ارشد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

873110107

عضو جدید
سلام بروبچس
من الان یه سوال مهم واسم پیش اومده
خودم مکانیک سیالات خوندم
الان که ارشد دادم رتبه طراحی کاربردی بهتر شده.
طبق فایل قبولی های پارسه میتونم روزانه طراحی کاربردی اصفهان و صنعتی شیراز بیارم.
اما تبدیل انرژی روزانه کرمان و بندرعباس و یزد. خودمم کارشناسی بندرعباس بودم.
به نظرتون کدومو برم؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

3torabi

عضو جدید
سلام من طراحی اصفهان میخونم.از سیالات ارومیه اومدم.طراحی اصفهان استادای خوبی داره هم از نظر روابط با دانشجوها هم از نظر علمی. تغییر گرایش هم خوبه بدی

3torabi

عضو جدید
ارومیه که محشره........... تبدیلشم که استادای خوبی داره: دکتر جعفرمدار و دکتر خلیل اریا و میرزایی....
حال میدن اساسی

NASTOH

عضو جدید
بچه ها من دیشب ساعت 2 شب ویرایش کردم و سنجش هم کد پیگیری داد.مشکلی پیش نمی اد؟ چون گفتن تا 12 شب.تازه الان هم باز بود سایت

ali.2013

عضو جدید
بچه ها من دیشب ساعت 2 شب ویرایش کردم و سنجش هم کد پیگیری داد.مشکلی پیش نمی اد؟ چون گفتن تا 12 شب.تازه الان هم باز بود سایت

نه مشکل نداره تازه الانم میشه انتخاب کرد. چی کار کردی اولویت هاتو اگه میشه بگو

spaceman1369

عضو جدید

اگه کد گرفتین نه!
ولی دوباره ویرایش نکنید؛چون هر لحظه ممکنه سیستم سازمان سنجش بسته بشه و انتخاب رشتتون بره رو هوا!

karim-mech

کاربر بیش فعال
سلام مجدد به دوستان. من با رتبه 625 تبديل و 652 طراحي.
اول روزانه هاي تهران رو زدم و بعدش زدم : تبديل ان‍رزي روزانه تبريز كه اميدوارم همونجا وايسه.
منتها يه مشكلي دارم. من ليسانس رو زنجان خوندم و بعدش ليسانس اومدم خدمت و الان هم مشغول خدمت تو يه شهر ديگه هستم.
يعني به عبارت ديگه دوره كارشناسي اصلا نرم افزار كار نكردم و الان هم امكان كار كردن با نرم افزار واسم وجود نداره.
ترسم از اينه كه تو دوره ارشد تو نرم افزار كم بيارم. كسي ميتونه راهنماييم كنه كه واسه ارشد تبديل چه نرم افزارهايي رو لازمه بلد باشيم و چه زماني برا ي تسلط نسبي لازمه؟
توي ترم يك هم نرم افزار لازمه؟ چون واقعا از اين لحاظ ضعيف هستم و حداقل يه ترم نياز دارم تا به خودم بيام و از فضاي سربازي كه بسيار مزخرفه دوباره به فضاي دانشجويي برگردم.

a2.pakzad

عضو جدید
داداش انقدر سخت نگیر،من خودم جامداتیم واسه همین نمیدونم بگم چه نرم افزاری خوبه.اما میتونم بگم یکم اعتماد به نفس داشته باش،رتبه به این شاخی اوردی .هر نرم ازاری بخوای یاد بگیری یه ماه ردیف میشه فرقی هم نداره بری کلاس یا از رو کتاب یا هرچی دیگه یاد بگیری مهم خودتی همین
موفق باشی
اول روزانه هاي تهران رو زدم و بعدش زدم : تبديل ان‍رزي روزانه تبريز كه اميدوارم همونجا وايسه.
منتها يه مشكلي دارم. من ليسانس رو زنجان خوندم و بعدش ليسانس اومدم خدمت و الان هم مشغول خدمت تو يه شهر ديگه هستم.
يعني به عبارت ديگه دوره كارشناسي اصلا نرم افزار كار نكردم و الان هم امكان كار كردن با نرم افزار واسم وجود نداره.
ترسم از اينه كه تو دوره ارشد تو نرم افزار كم بيارم. كسي ميتونه راهنماييم كنه كه واسه ارشد تبديل چه نرم افزارهايي رو لازمه بلد باشيم و چه زماني برا ي تسلط نسبي لازمه؟
توي ترم يك هم نرم افزار لازمه؟ چون واقعا از اين لحاظ ضعيف هستم و حداقل يه ترم نياز دارم تا به خودم بيام و از فضاي سربازي كه بسيار مزخرفه دوباره به فضاي دانشجويي برگردم.

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

برای تبدیل و سیالات فلوئنت و گمبیت خیلی خوبه..خودمم یه خورده باهاش کار کردم و پروژم نرم افزار بود،و واقعا عالیه از نظر من.

mori1365

عضو جدید
با سلام خدمت دوستان

من نمیدونم شبانه دانشگاه تهران رو بالا تر روزانه صنعتی اصفهان بزنم یا نه ؟ رشته ساخت

خودم اهل اصفهانم و احتمالا هر کدوم بالاتر بزنم میارم... اما نمیدونم کدوم با ارزش تر.... از نظر مالی هم شرایط معمولی دارم
از صنعتی اصفهان اطلاع دارم اما راجب ساخت دانشگاه تهران و اینکه شبانه رفتنش و اینکه ارزش داره یا نه خبر ندارم....
پولت زیادی کرده ها همون روزانه صنعتی اصفهانو بزن شبانه خوابگاهم که نمیدن باید بری خوابگاه خود گردن یا خونه اجاره کنی به اضافه هزینه خوردو خورا سر به فلک میکشه اونم با قیمت های توی تهران

mori1365

عضو جدید
سلام,چرا بچه ها رتبشون رو با معدلشون مینویسن؟ مگه تو انتخاب رشته معدل تاثیر داره؟
تاثیر معدل روی نمره کل یه بار لحاظ میشه تاثیرشم 20 درصده و اون معدل موثری که اون پایین نوشته یعنی این معدلو برای شما تو ی محاسبه نمره کل لحاظ کردن

امین فتحی

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام با توجه به اینکه هم تو تایپیک و هم تو پیام های خصوصی دوستان راجع به تاثیر معدل هنگام انتخاب رشته سوال میکردن من این سوال رو از سازمان سنجش تو قسمت پاسخگویی به سوالات کردم
پاسخ سازمان سنجش آموزش كشور به درخواست شما

عنوان درخواست تاثير معدل | سلام ايا تاثير معدل در هنگام ازمون اعمال شده است؟يا اينکه در هنگام رشته اعمال خواهد...
تاريخ ارسال جواب 1392/03/02-8:23
پاسخ با سلام بله اعمال شده است با تشکر

جهت بسته شدن پاسخ، بروي آيكون تاييد در بالاي همين صفحه كليك نماييد.

لذا معدل در رتبه منظور شده است و دوباره هنگام انتخاب رشته مورد اثر قرار نخواهد گرفت
موفق باشید

مکاترونیک8282

عضو جدید
سلام!
بچه ها یه سوال!
من رتبه تبدیلم نزدیک به 1400 شده میدونم روزانه یزد رو میارم.همسرم نزدیک به 2100 کمتر شدن. شبانه یزد تبدیل یا تجدیدپذیر رو میارن؟ کار و زندگیمون یزده جز یزد جایی نمیتونیم بریم فعلا..
اگه کسی خبر داره ممنون میشم بگین

سحرخیز

عضو جدید
سلام!
بچه ها یه سوال!
من رتبه تبدیلم نزدیک به 1400 شده میدونم روزانه یزد رو میارم.همسرم نزدیک به 2100 کمتر شدن. شبانه یزد تبدیل یا تجدیدپذیر رو میارن؟ کار و زندگیمون یزده جز یزد جایی نمیتونیم بریم فعلا..
شما که درصداتون خوب بود
احتمالا برا شما هم درصداتون کم شده بوده
اون عکس های قبولی های پارسال رو که دارید با اونا مقایسه کنید

مکاترونیک8282

عضو جدید
شما که درصداتون خوب بود
احتمالا برا شما هم درصداتون کم شده بوده
اون عکس های قبولی های پارسال رو که دارید با اونا مقایسه کنید

دقیقاااااااااااا! جامداتم یک چهارم شده! البته من حدس می زنم خودم خرابکاری کردم. از اولم من جامداتیم داغون بود!

ahmad_pinkoy

عضو جدید
روزانه صنعتی رو بلاتر زدم و بعدش شبانه دانشگاه تهران و بعدش شبانه صنعتی رو

ahmad_pinkoy

عضو جدید
پولت زیادی کرده ها همون روزانه صنعتی اصفهانو بزن شبانه خوابگاهم که نمیدن باید بری خوابگاه خود گردن یا خونه اجاره کنی به اضافه هزینه خوردو خورا سر به فلک میکشه اونم با قیمت های توی تهران

روزانه صنعتی رو بلاتر زدم و بعدش شبانه دانشگاه تهران و بعدش شبانه صنعتی رو

siavash.ma

عضو
سلام با توجه به اینکه هم تو تایپیک و هم تو پیام های خصوصی دوستان راجع به تاثیر معدل هنگام انتخاب رشته سوال میکردن من این سوال رو از سازمان سنجش تو قسمت پاسخگویی به سوالات کردم
پاسخ سازمان سنجش آموزش كشور به درخواست شما
عنوان درخواست تاثير معدل | سلام ايا تاثير معدل در هنگام ازمون اعمال شده است؟يا اينکه در هنگام رشته اعمال خواهد...
تاريخ ارسال جواب 1392/03/02-8:23
پاسخ با سلام بله اعمال شده است با تشکر
جهت بسته شدن پاسخ، بروي آيكون تاييد در بالاي همين صفحه كليك نماييد.

لذا معدل در رتبه منظور شده است و دوباره هنگام انتخاب رشته مورد اثر قرار نخواهد گرفت
موفق باشید

خیلی ممنون سوال منم بود

hssnjfry

عضو جدید
احتمالا میاری ۷۰ درصد
سلام!
بچه ها یه سوال!

NASTOH

عضو جدید
بچه ها من 5 بار ویرایش کردم ولی تو سنجش نوشته 3بار. هنوز هم سایت بازه.بازم میشه انتخاب رشته کرد؟(برا دوستم میخوام)

آخرین ویرایش:

mostafanejabat

عضو جدید
با عرض سلام و خسته نباشید به همه دوستان
بحث انتخاب رشته هم که تموم شد و رفت
دوستان من یه پیشنهاد دارم
خیلی از ماها هستیم که به نتایج اعلامی از سازمان سنجش اعتراض داریم به خصوص در درس ریاضی
من شنیدم اگه آدم بره سازمان سنجش مفیده و میتونه یه کاری بکنه
اگه باهم قرار بذاریم و یه روز بریم سازمان سنجش خیلی میتونه مفید واقع بشه.
نظرتون چیه دوستان؟

174918

عضو جدید
سلام بچه هاامیدوارم موفق باشید
من امسال رتبم شد 204 ساخت و تولید به نظرتون روزانه صنعتی اصفهان را میارم در مورد شبانه اش چی،ممنون میشم یه نفر جوابما بده؟خواهش میکنم یه نفر جوابما بده من ترازمم 5981 شد سایت تخمین رشته مدرسان شریف آخرین فرد قبولی پارسال روزانه صنعتی اصفهان را رتبه 408باتراز 6050 نشون داده؟ جوابما بچه ها بدید دیگه...:confused:

Masoumi_Manu

کاربر فعال مهندسی مکانیک , مشاور تحصیلات تکمیلی
کاربر ممتاز
من امسال رتبم شد 204 ساخت و تولید به نظرتون روزانه صنعتی اصفهان را میارم در مورد شبانه اش چی،ممنون میشم یه نفر جوابما بده؟خواهش میکنم یه نفر جوابما بده من ترازمم 5981 شد سایت تخمین رشته مدرسان شریف آخرین فرد قبولی پارسال روزانه صنعتی اصفهان را رتبه 408باتراز 6050 نشون داده؟ جوابما بچه ها بدید دیگه...:confused:
شرایط پارسال با امسال خیلی فرق داره ولی احتمال زیاد صنعتی اصفهان رو میارید چون ترازتون نزدیک به تراز آخرین فرد قبولیه منتها همونطور که میدونید ظرفیت دانشاه صنعتی اصفهان 5 6 نفر کمتر از پارسال شده

adel223

عضو جدید
بچه ها كسي هست منو كمك كنه ؟ كسي با صادقي كلاس سيالات ارشد داشته بگه چجوره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mori1365

عضو جدید
نمره ترازو ملاک قرار نده سراسری با ازاد فرق داره دیروز یکی از دوستام کارنامشو نشون داد توی یه رشته ای امسال با تراز 7200 رتبش شده بود 48 در حالی که یه کارنامه از سال قبل نشون داد که کسی با تراز 6600 توی همون رشته و همون گرایش رتبش شده بود 29

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا