از دو روز دنیا… نیم روزی را وقف خودکن !

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اینکه با اینهمه جوش و خروش تو همه اتفاقات صاحب نظر شدیم , آیا نتیجه ای هم داشته ؟ چیزی از اینهمه بگو مگو برا خودمون آموختیم؟ سهم ما از زندگی همینه که یکی یه کاری بکنه و ما بیایم جمع بشیم و در اون مورد داد سخن بدیم؟ کسی غیر از خودمون به نتایج این کشمکش ها توجه میکنه؟ سهم خودمون (بعنوان تجربه مفید ) تا بحال چی بوده؟ چند در صد از حضور ما تو بخش های علمی این سایت سپری میشه؟

SHM.IT

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
من تازه عضو شدم!...خیلیم دوس دارم در بخش خودم فعال باشم و تا میتونم و بلدم به بقیه کمکی کنم..امیدوارم بقیه هم همینطور باشن!
ی سایت میشناسم (البته شاید اوردن نام یک سایت اینجا درست نباشه و خیلیا بگن دارم تبلیغ میکنم ولی گاهی اوقات باید الگو بگیریم!اینجا باشگاه مهندسان هست ولی من فعالیتی ک در خور مهندسان باشه وبیشتر جنبه علمی داشته باشه اینجا کم دیدم!و هرچیم هست مربوط به گذشته های این سایت میشه!)مانشت اونجا همه از دل و جون علم و دانششون رو در اختیار دوستان دیگ قرار میدن و برای یاد دادن به بقیه وقت میزارن!واقعا اینکارشون برام قابل ستایشه.

من فک میکنم شاید مشکل رو انتخاب نکردم درست مدیران بخش هاست،امیدوارم از حرفم سوءبرداشت نشه!

موفق باشید

• Like
واکنش ها: ayja

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
من تازه عضو شدم!...خیلیم دوس دارم در بخش خودم فعال باشم و تا میتونم و بلدم به بقیه کمکی کنم..امیدوارم بقیه هم همینطور باشن!
ی سایت میشناسم (البته شاید اوردن نام یک سایت اینجا درست نباشه و خیلیا بگن دارم تبلیغ میکنم ولی گاهی اوقات باید الگو بگیریم!اینجا باشگاه مهندسان هست ولی من فعالیتی ک در خور مهندسان باشه وبیشتر جنبه علمی داشته باشه اینجا کم دیدم!و هرچیم هست مربوط به گذشته های این سایت میشه!)مانشت اونجا همه از دل و جون علم و دانششون رو در اختیار دوستان دیگ قرار میدن و برای یاد دادن به بقیه وقت میزارن!واقعا اینکارشون برام قابل ستایشه.

من فک میکنم شاید مشکل رو انتخاب نکردم درست مدیران بخش هاست،امیدوارم از حرفم سوءبرداشت نشه!

موفق باشید
یا سلام
مشکل همنه که کسی نمیاد یاد بگیره , همه میان یاد بدن.

"The moon"

عضو جدید
کاربر ممتاز
یا سلام
مشکل همنه که کسی نمیاد یاد بگیره , همه میان یاد بدن.

اونی که میخواد یاد بده ، خودش باید یاد گرفته باشه که بتونه یاد هم بده.

اونی که میخواد یاد بگیره ، سایت علمی جای یادگیری شاید باشه نه گفتگوی آزاد.

پس در نتیجه نه کسی یاد میگیره ، و نه کسی میتونه یاد بده ، گاها یه اطلاعات عمومی به دانسته ها شاید افزوده بشه ، در همین حد

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اونی که میخواد یاد بده ، خودش باید یاد گرفته باشه که بتونه یاد هم بده.

اونی که میخواد یاد بگیره ، سایت علمی جای یادگیری شاید باشه نه گفتگوی آزاد.

پس در نتیجه نه کسی یاد میگیره ، و نه کسی میتونه یاد بده ، گاها یه اطلاعات عمومی به دانسته ها شاید افزوده بشه ، در همین حد
این سایت یه سایت علمیه. منظور گفتگوی آزاد نبود. بازم به موضوع دقت نکردی.

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اتفاقا من خیلی دوستم این کارو به چند دلیل
1- اینکه اکثر افرادی که بحث میکنن دارای سواد بالاتر نسبت به دیگر سایت ها هستند
2- اینکه اکثرا هم سن خود من یا کمی بیشتر و کمتر هستند
3- نیازهایی که الان داریم تقریبا مشترک هست
4- همونطوری که اسمش هم گفته شده گفت و گوی آزاد هست یعنی کسی مجبور نیست بیاد هر کسی بسته به تجربیات و نیازهایی که احساس میکنه میتونه پاسخش روپیدا کنه و یا تجربیاتشو منتقل بکنه میاد
5- این که شما فکر کنید همه میان اینجا بحث میکنن فکر کنم غلط هست اکثریت برای استفاده علمی از این سایت به اینجا میان
6- من خودم از زمان دانشجویی با این سایت آشنا شدم و حتی با دوستان برای کنکور ارشد هم به همدیگه کمک میکردیم و باهم همخوانی میکردیم

• Like
واکنش ها: ayja

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اتفاقا من خیلی دوستم این کارو به چند دلیل
1- اینکه اکثر افرادی که بحث میکنن دارای سواد بالاتر نسبت به دیگر سایت ها هستند
2- اینکه اکثرا هم سن خود من یا کمی بیشتر و کمتر هستند
3- نیازهایی که الان داریم تقریبا مشترک هست
4- همونطوری که اسمش هم گفته شده گفت و گوی آزاد هست یعنی کسی مجبور نیست بیاد هر کسی بسته به تجربیات و نیازهایی که احساس میکنه میتونه پاسخش روپیدا کنه و یا تجربیاتشو منتقل بکنه میاد
5- این که شما فکر کنید همه میان اینجا بحث میکنن فکر کنم غلط هست اکثریت برای استفاده علمی از این سایت به اینجا میان
6- من خودم از زمان دانشجویی با این سایت آشنا شدم و حتی با دوستان برای کنکور ارشد هم به همدیگه کمک میکردیم و باهم همخوانی میکردیم
منظور گفتگوی آزاد نبود. چن بار لازمه اینو بنویسم.

بالا