[اطلاعیه] ثبت نام ازمون سراسری کارشناسی ارشد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

ex5*ser

عضو جدید
کاربر ممتاز
من بدون مشکل ثبت نام کردم . اصلی معماری زدم و شناور هنرهای ساخت.;)
امیدوارم بچه ها در ثبت نام موفق شوند و مشکلی نداشته باشند.;)
در ضمن اونایی که پیغام می دید ، کد رشته امتحانی یا شناور یا نظام وظیفه چند بزنیم ، یه بار اون دفترچه رو بخونین بد نیست!!!:biggrin:
من هستم هر کی مشکل داشت ، تو پیجم کامنت بزاره. :smile:
فدا!:gol:

ojahan

عضو جدید
تمدید ثبت نام ارشد 93

تمدید ثبت نام ارشد 93

قابل توجه داوطلبان گرامی آزمون کارشناسی ارشد سال 1393 : به علت ایجاد پاره ای مشکلات در سیستم های پرداخت الکترونیک و درگاه های الکترونیک بانک ها و پاره ای تغییرات در سوییچ های بانک مرکزی ، زمان ثبت نام در آزمون تا پایان روز شنبه 1392/08/25 تمدید و به محض برطرف شدن مشکلات ازسوی بانک ها از طریق همین سایت اطلاع رسانی خواهد شد.

برادران و خواهران گرامی این خبر سازمان سنجشه
می گم حالا یکی مثل من که هنوز ثبت نام نکرده باید صبر کنه که سیستم پرداخت الکترونیک سنجش درست بشه......؟:cry:

ojahan

عضو جدید
اولین اشتباه سازمان سنجش در کنکور 92

اولین اشتباه سازمان سنجش در کنکور 92

من امشب ثبت نام کردم
تلویزیون گفته بود تا 25 تمدید شده حالا رفتم تو مراحل ثبت نام میبینم زده تا روز سه شنبه 21 آبان:confused:

پیوست ها

• fg.jpg
    fg.jpg
    17.8 کیلوبایت · بازدیدها: 0

mm.ai

عضو جدید
اینم برای اینکه مطمئن بشن....کسانی که ذشته تکنولوژی دارن کد 999 رو باید بزنن...نه مهندسی..
مشاهده پیوست 179249
مرسی کاوه جان-این حالا شدش حرف حساب-برمبنای ارائه مدرک-نه بر مبنای فکر و احساس-چون اصولیشم همینه که نام رشته تو مدرکمونو بزنیم نه معماری -پس کد بچه های مهندسی تکنولوژی معماری -کد 999 (سایر رشته ها) هستش ;)
کاوه جان اینو فقط خودتون سوال کردین جواب دادن؟ :w20:

kavehsafari66

عضو جدید
مرسی کاوه جان-این حالا شدش حرف حساب-برمبنای ارائه مدرک-نه بر مبنای فکر و احساس-چون اصولیشم همینه که نام رشته تو مدرکمونو بزنیم نه معماری -پس کد بچه های مهندسی تکنولوژی معماری -کد 999 (سایر رشته ها) هستش ;)
کاوه جان اینو فقط خودتون سوال کردین جواب دادن؟ :w20:

خواهش میکنم آقا،
آره دیگه خودم پرسیدم،اگر تو دفترچه هم نگاه کنید عینا نوشته،ماکه شانس نداریماگه یه زمانم آدم قبول بشه بخوان گیر بدن میگن شما اشتباه وارد کردی اطلاعات و تو دفترچه بود و یا میتونستی بپرسی

kavehsafari66

عضو جدید
یه نصیحت آخر ثبت نام یا یه پرینت از برگه نهایی بگیرید یا چند جا کپی کنید...الان من یهو اومدم فایلهای اضافه ک فیش های ثبت نام بود رو پاک کنم اونم از نوع shift+delete اینم باهاشون رفت...شانس اوردم میتونستم ویرایش کنم رفتم تو سایت و ویرایش رو زدم و دوباره یه کپی گرفتم...اشتباه منو نکنید ک اگه ثبت نام تموم شده باشه نمی تونید دیگه کپی بگیرید

نگران نباشید همه چیز رو هم که گم کنید تو سایت سنجش درخواست بدین اطلاعاتتون رو میدن

sara_slash1

عضو جدید
کاربر ممتاز
اط بچه ها بودن کسایی که316 زدن و مشکلی براشون پیش نیومده
کیا میرن واس ویرایش و 999 میخوان بزنن؟؟؟
میخوام مطمئن شم اگه 999 بزنم اشتباه نمیکنم:(

nikky321

عضو جدید
کاربر ممتاز
هيج فرقي نمي كنه. من زنك زدم و دوستم هم سوال كرد. از روي احساس هم نمي كم. كفتيم مهندسي تكنولوزي معماري همون مهندسي معماري بزنيم يا ٩٩٩ كفتن معماري رو بزن و سال بيش من و خيليا ديكه معماري زديم مشكلي نبود. حالا هر طور خودتون راحتيد. اينقدم شختش نكنيد
:)
وقتي مي نويسي معدل كارداني و كارشناسي و ورودي كارشناسي مي نويسي يعني نابييوسته اي. سال قبل همين كارو كرديم

mm.ai

عضو جدید
خواهش میکنم آقا،
آره دیگه خودم پرسیدم،اگر تو دفترچه هم نگاه کنید عینا نوشته،ماکه شانس نداریماگه یه زمانم آدم قبول بشه بخوان گیر بدن میگن شما اشتباه وارد کردی اطلاعات و تو دفترچه بود و یا میتونستی بپرسی
آره -تماما موافقم

shokoo.m

کاربر بیش فعال
اینم برای اینکه مطمئن بشن....کسانی که ذشته تکنولوژی دارن کد 999 رو باید بزنن...نه مهندسی..
مشاهده پیوست 179249

هيج فرقي نمي كنه. من زنك زدم و دوستم هم سوال كرد. از روي احساس هم نمي كم. كفتيم مهندسي تكنولوزي معماري همون مهندسي معماري بزنيم يا ٩٩٩ كفتن معماري رو بزن و سال بيش من و خيليا ديكه معماري زديم مشكلي نبود. حالا هر طور خودتون راحتيد. اينقدم شختش نكنيد
:)
وقتي مي نويسي معدل كارداني و كارشناسي و ورودي كارشناسي مي نويسي يعني نابييوسته اي. سال قبل همين كارو كرديم

دوست من پارسال همون معماری رو زد،الانم روزانه قبول شده داره میره،هیچ مشکلی هم براش پیش نیومد، تازه اینم بگم معدل کاردانی و کارشناسیش هم اشتباه زده بود( معدلو که میگن بعدا مشکل ساز میشه) ولی با یه نامه از یونی های قبلی حل شد:w06:
اینقدر خودمون سخت گرفتیم همه چی سخت شده :w00:

qazal.

عضو جدید
خواهش میکنم آقا،

فقط یه چیزی بگم دوست گلم....ایشون تو جواب نوشتن (اگر نیست....) پس خودشونم نمی دونن و میگن اگر نیست...یعنی منظورش اینه اگه گشتی پیدا نکردی خوب سایرو بزن...منم 316 رو زدم چون واقعا این جواب منو قانع نمیکنه .......

mm.ai

عضو جدید
فقط یه چیزی بگم دوست گلم....ایشون تو جواب نوشتن (اگر نیست....) پس خودشونم نمی دونن و میگن اگر نیست...یعنی منظورش اینه اگه گشتی پیدا نکردی خوب سایرو بزن...منم 316 رو زدم چون واقعا این جواب منو قانع نمیکنه .......
ببین-من مطمئنم چه 999 و چه 316 هیچ فرقی با هم ندارن-هر دوشون یکین-اینام که دیگه اطلاع رسانیشون حاله آدمو بهم میزنه-اههههههههههههه-من خودم 999 زدم-مهم اینا نیستن-مهم اینه که معدل مدارک کاردانی و کارشناسیتونو بزارین فقط درست-وصلاممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممم
:razz:

mohammad_petro85

عضو جدید
سلام من برای خرید کارت به سایت سازمان سنجش میرم ولی گزینه ای برای کارشناسی ارشد وجود نداره؟
کسی با این مشکل مواجه نشده؟
مگه ثبت نام تا 25 ام تمدید نشده؟

mohammad_petro85

عضو جدید
امروز چک کردم هر 5 تا خرید کارتمو که میزد ناموفق الان میزنه موفق و شماره سریال میده
2 تاشو که خودم استفاده کردم
3 تاش مونده رو دستم
من پولمو میخوااااااااام:((
کسی کارت نمی خواد :cry:
من یکی از میخرم. ایمیل بزن.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

fa_88

عضو جدید
سلام من برای خرید کارت به سایت سازمان سنجش میرم ولی گزینه ای برای کارشناسی ارشد وجود نداره؟
کسی با این مشکل مواجه نشده؟
مگه ثبت نام تا 25 ام تمدید نشده؟

منم همین مشکل رو دارم. حالا باید چی کار کنیم؟

orkide69

عضو جدید
سلام بچه ها چرا در قسمت خرید کارت ، کارت ازمون ارشد نیست به جاش دکتری هست؟!!!!!!!!!!!:surprised: حالا من چجوری کارت بخرم

imah

عضو جدید
کاربر ممتاز
آخرین ویرایش توسط مدیر:

arc_saba

عضو جدید
کارت رشته امتحانی دوم قبلا ثبت شده است

این جمله کنار اطلاعات مربوط به کارت دومم نوشته شده . یعنی چی؟! یعنی یه نفر دیگه از این کارت استفاده کرده ؟

persian_land

عضو جدید
کاربر ممتاز
از قسمت سرویس ها روی گزینه ثبت نام بزن .... بعد نوشته اول فکر کنم در مورد کارت کارشناسی ارشد ....هول نشو :d
جالبه بعد از گذاشتن این پیام همون صفحه رو دوباره باز کردم و حرف شما درست شد.....
یعنی 30 ثانیه هم طول نکشید ها می تونستم بخرم اما یهویی صلاحیت عمومی دکترا اومد :| ....
احتمالا باز سیستم هاشون بهم ریخته ....درست می کنن

oneunited

عضو جدید
کاربر ممتاز
معماری نیست رشتم ولی می رم تو سایت سنجش برای خرید کارت اعتباری فقط آزمون منابع طبیعی داره! چرا رشته خودمونو نداره!!

وضعیت
موضوع بسته شده است.