اعلام نتایج اولیه کنکور ارشد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

nevada traveler

عضو جدید
ممنون از راهنماییتون آقا احسان، این نانوالترونیک چجور رشته ایه؟ چون پارسال با 2000 روزانه تبریز از این قبول شدن! زیر گرایشه الک هست!

نانو تکنولوژی گرایش مهندسی نانو الکترونیک در دانشگاه تبریز فقط ارایه میشه و رشته بسیار تاپ و خوبیه برای کارهای پژوهشی و مقاله و اپلای برای خارج از کشور

mtn667

عضو جدید
سلام دوستان من میخواستم بدونم که آیا معدل بر رتبه طرف تاثیر دارد یا نه معدل هنگام انتخاب رشته تاثیر خود را می گذارد؟ مثلا من رتبه 79 شدم آیا معدلم در این رتبه تاثیر داشته؟

nevada traveler

عضو جدید
بله منم از همون مقطع دبیرستان به الکترونیک علاقه داشتم این نانوالکترونیکم چون تو دفترچه پارسال زیر گرایشه الکترونیک بود نظرمو جلب کرد، بازم دربارش تحقیق بیشتری میکنم، چون منم ترجیح میدم اول به شبانه الکترونیک فک کنم تا روزانه نانو. بازم ممنون از راهنماییتون

نانو الکترونیک کلا بحثش روی فیزیک الکترونیک و نیمه هادی ها به طور تخصصی هست.ادوات الکترونیک نوری و کوانتمی،الکترونیک مولکولی و مباحث فیزیکی پیشرفته ای که کلا توی دنیا الان توی بورسه.ولی برای کار در ایران شاید (فقط شاید) چون عنوان رشته کمی از خود الکترونیک متفاوته شاید دچار مشکل بشید که روی هم رفته به نظر من مهم نیست

homeyra khaledi

عضو جدید
سلام بچه ها،اولا به همه اونایی که رتبه هاشون خوب شده و جواب زحمتاشونوگرفتن تبریک میگم
من رتبم 922 شده گرایش مخابرات و واقعا واقعا واقعا ناراحتم و نا امید چون خیلی بیشتر از اینا تلاش کردم...........
به نظرتون میتونم شانس قبولی توی دانشگاه های تهران روزانه تو هر کدوم از گرایشای سیستم یا میدان یا رمز داشته باشم؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!
آخه دیدم پارسال با980 م گرایش امن(نمیدونم چیه!همون رمز؟؟؟؟؟؟)دانشگا علم و صنعت قبول شدن

elhamsrttu

عضو جدید
البته این اکانت خواهرمه.

سلام بر دوستای گلم
من تو گرایش قدرت رتبه ام 2 شد
خیلی سر این که کردیت نشده بودم اعصابم خورد بود(فقط یک ترم گند زده بودم)
ولی خدا رو شکر این کنکور جبرانش کرد.
در ضمن هر سوالی که دوستان داشته باشن با کمال میل جواب میدم

موفق باشید

homeyra khaledi

عضو جدید
البته این اکانت خواهرمه.

سلام بر دوستای گلم

موفق باشید

بهتون تبریک میگم امیدوارم همیشه موفق باشین
پس اگه جواب سوال منو که پست 184 ه بدین واقعا ممنون میشم

* F A R Z A D *

عضو جدید
البته این اکانت خواهرمه.

سلام بر دوستای گلم

موفق باشید
بهتون تبریک میگم اگه امکان داره از کارنامه تون عکس بگیرین بذارین تا درصداتونو ببینیم و استفاده کنیم
ممنون

masoud_5april

عضو جدید
الکترونیک 539

۲۱/۱۱زبان عمومي وتخصصي
۱۹/۴۴رياضيات /معادلات ديفرانسيل -رياضي مهندسي -
۲۵/۰۰مدارهاي الكتريكي 1و2
۳۶/۱۱الكترونيك 1و2
سفيدماشينهاي الكتريكي 1و2
۲۱/۲۱سيستمهاي كنترل خطي
سفيدالكترومغناطيس
۷۲/۲۲تجزيه وتحليل سيستم ها
سفيدبررسي سيستمهاي قدرت 1
سفيدمدارمنطقي وريزپردازنده ها
سفيدمقدمه اي برمهندسي پزشكي

به نظرتون شانس دارم روزانه علم و صنعت بیارم ؟
بعدش یه سوال من گرایش دیجیتال میخوام کدوم دانشگاه های تهران این گرایش رو دارند ؟

ممنون

elhamsrttu

عضو جدید
بهتون تبریک میگم اگه امکان داره از کارنامه تون عکس بگیرین بذارین تا درصداتونو ببینیم و استفاده کنیم
ممنون
والا نمیدونم. نمیخوام ناامید کنم. ولی به نظرم خیلی بعیده. مگر این که هسته ای امیر کبیر. ولی خوب اطلاعات من خیلی زیاد نیست
من خواهرم شبانه میخونه ککش هم نمیزنه. خیلی فشار به آدم نمیاد.

mohsignal

عضو جدید
سلام وخسته نباشید
احتمالا یه سال دیگه باید بخونم.
به نظرتون با این درصدا میشه شبانه فردوسی اورد؟شهرستان های دیگه چی؟
الک 1654
مخ 1680
گرایش 7؟ 1480
1-نمرات اکتسابي
نمره به درصدنام درس
۲۲/۲۲زبان عمومي وتخصصي
۱۱/۱۱مدارهاي الكتريكي 1و2
۲۲/۲۲الكترونيك 1و2
۲۷/۲۷سيستمهاي كنترل خطي
سفيدالكترومغناطيس
۴۴/۴۴تجزيه وتحليل سيستم ها
-۱۱/۱۰بررسي سيستمهاي قدرت 1
۱۱/۱۱مدارمنطقي وريزپردازنده ها
ریاضی 20 وزبان 10 تا کمتر داده.

آخرین ویرایش:

homeyra khaledi

عضو جدید
والا نمیدونم. نمیخوام ناامید کنم. ولی به نظرم خیلی بعیده. مگر این که هسته ای امیر کبیر. ولی خوب اطلاعات من خیلی زیاد نیست
من خواهرم شبانه میخونه ککش هم نمیزنه. خیلی فشار به آدم نمیاد.

ببخشید این جواب پست من بود؟!آخه نقل قول یکی دیگه رو زدین!
خب من خیلی بیشتر از این حرفا تلاش کردم اما حالاکه این شده گفتم شانسمو امتحان کنم پس بیشتر از این نا امید نمیشم چون خودم هیچ امیدی به قبولی ندارم و از فردا میخوام در هر صورت شرو کنم فقط خواستم بپرسم آخه دیدم با این رتبه ها روزانه تهران آوردن ینی امکانش هس منم بیارم؟
ممنونم

mohsen.ieee

عضو جدید
الکترونیک 539
۲۱/۱۱زبان عمومي وتخصصي
۳۶/۱۱الكترونيك 1و2
۲۱/۲۱سيستمهاي كنترل خطي
سفيدالكترومغناطيس

بعدش یه سوال من گرایش دیجیتال میخوام کدوم دانشگاه های تهران این گرایش رو دارند ؟

ممنون
با ظریفت های پارسال احتمالا بهشتی گرایش دیجیتال شانس دارید. ولی به نظر من قبلاش مدار و سیستم تربیت مدرس را بزن.

elhamsrttu

عضو جدید
ببخشید این جواب پست من بود؟!آخه نقل قول یکی دیگه رو زدین!
خب من خیلی بیشتر از این حرفا تلاش کردم اما حالاکه این شده گفتم شانسمو امتحان کنم پس بیشتر از این نا امید نمیشم چون خودم هیچ امیدی به قبولی ندارم و از فردا میخوام در هر صورت شرو کنم فقط خواستم بپرسم آخه دیدم با این رتبه ها روزانه تهران آوردن ینی امکانش هس منم بیارم؟
ممنونم
هیچ چیزی در سازمان سنجش غیر ممکن نیست:دی
ولی فکر کنم روزانه یه مقدار احتمالش کمه. ولی اگه میخوای حتما روزانه قبول بشی بهتره که شروع کنی در هر صورت که قبول بشی یا سال بعد امتحان بدی برد کردی. چون درسا رو یه دوره کردی و میتونی راحتتر درسای دانشگاه رو ادامه بدی

masoud_5april

عضو جدید
با ظریفت های پارسال احتمالا بهشتی گرایش دیجیتال شانس دارید. ولی به نظر من قبلاش مدار و سیستم تربیت مدرس را بزن.
پس یعنی علم و صنعت روزانه نمیارم ؟:cry:
بعد مگه تربیت مدرس بالاتر از علم و صنعت نیست ؟
بعد من قبولی های 89 رو دیدم مثلا یکی بود با 800 روزانه امیرکبیر آورده بود،چجوری ؟!!! به نظرتون زدن این دانشگاه های دور از انتظار کار درستیه ؟
بعدش یه سوال دیگه من نمیفهمم انتخاب رشته غلط یعنی چی ؟
خوب سادت دیگه آدم 100 تا انتخاب داره و به ترتیب علاقش میزنه ؟
منظور از انتخاب رشته صحیح چی هست ؟
خواهشا به تک تک سوالام جواب بدین ممنون.

arash900

عضو جدید
اینم کارنامه من

ولی من کنترل رو یا 16.67 میزدم یا 25 نمیدونم 18 رو از کجا آوردن!!!!!!!!!

بررسی رو هم باید 25 میزدم ولی زده 16.67 !!!!!!!!!!!

کلا من میتونستم تهران قبول شم متاسفانه سر جلسه با توجه به سختی سوالات امسال نتونستم مدیریت کنم آزمون رو و به دوستان توصیه میکنم اگه براشون مقدوره آزمون آزمایشی شرکت کنن.

0.JPG

elhamsrttu

عضو جدید
اینم کارنامه من

ولی من کنترل رو یا 16.67 میزدم یا 25 نمیدونم 18 رو از کجا آوردن!!!!!!!!!

بررسی رو هم باید 25 میزدم ولی زده 16.67 !!!!!!!!!!!

کلا من میتونستم تهران قبول شم متاسفانه سر جلسه با توجه به سختی سوالات امسال نتونستم مدیریت کنم آزمون رو و به دوستان توصیه میکنم اگه براشون مقدوره آزمون آزمایشی شرکت کنن.

مشاهده پیوست 150669
برای اینکه یکی از سوالات کنترل حذف شده است.

jahangard-n

عضو جدید
سلام بچه ها :(
به نظرتون با رتبه ی1730 میشه الکترونیک یا مهندسی پزشکی شبانه تهران قبول شد ؟
چرا مدار انقدر رتبه رو خراب می کنه :(

۲۶/۶۷ زبان عمومي وتخصصي
۲۵/۰۰ رياضيات /معادلات ديفرانسيل -رياضي مهندسي
۲/۷۸ مدارهاي الكتريكي
۳۸/۸۹ الكترونيك 1و2
۹/۰۹ سيستمهاي كنترل خطي
۳۳/۳۳ تجزيه وتحليل سيستم ها

power girl

عضو جدید
سلام بچه ها :(
به نظرتون با رتبه ی1730 میشه الکترونیک یا مهندسی پزشکی شبانه تهران قبول شد ؟
چرا مدار انقدر رتبه رو خراب می کنه :(

۲۶/۶۷ زبان عمومي وتخصصي
۲۵/۰۰ رياضيات /معادلات ديفرانسيل -رياضي مهندسي
۲/۷۸ مدارهاي الكتريكي
۳۸/۸۹ الكترونيك 1و2
۹/۰۹ سيستمهاي كنترل خطي
۳۳/۳۳ تجزيه وتحليل سيستم ها

تبریک میگم من تهرانو فک نمیکنم بیارین البته مطمئن نیستم بازم پرس و جو کنین ولی روزانه سمنان 100% قبولین که فاصلش تا تهران 2.30 ساعته و قطار اتوبوسی داره.

mohsignal

عضو جدید
الکترونیک 539
۲۱/۱۱زبان عمومي وتخصصي
۳۶/۱۱الكترونيك 1و2
۲۱/۲۱سيستمهاي كنترل خطي
سفيدالكترومغناطيس

ممنون
سلام وتبریک
کارنامه ایشون رو با کارنامه من مقایسه کنید مفهمید ارزش هر تست چقدره!میشه گفت تقریبا شما در مجموع 4 تا تست صحیح بیشتر از من زدین(یک دونه مدار و3 تا سیگنال) وشما شدین 540 ومن شدم 1600!!!
بازم بهتون تبریک میگم.

nevada traveler

عضو جدید
این سازمان سنجش بی صاحب نوشته ساعت 22 دفترچه انتخاب رشته میاد.هنوز نزدن توی سایت.واقعا که

xanth

عضو جدید
پس یعنی علم و صنعت روزانه نمیارم ؟:cry:
بعد مگه تربیت مدرس بالاتر از علم و صنعت نیست ؟
بعد من قبولی های 89 رو دیدم مثلا یکی بود با 800 روزانه امیرکبیر آورده بود،چجوری ؟!!! به نظرتون زدن این دانشگاه های دور از انتظار کار درستیه ؟
بعدش یه سوال دیگه من نمیفهمم انتخاب رشته غلط یعنی چی ؟
خوب سادت دیگه آدم 100 تا انتخاب داره و به ترتیب علاقش میزنه ؟
منظور از انتخاب رشته صحیح چی هست ؟
خواهشا به تک تک سوالام جواب بدین ممنون.

انتخاب رشته غلط یکی از مواردش اینه که جاهایی که شانس قبولیتون هست رو نزنید یا مثلا یه چیزی که دوست ندارید ولی قبول می شید رو زودتر از چیزایی که دوست دارید و احتمال قبولیتون هست بزنید.یه جورایی اولویت های دانشگاه ها و گرایش ها رو رعایت کنید. اول اون چیزای ایده ال رو که دوست دارید مثلا شریف و تهران و اینا رو بزنید. وقتی 100 تا انتخاب دارید زدنش که ضرری نداره. واسه انتخاب رشته من خودم از سایت مدرسان شریف پارسال استفاده کردم. چیز خوبیه. واسه این که ترازا و اولویت ها رو متوجه شید به آدم ایده می ده.

MehranVB

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
امروز ظهر روز به دلیل سرعت پایین اینترنت، با مشقت زیاد فقط تونستم کارنامه رو ببینم و رتبه رو اینجا بنویسم. از فرصت استفاده می‌کنم و کارنامه را میذارم تا بقیه هم استفاده کنن. (ماشین رو 75 حساب کردم و بررسی هم 26)

به همه دوستای گلم هم تبریک میگم و واقعاً با دیدن رتبه‌های خوبتون، بیشتر از دیدن رتبه خودم خوشحال شدم.

خوشبختانه اکثراً رتبه خوبی آوردن و باید به همه تبریک گفت، اما تبریک ویژه‌ای به احسان، علیرضا میگم و امیدوارم همدیگه رو توی یه دانشگاه ببینیم.

با اینکه من چند ماه رو توی اتاقم قرنطینه بودم، اما وجود این فوروم و بحث‌هایی که توی تاپیکای رفع اشکال داشتیم، انگار که واقعاً کنار هم درس میخوندیم و هیچوقت احساس خستگی و تنهایی به من دست نداد.
اینجا دوستای خیلی خوبی پیدا کردم و این دوران رو هیچوقت فراموش نمیکنم.:gol:
Karnameh.jpg

mojtaba93

عضو جدید
مشاهده پیوست 150659
رتبه الکترونیکم شده 947
به نظرتون روزانه الکترونیک فردوسی میارم ؟؟؟ یا شبانه الکترونیک فردوسی ؟؟یا هیچکدوم ؟؟

من دانشجوى ترم 4 كارشناسى فردوسى مشهد هستم ؛ نمى خوام نا اميدتون كنم ولى سال پيش كه نتايج كنكور ارشد 90 اومده بود ؛ رتبه 320 نتونست شبانه فردوسى قبول بشه !!!!!

mojtaba93

عضو جدید
من كارنامه بچه ها رو كه نگاه مى كردم ؛ ديدم اكثرشون الكترومغناطيس رو صفر زدن :eek: يعنى اين قدر سخته ؟؟؟؟ :confused:

Ehi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
امروز ظهر روز به دلیل سرعت پایین اینترنت، با مشقت زیاد فقط تونستم کارنامه رو ببینم و رتبه رو اینجا بنویسم. از فرصت استفاده می‌کنم و کارنامه را میذارم تا بقیه هم استفاده کنن. (ماشین رو 75 حساب کردم و بررسی هم 26)

به همه دوستای گلم هم تبریک میگم و واقعاً با دیدن رتبه‌های خوبتون، بیشتر از دیدن رتبه خودم خوشحال شدم.

خوشبختانه اکثراً رتبه خوبی آوردن و باید به همه تبریک گفت، اما تبریک ویژه‌ای به احسان، علیرضا میگم و امیدوارم همدیگه رو توی یه دانشگاه ببینیم.

با اینکه من چند ماه رو توی اتاقم قرنطینه بودم، اما وجود این فوروم و بحث‌هایی که توی تاپیکای رفع اشکال داشتیم، انگار که واقعاً کنار هم درس میخوندیم و هیچوقت احساس خستگی و تنهایی به من دست نداد.
اینجا دوستای خیلی خوبی پیدا کردم و این دوران رو هیچوقت فراموش نمیکنم.:gol:
مشاهده پیوست 150679

ممنون مهران جان.ما رو از انتخاب رشتت بیخبر نذار.شاید خدا خواست و هم دانشگاهی شدیم!

reza_razavi_m

عضو جدید
احتمالش هست چون کم میگیره ولی من خودم دیدم رتبه 832 ارشد 91 روزانه فردوسی الکترونیک قبول شده بود :eek:

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا