. تام کروز
۵. بیل گیتس
۶. گاندی
۷. براد پیت
۸. محمد علی کلی

9- من
۱۰. باراک اوباما

میدونم میدونم .... من یه تاثیر ویژه ای روی مردم دارم........یه روز هم تو میتونی مانند من بشی..... باور کن!

راستی... اینقدر عددهای گوناگون رو هی امتحان نکن.... باهاش کنار بیا عزیزم... من الگوی زندگی تو هستم:cool:
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ولی بی شوخی، الگوی شما در زندگیتتون کیه؟ایا اصن الگو دارید یا اینکه سعی میکنی خودت الگوی دیگران باشی و........؟؟؟!!!

کوفت!فکر کردم جدیه!
الگوی من ...
نمیگم!

merlin-mina

عضو جدید
کاربر ممتاز
معماي رياضي رو خراب ميكني پدرسوخته؟؟؟؟
از بازي رياضي سوء استفاده ميكني؟؟؟:D

من كسي رو الگو قرار نميدم!
يه تصوير از آينده اي كه ميخوام بهش برسم تو ذهنم دارم و واسه رسيدن بهش تلاش ميكنم

گل احساس

عضو جدید
کاربر ممتاز
الگوی من تو زندگی دکتر ا ح م د ی ن ژ ا د ه
خوشگل نیست که هست
محبوب نیست که هست
خوش تیپ و خوش هیکل نیست که هست
دکتر نیست که هست
و..............

persian_sky

عضو جدید
الگوی من تو زندگی دکتر ا ح م د ی ن ژ ا د ه
خوشگل نیست که هست
محبوب نیست که هست
خوش تیپ و خوش هیکل نیست که هست
دکتر نیست که هست
و..............
خانم خودتو تو آینه دیدی؟
الگو بودن به قشنگی نیست به درستکاری و انسانیت و خدمت به انسانهاست نه به اون چیزایی که شما میگی!

ro0zhin

عضو جدید
کاربر ممتاز
خانم خودتو تو آینه دیدی؟
الگو بودن به قشنگی نیست به درستکاری و انسانیت و خدمت به انسانهاست نه به اون چیزایی که شما میگی!
من هم باهات موافقم ولی الگویی ندارم یعنی داشتم ولی حالا دیگه انگیزه ندارم که ازکسی الگو بگیرم.:(