استاد تو رو خدا قبولم کن.خواهش میکنم

afson jon

اخراجی موقت

elyana

عضو جدید
خدا از این عرضه هام بهمون نداد.ما مثل .... مینشستیم میخوندیم.

mr.rohalamin

اخراجی موقت
بچه ها رفته بودن ارتش ثبت نام كرده بودن! بعد از قبول شدن در آزمون علمي به مرحله تست پزشكي رفتن!
خلاصه سرتونو درد نيارم، قسم خورد كه از ساعت 12 تا 6 عصر همه لخت و با شرت داشتن تست ميدادن!

faezeh_00

عضو جدید
ما یه استاد داشتیم هرکس واسش نامه مینوشت اونو مینداخت:razz: حتی اگه خیلی خوب هم امتحان میدادی!!!!!!!!!! تازه درسشم 4 واحدی بود!!!

به این میگن آخر نامردی:w06:

AHMAD_R.H.23E

عضو جدید
حالا کیه که به این حرفا گوش بده....
آقا من یه بار از این کارا کردم واسه هفت پشتم بس بود...:smile:

hale a.a

عضو جدید
کاربر ممتاز
هيچ وقت از اين كارا نكرديم!بذار يه بار امتحان كنم شايد بد نشه!
من اگه جاي استاد باشم عمرا قبول كنم!
يكي از دوستان تعريف ميكرد ميگفت دختره اصلا سر جلسه نيومد اما درسشو بيست گرفت!!!چهار تا درس داشتن سه تا شو بيست شد يكيشو نوزده و نيم!!!!!!معدلش شد نوزده و نود و شيش!!!!!!!!!!!گفتم خوشگله؟!گفت اره!گفتم همون!

ABTIN-9392

عضو جدید
هيچ وقت از اين كارا نكرديم!بذار يه بار امتحان كنم شايد بد نشه!
من اگه جاي استاد باشم عمرا قبول كنم!
يكي از دوستان تعريف ميكرد ميگفت دختره اصلا سر جلسه نيومد اما درسشو بيست گرفت!!!چهار تا درس داشتن سه تا شو بيست شد يكيشو نوزده و نيم!!!!!!معدلش شد نوزده و نود و شيش!!!!!!!!!!!گفتم خوشگله؟!گفت اره!گفتم همون!

خوب حالا اگ تو هم خوشکلی از این کارا کن....معموله استاد ها به خوشکلی میرن.

:w02:

t#h

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یعنی منم برم از این کارا بکنم...........به سرم زده این ترم یه امتحانی بکنم............

ABTIN-9392

عضو جدید
یعنی منم برم از این کارا بکنم...........به سرم زده این ترم یه امتحانی بکنم............

آره امتحان بکن..اگر خوشکل هستی موفق میشی

یه خورده هم وسط ترم با استاد گرم باش.دیگه همه چیز ردیفه

hale a.a

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا؟مگه بده الکی نمره 20 بگیری؟

من به جای شما بودم هیمشه اینجوری میگردم تازه یه عکس قلب هم وسط برگه میکشیدم(همراه با یه بوسه).دی

وا ببين تو رو خدا!به جاي اين كاراي جلف ميشينيم مثه بچه ادم درسمونو ميخونيم!اين نمره با عزت شرف دارد به ان نمره ي با...!

مهندسF

عضو جدید
چه جالب ............... استادی که اینارو می خونه کلی می خنده ...................