ارشد94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

pro_designer

عضو جدید
مرسی که جواب دادید، معدلمم حدودا 14 ست.

ترازتون میشه 7200. البته نمره میانگین نفر اول هم به صورت فرضی گفتم با این حساب ممکنه تراز تون بیشتر از این و یا کمتر بشه. ولی فکر نکنم زیر 7000 و بالای 7500 بره.
معدل هم زیاد تاثیری تو رتبه نداره در حقیقت 80 درصد رتبه شما به نمره ي خام که کسب کردید داره و 20 درصد هم معدل

MHABIBI_20

عضو جدید
رفیقمون اشتباهی اومده وگرنه اون کلید درسته ...می بینی که نوشته مهندسی برق ...دوستان برقی یه کم کمتر بخونید فکر چشما خودتونم باشید...

آخرین ویرایش:

mori1365

عضو جدید
به عنوان کسی که 4 سال پیش این راهو رفتم توصیه مینکنم دیگه دنبال جواب و کلید این جور صحبت ها نباشید دیگه هر تلاضی کردید تموم شده رفته بچسبید به زندگیتون اگر باید اعزام شید که استفاده کنید اگرم درستون تموم شده یه جایی برید هرچند با حقوق کم و غیر مرتبط مشغول شید.خلاصه هر کاری میکنید وقتتونو دیگه با مسایل مربوط به کنکور تلف نکنید جز اذیت کردن خودتون هیچ سودی نداره تا اردیبهشت باید صبر کنید بعدشم اگر رتبتون خیلی خوب نباشه تا شهریور همین بساطه ارزششو نداره بچسبید به زندگیتون هر چی شد شد اگرم میدوندی واقعا خراب کردید و قصدتون حتما ارشد خوندنه بعد از چند هفته دوباره شروع کنید .کلیدهای سنجشم تجربه نشون داده هرچی هست همونه احتمال تغییرش خیلی کمه بی خودی خودتونو معطل کلیدو درصد گرفتن و تخمین رتبه نکنید.

MHABIBI_20

عضو جدید
فکر نکنم این پاسخ ها مورد تایید پارسه باشه اگر این طور بود خب جواباشو تو سایت پارسه میذاشت

استاد میرزامحمدی استاد دانشگاه تربیت مدرس و از اساتید پارسه هستند تو وبلاگشون کلید روقرار دادند برای همین تو سایت پارسه نیست ولی امروز یا فردا تو وبلاگشون نوشتند پاسخ تشریحی رو هم در وبلاگ و هم در سایت پارسه می گذارند.

NASTOH

عضو جدید
دوستان تهرانی که علاقه به شرکت در کنکور ارشد سال اینده(مشاوره-برنامه ریزی-خریدکتاب) هستند میتونن بهم پیام خصوص بدن واز تجربیاتم استفاده کنن.

سلام.
خوبین؟
امیدوارم این چند روز بعد کنکور همه حالشون خوب شده باشه و یه نتیجه ی خیلی خوب هم در انتظارشون باشه.

بچه ها من این ترم این درس ها رو دارم:

سیستم های انتقال اب
نیروگاه ها
سیستم های هیدرولیک و نیومکانیک و ازمایشگاه
ارتعاشات مکانیکی
از مایشگاه مکانیک سیالات از ترمودینامیک
کارگاه جوشکاری و ورقکاری
کارگاه اتومکانیک
کاراموزی ١

و چند واحد عمومی.

حالا بنظرتون چجوری بخونم؟'؟؟

هم میخوام معدل الف بیارم
هم برا کنکور خیلی قوی بخونم.
میخوام تا خرداد خیلی کارا بشه.

بنظرتون راحت میتونم معدل بیارم؟!؟

و اینکه نظرتون چیه؟!؟

چجوری و با چه برنامه ایی هم بخونم؟!؟؟؟

ارتعاشات تامسونه.

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام.
خوبین؟
امیدوارم این چند روز بعد کنکور همه حالشون خوب شده باشه و یه نتیجه ی خیلی خوب هم در انتظارشون باشه.

بچه ها من این ترم این درس ها رو دارم:

سیستم های انتقال اب
نیروگاه ها
سیستم های هیدرولیک و نیومکانیک و ازمایشگاه
ارتعاشات مکانیکی
از مایشگاه مکانیک سیالات از ترمودینامیک
کارگاه جوشکاری و ورقکاری
کارگاه اتومکانیک
کاراموزی ١

و چند واحد عمومی.

حالا بنظرتون چجوری بخونم؟'؟؟

هم میخوام معدل الف بیارم
هم برا کنکور خیلی قوی بخونم.
میخوام تا خرداد خیلی کارا بشه.

بنظرتون راحت میتونم معدل بیارم؟!؟

و اینکه نظرتون چیه؟!؟

چجوری و با چه برنامه ایی هم بخونم؟!؟؟؟

ارتعاشات تامسونه.

سلام..

کاملا بستگی به خودتون داره...

یکمی که درسای دانشگاه رو جلو برین خودتون میفهمین که باید چکار کنین...ولی توصیه من تمرکز بیشتر روی درسای دانشگاه هست.

موفق باشید

سلام.
بچه ها بنظرم لازم باشه از تک تکتون بابت خیلی از سوالای شاید احمقانه ام!
بخاطر وسط پستاتون از یه چیز دیگه پست گذاشتن و شاید خیلی چیزای دیگه که ممکنه کسی رو ناراحت کرده باشه عذر خواهی کنم.
چندماهی میشه تو باشگاه عضوم ولی خیلی نمیومدم.
وقتی اومدم که میبینم تقریبا همه با این همه درس خوندن و چه بسا دانشجوی دانشگاه های برتر هم بودن!
از کنکورشون ناراضین!!
کلی بهم ریختم!ترسیدم!
برای تک تک تون ارزوی موفقیت و بهترین بهترینارو میکنم.

به هر حال ببخشید اگه اذیت کردم!
نمیدونین چقد سردرگمم!

MHABIBI_20

عضو جدید
سلام.
بخاطر وسط پستاتون از یه چیز دیگه پست گذاشتن و شاید خیلی چیزای دیگه که ممکنه کسی رو ناراحت کرده باشه عذر خواهی کنم.
وقتی اومدم که میبینم تقریبا همه با این همه درس خوندن و چه بسا دانشجوی دانشگاه های برتر هم بودن!
از کنکورشون ناراضین!!
کلی بهم ریختم!ترسیدم!

نمیدونین چقد سردرگمم!
برای ارشد خوندن پروسه بسیار ساده باید طی بشه شامل خوندن منابع کنکور که وقت می برهیختن وردن تستای سال های گذشته و چیز خارق العاده ای قرار نیست رخ بده همه تستا تو کتاباهستن حتی نیاز نیست منابع اصلی روبخونی فقطکتابای کنکور.حالا این وسط که میخوای استارت بزنی برا این پروسه مشکلاتی پیش میاد که برای هر شخص یه جوره یکی میگه سرعت کمه یکی ناامید میشه کلن یکی مشکلات خونوادگیو کسی پیروزمیشه که فقط بره به قول استادم رکاب بزنه هدفو ببینه و مصر باشه بگه من بایه بش برسم اون موقعه که همه چی خود به خود حتی اون جوری که خودت نمیدونی چی شد حل میشه بعدا بش پی میبری.من خودم بلاتکلیفی بسیاری داشتم که تو کنکور لیسانس تونستم حلش کنم ولی برا فوق شیطون ز یه جاهایی وارد شد که فکرشم نمیکردم ودیرمتوجه شدم ولی خداروشکرباز متوجه شدم و از اون جا به بعد خوندم امیدوارم شما هم بتونی با دید باز موانعوببینی و متوجه بشی چیجوری حلشون کنی و گرنه خوندن ۴ تا کتاب یعنی این قده سخته

MHABIBI_20

عضو جدید
سلام.
از کنکورشون ناراضین!!
کلی بهم ریختم!ترسیدم!

نمیدونین چقد سردرگمم!
یه چیز دیگه ای هم هست که نسخه ثابتی درمورد روند وساعت مطالعه نیست که مثلا روزی چند ساعت بخونی یا چه مبحثایی روحذف کنی
به نظر من برای کسی که متوسط میخونه نه عالی تو کنکور شانس بسیار تاثیر داره و هرکسی بیشتر میخونه تاثیر عامل شانس رو کمترمیکنه میدونی چرا
چون برای مثالکسی که پارسال ریاضی خونده بود و حساب ویژه روریاضی باز کردهبود کار خاصی نمی تونست صورت بده ولی امسال ریاضی خوب بود من خودم سال ۹۳به زور ۳ تا تست زدم ولی امسال فک کنم ۵۰ درصد ولی من خودم ادمی بودم که حساب روریاضی باز کرده بودم و میخواستم از باکس دینامیک فقطکنترل بزنم ولی امسال کنترلش سخت بود وباکس دینامیک ودینامیک ماشین پستایی داشتن که راحت می شد زد ولی چون بااین پیش فرضرفته بودم سر جلسه نزدم در صورتی که این فرض ها برای کسی که خوب خونده پیش نمیاد سر جلسه فقط گلچینی ازسوال های اسونی رو جواب میده بعد متوسط ودرنهایت سخت ها که اگهروحیشو خوبحفظکنه سر جلسه نتیجه خوبی میگیره.پس اگه بیشترش بخونی همه چی بستگیبه خودت داره و شانس و سخت شدن سوال ...به صفرمیلمیکنه.

NASTOH

عضو جدید
دوستان تهرانی که علاقه به شرکت در کنکور ارشد سال اینده(مشاوره-برنامه ریزی-خریدکتاب) هستند میتونن بهم پیام خصوص بدن واز تجربیاتم استفاده کنن. موفقیت یعی استفاده از تجربیات دیگران-قبول شدن آسونه به شرطی که بدونی جچه منبعی بخونی و از همه مهمتر چوری بخونی

rezahmb

عضو جدید
دید من نسبت به کنکور ارشد:
برای کنکور ارشد 94 از تابستون شروع کردم.به خودم سخت گرفتم .یه کمی که جلو رفتم و مطالب زیاد ارشد رو دیدم احساس ترس همراه با سردرگمی پیدا کردم.درس می خوندم ولی با اندکی ترس و سردر گمی.8ماه گذشت و کنکور 94 رسید ترسم بیشتر شد و تا اینکه روز کنکور رسید و تمامی این زحمت ها و ترس های این 8 ماه توی 3 ساعت ناقابل ! تموم شد و روی برگه اوردم. وقتی برگه رو دادم با اینکه زیاد خوب ندادم بدون هیچ استرسی اومدم خونه و با خیال راحت خوابیدم. و بعد که نگاه به 8 ماه گذشته در دفترچه خاطراتم انداختم متوجه شدم که این همه ترس و سردرگمی توهمی بیش نبود. و اگر با اعتماد به نفس و روحیه ی قوی حتی در سخت ترین شرایط همین مقدار مطالعه رو داشتم چقدر بازدهی من بالاتر میرفت و زندگیم لذت میبردم.
دوستان شعار نمیدم بلکه تجربه ی خودم هست: زندگی از لحظه خاصی در آینده شروع نمیشه .زندگی در زمان حال با تمام سختی ها و زیبایی هاش جاریست. سال کنکور هیچوقت به این فکر نکنید که آیا قبول میشم یا نه.زمان حال را از دست ندید. و یک جمله از خودم عاشقانه مطالعه کنید

NASTOH

عضو جدید
کنکور جزوی از زندگی است و به خاطره ها می پیوندد. باید از درس خوندنتون لذت ببرید برای همین نیاز به یک برنامه منسجم دارید

saeedvalentino

عضو جدید
دید من نسبت به کنکور ارشد:
برای کنکور ارشد 94 از تابستون شروع کردم.به خودم سخت گرفتم .یه کمی که جلو رفتم و مطالب زیاد ارشد رو دیدم احساس ترس همراه با سردرگمی پیدا کردم.درس می خوندم ولی با اندکی ترس و سردر گمی.8ماه گذشت و کنکور 94 رسید ترسم بیشتر شد و تا اینکه روز کنکور رسید و تمامی این زحمت ها و ترس های این 8 ماه توی 3 ساعت ناقابل ! تموم شد و روی برگه اوردم. وقتی برگه رو دادم با اینکه زیاد خوب ندادم بدون هیچ استرسی اومدم خونه و با خیال راحت خوابیدم. و بعد که نگاه به 8 ماه گذشته در دفترچه خاطراتم انداختم متوجه شدم که این همه ترس و سردرگمی توهمی بیش نبود. و اگر با اعتماد به نفس و روحیه ی قوی حتی در سخت ترین شرایط همین مقدار مطالعه رو داشتم چقدر بازدهی من بالاتر میرفت و زندگیم لذت میبردم.
دوستان شعار نمیدم بلکه تجربه ی خودم هست: زندگی از لحظه خاصی در آینده شروع نمیشه .زندگی در زمان حال با تمام سختی ها و زیبایی هاش جاریست. سال کنکور هیچوقت به این فکر نکنید که آیا قبول میشم یا نه.زمان حال را از دست ندید. و یک جمله از خودم عاشقانه مطالعه کنید

آفرین. بیست

محمد 435

عضو جدید
بچه ها یکی به من گفت با ریاضی 15سیالات 43.3 جامدات 8.33 ,رتبم 3200 میشه. درست گفته؟ یعنی من هیچ جا قبول نمیشم؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا