اعترافات تکان دهنده درباره پدری که به 2دختر و 1پسرش تجاوز می‌کرد!

omid-suzuki

عضو جدید
باز هم رسانه های خارجی از توحش دیگری در غرب خبر می‌دهند.
پدر 73 ساله ای که مکرراً به دختران کوچک خود تجاوز کرده و پسر خود را آزار جنسی می‌داد توسط دادگاه کیفری مرکزی دوبلین به حبس ابد محکوم شد.
این مرد ایرلندی ساکن دوبلین در آگوست گذشته در رابطه با 87 مورد آزارجنسی، تجاوز و تجاوز شفاهی به دو دختر بین 5 تا 11 ساله اش و آزار جنسی پسرش از سن 3 تا 6 سالگی بین سالهای 1997 تا 2002 گناهکار شناخته شده بود.
قاضی جرج بیرمنگام به دلیل موارد تجاوز به دو دخترش وی را به حبس ابد محکوم کرده و به دلیل آزار جنسی پسر کوچک هم مجازاتهای جانبی دیگری را بر او که هیچ مدرکی دال بر اختلالات شخصیتی و روانی او وجود ندارد تحمیل کرد.
وی بیان کرد که ادله ارائه شده در جریان 7 روز محاکمه واقعا تکان دهنده بوده است و اینکه بیان شده بود این مرد هیولایی بود در خانه ای که از جهنم بوده است واقعا اغراق آمیز نبوده است.

دختر 19 ساله و بزرگترین قربانی این محکوم می‌گوید که زندگی او ترس آن روزی سپری می‌شود که پدرش بازگردد و از قاضی خواسته بود تا او را برای مدتی طولانی حبس کند.
خواهر 18 ساله او هم به دادگاه گفته بود که مرتبا به خودش آسیب رسانده و حتی 6 مرتبه اقدام به خودکشی هم کرده است. وی نوشته: از 4 سالگی به بدترین شکل ممکن با من رفتار شده است. او تمام بچگی من را دزدید و اگر من را می‌کشت بسیار بهتر بود.
قربانی پسر که هم اکنون 17 ساله است از ارائه ادله و نوشتن گزارش امتناع کرد.
دختران این مرد در چند مورد پس از سال 2000 تحت نظارت و مراقبت مقامها قرار گرفته بودند اما با تهدیدهای پدر مرتبا اقدام به فرار کرده و مورد تجاوز پدرشان قرار می‌گرفته اند.
سرانجام در سالهای 2005 و 2006 بود که دختران از پدرشان شکایت کردند اما وی اتهامات را رد کرده و مدعی شده بود که دلایل زیادی وجود دارد برای اینکه فرزندانشان چنین ادعاهایی را مطرح کنند.
مجرم پرونده دارای سوابق رفتارهای بیشرمانه با کودکان بوده است و بر اساس ادله ارائه شده موارد متعدد تجاوز در مکانها و زمانهای مختلف بوده است.

آتشگاه

عضو جدید
عزیزم اگه تو کلانتری خدمت کنی با این مسائل خیلی زیاد برخورد می کنی
من پرونده ای زیر دستم اومد که پسر به مادر خودش تجاوز کرده بود
اینا توحشها فقط تو غرب نیست

faranak123susmar

عضو جدید
جدی؟

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من از مشاهده اینجور مطالب در تالار خیلی متاسف میشم.
چرا بعضی از دوستان بجای درج مطالب سودمند و روح افزا از این نوع مطالب برای تاپیک زدن استفاده میکنند؟
شنیدن این مضخرفات جز اینکه روح انسان رو آزرده کنه فایده دیگری نداره. ما کی میخوایم به موضوعات مثبت اهمیت بدهیم؟
در ضمن این نوع مطالب به حیثیت یک کشور و یا یک ملت صدمه ای نمیزنه. چون در میان انبوه انسانها همیشه چند تا انسان مریض هم پیدا میشه. این رفتار ها دلیلی برای محکوم کردن یک نظام و یا یک ملت نمیشه.

silver light

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا بعضی از دوستان بجای درج مطالب سودمند و روح افزا از این نوع مطالب برای تاپیک زدن استفاده میکنند؟
شنیدن این مضخرفات جز اینکه روح انسان رو آزرده کنه فایده دیگری نداره. ما کی میخوایم به موضوعات مثبت اهمیت بدهیم؟
در ضمن این نوع مطالب به حیثیت یک کشور و یا یک ملت صدمه ای نمیزنه. چون در میان انبوه انسانها همیشه چند تا انسان مریض هم پیدا میشه. این رفتار ها دلیلی برای محکوم کردن یک نظام و یا یک ملت نمیشه.
بله دقیقا حق با شماست
متاسفانه بعضی افراد به دلایلی که خودشان هم نمیدانند سعی در بد نشان دادن کشور های غربی هستند و هر کاری میکنند

omid-suzuki

عضو جدید

دوست عزیز نباید متاسف بشید
اینها مضخرفات نیست!! مزخرفاته!!

آتشگاه

عضو جدید
عزیزم کسی کسیو محکوم نکرده ولی اون کسایی که خیلی ادعای اسلامی بودن می کنند از تمام دنیا فاسد ترند جالب اینجاست که با محکوم کردن دیگران خودشون رو پاک نشون بدن

ITDeveloper

عضو جدید
کاربر ممتاز
عزیزم کسی کسیو محکوم نکرده ولی اون کسایی که خیلی ادعای اسلامی بودن می کنند از تمام دنیا فاسد ترند جالب اینجاست که با محکوم کردن دیگران خودشون رو پاک نشون بدن

اقا یا خانم محترم اولا اینکه حق توهین به همه رو نداری
دوما اینکه اگر هم کسی این کار را بکند محکوم است
شما با اسلام مشکل دارید یا مسلمونا یا به اصطلاح مسلمونا

ITDeveloper

عضو جدید
کاربر ممتاز

عزیز من تا زمانی که این جور مسائل در یک کشوری قانون حساب شود این مشکلات وجود دارد

آتشگاه

عضو جدید
عزیزم شما چرا ناراحتی من واقعیتهای جامعه رو بیان کردم
شما اگه سربازی رفتی ( معلومه یا سنت خیلی کمه نرفتی یا اینکه ....) خدا کنه بری نیروی انتظامی تا ببینی خیلی از چیزها رو
من به کی توهین کردم که شما اینطور داغ کردی
اگر هم پستا رو خونده باشی می فهمی که من پسرم چون رفتم سربازی عزیزم
هیچوقت مغرضانه حرف نزن تا تو منگنه نیافتی
من با هیج کدوم مشکل ندارم فکر می کنم شما با غیر مسلمونا مشکل داری
سعی کن مشکلتو حل کنی بد نیست

آتشگاه

عضو جدید
عزیز من تا زمانی که این جور مسائل در یک کشوری قانون حساب شود این مشکلات وجود دارد
میشه بگید تو کدوم کشور زنا با محارم قانون است؟
البته با مستندات نه از تابناک و رجانیوز و غیره
البته اگه بدتون نمی آد;)

آیتای_AYTAY

عضو جدید
کاربر ممتاز
وای چقدر وحشتناک...چطور یه پدر میتونه با دختر کوچولوش این کارو بکنه؟!؟!؟!؟
این انسان و ادم نیس دیگه...حتی شاید حیوونا هم این کار رو نمیکنن

آتشگاه

عضو جدید
وای چقدر وحشتناک...چطور یه پدر میتونه با دختر کوچولوش این کارو بکنه؟!؟!؟!؟
این انسان و ادم نیس دیگه...حتی شاید حیوونا هم این کار رو نمیکنن
توی دادگاه انقلاب اصفهان تو سال 1372 یکی رو محاکمه می کردن به جرم اینکه به دخترش تجاوز کرده بود قاضیه ازش پرسید چرا این کارو کردی؟
جواب داد : دیدم خوشگله گفتم چرا خودم اول کاری نکنم
قاضیه بعد از این جواب فورا حکم اعدام طرف رو اعلام می کنه
همه فکر می کنیم این کثافت کاریا فقط تو غربه در حالی که تو مملکت خودمون هم هست

hamed-Gibson

عضو جدید
کاربر ممتاز
با تاسف فراوان واسه هممون
من یه رفیقی دارم که تو جریان این اتفاقاته
میگه اگه بدونین چه اتفاقاتی توی شهر میفته پاتونو از خونه بیرون نمیزارین

ITDeveloper

عضو جدید
کاربر ممتاز
عزیزم اگه تو کلانتری خدمت کنی با این مسائل خیلی زیاد برخورد می کنی
من پرونده ای زیر دستم اومد که پسر به مادر خودش تجاوز کرده بود
اینا توحشها فقط تو غرب نیست

عزیز این مطلبی بود که در مورد خدمت کردن شما در سربازی نوشتی و سخن شما متین و حرفی نیست به هر حال مثل شما سنتون از ما بیشتره و رفتی و یه چیزهایی دیدی

اما بعد در جواب یکی از پست ها این رو نوشتی

و من هم گفتم که

شما به مسلمونا توهین کردی
چطور می تونی یه عده رو مسلمون واقعی بدونی و یه عده رو نه
تازه حتی نگفتی که مسلمونای نامسلمون
گفتی کسایی که ادای مسلمونی میکنند
اینجا همه ادعای مسلمونی می کنند و مهم اعمال انسانهاست دوست عزیز

عزیزم شما چرا ناراحتی من واقعیتهای جامعه رو بیان کردم
شما اگه سربازی رفتی ( معلومه یا سنت خیلی کمه نرفتی یا اینکه ....) خدا کنه بری نیروی انتظامی تا ببینی خیلی از چیزها رو
من به کی توهین کردم که شما اینطور داغ کردی
اگر هم پستا رو خونده باشی می فهمی که من پسرم چون رفتم سربازی عزیزم
هیچوقت مغرضانه حرف نزن تا تو منگنه نیافتی
من با هیج کدوم مشکل ندارم فکر می کنم شما با غیر مسلمونا مشکل داری
سعی کن مشکلتو حل کنی بد نیست

من ناراحت می شم چون به اعتقاداتم توهین کردی
به مسلمونا و مسلمین توهین کردی
من با غیر مسلمونا مشکل ندارم ولی با هر کی که به اعتقاداتم توهین کنه مشکل دارم
خلاصه آقای محترم
تو هر مملکتی مشکل هست و از این آمار وحشت بار
باید بری آمار ببینی و بگیری ببینی چه خبره
البته تو مملکتی که فحشا و بی بند و باری قانون باشه دیگه این چیزها معنی پیدا نمی کنه

میشه بگید تو کدوم کشور زنا با محارم قانون است؟
البته با مستندات نه از تابناک و رجانیوز و غیره
البته اگه بدتون نمی آد;)

اولا برای من محارم رو معنی کن بعد بیا بگو
وقتی تو یه مملکت همجنس بازی آزاد می شه و به دوش دموکراسی می زارند
وقتی تو یه مملکت دو تا زن و شوهر (یعنی دو تا زن و دو تا مرد)می تونند با هم ازدواج کنند
وقتی ....خونه ها و بار ها و ..... به اسم آزادی ازاده و مدام جنایت های جنسی اتفاق می افته باید هم چنین فجایعی رخ بده
شاید تو ایران هم باشه
ولی اگر در ایران باشه از شل گرفتن قانونه و در اونجا از خود قانون
این با هم زمین تا آسمون فرق می کنه
البته امار رو اگر ببینی زمین تا اسمون با هم فرق می کنه

آتشگاه

عضو جدید
عزیز این مطلبی بود که در مورد خدمت کردن شما در سربازی نوشتی و سخن شما متین و حرفی نیست به هر حال مثل شما سنتون از ما بیشتره و رفتی و یه چیزهایی دیدی

اما بعد در جواب یکی از پست ها این رو نوشتی

و من هم گفتم که

شما به مسلمونا توهین کردی
چطور می تونی یه عده رو مسلمون واقعی بدونی و یه عده رو نه
تازه حتی نگفتی که مسلمونای نامسلمون
گفتی کسایی که ادای مسلمونی میکنند
اینجا همه ادعای مسلمونی می کنند و مهم اعمال انسانهاست دوست عزیز

من ناراحت می شم چون به اعتقاداتم توهین کردی
به مسلمونا و مسلمین توهین کردی
من با غیر مسلمونا مشکل ندارم ولی با هر کی که به اعتقاداتم توهین کنه مشکل دارم
خلاصه آقای محترم
تو هر مملکتی مشکل هست و از این آمار وحشت بار
باید بری آمار ببینی و بگیری ببینی چه خبره
البته تو مملکتی که فحشا و بی بند و باری قانون باشه دیگه این چیزها معنی پیدا نمی کنه

اولا برای من محارم رو معنی کن بعد بیا بگو
وقتی تو یه مملکت همجنس بازی آزاد می شه و به دوش دموکراسی می زارند
وقتی تو یه مملکت دو تا زن و شوهر (یعنی دو تا زن و دو تا مرد)می تونند با هم ازدواج کنند
وقتی ....خونه ها و بار ها و ..... به اسم آزادی ازاده و مدام جنایت های جنسی اتفاق می افته باید هم چنین فجایعی رخ بده
شاید تو ایران هم باشه
ولی اگر در ایران باشه از شل گرفتن قانونه و در اونجا از خود قانون
این با هم زمین تا آسمون فرق می کنه
البته امار رو اگر ببینی زمین تا اسمون با هم فرق می کنه
عزیزم کسی که مسلمون واقعی باشه هیچ وقت ریا نمی کنه هیچ وقت نماز ریاکارانه نمی خونه من به اونا گفتم که ادعای مسلمانی می کنند وگرنه من مخلص هر چی بچه مسلمان واقعی هم هستم
من به اعتقاد شما توهین کردم؟:eek:
اگه حرفی زدم که اینطور برداشت کردین معذرت می خوام
محارم یعنی افرادی که به شما محرمند
مادر پدر خواهر برادر عمو دایی خاله و عمه این از تعریفش
فکر نمی کنم هیچ کدوم از بچه های باشگاه هم جنس بازی رو قبول داشته باشه ولی در مورد آمریکا باید بگم که اونجا به همه احترام میزارن و این قانون شده البته نه در تمام ایالات آمریکا این از این
در مورد بار و خانه های فساد باید خدمتتون عرض کنم که من با حرف شما مخالفم چون هر شهری توالت می خواد بنا به صحبت آیت الله طالقانی و چون بنده به ایشون اعتقاد دارم حرف ایشون بر هر حرفی اولا تر است ولی نظر شما هم محترمه
تو آمریکا و اروپا اگر چیزی قانون شد با شکستنش برخورد جدی می شه ولی متاسفانه تو مملکت ما قوه ی قضاییه مستقل نداریم که این انتظار رو از اون داشته باشیم

Taghdir

عضو جدید
واقعا .......چی بگم اینا انسان بودن یادشون رفته و کلا آدمای مریضی هستن !!!!!!