ارشد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mooshi9003

عضو جدید
خب کدوم موسسه بهتره ازمون های جامعش
واسه آزمون شبیه ساز کنکور (فکر کنم دوتای آخر میشه) اگه از روی ظاهر و اساتید معروف بخوام بگم نصیر بهترینه ،قیمتشم از پارسه و ماهان و مدرسان کمتره.من خودم شرکت نکردم و اطلاعی از کیفیت و چند و چون کارش ندارم

Omidr.1370

عضو جدید
به عنوان پیشنهاد به دوستانی که قصد دارن آزمون آزمایشی شرکت کنن توصیه میکنم آزمون های جامع و شبیه ساز کنکور رو فقط ثبت نام کنید.اگر صرفا برای نظم دادن به مطالعه میخواید همه ی آزمون ها رو ثبت نام کنید میتونید برنامه ی بودجه بندی آزمون ها رو بگیرید و مطابق با اون مطالعه کنید و نهایتا آزمون های جامع رو شرکت کنید
ببخشید جناب سرمست من با این بخش از حرفتون مشکل دارم که اگر می خواهید کل آزمون ها رو ثبت نام کنید بهتره بودجه بندی آزمون ها رو بگیریم
خب اگر توی آزموناش شرکت نکنیم از کجا بفهمیم که اون بخش رو خوب فهمیدیم در واقع منظورم اینه که یه چیزی باید باشه که باهاش خودمون رو ارزیابی کنیم؟

Rheoman

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببخشید جناب سرمست من با این بخش از حرفتون مشکل دارم که اگر می خواهید کل آزمون ها رو ثبت نام کنید بهتره بودجه بندی آزمون ها رو بگیریم
خب اگر توی آزموناش شرکت نکنیم از کجا بفهمیم که اون بخش رو خوب فهمیدیم در واقع منظورم اینه که یه چیزی باید باشه که باهاش خودمون رو ارزیابی کنیم؟

نه اشتباه نکنید.من شاید درست منظورم رو درست نرسوندم.ببین امید جان بعضی از بچه ها رو میدیدم سالهای قبل که فقط خاطر اینکه یه نظمی به مطالعه شون بدن یا یه برنامه مدون داشته باشن همه ی آزمون ها رو ثبت نام میکردن و طبق بودجه بندی اون آزمون مطالعه یا دوره میکردن.نظر شخصیم اینه به جای ثبت نام همه ی آزمون ها بهتره آزمون های جامع و شبیه ساز کنکور رو ثبت نام کنین و اگر بدنبال برنامه مطالعاتی هستید از بودجه بندی آزمون ها (25% ها و 50% ها) استفاده کنید که براحتی از طریق سایت موسسات در دسترس هست. ضمنا هیچ معیاری مثل سوالات کنکورهای سال های گذشته برای محک زدن میزان آگاهیتون از هر درس مناسب و مکفی نیست.

fayyazjahani

عضو جدید
به نظرم اگه تو 8 تا آزمون شرکت کنین خیلی بهتره چون اینجوری برای آزمون ها پول کمتری میدین .یعنی خدایی خیلی به صرفه تره و هم اینکه با سبک آزمون دادن آشنا میشین .
ولی لامصب آزمون کنکور سر جلسه میشینی خودش 500 تا آزمونه .من که یبار کنکور دادم همه چی دستم اومد فوق العاده بود جووی که خود آزمون اصلی داره .
در ضمن اگه تو همین تابستون ثبت نام کنین تخفیف معدل میگیرین من پارسال برای ماهان با معدل 14 تخفیف معدل گرفتم و شده بود 240 تومن برای 8 تا آزمون ولی برای پارسه اونا گرون میدادن ثبت نام نکردم .
من که به نظرم تخفیف معدل ماهان فوقالعاده بود . پارسه که زیاد پیگیر نبودم زنگ بزنید تخفیف میدن یا نه . تازه من ماهان که میرفتم چکی بود . پارسه هم چکی چند مدته قبول میکنن.
تو اینا باز نصیر که خیلی عالی بود از نطر قیمت آزمون ها فقط بدیش این بود که ساخت تولید نداشت .
مدرسان شریف هم سوالشو من دیدم یکم پرت سوالاش یعنی مثلا میخوان یجوری کنن که بگن ما سوال های کنکور رو پیشبینی میکنیم ولی خدایی من که دیدم اصلا تو یه فاز دیگه بودن و با سایر موسسات فرق داشتن. ولی سوالاش جالب هستن .
آزمون های موسسه سنجش هم که تو سازمان سنجش تبلیغ میکنه هم به نظرم خوبه . تو یه آزمون جامع اش خوده سوال کنکور ساخت یکیش بود . اونم بدون تخفیف همینجوری به قیمت امسال دیدم 240 تومنه برای 8 مرحله آزمونش .
بقیه موسسات هم مثل پوران من ندیدم ولی خب اساتید خیلی خوبی داره .
یه دو سه تا موسسه هم هستن که دارن تو تهران فقط فعالیت میکنن که اساتیدشون خیلی عالیه ولی خب به درد شهرستان نمیخورن چون کتاب یا این چیزا بیرون نمیدن

در کل هیچ اجباری برای رفتن به موسسات کنکوری نیست که مثلا معیاری برای این باشه که ببینید رتبه ارشدت چند میشه ولی حد خودت رو نسبت به یه جامع اه آماری بدست میاری مثلا میبینی که تو هزار نفر چندم شدی . البته یازم تراز مهمه .مثلا جمع ترازتو تو کارنامه ارشد ببینی میفهمی کجای کاری . ولی رتبه بندی رو فکر نکن بدرد بخوره .

mohandes_ali

عضو جدید
من فکر میکنم سنجش بهتره باشه از نظر آماری قیمت تمام آزمونهاش هم کمتره نسبت به بقیه.کیفیت سوالاشم فکر نمیکنم پایین باشه

hsdanesh

عضو جدید
به نظرم اگه تو 8 تا آزمون شرکت کنین خیلی بهتره چون اینجوری برای آزمون ها پول کمتری میدین .یعنی خدایی خیلی به صرفه تره و هم اینکه با سبک آزمون دادن آشنا میشین .
ولی لامصب آزمون کنکور سر جلسه میشینی خودش 500 تا آزمونه .من که یبار کنکور دادم همه چی دستم اومد فوق العاده بود جووی که خود آزمون اصلی داره .
در ضمن اگه تو همین تابستون ثبت نام کنین تخفیف معدل میگیرین من پارسال برای ماهان با معدل 14 تخفیف معدل گرفتم و شده بود 240 تومن برای 8 تا آزمون ولی برای پارسه اونا گرون میدادن ثبت نام نکردم .
من که به نظرم تخفیف معدل ماهان فوقالعاده بود . پارسه که زیاد پیگیر نبودم زنگ بزنید تخفیف میدن یا نه . تازه من ماهان که میرفتم چکی بود . پارسه هم چکی چند مدته قبول میکنن.
تو اینا باز نصیر که خیلی عالی بود از نطر قیمت آزمون ها فقط بدیش این بود که ساخت تولید نداشت .
مدرسان شریف هم سوالشو من دیدم یکم پرت سوالاش یعنی مثلا میخوان یجوری کنن که بگن ما سوال های کنکور رو پیشبینی میکنیم ولی خدایی من که دیدم اصلا تو یه فاز دیگه بودن و با سایر موسسات فرق داشتن. ولی سوالاش جالب هستن .
آزمون های موسسه سنجش هم که تو سازمان سنجش تبلیغ میکنه هم به نظرم خوبه . تو یه آزمون جامع اش خوده سوال کنکور ساخت یکیش بود . اونم بدون تخفیف همینجوری به قیمت امسال دیدم 240 تومنه برای 8 مرحله آزمونش .
بقیه موسسات هم مثل پوران من ندیدم ولی خب اساتید خیلی خوبی داره .
یه دو سه تا موسسه هم هستن که دارن تو تهران فقط فعالیت میکنن که اساتیدشون خیلی عالیه ولی خب به درد شهرستان نمیخورن چون کتاب یا این چیزا بیرون نمیدن

در کل هیچ اجباری برای رفتن به موسسات کنکوری نیست که مثلا معیاری برای این باشه که ببینید رتبه ارشدت چند میشه ولی حد خودت رو نسبت به یه جامع اه آماری بدست میاری مثلا میبینی که تو هزار نفر چندم شدی . البته یازم تراز مهمه .مثلا جمع ترازتو تو کارنامه ارشد ببینی میفهمی کجای کاری . ولی رتبه بندی رو فکر نکن بدرد بخوره .

من با چند نفر هم که سال قبل ثبت نام کرده بودند پرس و جو کردم گفتن برو همه شو ثبت نام کن.
به احتمال زیاد همه 12 آزمون پارسه رو ثبت نام کنم.

Omidr.1370

عضو جدید
نه اشتباه نکنید.من شاید درست منظورم رو درست نرسوندم.ببین امید جان بعضی از بچه ها رو میدیدم سالهای قبل که فقط خاطر اینکه یه نظمی به مطالعه شون بدن یا یه برنامه مدون داشته باشن همه ی آزمون ها رو ثبت نام میکردن و طبق بودجه بندی اون آزمون مطالعه یا دوره میکردن.نظر شخصیم اینه به جای ثبت نام همه ی آزمون ها بهتره آزمون های جامع و شبیه ساز کنکور رو ثبت نام کنین و اگر بدنبال برنامه مطالعاتی هستید از بودجه بندی آزمون ها (25% ها و 50% ها) استفاده کنید که براحتی از طریق سایت موسسات در دسترس هست. ضمنا هیچ معیاری مثل سوالات کنکورهای سال های گذشته برای محک زدن میزان آگاهیتون از هر درس مناسب و مکفی نیست.
پس فکر کنم باید موقعی که بعد از یه مبحث تست میزنیم باید تست های حداقل سه چهار سال اخیر رو نزنیم بزاریم آخر سری تا برامون تازگی داشته باشه چون باید بدون ذهنیت بریم سراغشون تا یه ارزیابی درست داشته باشیم.

maxy

عضو جدید
بچه ها يه سوالي داشتم

مي خواستم بدونم كتاب هاي اصلي (رفرنس) خوندنش به درد مي خوره يا همون كتاب هاي تست بسنده مي كنه؟

با تشكر

Omidr.1370

عضو جدید
بچه ها يه سوالي داشتم

مي خواستم بدونم كتاب هاي اصلي (رفرنس) خوندنش به درد مي خوره يا همون كتاب هاي تست بسنده مي كنه؟

با تشكر
کتاب های تست بسنده می کنه یعنی اگر بسنده هم نکنه وقت نمی کنید که کل کتاب ها رو از روی رفرنس بخونید بعد برید کنکوریش رو بخونید.
در صورتی برید سراغ رفرنس که چندین سال از درس دور بودید که البته این هم کار سختیه و به نظر من این افراد برن کلاس بهتره
یا اینکه در یک درس خاص در یک مبحث خاص وقتی می خونید کتاب تست رو متوجه نمیشید فقط برای اون مبحث سراغ رفرنس برید

maxy

عضو جدید
به نظر شما براي ترموديناميك راهيان بهتره يا پوران؟

hsdanesh

عضو جدید
به نظر شما براي ترموديناميك راهيان بهتره يا پوران؟

اگه بتونی کتاب پارسه دکتر کوثری رو پیدا کنی، واسه درس بهترین منبع هست. کتاب سیالات و انتقال حرارت پارسه هم همین طور. من واسه تست راهیان رو انتخاب می کنم.

siavashbehzad1

عضو جدید
بچه هایی که دارن واسه زیر 100 میخونن دوست داشتن به من پیام بدن . لطفا شلوغش نکنید :cool:

a2.pakzad

عضو جدید
سلام دوستان
من امسال کنکور دادم و قبول هم شدم امیدوارم شما هم قبول بشین

یک سری کامل از کتاب های کنکور کارشناسی ارشد مکانیک دارم
سعی کردم برای هر درس بهترین منابع رو بخرم(البته از نظر خودم) مثلا تو استاتیک و مقاومت کتاب نائی...... +کتاب 14 سال سوالات کنکور

کتاب ها ها در وضعیت خوبی هستن

قیمت 80000 تومان
اگه کسی خواست تماس بگیره برای توضیح بیشتریا دیدن کتاب ها

09377867515 پاکزاد(غرب تهران هستیم)

hsdanesh

عضو جدید
من دیروز رفتم پارسه. هزینه آزمون ها بیشتر شده. دقیق یادم نیست ولی تقریبا 540 تومن بود. کلا اگه واسه آزمون ها و کتاب های پارسه ثبت نام کنیم هزینه کلش میشه 777 تومن! به من گفتن پرداخت هم نقدی دارن هم قسطی که شرایط پرداخت قسطی توافقیه.

Masoumi_Manu

کاربر فعال مهندسی مکانیک , مشاور تحصیلات تکمیلی
کاربر ممتاز
من دیروز رفتم پارسه. هزینه آزمون ها بیشتر شده. دقیق یادم نیست ولی تقریبا 540 تومن بود. کلا اگه واسه آزمون ها و کتاب های پارسه ثبت نام کنیم هزینه کلش میشه 777 تومن! به من گفتن پرداخت هم نقدی دارن هم قسطی که شرایط پرداخت قسطی توافقیه.
یا حضرت فیل ببین توروخدا چطور جوونای مملکت رو تلکه میکنن حرومشون باشه

mohandes_ali

عضو جدید

:confused:

fayyazjahani

عضو جدید
آقا اگه میخواین جایی ثبت نام کنین برین همون سنجش که تبلیغش تو سات سنجش هست . همونجا بهترین جاست بخدا .
خودشون میگن ما با سازمان سنجش در ارتباط نیستیم . ولی دروغ میگن به نظر من که ماله خوده سازمان سنجشه .الان ببینین اینا اصلا تبلیغ نمیکنن . حتی یه بارم تو تی وی تبلیغ نکردن که تابلو نشه .
پارسال تو یه آزمون اومدن خود سوال ارشد رو آوردن .حالا یکیشو آقای معصومی بوده دیده همون سوال اول که در مورد ابزار ها بود .
من که میخوام برم سنجش فکر کنم 240 تومنم باشه . بخدا من خودم پارسال ماهان بودم البته بد نبود ولی کلا با این پول بدون تخفیف پارسه رفتن کلا حرامه .یا برید ماهان تخفیف معدل بگیرید یا برین همین سنجش .

amin 1990

عضو جدید
سلام بر دوستان
انشاا... که طاعات و عبادات شما مورد قبول درگاه احدیت قرار بگیره.
نظرتون درباره سیالات انتشارات اندیشه نصیر چیه (دکتر حامدی)؟

saeed_70_nagi

عضو جدید
با سلام

دوستان من تعدادی کتاب و جزوه ی کنکوری دارم که می خواهم با شرایط خوب بفروشم

1
باکس کامل مدرسان شریف

2
باکس متفرقه سیالات و جامدات و ... که شامل 1- راهیان ارشد ( ترمودینامیک - دینامیک - دینامیک ماشین - مکانیک سیالات ) 2 - پوران پژوهش ( انتقال حرارت -استاتیک - مقاومت مصالح که البته مقاومت به صورت کپی هست کتاب نیست ) 3 - ریاضی عمومی 1 و 2 دکتر اقاسی 4 - معادلات دیفرانسیل گاج
5 - ریاضی مهندسی مهندس کریمی همراه با جزوه ی دستنویس 6 - کنترل دکتر اریاز برادرانی

3
باکس جزوات پارسه

فقط کسانی که قصد خرید دارند پیام خصوصی بدهند

در ضمن اگر کسی هر سه مجموعه رو بخواد یه تخفیف ویژه هم خواهد داشت

اینم ایمیلم هست saeed_70_nagi@yahoo.com

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا