ازدواج

venous_20

عضو جدید
کاربر ممتاز
دیر گفتی تموم شد:(
یکی بود اونم من:razz:
تو صفحه های قبلی اینو گفته بودم
همون دیگه بعده این پست محمد خاستگاری کرد:D
به خاطر این ازش خوشم اومد
بچه زرنگیوم هه(با لهجه قمی گفتم که بدونین راست گفتم)
سلام امیدوارم هردو با چشم بازوشناخت کافی انتخاب کرده باشید نه صرفا فقط ارروی احساسات
انشالله که خوشبخت بشید:w30:
کارت دعوت یادتون نره:twisted:

archi-tecture

عضو جدید
سلام بچا...اومدم بیینم ممدو سوپر استار به هم رسیدن یا نه! شیرینی ودین

archi-tecture

عضو جدید
داستان منم از آشنایی تو نت شروع شد....البته من تو انجمن روح و مدیتیشن باش آشنا شدم و الان اصلا ناراحت نیستم چون از نظر فکری و روحی با هم یکیم...تمام اتفاقاتی که برام افتاده مطمئنم کرده که همونه که می خوام...مومن روشن فکر عشقه مرگ و ارواح آدمی که دینشو خودش انتخاب کرده در صورتی که می تونس مثل نزدیکانش سبک کاملا مخالف اون چیزی که دوس دارم باشه...کلا دوستی تو نت بد نیست بدیش اینه که سوء استفاده توش زیاده خیلی ها با چت و وبکم با هم آشنا میشن و ظاهر رو می پسندنو بعد یهو میفتن تو دام عشق...از طرف خودم خوشحالم که 6 ماه حتی نزاشتم عکسشو برام بفرسته و فقط داشتم محکش میزدم:smile: ولی بعد 6 ماه که دیدمش خدا رو شکر ظاهرشم خوب و با وقار بود...کلا تو آشنایی مهم اینه که نیتت پاک باشه توکل کنی...

شايد بگي قديمي فكر ميكنم
اما من معتقدم هر چيزي سنتيش خييلي بهتر از مدل مدرن و غربي شدشه
به مامانت بگو من زن ميخوام
اونوقت مامانت يه دختر خوب واست پيدا ميكنه ميشينين با هم حرف ميزنين يا از هم خوشتون مياد يا نمياد بعدشم ازدواج ميكنين

من اسم این رو قدیمی نمیزارم یه نوع تفکر خاصه ومنم براش احترام قائلم ولی با شخصیت طرف متناسبه..بعضی انسان ها هستن نمی تونن سنتی شخص مورد نظرشون رو پیدا کنن...من یکی از اونام...تفکرات خاص و عجیب غریب که به این راحتی تو دخترایه فامیل یا آشنا ها پیدا نمیشه...تفکرات خیلی خیلی خاص....درون گرایی خاص...این ها خیلی بعید بود که به روش سنتی پیدا بشه...من راه مدرن رو برای رسیدن به گزینم بیشتر پسندیدم تازه روش مدرنمم با خیلی ها فرق داشت..کاملا با فکر محض شروع شد...عمدا هم از تو گروه روح و مدیتیشن شروع کردم چون من عشقه این کارام...روش دوستیم خیلی عجیب بود اما تنها پیزی که اذیتم می کنه که خنواده سنتی جلوت می ایسته که به نظر من برای اون جور فکر طبیعیه که نتونی هضمش کنه! بشون حق میدم نوع آشناییم رو از نوع هوا وهوس بدونن چون این مدل دوستی اسمش خیلی بد در رفته خیلی ها اومدن بش گند زدن...فقط می تونم بگم اگه از این راه می خوای وارد شی سختی هاشو بدون اگه مردشی یا علی بیا وسط...خیلی صبر می خواد خیلی زیاد...

soper.star

عضو جدید
سلام بچا...اومدم بیینم ممدو سوپر استار به هم رسیدن یا نه! شیرینی ودین
آره بابا یا علی گفتیمو.........
تو این مدتم که نبودیم درگیر همین بودیم دیگه
اینم کارتمون :twisted:
روز شیرینی دادانمون به شما هم تعیین شد
هر وقت همتون ایشالا ازدواج کردین و ما شیرینی تونو خوردیم بعد نوبت به شیرینیه ماهم میریسه:w07:

tirmah

عضو جدید
سلام و تبریک به همه ی کسانیکه راه های جدید را انتخاب کردند راهایی که archiجان سخته ولی شدنی
ادم باید خودش کارش درست باشه ان موقع همه چیز حله
مجددا تبریک عرض می کنم

soper جان راستی شما چه مشکلی با این اصفهانی ها دارید می شه عرض کنید

mahan 2

عضو جدید
نمي دونم مرضا مرده يا ...؟ اگر مرد : ببين مستقيم و با شخصيت مري ميگي " من به شما علاقه دارم " " مي تونم بيام خواستگاري تون. اگر ادرسش رو داري هيچ اگر نه بپرس . حواست باشه چه جوابي ميده. اگر خواستي مي توني به من جوابش رو بفرستي تا بگم چي بكني بعدا يا اگر خواستي تو همين تاپيك جواب رو بنويس. ببينم در حد و اندازه ي اون دختره هستي نكنه اون فرشته و تو نمكي ... نكنه اون باباش ميليونر تو نمكي ... نكنه اون اون دكتر باشه و تو نمكي ...

tirmah

عضو جدید
نمي دونم مرضا مرده يا ...؟ اگر مرد : ببين مستقيم و با شخصيت مري ميگي " من به شما علاقه دارم " " مي تونم بيام خواستگاري تون. اگر ادرسش رو داري هيچ اگر نه بپرس . حواست باشه چه جوابي ميده. اگر خواستي مي توني به من جوابش رو بفرستي تا بگم چي بكني بعدا يا اگر خواستي تو همين تاپيك جواب رو بنويس. ببينم در حد و اندازه ي اون دختره هستي نكنه اون فرشته و تو نمكي ... نكنه اون باباش ميليونر تو نمكي ... نكنه اون اون دكتر باشه و تو نمكي ...

من جواب را می گم مرده
ولی مشکل الان ما شهاب جان است
اگر می شه ایشون را راهنمای بفرمایید

soper.star

عضو جدید
شوخی میکنی یا جدی میگی:cool:
معلوم نی؟
ببین چه قدر میخادت که خودش آخر به زبون اورده
گفتنش واسه یه دختر کار ساده ای نیس
بله رو بگو:w11:
دختر خوبیه
ایشالا به سلامتی
آخ جووووووووون بالا خره شهاب هم سرو سامونی گرفت:w42:

:w14::w33::w14::w33::w14::w33:
:w17::w17::w17::w17::w17::w17:
:w32::w38::w40:
یکی بگیره منو.....
:w21:

shahab60

عضو جدید
سلام

سلام

نه بابا دلتو الکی خوش نکن ::crying:
بهش گفتم شرایط خودتو بگو
گفت:اولیش اینه که برا خودت یه اواتاور بذاری
منم گفتم:نمیتونم پس احتمالا با هم دیگه تفاهم نداریم
اونم گفت:پس سلام منو به همسر اینده ات برسون:eek:
فقط برا چند دقیقه متاهل بودم:cry:

mahan 2

عضو جدید
نه بابا دلتو الکی خوش نکن ::crying:
بهش گفتم شرایط خودتو بگو
گفت:اولیش اینه که برا خودت یه اواتاور بذاری
منم گفتم:نمیتونم پس احتمالا با هم دیگه تفاهم نداریم
اونم گفت:پس سلام منو به همسر اینده ات برسون:eek:
فقط برا چند دقیقه متاهل بودم:cry:

شوخي خوبي بود ... ولي كاري كه بتو گفتم رو انجام بده نتيجه رو بگو ؟؟

tirmah

عضو جدید
اخر 1کاری کردید تا این شهاب ما را از راه راست منحرف کردید
شهاب جان این ها دوست خوبی نیستند از من گفتن بود:lol:

tirmah

عضو جدید
من اخر از دست این شهاب راهی اسایشگاه کهریزک می شم
چه ربطی داره به درسو دانشگاه زود باش دیگه

mehrshad53

اخراجی موقت
بهترین راهنمایی برای ازدواج: بی خیالش شو!
من هم ازدواج کردم هم خیلی حالیمه و هم زنم خوبه،حرفمو گوش کن برادر ساده من! ;)
تازه وضع مالیم هم خوبه و بچه هم ندارم.......
حداقل یه 3 سال دیگه تحمل کن تا عاقل تر بشی:biggrin:

shahab60

عضو جدید
من اخر از دست این شهاب راهی اسایشگاه کهریزک می شم
چه ربطی داره به درسو دانشگاه زود باش دیگه
سلام:
ربطشم مینویسم:
ببین صبح از خواب بیدار میشم بدو بدو صبحانه نخورده میرم سر کلاس تا ساعت 2 بعداز ظهر تاز ه بعضی روزا بیشتر بععضی روزا کمتر بعد مثل فشنگ میدوم میام خونه ناهارمو برمیدارم میرم سر کار بعد اونجا دوراز چشم رئیسم ناهارمو میخورم نمازمو میخونم شروع بکار میکنم تا ساعت 11 شب بعد میام خونه شام خورده نخورده میخوابم تا فردا صبح ساعت 7:30 ودوباره روز از نو روزی از نو بعدشم یه جمعه ام که تعطیله خیلی زرنگ باشم درسامو جفتو جور کنم حالا اگه فرصتی میمونه بگو که همونو بزارم برا امر ازدواج!!!!!!!!

tirmah

عضو جدید
سلام:
ربطشم مینویسم:
ببین صبح از خواب بیدار میشم بدو بدو صبحانه نخورده میرم سر کلاس تا ساعت 2 بعداز ظهر تاز ه بعضی روزا بیشتر بععضی روزا کمتر بعد مثل فشنگ میدوم میام خونه ناهارمو برمیدارم میرم سر کار بعد اونجا دوراز چشم رئیسم ناهارمو میخورم نمازمو میخونم شروع بکار میکنم تا ساعت 11 شب بعد میام خونه شام خورده نخورده میخوابم تا فردا صبح ساعت 7:30 ودوباره روز از نو روزی از نو بعدشم یه جمعه ام که تعطیله خیلی زرنگ باشم درسامو جفتو جور کنم حالا اگه فرصتی میمونه بگو که همونو بزارم برا امر ازدواج!!!!!!!!
بازم قبول نیست تو قراره فقط 1شب انم 1ساعت بریو بیای تا بعد که فکرهات را کردی و از این حرف ها
بعدشم که درست شد مرخصی 2روزه تمام
قبول کن اگر 1کاری قرار باشه بشه می شه
تو خودت هنوز باور نداری که می خواهی ازدواج کنی قیول کن چون باید دلت را به دریا بزنی نه مداوم جلوی پای خودت سنگ بندازی

mahan 2

عضو جدید
بهترین راهنمایی برای ازدواج: بی خیالش شو!
من هم ازدواج کردم هم خیلی حالیمه و هم زنم خوبه،حرفمو گوش کن برادر ساده من! ;)
تازه وضع مالیم هم خوبه و بچه هم ندارم.......
حداقل یه 3 سال دیگه تحمل کن تا عاقل تر بشی:biggrin:

جناب ... كسي كه ازدواج كرده و زنش خوبه و كار خوبي هم دارد ( درامد خوب=كار خوب (از لحاظ مالي)=وقت ازاد ((زياد )نداشتن) مياد مثل بيكار ها پشت ايترنت و ... ( بعضي ها خيلي با حالن ) بهانه نياوريد در پاسخ .

كسي ازدواج بكنه زندگيش پيشرفت مي كنه ( من 18 سال و اندكي ماه دارم ) be carefull of what you say

shahab60

عضو جدید
بازم قبول نیست تو قراره فقط 1شب انم 1ساعت بریو بیای تا بعد که فکرهات را کردی و از این حرف ها
بعدشم که درست شد مرخصی 2روزه تمام
قبول کن اگر 1کاری قرار باشه بشه می شه
تو خودت هنوز باور نداری که می خواهی ازدواج کنی قیول کن چون باید دلت را به دریا بزنی نه مداوم جلوی پای خودت سنگ بندازی
صحبت شما درسته اما با این اوضاع بعدشو چکار کنم یعنی باید برا همسرم یه وقتی داشته باشم بلاخره اون بنده خدا هم به یه امیدی به من بله میگه:surprised: