ارشد94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

r.mob

عضو جدید
ممنون شما هم موفق باشید دوست عزیز

ولی اطلاعاتتون اشتباس تا جایی که میدونم پارسه و مدرسان تقریبا تویه قیمت هستن البته برای من کیفیت ازمون و جامعه اماری خیلی مهمتره و تا جایی که میدونم مدرسان 160 نمایندگی داره و پارسه هم حدود 40 یا شاید 50 نمایندگی این نشون میده کدوم موسسه جامعه اماری و کیفیت بالاتری داره .( بالاخره قیمت پراید با بنز بی دلیل که متفاوت نیست )
شما جوری میگی پارسه پارسال جامعه اماریش بیشتر بود انگار تک تک شرکت کنندها رو شمردین!!! :surprised:

دوست ندارم بیشتر ازین بحثمون تبلبغاتی بشه دوست عزیز .
بهر حال هر جا ازمون میدین براتون ارزوی موفقیت میکنم :)

ممنون .
شما میتونی یه سر به سایت پارسه بزنی تا قیمت ها رو ببینی بعد یه زنگ به یکی از نمایندگی های مدرسان هم بزنی ببینی قیمتشون چنده .
جامع آماری رو که خیلی راحته فهمیدنش . احتیاج به شمارش نیست :) وقتی کارنامه رو میدن مینویسن از چند نفر رتبت شده چند.
پارسال به طور مثال آزمون 25% اول پارسه رو که دادم 1600 نفر جامع آماریش بود .
دوستم که مدرسان میداد میگفت جامع آماریه مدرسان کمتر بود.
ضمن اینکه پارسال مدرسان هم تو دانشگاه امیر کبیر برگذار میکرد آزمونش رو ( طوری که یه در دانشگاه برای بچه های آزمون مدرسان بود و یه در دانشگاه برای آزمون پارسه)

به هر حال پولش میره تو جیب کسای دیگه ما چرا خودمون رو ناراحت کنیم . اینا فقط نظر شخصی بود . و چیزایی که دیدم و شنیدم رو فقط نوشتم .

ان شاء الله شما و همه دوستان تاپیک موفق باشید . :gol:

mohandes_ali

عضو جدید
سلام آقای مهندس علی عزیز
ممنون از توجهت
آره اعتیاد به نت چیز خیلی بدی هست .
من برای کنکور که میخونم 2-3 روز در هفته سر کار میرم و مجبورم برای اینکه با همکارام تو شرکت در ارتباط باشم روزایی که شرکت نمیرم مجبورم هر 2-3 ساعت یه سر بیام نت و از اینجا کارهامو انجام بدم که کارم رو از دست ندم .
و نصف درسام تو لب تاپم هست .

:gol::gol::gol::gol:

r.mob

عضو جدید
سلام
دوستانی که ریاضی 1و2 آقاسی رو میخونن .

تاحالا نشستید تستای ریاضی سال های قبل مکانیک رو مرور کنید ؟
من دیشب تستا رو یه نگاه انداختم 60-70% تستای ریاضی 1 و 2 از متن درس آقاسی بود . نه اینکه دقیقا همون باشه ولی تقریبا همونا بود .
به عنوان مثال کنکور 92 سوالای : 33-35-36-37-38
کنکور 93 : 35-36-37-38
کنکور 91: 31-32-33-36-37-38
این تستا برای جاهایی بود که تا الان خوندم. (انتگرال 2 گانه و 3 گانه و مبحث سری و انتگرال رویه و خم رو نخوندم) .

Antikarisma

عضو جدید
اهم اهم پارسه بله ریاضی گند زدم فکر میکنم دلیلش اینه که اول تابستون خونده بودم و خلاصه نویسی نکرده بودم و هیچی هم دوره نکردم و همین دیگه. (سعی در توجیه خودم)
درصدام ایناس واس 25% دوم و اول شبیه هستن
زبان 40%
ریاضی 5%
سیالات 30%
جامدات 35%
ارتعاشات 20%
رتبه تبدیل 223
و به این نتیجه رسیدم تو این دو هفته ریاضی ها رو سفت بخونم واس 50% و طبق معمول به بحث شیرین کامل کردن خلاصه نویسی ها بپردازم ببینم چی میشه.

M.ARIABOY

عضو جدید
خوبه بچهها ای ولاون دوستی ک گفته بود برنانه ریزی کنید خواهشا بیاد خودشو معرفی کنهخوب زدی ای ول داری ۲۳۲رتبه خوبیهی سوال بچهها ازمون پنجاه درصد پارسه تا چ سرفصلایی میادمن جمعه بعدی میرم ثبت نام کنم ولی الان میخوام بخونم برسم بهشبخصوص درسای سیالات انتقال استاتیک مقاومت و ریاضی مهندسی

MohammadAli.E

عضو جدید
خوبه بچهها ای ولاون دوستی ک گفته بود برنانه ریزی کنید خواهشا بیاد خودشو معرفی کنهخوب زدی ای ول داری ۲۳۲رتبه خوبیهی سوال بچهها ازمون پنجاه درصد پارسه تا چ سرفصلایی میادمن جمعه بعدی میرم ثبت نام کنم ولی الان میخوام بخونم برسم بهشبخصوص درسای سیالات انتقال استاتیک مقاومت و ریاضی مهندسی

دانلود سرفصل های آزمون های پارسه

reza_19933

عضو جدید
سلام به همه
من 5شنبه میخوام برم نمایشگاه کتاب مشهد که کتابای مورد نیاز واسه ارشد (کنکور ارشد 94) رو بگیرم بعد امروزم 3شنب اس
فقط امروز و فردا رو وقت دارم واسه تحقیق (یهویی شد )
به شدت نیاز به راهنمایی دارم که واسه کدوم درس کدوم کتاب تست بهتره. رشتم مهندسی مکانیک ورودی91
لطفا یکی همه ی درسا رو با بهترین کتاب تست به این کامنت جواب بده. ممنون.

meko

کاربر فعال
سلام به همه
من 5شنبه میخوام برم نمایشگاه کتاب مشهد که کتابای مورد نیاز واسه ارشد (کنکور ارشد 94) رو بگیرم بعد امروزم 3شنب اس
به شدت نیاز به راهنمایی دارم که واسه کدوم درس کدوم کتاب تست بهتره. رشتم مهندسی مکانیک ورودی91

سلام. این تاپیک رو مطالعه کن و خودت قضاوت کن که چی بهتره چی نیست
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/336932-منابع-پیشنهادی-برای-کنکور-کارشناسی-ارشد-مکانیک

م کا نی ک

عضو جدید
ممنون .
شما میتونی یه سر به سایت پارسه بزنی تا قیمت ها رو ببینی بعد یه زنگ به یکی از نمایندگی های مدرسان هم بزنی ببینی قیمتشون چنده .
جامع آماری رو که خیلی راحته فهمیدنش . احتیاج به شمارش نیست :) وقتی کارنامه رو میدن مینویسن از چند نفر رتبت شده چند.
پارسال به طور مثال آزمون 25% اول پارسه رو که دادم 1600 نفر جامع آماریش بود .
دوستم که مدرسان میداد میگفت جامع آماریه مدرسان کمتر بود.
ضمن اینکه پارسال مدرسان هم تو دانشگاه امیر کبیر برگذار میکرد آزمونش رو ( طوری که یه در دانشگاه برای بچه های آزمون مدرسان بود و یه در دانشگاه برای آزمون پارسه)

به هر حال پولش میره تو جیب کسای دیگه ما چرا خودمون رو ناراحت کنیم . اینا فقط نظر شخصی بود . و چیزایی که دیدم و شنیدم رو فقط نوشتم .

ان شاء الله شما و همه دوستان تاپیک موفق باشید . :gol:

دوست عزیز من انتخابمو کردم وگرنه حتما یه سرچ میزدم ولی شما اگه اینجوری فکر میکنی همون پارسه ازمون بدی بهتره . برای من کیفیت سوالات و جامعه اماری مهمه و اینکه جایی ازمون بدم که بعدا پشیمون نشم هزینشم بالا پایین مهم نیست چون واسه ایندم هزینه میکنم و به قول ضرب المثل معروف هر چی پول بدی همون قدم آش میخوری ازمون خوب هزینه داره دیگه مثل لباس خریدنه لباس ترک و چینی اگه شما بخوای لباس بخری لباس ارزون چینی میخری به صرف اینکه فقط قیمتش پایینه کیفیتشو در نظر نمیگیری !!! نمیدونم بالاخره هر کی یه جوره ...

البته اینم شنیدم که میگن پارسه دیگه دنباله تیم فوتبالشه و کیفیتشو از دست داده البته امیدوارم که اینطوری نباشه ...

بازم براتون ارزوی موفقیت میکنم .

khorshid_mech

عضو جدید
سلام
چقدر سوت وکوره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! بابا مطمئنم همتون تو روز بیشتر از 5 6 بار میان این تاپیکا یه چیزایی بذارید انگیزمون زیاد شه دیگه!!!!
بعد من هر چی تابستون خوندم
یادم رفتن شما چی؟؟؟؟؟؟

dash @li

کاربر بیش فعال
بررسي كنكور مكانيك در سالهاي 88 و 89 به روايت آمار

سلام خدمت همه دوستان مكانيكي عزيز:
در اين پست به تحليل كنكور ارشد مهندسي مكانيك در سالهاي 88 و 89 پرداختيم. اميدواريم مثمر ثمر واقع بشه!!!

meko

کاربر فعال
سلام
چقدر سوت وکوره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! بابا مطمئنم همتون تو روز بیشتر از 5 6 بار میان این تاپیکا یه چیزایی بذارید انگیزمون زیاد شه دیگه!!!!
بعد من هر چی تابستون خوندم
یادم رفتن شما چی؟؟؟؟؟؟

تنها درمان قطعی این مشکل خلاصه نویسی هست.

M.ARIABOY

عضو جدید
منم همین مشکلو تو ی سری درسا دارم مثل ریاضی یک و دو ترمو ها
تو انتقال و معادلات ی سری نکته ها فراموش میشه
ولی درسی مثل سیالات و استاتیک این موضوع خیلی کمه

dash @li

کاربر بیش فعال
سلام به همه

منابع کنکور ارشد مکانیک - کنکور ارشد مهندسی مکانیک 94

با سلام خدمت دوست عزیز

کنکور 94 هم خواهد آمد

نظرم برای ریاضی 1و2 گاج بگیر برای معادلات و مهندسی کریمی نصیر
برای سیالات راهیان ارشد یا کتاب صادقی پارسه
برای انتقال و ترمو راهیان
برای ارتعاشات کتاب جباری پوران
برای کنترل کتاب جهش
برای دینامیک و دینامیک ماشین هم پوران
استاتیک نایی مقاومت نایی پوران پژوهش
طراحی اجزا پوران پزوهش یا ارشد سپاهان

بعد از سرچ و تحقیق و پرسیدن از سال بالایی های موفق به این منابع رسیدم که اگه خواستی می تونی استفاده کنی

ریاضی 1و2 آقاسی فقط متن درسیش عالیه و نکات رو عالی گفته ولی برای تست از یه کتاب دیگه که تست های سخت تر و جدید تر رو داره مثل گاج استفاده کنین

معادلات هم کتاب گاج خوبه با جزوات استاد های دانشگاهی هم میشه به سوالات جواب داد چون زیاد نمی پیچونشون

ریاضی مهندسی هم کتاب پارسه خوبه و هم کتاب مهندس کریمی که البته مکانیک ها نیاز نیست همه فصل ها رو بخونن با یک نگاه به سوالات سال های قبل باید فهمید که از کددوم مطالب سوال بیشتر میدن ... ر

یاضی مهندسی و معادلات رو کریمی پیشنهاد میدم100%.....اگه وقت کم دارین گاج هم برای معادلات خوبه...زیاد تفاوتی بین کریمی و گاج نیست...

ریاضی 1 و 2 ماهان حجمش زیاده ولی برای کسایی که پایه ضعیفی دارند از تابستون وگرنه کتابای پارسه هم خوبه ولی باز از دوستانتون بپرسین.
..
ریاضی 1و2 باید وقت بزارین هرچی که می خونین.....تا جواب بگیرین...

Click here to view the original image of 733x342px.

---------------------------------------------------------------------------------------------------
برای دروس سیالات هم چون گرایشم ساخته زیاد چیزی نمی گم(من دیگه حرفی برای گفتن ندارم)
برای سیالات پارسه خوبه و نصیر دکتر صادقیی البته پارسه توضیحاتش بیشتر ه اونو بخونین

برای انتقال و ترمو و حتی سیالات کتاب های راهیان ارشد خوبند راهیان تستی تر از پورانه....پوران توضیخاتش خوبه ولی تستی نیست...

پوران هم آقای سمیعی پور کتب خوبی داره ولی در مورد سیالاتش فکر نکنم جالب باشه بازم با سلیقه خودتونه و پرسیدن از نفرات برتر دانشگاهتون دروس سیالات کتاب های درسی مثل ون وایلن و شیمز و اینکروپرا رو هم کنارتون داشته باشین بخونین و خلاصه بردارین و این کتابا رو هم بخونین و تست بزنین دیگه حله...
سیالات فقط راهیان جواب داده....تا الان....
---------------------------------

--------------------------------------------------------------
برای دروس جامدات

کاملا واضحه استاتیک ومقاومت مصالح رو حتما دکتر نایی پوران پرپژوهش بخونین و طراحی اجزاء رو راهیان ارشد روح الله حسینی

تازگیا کتاب پوران هم اومده اونو هم به نظرم عالیه...

برای دینامیک مریام و ارتعاشات هم چیز خاصی نمیدونم
دینامیک پوران با ارتعاشاتش عالیند دکتر جباری عالیه....تایید شده...

برای کنترل هم آریاز برادرانی انتشارات آزاده
کتاب جهش اگر گیرتون ومد بخونین....برای برقیا کتاب مدرسان هست ولی زیادی گفته ...همون کتاب جهش بهتره...

کتاب دکتر غفاری دانشگاه خواجه نصیره. هم خوبه

--------------------------------------------------------------------------------------

برای ساخت و تولید حتما جزوات امیر کبیر و تبریز رو گیر بیارین
سوالات کنکور مکانیک ساخت و تولید 93 نسبتا خوب بوده......

برای سیستم حتما جزوه امیر عبدالله که یه ترم هم توی دانشگاه ما درس داد (ایشون پدر ساخت و تولید ایرانند)
جزوه استاد داوودی تبریز هم خوبه...ولی امیر عبدالله بهتره....ولی چون هر دانشگاهی یه چیزی میگه خوب جزواتش هر جایی فرق میکنه....

برای ماشین ابزار یا اونیورسال عمومی هم جزوه دکتر رازفر امیر کبیر یا جزوه دکتر شبگرد دانشگاه تبریز

برای توانایی ماشین ابزار حتما کتاب دکتر رازفر امیر کبیر رو بگیرین یا کتاب بوث رویدترجمه افضلی که اولی اجع تره حتما

برای درس متالورژی عملیات حرارتی هم تویسرکانی خوبه

کتاب اونر هم خوبه ولی تویسر کانی خیلی رون تره.....

برای درس هیدرولیک کتاب دکتر رضاعی امیر کیبیر و دکتر باصری مازندران و یا کتاب مدینه...کتاب مدینه زیاد همون کتاب رضایی بهتره...

برای قالب پرس جزوه دکتر مولایی امیر کبیر

برای درس ماشین های کنترل عددی کتاب مهندس محسن لطفی
فقط و فقط همین کتاب...

برای درس تولید مخصوص هم کتاب فرایند های نوین مهدوی نژاد دانشگاه تهران
کتاب فرزاد بیغال ولی از
همشون بهتر جزوه دکتر امیر عبدالله پدر ساخت ایران...

مدیریت تولید هم یه چیزی گیر اوردین بخونین شانسیه دیگه کتاب زیاده ولی
کتاب مدرسان شریف خوبه.....

و یکی از کتاب ها کامل ساخت و تولید

1- کتاب ساخت و تولید نشر ارکان
2- کتاب ساخت تولید سپاهان

3- کتاب ساخت و تولید آذریون

البته سپاهان از همش بهتره.....زیر نظر استاد فرحناکیان و استاد رازفره...

بودجه بندی سال 90 و 91 و

dslbehzad

عضو جدید
دوستان این کدوم دانشگاه هست
کد رشته محل =20588
کد دانشگاه=1103
دانشگاه صنعتي بابل
این دانشگاه پردیس نوشیروانی هست یا نه

م کا نی ک

عضو جدید
منابع کنکور ارشد مکانیک - کنکور ارشد مهندسی مکانیک 94 و....

سلام دوست عزیز
ممنون از منابعی که معرفی کردین. ولی قرار بر این بود که اسمی از منابع اورده نشه و دوستانی که میخوان منابع معرفی کنن به صورت پیام خصوصی منابع مورد نظر شونو اعلام کنن . اینجوری کسایی که مثل من منابعشونو انتخاب کردن کمتر دچار شک و شبه میشن به نظرم معرفی منابع اونم الان که شاید خیلی ها منابعشونو از تابستون انتخاب کردن باعث شک و نگرانی برای بقیه میشه که شاید منابعی که دارن باهاش پیش میرن نامناسبه و همین استرس سطح یادگیریمونو به شدت پایین میاره پس لطفا دوستان منابع مورد نظرتونو به صورت پ.خ ارسال کنید .
ممنون از همگی

dash @li

کاربر بیش فعال
سلام دوست عزیز
ممنون از منابعی که معرفی کردین. ولی قرار بر این بود که اسمی از منابع اورده نشه و دوستانی که میخوان منابع معرفی کنن به صورت پیام خصوصی منابع مورد نظر شونو اعلام کنن . اینجوری کسایی که مثل من منابعشونو انتخاب کردن کمتر دچار شک و شبه میشن به نظرم معرفی منابع اونم الان که شاید خیلی ها منابعشونو از تابستون انتخاب کردن باعث شک و نگرانی برای بقیه میشه که شاید منابعی که دارن باهاش پیش میرن نامناسبه و همین استرس سطح یادگیریمونو به شدت پایین میاره پس لطفا دوستان منابع مورد نظرتونو به صورت پ.خ ارسال کنید .
ممنون از همگی
حاجی سلام...
شرمنده اصلا یادم نبود......ما نوکر پوکریم....

از همین جا اعلام میکنم دوستان هر چی می خونین بهش شک نکنین و ادامه بدین و مطمئن باشین هرچی که بخونین جواب خودشو میده و حتما قبول میشین......

انشالله شادیاتون رو ببینیم....

دوستان این کدوم دانشگاه هست
کد رشته محل =20588
کد دانشگاه=1103
دانشگاه صنعتي بابل
این دانشگاه پردیس نوشیروانی هست یا نه

حاجی چرا توی سایتش نمیری....
ولی فکر کنم همون باشه...داداش ....
http://fa.wikipedia.org/wiki/دانشگاه_صنعتی_نوشیروانی_بابل

M.ARIABOY

عضو جدید
حاجی سلام...
شرمنده اصلا یادم نبود......ما نوکر پوکریم....

از همین جا اعلام میکنم دوستان هر چی می خونین بهش شک نکنین و ادامه بدین و مطمئن باشین هرچی که بخونین جواب خودشو میده و حتما قبول میشین......

انشالله شادیاتون رو ببینیم....

حاجی چرا توی سایتش نمیری....
ولی فکر کنم همون باشه...داداش ....
http://fa.wikipedia.org/wiki/دانشگاه_صنعتی_نوشیروانی_بابل

ب گمانم منو شما تو یه.دانشگاه درس خوندیم بخاطر دکتر عبدالله میگم

r.mob

عضو جدید
یه هفته هست درگیر خلاصه نویسی هستم .
کاش همون موقع خوندن خلاصه نویسی هم میکردم .
ولی خوبیش اینه که درسا رو یه بار دیگه دارم میخونم.
فقط خلاصه نویسی کنترل و دینامیک مونده . اینا رو هم بنویسم راحت میشم.
از همه بد تر نوشتن خلاصه نویسی برای مقاومت هست . هر مسئله کتاب نائی یه نکته داره .

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا