اس ام اس هاي روزانه Joke-Off-SMS

وضعیت
موضوع بسته شده است.

hami_life

عضو جدید
کاربر ممتاز
وقتي خاطره هاي آدم زياد باشه ديوار اتاقت پر از عكس مي شه ولي هميشه دلت واسه كسي تنگ مي شه كه نمي توني عكسشو به ديوار اتاقت بزني

hami_life

عضو جدید
کاربر ممتاز
جاي اينکه از گل ها شکايت کنيم که چرا خار دارند بيائيم از خارها تشکر کنيم که گل دار

hami_life

عضو جدید
کاربر ممتاز
ستاد مبارزه با فساد و بد حجابی اعلام کرد:از این به بعد کسی حق ندارد عسل و میرزا قاسمی را تو یخچال با هم نگه دارد مگر اینکه در یخچال باز باشد

hami_life

عضو جدید
کاربر ممتاز
زمانی که کنار رودخانه بودم نگاهم به قله کوه بود ، به قله کوه که رسیدم سراپا محو تماشای رود شدم

hami_life

عضو جدید
کاربر ممتاز
حاجی تو دیگه کی هستی ...دست الياسو بستی.....رفتی دنبال هستی....بگو مال کی هستی ....بین قدسی و هستی.....برو دنبال هستی....که تو عالم مستی....نمی شه مثل قدسی

hami_life

عضو جدید
کاربر ممتاز
ازترکه می‌پرسن: پارسال روز زن چه کادویی به زنت دادی؟ میگه: بردمش کیش. میگن: ای ول بابا، دمت گرم، خوب حالا امسال چیکار می‌کنی؟ میگه: میرم میارمش

hami_life

عضو جدید
کاربر ممتاز
ترکه داشت اظهار نظر میکرد: این جلال آل احمد که هی ازش تعریف میکنن، فقط یه کتاب خوب نوشته که اسمش بوف کوره. یکی گفت: بوف کور که مال صادق هدایته! ترکه گفت: دیگه بدتر، یه کتاب خوب داره، اونم صادق هدایت براش نوشته!؟:biggrin::eek:

hami_life

عضو جدید
کاربر ممتاز
الا یا ایهاالساقی ادر کاسا و ناولها ... که عشق آسان نمود اول، ولی افتاد تالار و شام و عاقد و عکاس و آرایشگر و فیلم و لباس و تاج و کفش و کیف و ساک و سکه و شمش و پلاک و شمعدان و ساعت و زنجیر و سرویس طلا... آنهم از آن سرویس خوشگلها... و از این جور مشکلها:que::que::que:

hami_life

عضو جدید
کاربر ممتاز
از خدا ميخوام موانع رو از سر راهت برداره...
.
.
.
.
.
.

آخه خر نميتونه مثله اسب از روي موانع بپره...

hami_life

عضو جدید
کاربر ممتاز
خواص گوسفند :1-بو مي دهد 2-سبزي مي خورد 3- گاهي مي خوابد 4-پرواز نمي کند و

اس ام اس سر کاری را با دقت می خواند

makan_k

عضو جدید
کاربر ممتاز
زندگی کوتاه است! اگر هر از چند گاهی نايستی و به اطرافت نگاه نکنی
آنرا از دست خواهی داد...

makan_k

عضو جدید
کاربر ممتاز
ميخواهم همگام با سايه تنهايم در خيال بارانی ام قدم بزنم
و
چتر شکسته بغضم را بگشايم

makan_k

عضو جدید
کاربر ممتاز
زندگی به دو نيمه است:
نيمه اول به اميد ِنيمه دوم و نيمه دوم در حسرتِ نيمه اول

hami_life

عضو جدید
کاربر ممتاز
زندگي قشنگه اگه با تو باشه... مرگ قشنگه اگه براي تو باشه... دلتنگي قشنگه اگه به خاطر تو باشه... من قشنگم اگه با تو باشم... اما تو هر کار بکني قشنگ نميشي پس بيخود زور نزن

hami_life

عضو جدید
کاربر ممتاز
بابا نوئل بهم گفت بين گل و گلدون يکيو انتخاب کنم...منم گلدون رو گرفتم تا تورو توش بذارم.... . . . . . . . . آخه تو بهترين کود دامي دنيايي

hami_life

عضو جدید
کاربر ممتاز
): هرگز دریا را تعریف نکن! چون اگر به دریا نگاه کنی و آنرا تعریف کنی بعد برگردی و سپس دوباره نگاه کنی ! دریایی که میبینی دیگر همان دریا نیست که لحظه ای پیش دیدی

makan_k

عضو جدید
کاربر ممتاز
«هميشه در عجب بودم که چرا در جاده عشق، پا به پايم نمی آمدی، حتی وقتی آهسته و پيوسته می رفتم،‌ امروز فهميدم ريگی که در کفشت بود تو را می آزرد...!»

makan_k

عضو جدید
کاربر ممتاز
بعضی لحظه ها از جنس گذشتنند!!!
بعضی یادها از جنس فراموشی!!!
رد می شوم از نهایتِ فراموشیِ لحظه هایِ گذشتنی!!!!!!!

makan_k

عضو جدید
کاربر ممتاز
ضرب المثل ژاپنی:
اگر به من یک ماهی بدهی مرا یک وعده غذا داده ای..اگر دو ماهی بدهی دو وعده غذا داده ای
اما اگر به من ماهیگیری یاد بدهی یک عمر مرا سیر کرده ای.....

makan_k

عضو جدید
کاربر ممتاز
آنکس که از اول میداند به کجا میرود خیلی دور نخواهد رفت....
(ناپلئون بناپارت)

hami_life

عضو جدید
کاربر ممتاز
دونه دامن از اون چيني خال پلنگي ها ميري توي غار طرف.بلند داد مي زني:هاكومبازانومبا(يعني من موقع زنمه(
بعد ميري توي غار پدر و مادر دختره. با دامن چين چيني جلوت نشسته اند و مي گن:از خودت غار داري؟دايناسور آخرين مدل داري؟بلدي كروكديل شكار كني؟خدمت جنگ عليه قبيله ادم خوارها رو انجام دادي؟بعد عروس خانم كه اون هم از اين دامناي چين چيني پوشيده با ظرفي كه از جمجمه سر بچه دايناسور ساخته شده برات چاي مياره و تو مي ريزي روي خودت.

دو هزار و پانصد سال بعد از اختراع آدم:
انسان تازه كشاورزي را آموخته.وقتي داري توي مزرعه به عنوان شخم زدن زمين عمل مي كني با ديدن يه دختر متوجه ميشي كه بايد ازدواج كني.براي همين با مقدار زيادي گندم به مزرعه پدر دختره ميري .اونجا از تو مي پرسند:جز خوت كه اومدي خواستگاري چند تا خر ديگه داري؟چند متر زمين داري؟چند تا خوشه گندم برداشت مي كني؟ آيا خدمت در لشگر پادشاه رو به انجام رسانده اي؟
بعد عروس خانم با كوزه چاي وارد ميشه و شما هم واسه اينكه نشون بدي خيلي هول شديد تمام كوزه رو روي سرتون خالي مي كنيد.

ده سال قبل:
شما پس از اتمام خدمت مقدس سربازي به اين نتيجه مي رسيد كه بايد ازدواج كنيد و از مادرتان مي خواهيد كه دختري را برايتان انتخاب كند.در اينجا اصلا نيازي نيست كه شما دختر را بشناسيد چون پس از ازدواج به اندازه كافي فرصت براي شناخت وجود دارد.در ضمن سنت چاي ريزون كماكان پا بر جاست.

هم اكنون:
به دليل پيشرفت تكنولوژي در حال حاضر شما به آخرين نسخه ياهو مسنجر احتياج داريد.البته از"ام اس ان" يا "آي سي كيو"هم مي توانيد استفاده كنيد ولي انها آيكنهاي لازم براي خواستگاري را دارا نمي باشند . پس از نصب ياهو مسنجر به يك روم شلوغ رفته هر اسمي كه به نظرتان زيباست "اد" مي كنيد و با استفاده از آيكنهاي مربوطه خواستگاري را انجام مي دهيد . البته ياهو قول داده كه نسخه جديد داراي امكانات ازدواج و زندگي مشترك نيز باشد

makan_k

عضو جدید
کاربر ممتاز
جبران خلیل جبران : نفس خود را هفت بار نکوهش کردم:
اولین بار:هنگامی که می خواستم با پایمال کردن ضعیفان خودم را بالا ببرم.
دومین بار:هنگامی که در مقابل کسانی که ناتوان بودند خود را به ناخوشی زدم.
سومین بار:هنگامی که انتخاب را به عهده من گذاردند به جای امور مشکل امور آسان و راحت را بر گزیدم.
چهارمین بار:هنگامی که مرتکب اشتباهی شدم و خود را با اشتباهات دیگران تسلی دادم.
پنجمین بار:هنگامی که از ترس سر به زیر بودم و آن وقت ادعا می کردم بسیار صبور و بردبارم.
ششمین بار:هنگامی که جامه خود را بالا می گرفتم تا با سختیها و ناملایمات زندگی تماس پیدا نکنم.
هفتمین بار:هنگامی که در مقابل خدا به نیایش ایستادم وآنگاه سروده های خویش را فضیلت دانستم.

makan_k

عضو جدید
کاربر ممتاز
بعضی ها میگن ،‌ باید نیمه ی خالی لیوان رو دید .
بعضی ها هم میگن ،‌ باید نیمه ی پر لیوان رو دید .
حالا اگه اصلا لیوانی وجود نداشته باشه چی ؟‌

makan_k

عضو جدید
کاربر ممتاز
آدم نمي تونه ياد بگيره که دلش نشکنه ولي ميتونه ياد بگيره که با تکه هاي شکستش دست اوني که دلشو شکسته نبره.

makan_k

عضو جدید
کاربر ممتاز
ساده ترين کار جهان اينه که خودم باشم
و دشوارترين کار جهان اينه که کسي باشم که ديگران ميخوان

makan_k

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما هر اندازه که بتوانيد شکست را تحمل کنيد , به موفقيت نزديک تر مي شويد.

makan_k

عضو جدید
کاربر ممتاز
هنگامي که خدا انسان را اندازه مي گيرد متر را دور "قلبش " مي گذارد نه دور سرش .
" نورمن وينسنت پيل

avaye_sabz

عضو جدید
هیچ وقت آرزو نکن که توی دنیا جای شخص دیگه ای باشی،چون اگه آرزوت برآورده بشه جای تو توی دنیا خیلی خالیه.

وضعیت
موضوع بسته شده است.