اعتراض به قفل تصاوير

اعتراض به قفل تصاوير

• بله- زياد قفل ميشه

رای: 8 50.0%
  • خير- قفل ها منايب است

رای: 8 50.0%

• مجموع رای دهندگان
    16

mehdix622

عضو جدید
کاربر ممتاز
من به خانم
...Melody
http://www.www.www.iran-eng.ir/images/statusicon/user-online.png
همکار تالار عکس

اعتراض دارم
چرا كه به نظر من بيش از حد به علت تكراري بودن عكس ها قفل ميكنه تاپيك را

ايا دويتان با من موافقند؟؟
چون كه ممكنه براي كسي تكراري و براي برخي ديگر تكراري نباشه

چرااين همه سخت گيري؟؟؟؟

من به نظر ساير دويتان اشتباه ميكنم يا خير؟؟

البته من حدود 3 4 ماه تاپيك عكسي نزدم كه متهم بشم ها!!!!!!!!!

لبته در امر اجراي وظيفه دستشوندرد نكنه ها
يادت نره اين يك اعتراض دوستانس ها بد نگيري جريان را

آخرین ویرایش:

م مژگان

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست عزیز تا حدودی با نظرتون موافقم.ولی بعضی از دوستان تازه وارد رو دیدم که حتی به تاپیکه روزه قبلم توجه ندارن و تکراری تاپیک می زنن توی یه روز من خودم دیدم یکی از عزیزان چندتا تاپیک پشت سرهم فوق العاده تکراری گذاشت.آخه دیگه تاپیکای تکراری که زیاد می شه تالار خسته کننده میشه.

merlin-mina

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست عزیز تا حدودی با نظرتون موافقم.ولی بعضی از دوستان تازه وارد رو دیدم که حتی به تاپیکه روزه قبلم توجه ندارن و تکراری تاپیک می زنن توی یه روز من خودم دیدم یکی از عزیزان چندتا تاپیک پشت سرهم فوق العاده تکراری گذاشت.آخه دیگه تاپیکای تکراری که زیاد می شه تالار خسته کننده میشه.

آدم نبايد ناحق بگه
با نظرتون موافقم:w16:
گاهي تو يه صفحه چندتا تاپيك مثل همه
ولي خب بعضي هاش هم قفل ميشه كه من تا حالا نديده بودم:w05:

mohamad razavi

عضو جدید
کاربر ممتاز
کاملا موافقم

zeinab68

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر من ایشون داره وظیفه اش رو طبق قوانین انجام میده .. تاپیک تکراری در اصل باید حذف بشه ایشون لطف می کنه فقط قفل می کنه ...

mehdix622

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر من ایشون داره وظیفه اش رو طبق قوانین انجام میده .. تاپیک تکراری در اصل باید حذف بشه ایشون لطف می کنه فقط قفل می کنه ...
ريلكس ريلكس

چرا ميزني؟؟
به مامانت ميگم اين منو زد

بابا من 1 ساله باشگاهم

اين هفته 3 تا عكس برا اولين بار ديدم كه ايشون قفليدش

البته در امر اجراي وظيفه دستشوندرد نكنه ها
يادت نره اين يك اعتراض دوستانس هابد نگيري جريان را

zeinab68

عضو جدید
کاربر ممتاز
ريلكس ريلكس

چرا ميزني؟؟

بابا من 1 ساله باشگاهم

:surprised::surprised::surprised::surprised:

من با خشانت حرفیدم ؟

اقا مهدی عزیز منم خیلی تاپیک ها رو ندیدم .. تکراری نبوده واسم .. ولی قفل شده .. اما یه نیگا به زیر تاپیک که کرددم دیدم لینکاشو قبلا بچه ها قرار دادن ...

کسی که می خواد تالار عکسو بگرده اون قدیمی ها رو هم نیگا می کنه دیگه ...

منم دوستانه هم دیگه ...

به مامانم چی کار داری خوب.

...Melody

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
جالبه
عوض اينكه ما بگيم چرا دوستان به يكي از اصلي ترين قوانين تالارها مخصوصا تالار عكس توجه نمي كنن شما اعتراض مي كنيد كه چرا قوانين اجرا ميشه!!!
تاپيك هاي تكراري تا وقتي كه عكساي تاپيك قبلي وجود داره قفل ميشن..اين به خاطر اين نيست كه من خوشم مياد تاپيكاي بچه هارو قفل كنم،براي بار اضافه ايه كه رو سرور سايت ميذاره....

شما بگين چه دليلي داره كه تصاويري كه يه بار گذاشته شدن دوباره و دوباره گذاشت؟
همين تاپيكايي كه جديد قفل شدن.....يه نگاه بندازين بگين خودتون چند بار ديدينشون؟

كوچكترين دختر دنيا......

تصاويري كه هيچ وقت پخش نشدن!!!
اين يكي بارها با همين عنوان گذاشته شده!(گيرم يه هيچ وقت بهش اضافه يا ازش كم شده!)
تصاويري كه هيچ وقت از تلويزيون ايران پخش نشد....تصاويري كه هيچ وقت از تلويزيون پخش نشدن كه نشدن كه نشدن!....تصاويري كه هيچ وقت هيچ وقت پخش نشدن..............

يه تاپيكي چند وقت پيش قفل شد..من خنده م گرفت وقتي خوندمش!
آليا صبور دختر 19 ساله نابغه ايراني....
يه متن و عكس كه چندين ساله تو سايتا همين طور ثابته!فك كنم اين خانم الان 22 رو رد كرده باشه:D(اقلا يكم به روزش كنيد:D)

آقا مهدي!
منم دوست ندارم دوره بيفتم تك تك تاپيكارو نگاه كنم هي اينور اونور كنم ببينم تكراريه يا نه!منم مي خوام بشينم سر فرصت اونايي رو كه دوست دارم نگاه كنم.....

خود شما!
اگر تاپيكي رو قبلا زده باشيد و حالا كس ديگه اي دوباره بزنه،نمي گيد تكراريه؟دوست نداريد بچه ها عوض جديده بيان تو تاپيك قديميه خودتون نظر بدن؟(انكار نكنيد.ميگيد ديگه!:D)

ببخشيد اگه طولاني شد:gol::gol::gol:

دراين مورد هم ميشه كاري كرد...فعلا به صورت آزمايشي

...Melody

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
ميشه يه نظرسنجي هم بذاري كه چرا اينقد تشكرا زود تموم ميشه؟:(
:w25:
مينا جان الان بحث مواخذه منه ها!اينو بايد تو دفتر مديريت مطرح كني خانومي

آدم نبايد ناحق بگه
با نظرتون موافقم:w16:
گاهي تو يه صفحه چندتا تاپيك مثل همه
ولي خب بعضي هاش هم قفل ميشه كه من تا حالا نديده بودم:w05:

ريلكس ريلكس
چرا ميزني؟؟

بابا من 1 ساله باشگاهم

تاپيكايي كه قفل ميشن و لينك تكرار ندارن به اين دليله كه مي تونيد تو تاپيكاي مشابه ببينيدشون
خب ديگه چه كاريه؟!:D

خدا خيرت بده..

:surprised::surprised::surprised::surprised:

من با خشانت حرفیدم ؟

اقا مهدی عزیز منم خیلی تاپیک ها رو ندیدم .. تکراری نبوده واسم .. ولی قفل شده .. اما یه نیگا به زیر تاپیک که کرددم دیدم لینکاشو قبلا بچه ها قرار دادن ...

کسی که می خواد تالار عکسو بگرده اون قدیمی ها رو هم نیگا می کنه دیگه ...

منم دوستانه هم دیگه ...

به مامانم چی کار داری خوب.
همين ديگه:gol:

meddler

عضو جدید
کاربر ممتاز
بعضی مادر شوهر ها هم به آدم میگن اسم بچه اش را چه بگذارد !

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
من به شخصه کاملا موافق این اقدامم البته معتقدم وقتی قفل میکنن لینک اصلی رو بزارن خیلی بهتره

حرف شما درسته ولی خب حقی بایستی برای زننده ابتدایی قائل بود
اون شخص که خودش زده این تایپیک رو چی میگه ؟

Civil Boy

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
خب بزار ببینم اینجا چه خبره
کی جرات کرده به همکار چیزی بگه ....جرات داری بیا به من بگو چرا زورت به ملودی رسیده

تا حالا درباره تاپیک های تکراری زیاد تو تالار بحث شده برای اطلاع از نتیجه میتونید به همونا مراجعه کنید...نه بزار خودم بگم زحمتتون کم بشه...بیا بعد بگید مدیر تالار بده:D...همه موافق بودن با قدرت بیشتر فقل تاپیک ها ادامه پیدا کنه..اینم نتیجش بود
نبینم دیگه از تاپیک های تکراری بزنید ها..الان این تاپیک تکراری به حساب میاد الان باید قفل بشه:D

merlin-mina

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب بزار ببینم اینجا چه خبره
کی جرات کرده به همکار چیزی بگه ....جرات داری بیا به من بگو چرا زورت به ملودی رسیده

تا حالا درباره تاپیک های تکراری زیاد تو تالار بحث شده برای اطلاع از نتیجه میتونید به همونا مراجعه کنید...نه بزار خودم بگم زحمتتون کم بشه...بیا بعد بگید مدیر تالار بده:D...همه موافق بودن با قدرت بیشتر فقل تاپیک ها ادامه پیدا کنه..اینم نتیجش بود
نبینم دیگه از تاپیک های تکراری بزنید ها..الان این تاپیک تکراری به حساب میاد الان باید قفل بشه:D

ملودي جان باز به من بگو چرا ميگي آقاي سيبيل:w05:
خب خودت نگاه كننننن:w45:
با اجازه آقاي سيويل:D