اعتراض باشگاه مهندسان ایران در پی اهانت به بنیانگذارانقلاب

SilliCONIC

عضو جدید
با احترام
بحث فقط پاره کردن عکس نیست، بحث توهینی هست که در این عمل بیان شده، توهین به آرمان ها توهین به ولایت فقیه، باید علاوه بر مجازات این افراد، عاملین پشت پرده رو هم به سزای عملشون بر سانند.
حضرت امام خميني (ره) معمار کبير انقلاب اسلامي و روح خدا در کالبد جهان اسلام بود و شخصيت تاريخ‌ساز و بي‌نظير آن رهبر جاودانه براي هميشه چراغ هدايت ملت‌ها و جوامع آزاده در عرصه‌هاي استکبارستيزي، عدالت‌خواهي و حق‌طلبي به شمار خواهد رفت.
حضرت امام(ره) با انقلاب ناب و اسلامي خود و استقرار نظام جمهوري اسلامي با ارائه الگويي نوين و جامع در اداره جامعه بشري، سير بشريت به ويژه جهان اسلام را در آستانه تحولي عظيم و شگرف قرار داد، به گونه‌اي که استکبار جهاني و قدرت‌هاي سلطه‌گر و زورگو با درک آينده اين تحول و ابعاد خيره کننده آن در اقصي نقاط عالم، تفکر و انديشه آن امام عزيز و عظيم‌الشان را در طول سه دهه گذشته با بهره‌گيري از شيوه‌هاي مختلف و بسيج تمامي امکانات و ظرفيت‌هاي سخت‌افزاري و نرم‌افزاري آماج حملات ناجوانمردانه قرار دادند تا به خيال خام و شوم خود نام خميني را از صحنه روزگار محو سازند.
خب طبق قوانین اسلامی شما الان به ته جهنم باید تبعید شید!:redface:

بعدم شما انگار فکر کردی خمینی تنهایی انقلاب کرده!:surprised:
برادر و خواهر هایی که دم از ولایت فقیه و حکومت اسلامی می زنن ازشون انتظار داریم حداقل تاریخ انقلاب اسلامی رو خوب بخونن!
خمینی ، رهبر شد ، آیت الله شد چون مردم خواستن والا که ...
بعدم دوستان توجه داشته باشین که اینجا باشگاه مهندسان هست ، یعنی اکثر دوستانمون دیدی منطقی به قضایا دارن ، فقط تعصبات رو کنار بزارین!

ممنون

• Like
واکنش ها: sh85

Admin

مدیر کل سایت
عضو کادر مدیریت
مدیر کل سایت
به عنوان يه كاربر عادي:

بنده شخصا ارادت زيادي به امام خميني داشته و دارم. اين كار (پاره كردن عكس امام) هم كار كثيفي بود، اما نكته اينجاست كه صدا و سيما اگه ريگي به كفشش نبود و اگه واقعا دنبال جناح بازي ها و سياه نمايي يه طرز فكر خاص نبود، اگه واقعا براي نام و ياد امام، اين سر و صداها رو راه انداخت (و نه براي سياه نمايي جناح مقابل) چرا وقتي آقاي موسوي اين اقدام رو محكوم كرد هيچ حرف و خبري از اين محكوميت پخش نكرد؟ در حالي كه 24 ساعته شبكه خبر داره پيام هاي مردمي رو در اين مورد ميذاره، موسوي و 13 ميليون آدمي كه بهش راي دادن، اينقدر مهم نيست؟
متاسفانه اين ها فقط دنبال بهره برداري هاي سياسي هستند نه زنده نگه داشتن ياد امام بزرگوار.

Hamid Ghobadi

عضو جدید
کاربر ممتاز
آفرين حميد جان ...
آره فقط كشورت ... ولي ميشه بگي اين فقط بدون كسي كه بهش توهين شده ... چي ميشه ... يكم به اين فك كن كه بعد از اون كي مياد بالا ... فك كردي ...؟
بعد مي بيني بايد هم از اينكه بهش توهين بشه و زير سوال برده بشه كسي كه الان به خاطرش هستي بايد هم بهت بر بخوره ... بايد هم ازش دفاع كني .. چون وقتي يك شبكه مثل bbc ببينه در برابر اين اتفاق هيچ واكنشي نيست ... شاد ميشه و ما نمي ذاريم شاد بشه چون اين عمل رو نمي پذيرم و براش توضيح مي خواهيم ..
شما توضيح قابل قبول داري كه چرا نبايد ... فك كنم براي بايدش توضيحم كامل بود ....

جا داره یه بار دیگه بگم کله پدر BBC
bbc خوشحال بشه یا ناراحت به ما ربطی نداره از اینجور مسائل نترسید ;)
هیچ کشور خارجی ای هیچ غلطی نمیتونه بکنه!!!
چرا باید مردمو از دشمنامون بترسونن که اگه اعتراض کنید دشمن شاد میشه و امکان داره اقداماتی بکنه ... دشمن غلط کرده!!!
مثل این میمونه که به یه بچه بگی: اگه شلوغ کنی به لولو میگم بیاد ... مگه ملت بچس!؟؟
کسی هم قرار نیست بعد از کسی بیاد بالا!!!
شما منظورتون کیه؟ کی میخواد بیاد بالا؟؟؟
مگه شر هرته؟؟؟؟
.
.
.
:smoke:

butterfly_سبز

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
بحث فقط پاره کردن عکس نیست، بحث توهینی هست که در این عمل بیان شده، توهین به آرمان ها توهین به ولایت فقیه، باید علاوه بر مجازات این افراد، عاملین پشت پرده رو هم به سزای عملشون بر سانند.
حضرت امام خميني (ره) معمار کبير انقلاب اسلامي و روح خدا در کالبد جهان اسلام بود و شخصيت تاريخ‌ساز و بي‌نظير آن رهبر جاودانه براي هميشه چراغ هدايت ملت‌ها و جوامع آزاده در عرصه‌هاي استکبارستيزي، عدالت‌خواهي و حق‌طلبي به شمار خواهد رفت.
حضرت امام(ره) با انقلاب ناب و اسلامي خود و استقرار نظام جمهوري اسلامي با ارائه الگويي نوين و جامع در اداره جامعه بشري، سير بشريت به ويژه جهان اسلام را در آستانه تحولي عظيم و شگرف قرار داد، به گونه‌اي که استکبار جهاني و قدرت‌هاي سلطه‌گر و زورگو با درک آينده اين تحول و ابعاد خيره کننده آن در اقصي نقاط عالم، تفکر و انديشه آن امام عزيز و عظيم‌الشان را در طول سه دهه گذشته با بهره‌گيري از شيوه‌هاي مختلف و بسيج تمامي امکانات و ظرفيت‌هاي سخت‌افزاري و نرم‌افزاري آماج حملات ناجوانمردانه قرار دادند تا به خيال خام و شوم خود نام خميني را از صحنه روزگار محو سازند.
پیر جو جان! میدونی که چه قدر بهت احترام میزارم اما با نهایت ادب باید بگم که از بعضی حرفات بوی منطق به مشام نمیرسه.
روح خدا در کالبد جهان اسلام؟؟؟؟ پس امام زمان بوقه؟ در ضمن جهان اسلامی که اکثر کشورهای سنی به صدام تو جنگ کرور کرور کمک کردن تا ایران و خمینی رو با هم نابود کنن؟
از این جهان اسلام حرف میزنی؟
در مورد بقیه اش منم با تو هم عقیده ام که باید عاملان واقعی این کار مجازات بشن. و چند تا پست قبلی هم گفتم که خمینی یکی از بزرگترین رهبران انقلابهای مردمی در تاریخه. مردی ازاده و آزادیخواه. اما نباید اونو هم رده با آقا امام زمان بدونیم یا مقدس بشمریم. خمینی هم یک انسان بود!

• Like
واکنش ها: sh85

arosak

عضو جدید
کاربر ممتاز
البته با این کار گور خودشان را کندند;)
چرا مهندس نمیاد بگه کاره موج سبز نبوده؟/دستایی رو کار هست البته خدا خودش بزرگه

spow

اخراجی موقت
به عنوان يه كاربر عادي:

بنده شخصا ارادت زيادي به امام خميني داشته و دارم. اين كار (پاره كردن عكس امام) هم كار كثيفي بود، اما نكته اينجاست كه صدا و سيما اگه ريگي به كفشش نبود و اگه واقعا دنبال جناح بازي ها و سياه نمايي يه طرز فكر خاص نبود، اگه واقعا براي نام و ياد امام، اين سر و صداها رو راه انداخت (و نه براي سياه نمايي جناح مقابل) چرا وقتي آقاي موسوي اين اقدام رو محكوم كرد هيچ حرف و خبري از اين محكوميت پخش نكرد؟ در حالي كه 24 ساعته شبكه خبر داره پيام هاي مردمي رو در اين مورد ميذاره، موسوي و 13 ميليون آدمي كه بهش راي دادن، اينقدر مهم نيست؟
متاسفانه اين ها فقط دنبال بهره برداري هاي سياسي هستند نه زنده نگه داشتن ياد امام بزرگوار.

ممنون عزیز
لب کلام همینه
فقط کی میخوایم چشمامونو به واقعیات باز کنیم همه موندن توش
:razz:

Hamid Ghobadi

عضو جدید
کاربر ممتاز
به عنوان يه كاربر عادي:

بله درسته!!!
نباید حرمت امام خمینی بشکنه!!!
که چی بشه؟
صلاحیت ... بیشتر کنن؟؟؟
خمینی کار درستی کرد ...
اما ادامه دهنده هاش ..... :(

"Amir masoud"

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
عکس امام را پاره کردن!!!! چرا عکس آواتار من تحریم میشه!!! تو این نظام تر رو خشک با هم میسوزند!!!

آخرین ویرایش:

roshanfekrejavan

عضو جدید
کاربر ممتاز
به عنوان يه كاربر عادي:

:gol:چاکرتیم حاجی...
حرف دلمونو زدی.
یه نکته هم هست.چرا اون کسایی که این کارو نکردن،نیومدن بین مردم؟
چرا رفتن تو گوشه یه اطاقو یواشکی اینکارو انجام میدن؟
اینا امروز فرداست که مسجدارو به آتیش بکشن تا بتونن دلیل موجهی برای سرکوب بیشتر پیدا کنن!!

hasan85

عضو جدید
به عنوان يه كاربر عادي:

به نظر من خیلی مضخکه که میر حسین هم این اقدام رو محکوم کنه
بلاخره بعد از کلی به نعل زدن یکی هم به میخ زده

Eng.probe

عضو جدید
کاربر ممتاز
جا داره یه بار دیگه بگم کله پدر BBC
bbc خوشحال بشه یا ناراحت به ما ربطی نداره از اینجور مسائل نترسید ;)
هیچ کشور خارجی ای هیچ غلطی نمیتونه بکنه!!!
چرا باید مردمو از دشمنامون بترسونن که اگه اعتراض کنید دشمن شاد میشه و امکان داره اقداماتی بکنه ... دشمن غلط کرده!!!
مثل این میمونه که به یه بچه بگی: اگه شلوغ کنی به لولو میگم بیاد ... مگه ملت بچس!؟؟
کسی هم قرار نیست بعد از کسی بیاد بالا!!!
شما منظورتون کیه؟ کی میخواد بیاد بالا؟؟؟
مگه شر هرته؟؟؟؟
.
.
.
:smoke:

چرا عاقل كند كاري كه باز آرد پشيماني ...
دوست من ما مگه مجبوريم كه كاري بكنيم كه اونا به خودشون همچين اجازه اي بدن ... اينكه ما نتونيم دهن اونا رو ببنديم كه هنر نيست ...
اينكه نتونن با هيچ عنواني در مورد كشورمون بد ياد كنن هنره ...
شهر هرت هم نيست ... قانونه ... مثل خود ايت الله خامنه اي كه بعد از امام اومده ... اينكه كي هم خيلي شفافه ...
آره اعتراض همه جا قانونيه ولي ... نه براي چيزي كه تموم شده ... اين همه انرژي و ميتونن نگه دارن تو انتخابات بعدي خرج كنن ...
چرا بايد كاري كنن كه يك خارجي با ديدن تصوير اين حادثه اين جمله رو بگه "اين هم به آخر خودش رسيد "
چرا بايد با كارامون بهشون اجازه ... حتي اجازه ... فك كردن اينكه ايران رو به پايانه رو بديم ...؟
خوب ما هم ميايم جوري رفتار ميكنيم ... كه نگن اينا همه چي و به مردمشون نمي گن ... و با عنوانش از شبكه خودشون مردم بگن ... عجب دولت فريب كاري ... اين حالتش كه خيلي بهتره ... كه خودمون طوري عنوان كنيم كه فك نكنن ما چيزي پنهان داريم و هرج و مرجه ...

faridrf

عضو جدید
خدا :
و مکرو و مکر ا... و ا... خیر الماکرین

با این کارا مقبره خودشونو دارن زودتر میکنن
میگی نه بشینو تماشا کن (البته ایستاده ، خوابیده ، دوان دوان ، در حال دست و پا زدن و در بقیه حالات و احوال نیز قابل مشاهده خواهد بود . )

spow

اخراجی موقت
عکس اما را پاره کردن!!!! چرا عکس آواتار من تحریم میشه!!! تو این نظام تر رو خشک با هم میسوزند!!!

:w15: :w15:

p.m.g

عضو جدید
salam

salam

این حرکت زشت از سمت خود دولت که سرایطو واسه همه بدتر کنن ساختگی بیچاره دانشجو ها:cry:

spow

اخراجی موقت
به نظر من خیلی مضخکه که میر حسین هم این اقدام رو محکوم کنه
بلاخره بعد از کلی به نعل زدن یکی هم به میخ زده

اما مضحکتر برداشت بسیار سطحی وعوام فریبانه تلویزیون میلی بود که فکر میکنه سطح شعور مردم به اندازه گردانندگان پشت پردش پایین اومده
وقتی بخوایم منکر چیزی بشیم خب حتما میتونیم دیگه میرحسین امروز هاله نور دیروز نفت سرسفره قبلش
ووووو

p.m.g

عضو جدید
این حرکت زشت از سمت خود دولت که شرایطو واسه همه بدتر کنن ساختگی بیچاره دانشجو ها:cry:

Hamid Ghobadi

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا عاقل كند كاري كه باز آرد پشيماني ...
دوست من ما مگه مجبوريم كه كاري بكنيم كه اونا به خودشون همچين اجازه اي بدن ... اينكه ما نتونيم دهن اونا رو ببنديم كه هنر نيست ...
اينكه نتونن با هيچ عنواني در مورد كشورمون بد ياد كنن هنره ...
شهر هرت هم نيست ... قانونه ... مثل خود ايت الله خامنه اي كه بعد از امام اومده ... اينكه كي هم خيلي شفافه ...
آره اعتراض همه جا قانونيه ولي ... نه براي چيزي كه تموم شده ... اين همه انرژي و ميتونن نگه دارن تو انتخابات بعدي خرج كنن ...
چرا بايد كاري كنن كه يك خارجي با ديدن تصوير اين حادثه اين جمله رو بگه "اين هم به آخر خودش رسيد "
چرا بايد با كارامون بهشون اجازه ... حتي اجازه ... فك كردن اينكه ايران رو به پايانه رو بديم ...؟
خوب ما هم ميايم جوري رفتار ميكنيم ... كه نگن اينا همه چي و به مردمشون نمي گن ... و با عنوانش از شبكه خودشون مردم بگن ... عجب دولت فريب كاري ... اين حالتش كه خيلي بهتره ... كه خودمون طوري عنوان كنيم كه فك نكنن ما چيزي پنهان داريم و هرج و مرجه ...

مگه میشه دهن اونارو بست! تا حالا که نتونستیم اونا خیلی راحت هرچی دوس دارن میگن!
خیلی راحت!... ماهم خیلی راحت محل ... به گفته هاشون نمیزاریم به همین راحتی!...
ولی چه کسی تون شفاف نیست؟!!!!!!!!!

وقتی مردم از وضعیت ناراضی اند چرا جوابگو نیستن!

یه مثالی هست که میگه: وقتی از یه دری فقر وارد بشه از در دیگه ایمان خارج میشه!
مردم دیگه طاقت این همه مشکلاتو ندارن!!!!
اگر سیستمدارای ما عاقل باشن به داد مردم میرسن!!!!
حکومت باید راه شو درست کنه!!!
در ضمن چیزی هم تموم نشده
شخص بنده کاری با انتخابات ندارم! ..... مهم نیست! اصل نظام زیر سواله رئیس جمهور بخشی از اونه!
اگه بخوان رو جوشش مردم مانع بزارن که همین کارو دارن میکنن! عین یه زودپز طاقت نمیاره و متلاشی میشه!!! .....................

haj morteza

عضو جدید
کاربر ممتاز
حاجی جان..
امام توی صحیفه یه جا میگه که شما نمیتونی اینور نباشی یا اونور..
میگه بلخره یا خودت یا دیگران جهتی رو برای معین میکنن..
و البته اگر جهت دار برخورد کنی هرگز نمیتونی بی طرف برخورد بکنی..
من افکار و ذهنیت های تورو میدونم..
اتفاقا میدونم که نظر تو اصلاح و خیر این نظام و انقلابه..
ولی حاجی جان یادت باشه در جایگاه حساسی هستی..
اسمش جایگاه بی طرفی است..
اگر ذره ای اینور و اونور پا بگذاری گناه بزرگی رو صورت دادی..
مطمئنم هرگز اینطور نخواهد شد..:gol:

همین صحبتها برای شما صدق میکنه اخوی....

جدیدا" لحن ا.ن رو صحبتات میبینم.....یه غرور که........

امیدوارم من اشتباه کنم:gol:

haj morteza

عضو جدید
کاربر ممتاز
به عنوان يه كاربر عادي:

ادمین دوست داریم:smile::gol::gol::gol:

"Amir masoud"

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
عکس آواتارت چی بوده؟ :w15::w15::w15:
هیچی به جون بیو تی....
عکس پرچم ایران عزیزم بود...فقط دور تا دورشو سیم خاردار گرفته بود...یه دست گره خورده هم از وسط نماد دروغینش اومده بود بیرون که انگشتری با نماد شیر وخورشید را به همراه داشت...همین!!!!! کجاش مشکل داشته!!!؟

butterfly_سبز

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
هیچی به جون بیو تی....
عکس پرچم ایران عزیزم بود...فقط دور تا دورشو سیم خاردار گرفته بود...یه دست گره خورده هم از وسط نماد دروغینش اومده بود بیرون که انگشتری با نماد شیر وخورشید را به همراه داشت...همین!!!!! کجاش مشکل داشته!!!؟
آها یادم اومد کدوم بود! نمیتونم ازت طرفداری کنم آخه همین 2 دقیقه پیش وارنینگ بهم اخطار داده بعد از این باید یه کمی دست به عصا راه برم!
بنابراین: خوب کاری کردن آواتارت رو حذف کردن ( خوذت میدونی منظورم چیه!):w27:

Reza.R

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
به عنوان يه كاربر عادي:

دقیقا ً همینطوره ، زدی تو خال
همه ما قبول داریم امام رو ولی این سناریو برای تخریب چهره موسوی و حامیانشه ، حقه کثیفی زدن و این اتش زدن هم کار خودشونه

از دوستان درخواست دارم بیان اینجا
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php?p=1433302#post1433302

انقدر سوتی میدید که حتی عرضه ساختن یک کلیپ دروغ رو هم ندارید

younes.a

عضو جدید
در جریان توهین نشریات امیرکبیر به پیامبر 4 نشریه توقیف و تعدادی بازداشت شدند که پس از ان قانون ضد مطبوعات تصویب شد
پس از 8 ماه دادگاه رای به برائت افراد بازداشت شده و 4 نشریه داد اما

هم قانون ضد مطبوعات تصویب شده بود و هم مسئولین هتک حرمت دستگیر نشدند و هم 8 ماه عده ای بیگناه زندانی شدند احتمالا قضیه پاره کردن عکسها هم همینجوریه .

Eshragh-Archi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بر فرض هم صدا وسیما نشون نمیداد..
بازم چیزی از بیشرمانه بودن این گستاخی کم نمیشد..

بی حرمتی که انجام شده... نباید انجام میشد...

Reza.R

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز

اره باید برن صداسیما رو تنبیه کنن که این show رو اجرا کرده
بابا این کار ساختگیه ، واسه تخریب چهره ست

haj morteza

عضو جدید
کاربر ممتاز

اون موقع 70 ملیون آدم +مردم جهان نمیدیدن....

یعنی بزرگترین بی حرمتی رو صدا سیما کرده......

خواهرم شما کجایی الان 2 ساله تو هر تاکسی و تو هر جمعی میشه از امام به پایین رو فحش میدن....

فقط کسی نبود جار بزنه و قشنگ حرمت رو بشکنه که صدا و سیما انجام داد.......

پاره کردن عکس امام؟؟؟؟

شما برو تو گوگل یه سرچ بزن امام خمینی و برو بخسش عکس.....

بعد ببین بی حرمتی چیه!!!

fateme_en

عضو جدید
کاربر ممتاز
حرف شما درسته..
ببینید همیشه باید بین نقد و توهین فاصله قائل بود..
وقتی نقد به توهین بدل میشه همه چیز از بین میره..
خب اون شخصی که میاد و عکس امام یا اقای خامنه ای رو پاره میکنه در پی اتش زدن اجتماعه..
این ینی توهین..تا وقتی شما میتونی با حرف زدن نقد بکنی چرا عمل میکنی؟!
مطمئنا قدرت کلام خیلی تاثیرش بیشتر از عمل کردنه!
الان متاسفانه دسته ای در بسیج و.. در حال عمل کردن هستن..میبینیم که موثر نبوده..

حاجی جان..
امام توی صحیفه یه جا میگه که شما نمیتونی اینور نباشی یا اونور..
میگه بلخره یا خودت یا دیگران جهتی رو برای معین میکنن..
و البته اگر جهت دار برخورد کنی هرگز نمیتونی بی طرف برخورد بکنی..
من افکار و ذهنیت های تورو میدونم..
اتفاقا میدونم که نظر تو اصلاح و خیر این نظام و انقلابه..
ولی حاجی جان یادت باشه در جایگاه حساسی هستی..
اسمش جایگاه بی طرفی است..
اگر ذره ای اینور و اونور پا بگذاری گناه بزرگی رو صورت دادی..
مطمئنم هرگز اینطور نخواهد شد..:gol:

اما صحبتهای خودم..با سبز مینویسم..

خوشحالم که امام راحل طرفداران زیادی از دو جناح مختلف داره..
امام همیشه توی سخنرانیهاش جایگاه یک عده ی معدود رو که اسلام رو کلا و ابدا قبول ندارن جدا میکرد و به اونها بدجور میپرید..
ولی مطمئن هستم دوستانی که به این تاپیک اومدن اینطور نیستن..حداقل حرفها اینطور اثبات میکنه..
من تاپیک رو از اول تا اخرش مطالعه کردم و دنبال کردم..
سوالات و حرفهایی با دوستان سبز دارم که میخوام پاسخ بدن..
همه ی شما دوستان سبز گفتید که هتک حرمت به امام رد شدس..
گفتید ولی هتک حرمت به اقای خامنه ای رد شده نیست و حمایتش میکنید..
بسیار خب.
این رو میدونید که اغلب کسانی که امام رو قبول دارن اقای خامنه ای رو هم قبول دارن(گفتم اغلب نه همه)..
اینم میدونید که معمولا دوست داشتن افراد باعث تعصب میشه..
همونطور که وقتی کسی به مهندس موسوی یا جنبش سبز شما توهین میکنه شما به اون فرد میپرید چه انتظاری دارید که وقتی عکس اقای خامنه ای رو پاره میکنید با شما کاری نداشته باشند؟!
شما به بسیجیا میگین حیوون..
خب حیوون..باشه..
وقتی یک حیوون عصبانی میشه دلیلش چی میتونه باشه؟!
چرا شماها دنبال دلایل نمیرید و همش چسبیدید به عکس العمل ها؟!
چرا همش تو سر و سینه ی خودتون میزنید که توی دانشگاهتون با گاز فلفل و شوکر باهاتون برخورد شده؟!
چرا دنبال دلیل نمیرید؟!
چی شده که اینطور شده؟!
من دلایلشو خوب میدونم ولی میخوام از زبان شماها بشنوم..
اما مسئله ی بعدی..
مهندس موسوی باید جنبش سبز رو پالایش بکنه..
اگر میخواد که این موضوعات بهش نچسبه باید پالایشش بکنه.
باید بیاد و علنا اعلام بکنه که ما مخالف شعار مرگ بر رهبری هستیم..
ما مخالف پاره کردن عکس رهبر و امام هستیم..
امام رو فرمودن درسته..ولی رهبر چطور؟!
چرا ساکتن؟!
چرا نمیان و کسانی رو که خواستار نابودی نظام هستن رو از خودشون جدا نمیکنن؟!
در حال حاضر جنبش سبز هر ضربه ای میخوره بخاطر این هستش که هر گروهی در اون و در لوای اون داره فعالیت میکنه..
گروه سلطنت طلبا بگیر تا کمونیست ها..
مهندس موسوی باید اهداف خودش و گروه رو معرفی بکنه..
چرا اینکارو نمیکنه؟!
میخواد از چی استفاده بکنه؟!
میخواد از کسانی استفاده بکنه که خون شهدای این مملکت رو مکیدن؟!
میخواد از افراد حزب کوموله استفاده بکنه که یک روزی خون این ملت رو مکید ؟
میخواد از سلطنت طلبا استفاده بکنه؟!
از چی میخواد استفاده بکنه؟!
هدفش اصلاحاته؟!
خب دیگه وجود این گروها چه معناهایی میتونه داشته باشه؟!
صدا و سیمای ما اشتباه کرد..مثل همیشه..
در واقع با نشون دادن صحنه های هتک حرمت بیشتر این موضوع رو فراگیر کرد.
حالا من کاری ندارم توسط کی بوده..
حتی اگر طرفدار کسانی بوده که ادعای سبز بودن دارند مهندس موسوی بیانیه رو داده و اونها رو از جنبش سبز جدا کرده..
ولی این کمه..
مهندس موسوی میدونه راهی که داره میره خیلی خطرناکه..
میدونه اگر ادامه بده جنگ داخلی شکل میگیره..
اینارو خوب میدونه.
چرا از راه اصلی نمیره؟!
چرا جاده خاکی رو انتخاب کرده؟!
چرا داره راهی رو میره که دشمنان ایران سالهاست ارزو به دل اون موندن؟!
یک روزی غرب ارزوش بود ایران رو بکنه مثل پاکستان..
الان داره به این میرسه..
به لبهای تشنه ی امام حسین وقتی به این موضوع فکر میکنم که کشورم ممکنه دستخوش چه اتش بزرگی بشه گریه ام میگیره..
دعا میکنم زودتر امام زمان بیاد و اون روز رو نبینم..
یا اینکه بمیرم و اون روز رو نبینم..
افسوس میخورم..مهندس مگر امام رو قبول نداره؟!
اخه امام کی گفت تفرقه؟!
مگر نگفت اقایان تفرقه نکنید؟
اقای خامنه ای از نظر من خیلی نرم برخورد کرده با دوستانش..
با اقای هاشمی تا اقای کروبی..
به شما قول میدم اگر تا الان اینها دستگیر نشدن بخاطر اقای خامنه ای بوده..
اگر اقای هاشمی راحته با وجود تمام بی حرمتی ها به اقای خامنه ای بخاطر اقای خامنه ایه..
میدونید چه فشاری رو اقای خامنه ای از جانب تندروها حس میکنه مبنی بر برخورد سریع با این افراد؟!
افسوس..ایرانمون رو با دستان خودمون داریم به سمت اتشی میبریم که سالهاست غرب در اروزی اون بود..
متاسفم.

برادر همه حرفاي دل منو زديد........

haj morteza

عضو جدید
کاربر ممتاز
اقای خامنه ای از نظر من خیلی نرم برخورد کرده با دوستانش..
با اقای هاشمی تا اقای کروبی..
به شما قول میدم اگر تا الان اینها دستگیر نشدن بخاطر اقای خامنه ای بوده.
نرم رو خوب اومدی!!!!
این نرمه؟؟؟؟؟

نه داداش....موسوی رو بگیرن همون افتضاحی بار میاد که امام رو گرفتن!!!

venous_20

عضو جدید
کاربر ممتاز
به عنوان يه كاربر عادي:

بارک الله به ادمین:gol::gol:

بالا