از کجا امدیم و به کجا میرویم......

samira_3001

عضو جدید
کاربر ممتاز
[FONT=&quot]قصد این تاپیک توهین به هیچ دین و آیینی نیست.[/FONT]
[FONT=&quot]این تاپیک فقط برای دیدن و تامل کردن درست شده.[/FONT]
[FONT=&quot]لطفا هیچ بحث مذهبی دینی و غیره راه نندازین خوشبختانه تاپیک های بسیار خوبی در این زمینه ها داریم.[/FONT]
[FONT=&quot]برای جلوگیری از هرگونه سوتفاهم بگم که من دینم رو به هیچ کس نمیگم و به ادیان شما هم احترام میزارم پس شما هم به تاپیک من احترام بزارین![/FONT]

[FONT=&quot]خوب حالا خودمونی تر...........:biggrin:[/FONT]
[FONT=&quot]قصد من از زدن این تاپیک اینه که ببینیم که ما از کجا اومدیم و چی فکر میکنیم!:)[/FONT]
[FONT=&quot]بزارین واضح بگم دنیای به این بزرگی و آدمهایی که با خودخواهی زیاد همه چیرو مال خود میدونن باور ندارین چی هستن و انقدر کوچکن که به جز خودشون چیز دیگه ای رو نمیبینن.:surprised:[/FONT]
[FONT=&quot]من گفتم قصد توهین ندارم! و میخوام راجب خالق حرف بزنم.:redface:[/FONT]
[FONT=&quot]منظورم خدا نیست اصلا هم از این اسم استفاده نمیکنم که به بعضی از دوستان بر نخوره.[/FONT]
[FONT=&quot]میخوام یک سری عکس و مطالب و این جور چیزهارو بزارم و با باورهای بعضی از مردم (نه شما دوست عزیز!) رو مقایسه کنم.:redface:[/FONT]

[FONT=&quot]میخوام از کوچیکی زمینمون بگم.از اینکه چرا بعضی ها ( نه شما دوست عزیز!) نمیتونن درک کنن که ما در بین فضا هیچ چیز نیستیم!:([/FONT]
[FONT=&quot]شاید این درک خیلی از مسائل رو آسون تر بکنه![/FONT]

[FONT=&quot]شاید باعث بشه بعضی ها بشینن و بی تعصب فکر کنن که جاشون در این دنیا کجاست؟! مگه میشه این زیبایی ها و قدرت در یک صفحه یا یک وبلاگ یا یک مقاله و یا ... جا بشه؟!:que::gol:[/FONT]

[FONT=&quot]فقط نگاه کنین و بخونین و لطفا بحث مذهبی نکنین!!![/FONT]

زیر نویس بعضی از عکسا میتونه ربطی به عکسها نداشته باشه!:warn::gol:

samira_3001

عضو جدید
کاربر ممتاز

و این هم زمین....... زمینی که دوستش داریم....... شاهد خیلی از چیزها بوده خیلی از جنگا خیلی از دزدیها خیلی از خوبیها بدی ها کلک ها.......

در منظومه شمسیمون ما سومین سیاره ایم...... قدمت زمینمون 4.54 میلیون سال پیشه....... و هنوز 5.5 میلیون سال دیگه از عمرش مونده...... پیدایش آدما روی زمین بزارین با عکس بگم:

از اونجایی که میبینین ما فقط قسمت ناچیزی از زمین رو باهاش بودین.........
به نظر شما این یکجوری توهین به زمین عزیزمون با این بزرگی نیست که بگیم فقط برای ما و در مدت چند روز ساخته شده........ :gol:

samira_3001

عضو جدید
کاربر ممتاز
هنوز فکر میکنن ماها در جهان بهترینیم؟! برترینیم؟! نمیدونم........

منظومه شمسی ما 8 تا سیاره داره! بله 8 تا! متاسفانه پلوتون از سیارگی بر کنار شد! و به عضویت سیاره ی کوچوک ها پیوست!!!:surprised::cry:

اینکه منظومه ما کجا تموم میشه معلومه ولی دقیق نیست. ولی خوب سوای زمین توی اون ملیون ها ستاره وجود داره.
اره دیگه در حتی در مقایسه با بقیه سیاره ها هم زمین اونقدرا بزرگ نمیاد....... وای به حال اینکه بخوایم با خورشید مقایسه کنیم........ البته بله مثل آدمها هم لزوما اونهایی که سایزشون بزرگه بیشتر از بقیه مهم نیستن.......:biggrin:

هر کی به نظر کسایی که دوستشون داره باید بزرگ بیاد....... با زور و حرف و قلدری هم کسی بزرگ نمیشه........

راستی زمین ما که انقدر پیش خورشید یا مشتری کوچیکه خودمون چه قدری هستیم؟!:surprised:
مثل یه گرد و خاک و غبار؟!:gol:

samira_3001

عضو جدید
کاربر ممتاز
منظومه ی شمسی......... بچه بودم میگفتم پس منظومه قمری هم باید داشته باشیم!:biggrin: ولی خوب ماه تو خود منظومه ما خونه داره....... بهش منظومه تعلق نمیگیره........:razz::cry:

منظومه شمسی با این عظمت هنوز چیز کوچکی در فضا حساب میشه....... راه شیری! خونه ی منظومه ما......

سایز خورشید رو دیدین؟!

فکر کنم دیگه آدمهارو با سایز راه شیری مقایسه نکنم بهتره........ چون فکر کنم از الکترون هم کوچک تر باشیم.........:biggrin::surprised:

و چه ادمهایین که در خود گم شدن و نمیخوان باور کنن که زندگی, زندگیه 90 ساله ما هیچ چیز در عالم نیست........ گمه! وقتی زمین ما 5 میلیون سالش باشه! 90 سال ما براش مثل یه ثانیه هم نیست!!! حالا تو این هیری ویری کسانی پیدا میشن که دم از چیزایی میزنن از آینده ی دور از همه چی که واقعا کوته بینیشونو ثابت میکنه! به این عکس نگاه کن حتی خورشید معلوم نیست!!!!!!:gol:

آخرین ویرایش:

samira_3001

عضو جدید
کاربر ممتاز
بله و مهمترین و ترسناک ترین عکس.........
ذره ای کوچک از جهانمون........

باور دارن که جهان هستی ما 13.7 بیلیون سالش باشه....... دیگه با عمر آدما مقایسه نمیکنم که میتونه به یاس و ناامیدی چاقو و سم و اینا ختم بشه........:biggrin:

حالا فکر میکنین ما یعنی کهکشان ما کودومه؟!

بله! اینکه بعضی ها فکر میکنن (نه شما!) که زمین و زمان برای آدما و برآورده کردن نیازاشون ساخته شده باید خجالت بکشن....... خوب اول فکر کنن اگه نتیجه داد بعد!:biggrin::);)

عمر 90 ساله ما زمین ما حتی منظومه ی ما تاثیری تو حیات بله حیات! احتمال خوندین که؟! احتمال بودن حیات بین این همه کهکشان و منظومه صفر نیست!!! هیچ تاثیری نداره!

خطاب به دوستم ولی نه شما دوست عزیز!

بیخودی خوشی رو زندگی رو! نه برای خودتون و بقیه زهر نکنین! زندگی کنین! اینهمه عظمت برای من و تو نیست! ما فانی هستیم یک بار به دنیا میان و بعد هم جزو خاک میشین و حتی خاطراتتون هم شاید برای بچه ها دوستاتون باقی بمونه که اون هم با اومدن نسلای دیگه از بین میره!

دوست داشته باشین........ عاشق باشین......... به هر چیزی باور نداشته باشین.........

و مهمتر از همه..........

خوش باشین..........:gol:

salizadeniri

عضو جدید
کاربر ممتاز
بله! اینکه بعضی ها فکر میکنن (نه شما!) که زمین و زمان برای آدما و برآورده کردن نیازاشون ساخته شده باید خجالت بکشن....... خوب اول فکر کنن اگه نتیجه داد بعد!:biggrin::);)

خوب حالا به نظر شما این همه عظمت برای کی یا چی ساخته شده؟ یعنی همش بیخود بوده؟:que::que::que:

salizadeniri

عضو جدید
کاربر ممتاز
[FONT=&quot]قصد این تاپیک توهین به هیچ دین و آیینی نیست.[/FONT]
[FONT=&quot]این تاپیک فقط برای دیدن و تامل کردن درست شده.[/FONT]
[FONT=&quot]لطفا هیچ بحث مذهبی دینی و غیره راه نندازین خوشبختانه تاپیک های بسیار خوبی در این زمینه ها داریم.[/FONT]
[FONT=&quot]برای جلوگیری از هرگونه سوتفاهم بگم که من دینم رو به هیچ کس نمیگم و به ادیان شما هم احترام میزارم پس شما هم به تاپیک من احترام بزارین![/FONT]

[FONT=&quot]خوب حالا خودمونی تر...........:biggrin:[/FONT]
[FONT=&quot]قصد من از زدن این تاپیک اینه که ببینیم که ما از کجا اومدیم و چی فکر میکنیم!:)[/FONT]
[FONT=&quot]بزارین واضح بگم دنیای به این بزرگی و آدمهایی که با خودخواهی زیاد همه چیرو مال خود میدونن باور ندارین چی هستن و انقدر کوچکن که به جز خودشون چیز دیگه ای رو نمیبینن.:surprised:[/FONT]
[FONT=&quot]من گفتم قصد توهین ندارم! و میخوام راجب خالق حرف بزنم.:redface:[/FONT]
[FONT=&quot]منظورم خدا نیست اصلا هم از این اسم استفاده نمیکنم که به بعضی از دوستان بر نخوره.[/FONT]
[FONT=&quot]میخوام یک سری عکس و مطالب و این جور چیزهارو بزارم و با باورهای بعضی از مردم (نه شما دوست عزیز!) رو مقایسه کنم.:redface:[/FONT]

[FONT=&quot]میخوام از کوچیکی زمینمون بگم.از اینکه چرا بعضی ها ( نه شما دوست عزیز!) نمیتونن درک کنن که ما در بین فضا هیچ چیز نیستیم!:([/FONT]
[FONT=&quot]شاید این درک خیلی از مسائل رو آسون تر بکنه![/FONT]

[FONT=&quot]شاید باعث بشه بعضی ها بشینن و بی تعصب فکر کنن که جاشون در این دنیا کجاست؟! مگه میشه این زیبایی ها و قدرت در یک صفحه یا یک وبلاگ یا یک مقاله و یا ... جا بشه؟!:que::gol:[/FONT]

[FONT=&quot]فقط نگاه کنین و بخونین و لطفا بحث مذهبی نکنین!!![/FONT]

زیر نویس بعضی از عکسا میتونه ربطی به عکسها نداشته باشه!:warn::gol:
عنوان مطلبتون به متنش نمیخوره :redface:این مطلب درباره زمینی است که ما الان داریم در ان زندگی میکنیم .نگفتی؟ ازکجا امدیم ؟به کجا داریم میریم؟؟؟:que:

samira_3001

عضو جدید
کاربر ممتاز
مگه حتما باید برای شخص یا اشخاص خاصی ساخته شده باشه؟!:gol:

ولی اینکه عظمتش برای چیه یا بیخوده یا نیست رو نه من هیچ آدم دیگه ای نمیتونه بگه و درست نیست عده ای فکر کنن این همه عظمت فقط برای آدمها درست شده.......:gol:

چیزی که مسلمه اینه که اگه انفجار بیگ بنگ نبود هیچ کودوم اینجا نبودیم........;):redface:

samira_3001

عضو جدید
کاربر ممتاز
عنوان مطلبتون به متنش نمیخوره :redface:این مطلب درباره زمینی است که ما الان داریم در ان زندگی میکنیم .نگفتی؟ ازکجا امدیم ؟به کجا داریم میریم؟؟؟:que:

مرسی از نظر.........:gol:

این روز اول تاپیکه!:sweatdrop: اگه دیدم مخاطب داشت ادامه میدم.......:redface::gol:

maziyar_325

عضو جدید
شاید این تایپیک تلنگری باشه به بعضی ها(نه شما!)ولی دنیا و هرچه که تا به حال دیدیم و خواهیم دید یه نظم و یه برنامه ای داشته که فقط اونی که ساختش میتونه انالیزش کنه پس زیاد به خودمون (نه شما!)فشار نیاریم من فقط میدونم هیچی نیستم

samira_3001

عضو جدید
کاربر ممتاز
شاید این تایپیک تلنگری باشه به بعضی ها(نه شما!)ولی دنیا و هرچه که تا به حال دیدیم و خواهیم دید یه نظم و یه برنامه ای داشته که فقط اونی که ساختش میتونه انالیزش کنه پس زیاد به خودمون (نه شما!)فشار نیاریم من فقط میدونم هیچی نیستم

مرسی از نظر.........

پس یعنی به قول خود شما! باید بشنیم فکر نکنیم که خالق بیاد پایین پرده بر داره از اسرار؟!

لطفا اگه به شما فشار میاد مطالب رو نخونین.........:gol:

atros

عضو جدید
کاربر ممتاز
سمیرا جان تو که دیگه سنگ تموم گذاشتی همچی وهمه حرفارم گفتی ...
فقط این شما رو نمیگم یهنی ما رو میگی یا اونارو؟:razz:اینارو...؟؟

Belle Fille

عضو جدید
مرسی سمیرا جان. تاپیک قشنگ و پر رمز و رازیه. :w30:
نمی دونم چرا ناخودآگاه یاد این شعر زیبای خیام افتادم:

از جمله ی رفتگان این راه دراز
باز آمده ای کو که به ما گوید راز
هان بر سر این دو راهه ی آز و نیاز
چیزی نگذاری که نمی آیی باز:gol:

بالا