...::: اعضای تالار مهندسی مکانیک - مشخصات و تواناییها :::...

sina_tehran

عضو جدید
سلام

سلام

من سینا دانشجوس ترم 3 مکانیک سیالات دانشگاه صنعتی شاهرودم. :)

سمیه نوروزی

عضو جدید
خدا نکنه....................
نمی دونم اما سخت می شه برام اون جوری!
بههر صورت 2-3 هفته مونده تا شروع دانشگاه.
برام دعا کنین.
در زمینه کمک به سایت بهم اطمینان کنی. یه خورده راه افتادم تو مکانیک شروع می کنم.

نه انشاالله که تنها نيستي ...يادمه خودمم از همچين چيزي مي ترسيدم...اما بعد ديدم خوشبختانه 13 نفريم...و هممون هم از اينکه تنها باشيم مي ترسيديم....يادش بخير....
راستي خيلي خيلي بهت خوش آمد مي گم عزيزم...مکانيک شدن يکي ازبزرگترين شانساي زندگي من بود و هست و خواهد بود...اميدوارم مکانيک موفقي باشي و هميشه از اين رشته لذت ببري.

amnkh5

عضو جدید
سلام من امیر هستم دانشجوی مکانیک سیالات دانشگاه شهید چمران.البته تا این لحظه (1/7/1387) ترم اول هم شروع نشده.از تمامی اساتید و دوستان درخواست دارم که منو راهنمایی کنن تا انشا الله منم بتونم در کمک به دیگران موفق باشم.مخلص هرچی با معرفته

85mms

عضو جدید
سلام.من اسمم رو نمیگم چون خیلی تابلوئه.:sweatdrop:
مکانیک فردوسی مشهد میخونم.ترم پنجمم.
تا حالا کار علمی خاصی انجام ندادم:w19: و همه ی کارام در حد آزمون و خطا بوده.:w29:
اگه خدا بخواد و مدیر گروه هم یاری کنه حتماً طی 7 ترم آینده درسم تموم میشه!!!!:)

ساحل69

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه انشاالله که تنها نيستي ...يادمه خودمم از همچين چيزي مي ترسيدم...اما بعد ديدم خوشبختانه 13 نفريم...و هممون هم از اينکه تنها باشيم مي ترسيديم....يادش بخير....
راستي خيلي خيلي بهت خوش آمد مي گم عزيزم...مکانيک شدن يکي ازبزرگترين شانساي زندگي من بود و هست و خواهد بود...اميدوارم مکانيک موفقي باشي و هميشه از اين رشته لذت ببري.
نه ما هم دقیقا همون 13 نفر دختریم.:biggrin: 6 تا روزانه و 7 تا شبانه. نمی دونم اگه شبانه و روزانه رو جدا کنن می افتم توی گروه 6 نفره. فکر کن 6 تا دختر 19 تا پسر.....!!
راستی اونجا که رفتم واسه ثبت نام دخترای هم گرایش خودمو اصلا ندیدم. هر چی دیدم سیالات و جامدات...!!! فقط از مسئول ثبت نامش که پرسیدم واسم شمرد تعداد رو... الان دیگه آرومم .
اینجا کسی ساخت نیست؟ :eek:
می دونی یه سری از اطرافیانم منو مسخره می کنن؟ البته خودم باعثشم ولی می گن نوبت نمی دی ماشینمون خراب شد ؟! من باید سرشون داد بزنم که آقا من که مکانیک نیستم من مکانیکم!!!
خلاصه اینکه معلوم نیستمن کدومم!!!
امیدوارم بتونم بعد از این 4 سال و اون 2 سال و اون 2-3 سال کاری پیدا کنم.....;)

آخرین ویرایش:

masuud

عضو جدید
سلامون علیکم..احوالات مک های گل چطوره؟ :D
مکانیکیان زاده هستم..مسووودشون!:cool:;)

مهندسی مک 86 فردو30 :smoke:
یه جورایی عصبیت دارم رو مکانییک....شاخ نشین ! :razz:

پ.ن: تا اینجای کار یه چند تایی همکلاس و فامیل و دوست دیدم که عضون!:):cool:
خدا زیادشون کنه!:D

پ.ن2: تا حالا چند مورد دیدم که یه سری مثه مکانیک ماشین آلاتی ها(کشاورزی!) خودشونو مهندس مکانیک جا زدن!:razz: یعنی به نظرتون اونام از خود حساب میشن؟!:cool:

ali.mehrkish

عضو جدید
mechanics is everything.........

mechanics is everything.........

;)سلام....
اول مسعود جان من به داشتن دوستي مثل تو كه در خانواده اي اين چنين فرهيخته(همه مكانيك)افتخار مي كنم....
در مورد دوستي هم كه نگران صحبت هاي ساير اقوام بودن بگم كه:
شما در پاسخ ميتونيد بگيد:(مك=مكانيك)
1)از جمله افتخارات هر آدمي توي زندگيش اينه كه مكانيك باشه و به طور كلي ما آدم ها رو به 2 دسته ي مك:)(فرهيخته) و غير مك:confused: تقسيم مي كنيم.
و دوستاني كه نگرش درستس نسبت به مك ندارن به علت مك نبودنشون.
سعي كنيد هميشه سياست پيش دستانه رو اتخاذ كني.
كلا وقتي مكانيك باشي همه چيز هماهنگه;););)

masuud

عضو جدید
;)سلام....
اول مسعود جان من به داشتن دوستي مثل تو كه در خانواده اي اين چنين فرهيخته(همه مكانيك)افتخار مي كنم....
در مورد دوستي هم كه نگران صحبت هاي ساير اقوام بودن بگم كه:
شما در پاسخ ميتونيد بگيد:(مك=مكانيك)
1)از جمله افتخارات هر آدمي توي زندگيش اينه كه مكانيك باشه و به طور كلي ما آدم ها رو به 2 دسته ي مك:)(فرهيخته) و غير مك:confused: تقسيم مي كنيم.
و دوستاني كه نگرش درستس نسبت به مك ندارن به علت مك نبودنشون.
سعي كنيد هميشه سياست پيش دستانه رو اتخاذ كني.
كلا وقتي مكانيك باشي همه چيز هماهنگه;););)

:sweatdrop::redface::sweatdrop: :redface:
شرمنده نکن دیگه مک جونم!:D تو که همه جوره باعث افتخار مایی مهندس:cool::cool:
(فردا سر اکبر.ز.توتونچیز حساب کنیم ان شالله! رو هم شد چن کیلو هندونه هات؟!!:whistle::D )

مک رو عشق است با مخلفاتش عزیز دلم!:D

nminma

عضو جدید
سلام :gol:من نینادانشجوی سال دوم مکانیک جامدات دانشگاه بین الملل قزوینم:gol:

sunflare

عضو جدید
:(:confused::razz::gol::confused::surprised::mad::cool::eek::D;)سلام سلام 100 تا سلام من ترم 1 جامداتم 3تا دختر 23 تا پسر
ولی این که ما دخترا کمیم خیلی بده چون وفتی اشکال درسی داریم رومون نمیشه از پسرا بپرسیم در جهالت فرو میرویم اگرم زیاد بپرسیم کج فهما بد فکر میکنن چیکنیم؟:cry::confused::(:confused:

f_azimi

عضو جدید
:(:confused::razz::gol::confused::surprised::mad::cool::eek::D;)سلام سلام 100 تا سلام من ترم 1 جامداتم 3تا دختر 23 تا پسر
ولی این که ما دخترا کمیم خیلی بده چون وفتی اشکال درسی داریم رومون نمیشه از پسرا بپرسیم در جهالت فرو میرویم اگرم زیاد بپرسیم کج فهما بد فکر میکنن چیکنیم؟:cry::confused::(:confused:

به طور قطع دخترا از پسرا در فهمیدن جلو تر هستن مگر چند مورد نادر و اصلا خجالت مجالتو بذار کنار اگر بخوای این طوری باشی اصلا پیشرفت نمی کنی هر جا یه ذره هم گیر داشتی با اعتماد به نقس کامل از استاد یا هر کس که فکر می کنی می تونه بهت کمک کنه بپرس این و بدون در رشته مکانیک کم بودن دخترا کاملا طبیعی هست و همه ما مشکلات تو رو درک می کنیم وهمه این مشکلاتو داشتیم ولی همه خیلی زود عادت کردیم موفق باشی;)

mahan57

مدیر بازنشسته
به طور قطع دخترا از پسرا در فهمیدن جلو تر هستن مگر چند مورد نادر و اصلا خجالت مجالتو بذار کنار اگر بخوای این طوری باشی اصلا پیشرفت نمی کنی هر جا یه ذره هم گیر داشتی با اعتماد به نقس کامل از استاد یا هر کس که فکر می کنی می تونه بهت کمک کنه بپرس این و بدون در رشته مکانیک کم بودن دخترا کاملا طبیعی هست و همه ما مشکلات تو رو درک می کنیم وهمه این مشکلاتو داشتیم ولی همه خیلی زود عادت کردیم موفق باشی;)

به به ! می بینم که یواش یواش بساط کل کل داره محیا میشه!:smile: این نتیجه قطعی رو که ازش بحث کردید دست گل کدوم دانشمند هستش؟

mehdi zangane

عضو جدید
سلام دوستان.من مهدی زنگنه شهرکی دانشجوی ترم اخر مکانیک سیالات سمنان هستم
از اشناییتون خوشحالم

سمیه نوروزی

عضو جدید
به به ! می بینم که یواش یواش بساط کل کل داره محیا میشه!:smile: این نتیجه قطعی رو که ازش بحث کردید دست گل کدوم دانشمند هستش؟

تجربس...:Dبهترين دانشمنده ....مي دونين که ماهان خان.
ولي ما با اين موافقيم که....
در کل فهميدن به اين چيزا ربطي نداره....

arman_m45

عضو جدید
معرفی البته با تاخیر زیاد

معرفی البته با تاخیر زیاد

آرمان محسن زاده هستم،دانشجوی ترم 3 مهندسی مکانیک دانشگاه فردوسی مشهد

ali.mehrkish

عضو جدید
نداشتيم

نداشتيم

لا اله.....
هر چي كه....

....
من كلا معتقدم كه mechanic is everything
.
.
.
.
.
شما هم ميدونم با من هم عقيده ايد;)
.
.
.
.
.
علت حضور پر شور آقايون هم اينه كه درك درست تري نسبت به اين جمله دارن...:cool:
..
.
.
.
.
.
.

البته من در مقاله اي از بزرگي خوندم كه همونطوري كه گاهي از اصطكاك و اين جور چيزا صرف نظر ميكنيم....ميشه از حضور خانوم ها در مكانيك هم صرف نظر كرد(just kidding):biggrin:
...
البته اين دانشمندا هم چيزايي ميگنا:confused:
جدي نگيريد:surprised:

mahan57

مدیر بازنشسته
البته من در مقاله اي از بزرگي خوندم كه همونطوري كه گاهي از اصطكاك و اين جور چيزا صرف نظر ميكنيم....ميشه از حضور خانوم ها در مكانيك هم صرف نظر كرد(just kidding):biggrin:

با حال بود!:w15:
ولی خانم ها خیلی گلن! تقدیم به همه اونا مخصوصا اونایی که مکانیک می خونن!:gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol:.....

سمیه نوروزی

عضو جدید
لا اله.....
هر چي كه....

....
من كلا معتقدم كه mechanic is everything
.
.
.
.
.
شما هم ميدونم با من هم عقيده ايد
.
.
.
.
.
علت حضور پر شور آقايون هم اينه كه درك درست تري نسبت به اين جمله دارن...
..
.
.
.
.
.
.

...
البته اين دانشمندا هم چيزايي ميگنا
جدي نگيريد:surprised:

خوب به يکي اينو بگين که دانشمند!!!!!!!!!!! شو نشناسه! محض اطلاع رساني به عرضتون مي رسونم که از نظر خانوماي 87 دانشمند گوينده ديکتاتوري بيش نيست.

ولی خانم ها خیلی گلن! تقدیم به همه اونا مخصوصا اونایی که مکانیک می خونن!:gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol:.....

کجاش باحال بود؟!!!!!!!! اينو خودشون توي نشريه يه معرفي دانشگاه به دانشجوياي جديد الورود نوشتن.کلي هم همه حرص خوردن.

به خاطر اين همه گل هم ممنون:w27:.اگر چه حرف اولي تکذيب شد اما اين حرف و کاملا تصديق مي کنم . راستي گلي از خودتون هم هست.

ali.mehrkish

عضو جدید
دانشمنان مكانيك

دانشمنان مكانيك

ولی خانم ها خیلی گلن! تقدیم به همه اونا مخصوصا اونایی که مکانیک می خونن!:gol::gol::gol:

بله...:gol::gol::gol:روزشون هم كه بود بيشتر:gol::gol::gol::gol::gol:

در مورد دانشمند هم...
تا باشه از اين دانشمندا باشه...;)
خدا حفظشون كنه:D

ساحل69

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام،
این که خانوم ها توی این رشته کم باشن دلیل بر نداشتن استعداد نیست. البته هنوزم داریم افرادی رو ( منظورم شما نیستیدا... خودم توی آشناهام می گم) که درک نمی کنن مکانیک چی هست:mad:... من که عاشق رشتم هستم و خواهم بود... مرد و زنش هم هیچ فرقی نداره...
( اگه فکر میکنید فرق داره پدر مادر ما متهمیم دکتر شریعتی رو بخونین)...
خوب من رفتم...
تا بعد...:gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol:

mahan57

مدیر بازنشسته
سلام،
این که خانوم ها توی این رشته کم باشن دلیل بر نداشتن استعداد نیست. البته هنوزم داریم افرادی رو ( منظورم شما نیستیدا... خودم توی آشناهام می گم) که درک نمی کنن مکانیک چی هست:mad:... من که عاشق رشتم هستم و خواهم بود... مرد و زنش هم هیچ فرقی نداره...
( اگه فکر میکنید فرق داره پدر مادر ما متهمیم دکتر شریعتی رو بخونین)...
خوب من رفتم...

اگه کسی فکر کنه که خدا به واسطه جنسیت فرقی بین استعدادهای زن و مرد قائل شده و میشه واقعا براش باید متاسف شد شدیدا! ما یه همچین جسارتی رو هیچ وقت نکردیم و نمی کنیم چون نوعی بی احترامی به خالق و طراح هستی هستش!
فقط دیدیم که شرایط برای آشنایی بیشتر با خانم های مهندس فراهم شده از این باب وارد شدیم! همین!
به هر حال وجود خانم ها تو هر محیطی باعث القای نوعی آرامش به اون محیط میشه!اغراق نمی کنم و به این قضیه اعتقاد دارم. به عنوان نمونه میشه به وجود مادر تو خانواده اشاره کرد.
از این منابع آرامش خدا به هر خونه ای چند تا نصیب کنه فکر کنم اگه یه خورده علم پیشرفت کنه بشه از این همه انرژی مثبت برق و حرارت هم تولید کرد. با این بحران انرژی اون وقته که تعداد خانم ها چندین برابر آقایون میشه!
چی میکشن پسرهای اون دوره زمونه!:biggrin:

توروخدا بدل نگیرید! بازم تقدیم به همه خانمها:gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol:...

سمیه نوروزی

عضو جدید
اگه کسی فکر کنه که خدا به واسطه جنسیت فرقی بین استعدادهای زن و مرد قائل شده و میشه واقعا براش باید متاسف شد شدیدا! ما یه همچین جسارتی رو هیچ وقت نکردیم و نمی کنیم چون نوعی بی احترامی به خالق و طراح هستی هستش!
فقط دیدیم که شرایط برای آشنایی بیشتر با خانم های مهندس فراهم شده از این باب وارد شدیم! همین!
به هر حال وجود خانم ها تو هر محیطی باعث القای نوعی آرامش به اون محیط میشه!اغراق نمی کنم و به این قضیه اعتقاد دارم. به عنوان نمونه میشه به وجود مادر تو خانواده اشاره کرد.
از این منابع آرامش خدا به هر خونه ای چند تا نصیب کنه فکر کنم اگه یه خورده علم پیشرفت کنه بشه از این همه انرژی مثبت برق و حرارت هم تولید کرد. با این بحران انرژی اون وقته که تعداد خانم ها چندین برابر آقایون میشه!
چی میکشن پسرهای اون دوره زمونه!:biggrin:

توروخدا بدل نگیرید! بازم تقدیم به همه خانمها:gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol:...

خوووب هر چي مي خواين مي گين..آخرش چند تا گل تقديم مي کنينا:surprised::surprised:
از کي ياد گرفتين اين سياستو؟
راستي چي مي کشن پسرايي که تعداد دخترا ي زمانشون چند برابر باشن...؟!!!!!همون چيزي رو که دختراي مکانيک توي دانشگاه و کلاساشون مي کشن;):biggrin::biggrin:
اينم تقديم به شما:gol::gol:

mahan57

مدیر بازنشسته
خوووب هر چي مي خواين مي گين..آخرش چند تا گل تقديم مي کنينا:surprised::surprised:
از کي ياد گرفتين اين سياستو؟
راستي چي مي کشن پسرايي که تعداد دخترا ي زمانشون چند برابر باشن...؟!!!!!همون چيزي رو که دختراي مکانيک توي دانشگاه و کلاساشون مي کشن;):biggrin::biggrin:
اينم تقديم به شما:gol::gol:

سلام!
والا سیاستی در کار نیست! من فقط خواستم ازتون تعریف کنم:(
درضمن شاید این تاپیک پلی باشه برای ارتباط آینده این پسرها با تجربیات شما! البته الان یواش یواش داره وضع عوض میشه آقا پسرها تو کلاسها یواش یواش جاشون رو به خانم ها میدن و همون حدسیات داره به واقعیت تبدیل میشه.
از این ببعد دیگه گل تقدیم نمی کنم انگار گلاتون زیاد شد دیگه جا ندارید!:(

19amir89

عضو جدید
من ترم 1 مهندسی مکانیکم . :cry:
امیدوارم بتونیم به هم کمک کنیم.;)

بالا