ارشد94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

ehsan esf

عضو جدید
مسلما با اين امارت مهندس زير 1000 نميشه رتبه ات
ولي بازم بايد منتظر بود و ديد چي ميشه

بچه ها یه سواال!!

من قاطی کردم!!!!

میخوام ببینم ٢۶واحد چندنمره میتونه ب معدلم اضافه کنه میشه کمکم کنید؟!؟؟

فک کنین هر واحدی رو حداقل ١٢بگیرم معدلم چقد اضافه میشه!!!
سیالاتم

khorshid_mech

عضو جدید
اقا این سوال من نامفهموم که بهم جواب نمیدین؟!؟؟

الووووووووو
از ملکه ی کل کائنات به شما ملکه ی آسمان:D
عزیزم اول از همه اینترنتو ببوس بذار کنار من الان کانکت شدم قشنگ دیدم ماشا... تو همه ی تالارا حضور فعال دارید:cool:
نمونش دوست من سارنیا دیرتر من شروع کرد باشگاه هم اومد ولی بهم گفت خورشید!!! دست بکش از این باشگاه وقتتو تلف میکنه به حرفش گوش ندادم الان درصدای منو دیدی شاید دانشگاه تهران قبول شم یا نشم!!!! ولی این دوس من به احتما صد درصد مطمئنیم که تهران یا حتی شریف قبوله درصداش قشنگ فضایی
بعله!!!:)
در مورد کتابا
ریاضی 1و2 آقاسی و معادلات پارسه معتقدی و ریاضی مهندسی کریمی
استاتیک ومقاومت نائی+طراحی پوران
سیالات هر چی دستت میاد فقط بخون هرچی کتابای خداکرمی+ سمیع پور پوران
دینامیک راهیان ارشد + دینامیک ماشین راهیان ارشد
کنترل جهش+ ارتعاشات پوران پژوهش

ارشد94

از ملکه ی کل کائنات به شما ملکه ی آسمان:D
عزیزم اول از همه اینترنتو ببوس بذار کنار من الان کانکت شدم قشنگ دیدم ماشا... تو همه ی تالارا حضور فعال دارید:cool:
نمونش دوست من سارنیا دیرتر من شروع کرد باشگاه هم اومد ولی بهم گفت خورشید!!! دست بکش از این باشگاه وقتتو تلف میکنه به حرفش گوش ندادم الان درصدای منو دیدی شاید دانشگاه تهران قبول شم یا نشم!!!! ولی این دوس من به احتما صد درصد مطمئنیم که تهران یا حتی شریف قبوله درصداش قشنگ فضایی
بعله!!!:)
در مورد کتابا
ریاضی 1و2 آقاسی و معادلات پارسه معتقدی و ریاضی مهندسی کریمی
استاتیک ومقاومت نائی+طراحی پوران
سیالات هر چی دستت میاد فقط بخون هرچی کتابای خداکرمی+ سمیع پور پوران
دینامیک راهیان ارشد + دینامیک ماشین راهیان ارشد
کنترل جهش+ ارتعاشات پوران پژوهش
سلام.ایشالا که شما هم تهرانید.
بله چشم قضیه ی این معدلم روشن بشه میرم!

با ٢۶واحد..مثلا نمره هر واحد بشه ١٢ معدلم چند نمره اضافه میشه؟!؟
خودم هنگم!
این نگرانی های من تموم بشه مث بچه ادم میشیینم درسمو میخونم!مرسی

behzadk2019

کاربر فعال تالار مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز

خودم هنگم!

سلام

به ازای هر شش واحد که نمره کامل کسب کنید حدود 20 درصد روی معدلتون تاثیر میذاره . این گفته ای آموزش دانشگاه هست
ولی به نظرم هیچ وقت وقتتون رو تلف نکنید که راجب اینجور سوالا و یا بعد از اینکه به جمع بندی کلی برای منابع درسی ارشد رسیدید نت رو کنار بذارید و از هر چی وایبر و واتس اپ و لاین هست دست بکشید .
برای رسیدن به دقیق ترین پاسخ معدلم از اموزش سوالی کنید که به اشتباه نندازمتون ی موقع .
فهرست کتاب ها رو براساس مشاوره پارسه سامانه همپا میذارم

ریاضی 1و2 و معادلات گاج . ریاضی مهندسی مدرسان شریف
استاتیک ومقاومت نائی
سیالات خداکرمی
دینامیک راهیان ارشد
دینامیک ماشین نصیر
کنترل جهش
ارتعاشات پوران پژوهش

من خودم به دو نتیجه رسیدم وقتی برای کنکور میخوندم با دیدن سوالات کنکور . اصلا لازم نیست به مسائلی بپردازی که فضایی هستن ( حل انچنانی دارن ). روی مفاهیم که به ازای چه مقداری چه چیزی تغییر میکنه بیشتر وقت بذار . 6 درس رو برای تابستون بذار به نظر من ریاضیات رو بذار که وقت میبرن و اینکه وقتی رسیدی به کنکور ناامید نشی که ریاضات مونده .
روی کنترل و دینامیک ماشین وقت بذار . دینامیک و ارتعاشات رو کنار بذار . چون که اگر از 12 سوال دینامیک ماشین و کنترل بتونی چندتاشو بزنی به راحتی بالای 50 درصد میشی باکس دینامیک رو .
بر طبق امار کنکور های سالای پیش از 85 به اینور مطالب مهمی که اومدن رو بیشتر وقت بذار
اگر چیزی دیگه یادم اومد میام برات مینویسم

آخرین ویرایش:

mohammadreza1001

کاربر فعال

خودم هنگم!

خوب عزیز من بستگی داره معدل الانت چند باشه و مربوط به چند واحد باشه، اگه زیر 12 باشه میاد بالا، اگه بالای 12 باشه میاد پايين

behzadk2019

کاربر فعال تالار مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
این پاسخنامه ماهان برای دفترچه چیه
C و eکه نیست؟؟

بترکه سجنش که منو گیج کرد . انگار سه تا دفترچه دارن e و c و f

من خودم f بود ولی چیزی که سایت سنجش گزاشته c میشه . خب چطوریاس الان جواب های صحیح :confused:

MHABIBI_20

عضو جدید
چیزی که من فهمیدم اینه که طراحای ارشد حوصله سوال طرح کردن ندارن.طراحای سوال عین خودمون که تکلیف کپ می زنیم سوال کپ میزنن پس یه ماه اخرو تا هرجا که خوندی تو ۲ هفته مرور کن و ۲ هفته رو فقط وفقط سوال حل کن
منابع هم که تو همین تایک نوشته منابعی هم که بچه ها میخونن ۷۰ درصد یکین
حالا اگه پیدا نکردی بوگو تا بنویسمشون
برای سوالات تکراری نمونش سوال ریاضی امسال که دقیقا مثل پارسال بود با همون گزینه ها ولی م خودم اون سوالو نزدم چون جوابشو سرسری خونده بودم سر کنکور هم هرکاری کردم حل نشد.

ارشد94

خوب عزیز من بستگی داره معدل الانت چند باشه و مربوط به چند واحد باشه، اگه زیر 12 باشه میاد بالا، اگه بالای 12 باشه میاد پايين
مگه چجوری حساب میشه که حواسش به بالا یا پایین بودن معدل هست؟!

mech.shima

دستیار مدیر مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز

MHABIBI_20

عضو جدید
درمورد سوال خرپا یکی از اساتید نظرشان رو دادن که ۸ تا عضو ۰ نیرویی داره چون اگه بیش از ۸ عضو صفر نیرویی داشته باشه خرپا ناپایدار می شه.

MHABIBI_20

عضو جدید
کسی جواب سوال ۷۴ و۷۸ دفترچه cرو میدونه چیه
اگه میشه یه کم تشریحی بگه.
هرکدوم از موسسا یه چی زده

rezahmb

عضو جدید
78 گزینه ی 1 میشه البته من اشتباه گزینه ی 3 رو زدم. اما اگه توجه کنی تنش رابطه مستقیم با نیر داره و نیروی تیر قسمت داخل دیوار تفاضل نیروی اصطحکاک و p هست . که اصتحکاک به صورت خطی افزایش پیدا می کنه و یک معادله درجه یک میده. اگه نیروی اصطحکاک در واحد طول q باشه معادله سمت چپ تیر درجه 1 میشه که یه خطه مایله.ok?

MHABIBI_20

عضو جدید
78 گزینه ی 1 میشه البته من اشتباه گزینه ی 3 رو زدم. اما اگه توجه کنی تنش رابطه مستقیم با نیر داره و نیروی تیر قسمت داخل دیوار تفاضل نیروی اصطحکاک و p هست . که اصتحکاک به صورت خطی افزایش پیدا می کنه و یک معادله درجه یک میده. اگه نیروی اصطحکاک در واحد طول q باشه معادله سمت چپ تیر درجه 1 میشه که یه خطه مایله.ok?

دمت گرم

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا