اعلام نتایج نهایی کارشناسی ارشد 91 - مهندسی شیمی

farid_ppe

عضو جدید
چه جوری میخوای شروع کنی؟

شما بفرما اول چطور باید شروع کرد !!!
من چیزی حالیم نیستااا
با لیسانس مقاله بفرستی امیدی هست؟
شما کجا خوندی مگه؟
من دو تا مقاله دادم ولی با دو تا از همکلاسیام بود که رفتن آمریکا
اگه دوست دارید و علاقمند هستی این ایمیل منه farid_sche@yahoo.com
میتونیم تو دو تا کنفرانس شیمی هم که تو شهرهای دیگه برگزار میشه شرکت کنیم

sevda66

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به خدا قبول شم اصفهانیا رو ثور میدم .
خدا از دهنت بشنوه
اما من ریاضیشو نزدمااا سودا!
امیدم کمه!
زبان زدم به جاش ریاضی کجا زبان کجا!
منم زبان وقت نکردم ریاضی زدم.ببین خانومی من کارنامه کسی که شاهرود قبولیده رو دیدم سیالات منفی زده بود فرایند قبولیده بود.ای خدااااااااااااااااا ارشد شده دمپایییی
اگه متوسط درصدات 30 -20باشه قبول میشی.مخصوصا که سال اولشم هست آورده
-

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز
من دو تا مقاله دادم ولی با دو تا از همکلاسیام بود که رفتن آمریکا
اگه دوست دارید و علاقمند هستی این ایمیل منه farid_sche@yahoo.com
میتونیم تو دو تا کنفرانس شیمی هم که تو شهرهای دیگه برگزار میشه شرکت کنیم

من میخواستم تو این دوتا کنفرانس که زدن شرکت کنم مقاله اش باید 6 صفحه باشه!

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم زبان وقت نکردم ریاضی زدم.ببین خانومی من کارنامه کسی که شاهرود قبولیده رو دیدم سیالات منفی زده بود فرایند قبولیده بود.ای خدااااااااااااااااا ارشد شده دمپایییی
اگه متوسط درصدات 30 -20باشه قبول میشی.مخصوصا که سال اولشم هست آورده
-

ااااا
نمیدونم والا ببینیم چی میشه چندم میاد حالا ؟
کی تموم میشه انتظار!
از فردا به بابام میگم بیفته دنبال کار واسم!

viva shz

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نمیدونم اناهیتا جان.سیستم گنگی هست واسم این مجازی..ازادک که ندادم بد جوری گیر افتادم...

rAdiOhEAd

عضو جدید
یکی لطفا منو نجات بده.......من پیام نور تهران قبول شدم،آزاد تهران جنوب هم دانشگاه خودمه حتما قبول میشم،شدیدا در شک هستم نمیدونم پیام نور تهران چه جوریههههههه

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز
یکی لطفا منو نجات بده.......من پیام نور تهران قبول شدم،آزاد تهران جنوب هم دانشگاه خودمه حتما قبول میشم،شدیدا در شک هستم نمیدونم پیام نور تهران چه جوریههههههه
نرو رسمی نیست
تهران جنوب بهتره!تحقیقات چرا نرفتی؟

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز
نمیدونم اناهیتا جان.سیستم گنگی هست واسم این مجازی..ازادک که ندادم بد جوری گیر افتادم...

آخی
من شنیدم واسه اونایی که کار رسمی دارن خوبه!
زیاد تو ایران جواب نداده
اما من بودم میرفتم!
چون من با مجازی مشکلی ندارم
واسه دکترا رو حتما سوال کن!

sevda66

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ااااا
نمیدونم والا ببینیم چی میشه چندم میاد حالا ؟
کی تموم میشه انتظار!
از فردا به بابام میگم بیفته دنبال کار واسم!
پیدا شد سلام ما رو هم برسون به کار.گفنه بودن از 18ام ثبت نام شروع میشه پس باید زودتر بیاد دیگه. پارسال با 2روز فاصله اومده اومده بود.

sevda66

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تهران جنوب بهتره .100% شک نکن.

viva shz

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تهران جنوب از پیام نور تهران بهتره ولی سعی کن با اساتید خوبش پروزه بگیری حداقل

sevda66

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من الان امیدم به آزاذه .مجازی فکر کنم واسه ادامه دادن تو دکترا یا اگه بخوای بری خارج از کشور مدرکش خیلی معتبر نباشه. مطمئن نیستم .اگه برات امسال رفتن خیلی مهمه حتما یکم تحقیق کن.

farid_ppe

عضو جدید
هستم شما جواب سوالای منو ندادین هنوز!

کدوم سوالا؟
موضوع با من
من فقط دنبال یک تیم تحقیقاتی خوب هستم اگه کسی از دوستانتون هم هست که تو کار تحقیق باشه میتونید دعوتش کنید میخوام روی یک تکنولوژی جدید کار کنیم این موضوع جدای از اون مقاله هاست دوستای خودم تونستن با ایجاد تکنولوژی اون رو بفروشن

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز
کدوم سوالا؟
موضوع با من
من فقط دنبال یک تیم تحقیقاتی خوب هستم اگه کسی از دوستانتون هم هست که تو کار تحقیق باشه میتونید دعوتش کنید میخوام روی یک تکنولوژی جدید کار کنیم این موضوع جدای از اون مقاله هاست دوستای خودم تونستن با ایجاد تکنولوژی اون رو بفروشن
خب چطوری کار میکنین ؟
کدوم دانشگاه خوندین؟

azadeh_j

عضو جدید
امسال دومین سالی که پیام نور مهندسی شیمی بر میداره استادهاش بد نیستن بعضی هاشون تو تربیت مدرس ، علم وصنعت ، دانشگاه امام حسین تدریس می کنن شهریه ش هم کمتر از آزاده، رسمی هم هست. بازم بیشتر تحقیق کن.

sevda66

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
کدوم سوالا؟
موضوع با من
ایول چه اکتیو.کار خیلی خوبیه.این تیم باید موقعیتشو داشته باشن که در دسترس هم باشن اینطور نیست؟ کار دوستاتون تو چه زمینه ای بود؟

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز
ایول چه اکتیو.کار خیلی خوبیه.این تیم باید موقعیتشو داشته باشن که در دسترس هم باشن اینطور نیست؟ کار دوستاتون تو چه زمینه ای بود؟

دقیقا این تیم باید نزدیک هم باشن یکی مشرق یکی مغرب نمیشه
همینجوری هم نمیشه دربارش حرف زد
باید کامل تمام جوانب رو در نظر گرفت .

بالا