از امین بپرس : تخمین رتبه یا محل قبولی کنکوری های 90

kambadena

کاربر بیش فعال
بچه‌ها کسی‌ از فرق‌های آموزش محور با پژوهش محور اطلاع داره؟ منظور غیر از اینه که طبیعتاً پروژه نداره. اما آیا میتون در مقطع دکترا ادامه تحصیل بده؟

فکر کنم اینطور باشه که:
آموزش محور پایان نامه نداره نمیتونی تو مقطع دکترا ادامه بدی
واسه افراد سن بالا مثلا معلم های عزیز خوبه که می خوان مدرکشونو بالا ببرن.

samsoon

عضو جدید
درود

من تخمین رتبه ی کنکورم تو سنجش 81 منطقه 3 شده......میشه راهنماییم کنید بگید با این رتبه چی و کجا
می تونم قبول بشم؟؟؟؟؟ محل تولد هم تو قبولی تاثیر داره ؟؟؟؟ مثلا این که من متولد تهرانم بهم کمک نمیکنه تهران قبول بشم؟؟؟؟

دیگه اینکه کسی می تونه در مورد رشته ی نانو و بازار کارش یه مقدار برام توضیح بده؟؟؟؟

آخرین ویرایش:

anita a

عضو جدید
تخمین رتبه

تخمین رتبه

سلام.رشته ی ریاضی بادرصدادبیات50 عربی25دینی50زبان60شیمی20ریاضی5فیزیک0بامعدل کتبی نهایی67/12میشه سراسری واسه دخترازاستان فارس قبول شداگه میشه جه رشته هایی؟؟؟؟؟؟؟؟ممنون.جوابشوتافرداروهمین تاپیک خودم بدید.مرسیم

metallurgism

عضو جدید
سلام
در این تاپیک تخمین رتبه های کارشناسی ارشد مواد صورت می گرفته نه کارشناسی
موفق باشید

Amin.M.1986

عضو جدید
سلام.ببخشیدبادرصدادبیات50
دینی50
زبان60
عربی25
شیمی20
ریاضی5
فیزیک0
معدل کتبی نهایی67/12
رشته ی ریاضی واسه دخترازاستان فارس میشه کنکور سراسری90 یاپیام نور قبول شد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟جه رشته هایی؟؟؟؟؟؟؟رتبه هم چندمیشه؟؟؟؟کاربلدتافردا لطف کنیدجوابمو بدید.....مرسیم
جوابشوبفرستیدبه تاپیک خودم...........مممممممرسیم
اینجا تخمین رشته فوق لیسانس انجام میشه و کلا واسه بچه های مهندسی هست نه پشت کنکوری ها.. حالا طبق تجربه عرض میکنم که پیام نور حتما قبولید و احتمال شبانه ی علوم پایه هم هست... ولی کلا اینجا تالار مهندسان هست... اگه اینجا بخوایم راجع بهش صحبت کنیم احتمالا نظم تالار به هم میخوره و از مسیرش منحرف میشه توی تالار آموزشگاه های تهران مطرح کنید یا پیغام خصوصی بزنید .. با تشکر