استخدام شرکت ملی گاز ایران [ آزمون کتبی + مصاحبه علمی + مصاحبه عقیدتی + طب صنعتی ]

amin2x

عضو جدید
سلام بچه ها
دوره قبلیه اموزش شیراز بوده و به نظرم این دوره هم شیرازه یا اصفهان من تا حالا نشنیدم گاز دوره تو محمود اباد برگزار کنه بیشتر فلات قاره اونجا دوره برگزار میکنه.در مورد امکانات هم به نظرم از اونجایی که بهربرداری از میدان های پارس جنوبی خیلی مهمه و در کل چون عمر این میدان زیاده و قطب اقتصادی مملکت هست امکانات ورزشی و غیره براش در نظر گرفتن و شنیدم که کمپ ها این امکاناتو دارن.در مورد شهرک جم هم میگن سابق امکانات خیلی خوبی داشته از برگزاری کلاس های ورزشی و اموزشی و مفرح ولی این اقتصاد مقاومتی تاثیر میزاره دیگه میگن مثل گذشته ها نیست.
در مورد کار هم اینکه شما الان یه شرکت خصوصیه خوب میخوای کار کنی باید سابقه کار خوبی داشته باشی تنها جایی که سابقه کار نمیخواد همین استخدام از طریق ازمونه ما میتونم یه سابق کار خوب بدست بیاریم بعدا در مورد موندن و انتقال تصمیم بگیریم.اینکه بگیم اونجا خوب نیستو سخته و بده برا کسی که سابقه کار نداره و کار بلد نیست و هیچ جای درستو حسابی نمیتونه کار پیدا کنه حرف بی معنی هستش.

وحیدوحید

عضو جدید
سلام بچه ها
دوره قبلیه اموزش شیراز بوده و به نظرم این دوره هم شیرازه یا اصفهان من تا حالا نشنیدم گاز دوره تو محمود اباد برگزار کنه بیشتر فلات قاره اونجا دوره برگزار میکنه.در مورد امکانات هم به نظرم از اونجایی که بهربرداری از میدان های پارس جنوبی خیلی مهمه و در کل چون عمر این میدان زیاده و قطب اقتصادی مملکت هست امکانات ورزشی و غیره براش در نظر گرفتن و شنیدم که کمپ ها این امکاناتو دارن.در مورد شهرک جم هم میگن سابق امکانات خیلی خوبی داشته از برگزاری کلاس های ورزشی و اموزشی و مفرح ولی این اقتصاد مقاومتی تاثیر میزاره دیگه میگن مثل گذشته ها نیست.
در مورد کار هم اینکه شما الان یه شرکت خصوصیه خوب میخوای کار کنی باید سابقه کار خوبی داشته باشی تنها جایی که سابقه کار نمیخواد همین استخدام از طریق ازمونه ما میتونم یه سابق کار خوب بدست بیاریم بعدا در مورد موندن و انتقال تصمیم بگیریم.اینکه بگیم اونجا خوب نیستو سخته و بده برا کسی که سابقه کار نداره و کار بلد نیست و هیچ جای درستو حسابی نمیتونه کار پیدا کنه حرف بی معنی هستش.

احسنت!!!
کاملا باهات موافقم

bad..boy

عضو جدید
لب تیغ رو خودم حدس میزنم چون دارن نیروهای pogc رو میدن به پارس جنوبی و تعدیل نیرو میکنن خیلی زود ! ایناهم چون سابقه کار دارن از ما جلوترن و مهمتر !! خبرش هم اینجاست:

http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/306699-مصاحبه-ی-علمی-عقیدتی-شرکت-نفت/page1573

خبرت درسته ..........ولی هیچ ربطی به نداره ................از الان که قبول شدیم شرکت نسبت به ما تعهد داره ..............ضمنا از 6-7 ماه پیش قرار بود این اتفاق بیافته ...............

abdol1987

عضو جدید
مي بينم كه بچه هاي دانشگاه آزاد از دم قبول شدند و دارن ميتركونن اينجا. راستي علي كنكوري هم قبول شده كه:)). آقا من يه دوستي دارم فوق دانشگاه تهران- ليسانس اميركبير و مقاله isi در IF 4.2 . و همچنين اسكولارشيپ گرفته واسه يكي از دانشگاههاي اروپا و ielts 7.0 . ديدم قبول نشده.
ولي علي كنكوري قبول شده و اينجا بود كه به پارتي اوس كريم ايمان آوردم .آخه علي كنكوري ! كارخونه شكر چه ربطي به گاز داره؟ ميخاي اونجا بري قند بسابي؟=))
منم كه كلا امتحان ندادم :)
بازم تبريك ويژه به همه بچه هاي اين سايت. راستي سينا چرا قبول نشد؟ ناراحتم!

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها

بله صد در صد درست میگین و حق با شماست ! واسه ماکه سایقه نداریم اینجا بهترین گزینه است. خدایا بازم شکرت

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
مي بينم كه بچه هاي دانشگاه آزاد از دم قبول شدند و دارن ميتركونن اينجا. راستي علي كنكوري هم قبول شده كه:)). آقا من يه دوستي دارم فوق دانشگاه تهران- ليسانس اميركبير و مقاله isi در IF 4.2 . و همچنين اسكولارشيپ گرفته واسه يكي از دانشگاههاي اروپا و ielts 7.0 . ديدم قبول نشده.
ولي علي كنكوري قبول شده و اينجا بود كه به پارتي اوس كريم ايمان آوردم .آخه علي كنكوري ! كارخونه شكر چه ربطي به گاز داره؟ ميخاي اونجا بري قند بسابي؟=))
من دارم به این نتیجه میرسم که اگه طرف خیلی کله گنده و شاخ باشه قبولش نمیکنن !! جدی میگم بخدا ! حالا پارتی اوس کریم 100% تاثیر داره اما خب کسی که اینقدر شاخه و دانشگاه امیرکبیر بوده و معدل بالا و مقاله isi و مدرک آیلتس و ...چرا نباید قبول بشه؟! یکم فکر کنید خواهشا ! شاید دقیقا چون بلند پرواز بوده قبولش نکردن و ترسیدن بعد از اومدن پشیمون بشه و بخواد بره خارج کشور یا از حقوق یا .... ناراضی باشه ! چون خودش رو خیلی بالا میدونه !
من تنها چیزی که به ذهنم میاد همینه.

abdol1987

عضو جدید
من دارم به این نتیجه میرسم که اگه طرف خیلی کله گنده و شاخ باشه قبولش نمیکنن !! جدی میگم بخدا ! حالا پارتی اوس کریم 100% تاثیر داره اما خب کسی که اینقدر شاخه و دانشگاه امیرکبیر بوده و معدل بالا و مقاله isi و مدرک آیلتس و ...چرا نباید قبول بشه؟! یکم فکر کنید خواهشا ! شاید دقیقا چون بلند پرواز بوده قبولش نکردن و ترسیدن بعد از اومدن پشیمون بشه و بخواد بره خارج کشور یا از حقوق یا .... ناراضی باشه ! چون خودش رو خیلی بالا میدونه !
من تنها چیزی که به ذهنم میاد همینه.
آره حق با توئه. آخه معدلش هم 18 بود. دقيقا. يارو گفته تو واسه ما واينميسي و ميري و اگر هم بگيريمت كه مياي بالا سر خودمون.

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره حق با توئه. آخه معدلش هم 18 بود. دقيقا. يارو گفته تو واسه ما واينميسي و ميري و اگر هم بگيريمت كه مياي بالا سر خودمون.

یه مسئله دیگه هم است . شاید بشون گفتن کسایی که خیلی قوی هستن رزومه و شاخن رو نگیرین چون اینا بعدها جای پیشرفت بیشتری دارن و باید به مدارج دکترا و ... برسن و واسه کشور مفیدتر باشن ! کسایی رو بگیرید که متوسط هستن و با کاری که قراره بکنن در یه حد هستن و به قول معروف نابغه هارو رها کنید تا جوره دیگه مفید واقع بشن!

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها یه سوال؟
ثروتمندترین پالایشگاه کشور کدومه؟ همین spgc یا ...؟ کسی میدونه؟

آخرین ویرایش:

bad..boy

عضو جدید
از روی رزومه یک نفر نمیشه اینقدر قضاوت کرد ..............اولا اگه قرار به رزومه بود که دیگه مصاحبه نمی گرفتن .................فقط می گفتن رزومه هاتون رو بیارین .................. خیلی از دوستام هم تو شرکت نفت و حتی همین spgc هستن ............یکی از مهمترین فاکتورها تو مصاحبه برخورد طرف هست چون کسی که مصاحبه می کنه به این فکر می کنه که قراره همین کسی که روبروش هست همکارش بشه در آینده ............یکی دیگش هم اینه که طرف با سوال هایی که می کنه به این نتیجه میرسه که آیا شما از کار کردن توی محیط عسلویه راضی میشی و یا قصد رفتن داری...............

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
باهات موافقم رامین!

راستی یکی دیگه از مزایای اسکان دائم اینه که امکان گرفتن پست های مدیریتی میره بالا. اما اگه اقماری باشی بهت پستی نمیدن ;)
اوووه راست میگی ! هواسم نبود
حالا داش وحید بزار بریم ببینیم چجوریه اصلا اونجا ! یه روز انشالا بعد از مستقر شدن باهم پا میشیم میریم شهرک جم از نزدیک بررسی میکنیم اگه دیدیم بقیه راضی بودن و ارزش داره بعد سعی میکنیم عیال رو راضی کنیم :biggrin:

وحیدوحید

عضو جدید
اوووه راست میگی ! هواسم نبود
حالا داش وحید بزار بریم ببینیم چجوریه اصلا اونجا ! یه روز انشالا بعد از مستقر شدن باهم پا میشیم میریم شهرک جم از نزدیک بررسی میکنیم اگه دیدیم بقیه راضی بودن و ارزش داره بعد سعی میکنیم عیال رو راضی کنیم :biggrin:

باز هم باهات موافقم :biggrin:

Yadavaran

عضو جدید
اعلام نتایج نهایی آزمون

اعلام نتایج نهایی آزمون

آقا جان شما خو کارخونه شکر ندیدی اگه عظمتشو میدی الان کفت می برید من بخش Utility تولید Steam High Pressure و آب RO بودم . با دوتا کوره بخار 165ton/hr سرو کار داشتم . 2000 کارمند داره 10000 هکتار زمین چندتا عکس ازش میزارم کفت ببره خو.Photo0530.jpg

پیوست ها

• DSC03666.jpg
    DSC03666.jpg
    56.8 کیلوبایت · بازدیدها: 0
آخرین ویرایش:

وحیدوحید

عضو جدید
آقا جان شما خو کارخونه شکر ندیدی اگه عظمتشو میدی الان کفت می برید من بخش Utility تولید Steam High Pressure و آب RO بودم . با دوتا کوره بخار 165ton/hr سرو کار داشتم . 2000 کارمند داره 10000 هکتار زمین چندتا عکس ازش میزارم کفت ببره خو.

نه!!!!!!!!!!!!!!!!!!! علی دوباره بحث رو منحرف نکن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Yadavaran

عضو جدید
آقا جان این شرکت نفت تا نتایجش اعلام بشه ومصاحبه ها بیاد و میره واسه بعد شهریور تا اون موقع هم شرکت گاز نسخمونو پیچیده فکر کنم . شرکت گاز هم خصوصی بشه ما هم بریم تو طرح قراردادی خووو.;)

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقا جان این شرکت نفت تا نتایجش اعلام بشه ومصاحبه ها بیادو میره واسه بعد شهریور تا اون موقع هم شرکت گاز نسخمونو پیچیده فکر کنم . شرکت گاز هم خصوصی بشه ما هم بریم تو طرح قراردادی خووو.;)
خصوصی بشه ما بریم طرح قرار دادی؟!! یعنی چی این؟ علی درست یه سوالم جواب بده:
1- مگه spgc دولتی نیست؟
2-حالا فرضا خصوصی هم بشه . ما بریم قراردادی یعنی چی؟ یعنی دیگه رسمی نمیشیم بعد از 2 سال؟!!

baaroon

عضو جدید
آقا ما باید چیکار کنیم 15 زنگ می زنن؟ یا ما باید بریم اونجا؟ چون زده تو سایت پیگیری کنید از محل شرکتتون!

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
من 15 میرم سوال میکنم خبرشو بهت میدم
کسی خبر نداره دوره اموزشی چند ماه است و کجا
زودتر زنگ بزن احتمال میدم حتی 10 زنگ بزنی بت میگن
این که کجاست رو کسی نمیدونه هنوز اما علما متفق القول شیراز و اصفهان رو محتمل ترین موارد میدونن.
طول دوره از 6 تا 12

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان از اصفهان کی قبول شده پارس جنوبی؟
.
.
.
لطفا کسی غیر از من اگه هست خودش رو معرفی کنه

Yadavaran

عضو جدید
1- مگه spgc دولتی نیست؟
2-حالا فرضا خصوصی هم بشه . ما بریم قراردادی یعنی چی؟ یعنی دیگه رسمی نمیشیم بعد از 2 سال؟!!

آقا جان شرکتهایی که دولتی بودن و واگذار شدن قراردادی مدت معین شدن مثل پتروشیمی خو.

وحیدوحید

عضو جدید
1- مگه spgc دولتی نیست؟

بعید میدونم که spgc خصوصی بشه. چون خیلی درآمد بالایی داره و دولت اونو از دست نمیده اما به فرض محال اگر هم خصوصی بشه باز هم احتمالش کمه که وزارت نفت به این آسونی نیروهایی رو که کلی براشون هزینه کرده رو از دست بده ;)

Yadavaran

عضو جدید
1- مگه spgc دولتی نیست؟
spgc دولتی هستش ولی خو این امکان وجود داره که وقتی واگذار بشه همانطور که در ابتدای آگهی استخدام اینو گفتند . استخدام ماهم بصورت قرداد مدت المعین باشه .همین جور که درمورد شرکتهای پتروشیمی صادق است .

وحیدوحید

عضو جدید
spgc دولتی هستش ولی خو این امکان وجود داره که وقتی واگذار بشه همانطور که در ابتدای آگهی استخدام اینو گفتند . استخدام ماهم بصورت قرداد مدت المعین باشه .همین جور که درمورد شرکتهای پتروشیمی صادق است .

علی آقا اون حرفی که توی آگهی استخدام زدن واسه اینه که اگر در آینده یه روزی یه همچین اتفاقی افتاد کسی نتونه اعتراض کنه اما عملا خیلی احتمالش کمه که وزارت نفت نیروهای آموزش دیده و با تجربه اش رو همینجوری الکی از دست بده

بالا