ارشد 91

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mehran_shirsavar

عضو جدید
آره خب دوره هاي فني حرفه اي معمولا طولانيه ولي عوضش مداركش معتبرن.حالا اين دوره كه ميگي كجا برگزار ميشه ؟؟ خود دانشگاه خواجه؟

مهران عزیز این کلاسها سایتی داره برا ثبت نام؟ دوره دیگه ای هم داره؟
گفتم همكارامون رفتن چند وقت پيش ولي من نظرم اينه يه گروه تشكيل بديم كه ساعتشم باشه واسه بعد از ظهر جزييات كاملشم مي تونم در بيارم فقط هزينش 150 بوده ، كسي پايس بالاخره يه نه؟
ضرر نداره الان تو تصفيه خونه نيروگاهها كاربرد داره البته الان انقده وضع مملكت داغونه از لحاظ بودجه كه داستان همه پروژه ها تو خواب ولي فعلا صنعت نفت و گازه كه يه كم پا برجاست اونم ضرر نداره 150 تومن با اين همه گروني چيزي نيس بخوايم يه دوره چند ماهه فني حرفه اي رو بجون بخريم با يه آموزش سنتي....

comet101

عضو جدید
سلام مهران جان
اين دوره پايپينگ كه ميگي رو فني حرفه اي رايگان ميذاره البته فني حرفه اي اصفهان اين دوره رو داره مدركشم معتبر تره البته بقيه شهر ها رو نميدونم يعني ميگي برم؟؟ پيش نيازي چيزي ميخواد؟

فني حرفه اي تو دانشگاه ما هم برگزار كرده، مدركشم معتبره...تو اكثر دانشگاه ها معمولا هر سال دوره اش رو ميذارن... piping رو معمولا بچه هاي مهندسي شيمي روش كار مي كنند! و براي كسايي مفيد هست كه بخوان تو صنعت نفت و گاز فعاليت داشته باشن

mehran_shirsavar

عضو جدید
فني حرفه اي تو دانشگاه ما هم برگزار كرده، مدركشم معتبره...تو اكثر دانشگاه ها معمولا هر سال دوره اش رو ميذارن... piping رو معمولا بچه هاي مهندسي شيمي روش كار مي كنند! و براي كسايي مفيد هست كه بخوان تو صنعت نفت و گاز فعاليت داشته باشن

درسته بچه هاي شيمي piping كار مي كنند واسه خاطر اينه كه تو پترو شيمي ها معمولا بچه هاي شيمي با بچه هاي سيالات يه اكيپن اينجور نيست كه تخصص بچه هاي شيمي باشه، اين اكتيو بودن بچه هاي شيمي رو نشون ميده هر چند تو ايران معمولا باب شده كه همه به نوعي shift بدن و اين پا و اون پا كنند...

آخرین ویرایش:

انیشتن

عضو جدید
واقعا مملکت داغونه من که از اول تابستون دارم کار میکنم پدرم درومده خوشبحالتون پسرین من که دخترم بابام انگار نه انگار کلاس زبان مکالمه مقاله نویسی الانم شب وروز بیدارم ترجه میکنم برا دیگران خسته شدم کاش زندگی ایقد سخت نبود کاش خداردیف کنه برم از ایران.دیگه جای من ایجانیس.البته دعاکنین ارشد قبول شم وگرنه که میرم هرجور شده...........خسته شدم
بیوفایی کن وفایت میکنند
باوفاباشی جفایت میکنند
مهربانی گرچه آیین خوشیست
مهربان باشی رهایت میکنن.

mec_eng_2010

عضو جدید
سلام دوستان - آقامن این ترم فارغ التحصیل شدم و ارشد هم دادم حالا اگر مهر بخوام برم ارشد برای نظام وظیفه چیزی باید فرستاده باشم که اونجا نشون بدم یا اینکه معافیت تحصیلیم برقراره؟؟ ممنون

force

عضو جدید
ظاهرا هيچكي پايه نيس يه اكيپ شيم بريم دنبال piping؟؟!!!.....

سلام آقا مهران

همه که تهران زندگی نمی کنند((اگر اصفهان بود قابل تأمل بود))

انگیزه هم میخواد((مثلا من خودم حاضر نیستم برای اینکه شاید شرکت نفت یا نیروگاه نیرو خواست برم piping کار کنم تازه اگر نیرو بگیره و اگر مارا قبول کنه:D))

مگر اینکه الان ازش پول در بیارم یا علاقه داشته باشم

mehran_shirsavar

عضو جدید
سلام آقا مهران

همه که تهران زندگی نمی کنند((اگر اصفهان بود قابل تأمل بود))

انگیزه هم میخواد((مثلا من خودم حاضر نیستم برای اینکه شاید شرکت نفت یا نیروگاه نیرو خواست برم piping کار کنم تازه اگر نیرو بگیره و اگر مارا قبول کنه:D))

مگر اینکه الان ازش پول در بیارم یا علاقه داشته باشم

چطوري مجيد جان ، خوبيد شما
نمي دونم ولا اگه بخواي بشيني خونه كار بياد دنبالت كه نمي شه حداقل يه چيزي بايد تو دستت داشته باشي سابقه اگه نداري برو دنبال نرم افزار و اگه زرنگ باشي برو دنبال زبان اونوقت به نظر من دو تا مدرك معتبر piping و تست غير مخرب هم بندازي روش كه عالي ميشه
الان كه وضع شركت ما هم داغونه چند تا مهندس مكانيك ميخواستن امسال ولي واسه خاطر بودجه هايي دولت تقسيم كرده اينقدر كم شد فعلا پروژه جديدي نيومده تو مناقصات
ولي درست ميشه اين تحريمات و داستان خراب اقتصادي كه چند سال طول نمي كشه

آخرین ویرایش:

Charlie11

عضو جدید
تعلیق خونده بود
خودشو با دوستان هم دوره ایهاش مقایسه می کرد و از تصمیم ش پشیمون بود
بخاطر حقوق و محیط کاری که سیستم های دولتی دارن محیط های مرده با کار روتین روزانه

ممنون مهندس جان نه اینکه الان گرایش سیستم محرکه میگیرن از این جهت پرسیدم. برای خود من هم همچین شرایطی پیش اومد همش ناراحتم که نکنه فرصت خوبی رو از دست داده باشم

force

عضو جدید
چطوري مجيد جان ، خوبيد شما
نمي دونم ولا اگه بخواي بشيني خونه كار بياد دنبالت كه نمي شه حداقل يه چيزي بايد تو دستت داشته باشي سابقه اگه نداري برو دنبال نرم افزار و اگه زرنگ باشي برو دنبال زبان اونوقت به نظر من دو تا مدرك معتبر piping و تست غير مخرب هم بندازي روش كه عالي ميشه
الان كه وضع شركت ما هم داغونه چند تا مهندس مكانيك ميخواستن امسال ولي واسه خاطر بودجه هايي دولت تقسيم كرده اينقدر كم شد فعلا پروژه جديدي نيومده تو مناقصات
ولي درست ميشه اين تحريمات و داستان خراب اقتصادي كه چند سال طول نمي كشه

نباید وایستی کار بیاد دم خونه ولی انقدر شاخه شاخه شدن هم داستانی برای خودش داره
تمرکز رویه یه کار بگذاری و در دراز مدت به نتیجه برسی بهتر از این هستش هر لحظه به خاطر شرایط استخدامی جهت عوض کنی
وگرنه فردا میزنند استخدام مکانیک با تسلط به صنایع غذایی حالا باید بریم صنایع غذایی بخونیم؟؟؟

اصول کار در هر جایی به این صورت هستش که کسی که بیس کاری را داره استخدام میکنند و 1 ماه در ضمینه تخصصی که نیاز دارند اموزش میبینند و بعد از اون تا سال ها اون فرد برای شرکت سود دهی داره
نمونه اش همین استخدامی شرکت فولاد مبارکه((طرف تازه استخدام ذوب اهن شده بود اومده بود فولاد شرکت کنه!!))تا میاد اون فرد به سود دهی برسه گذاشته رفته

حالا 100 تا مدرک هم بگیری 1-با گذشت زمان فراموش میشه 2-10 ماه دوره اموزشی حتی با اون 1 ماهی که شرکت اموزش برابری نمیکنه

ولی خوب کاریش هم نمیشه کرد هرکی مدرک بیشتر داشته باشه برای استخدام ارجح تر هستش ولی تهش کجاست خدا میدونه

mehran_shirsavar

عضو جدید
نباید وایستی کار بیاد دم خونه ولی انقدر شاخه شاخه شدن هم داستانی برای خودش داره
تمرکز رویه یه کار بگذاری و در دراز مدت به نتیجه برسی بهتر از این هستش هر لحظه به خاطر شرایط استخدامی جهت عوض کنی
وگرنه فردا میزنند استخدام مکانیک با تسلط به صنایع غذایی حالا باید بریم صنایع غذایی بخونیم؟؟؟

اصول کار در هر جایی به این صورت هستش که کسی که بیس کاری را داره استخدام میکنند و 1 ماه در ضمینه تخصصی که نیاز دارند اموزش میبینند و بعد از اون تا سال ها اون فرد برای شرکت سود دهی داره
نمونه اش همین استخدامی شرکت فولاد مبارکه((طرف تازه استخدام ذوب اهن شده بود اومده بود فولاد شرکت کنه!!))تا میاد اون فرد به سود دهی برسه گذاشته رفته

حالا 100 تا مدرک هم بگیری 1-با گذشت زمان فراموش میشه 2-10 ماه دوره اموزشی حتی با اون 1 ماهی که شرکت اموزش برابری نمیکنه

ولی خوب کاریش هم نمیشه کرد هرکی مدرک بیشتر داشته باشه برای استخدام ارجح تر هستش ولی تهش کجاست خدا میدونه

حرفتون صحيح آقا مجيد ولي ايني شما داريد ميگيد كاملا درست و اصوليه ولي تو ايران و بازار كار ايران يه فكر فانتزي محسوب ميشه... بزار رك بگم چيزي كه هست رو بايد بگيري اگه نگيري بقيه ميگيرن متاسفانه اينجا تو بازار كار قانون قانون جنگله، الان تو اداره جات حقوق يه مهندس كه به عنوان كارشناس كار ميكنه كمتر از بچه هاي روابط عمومي و حراست و اين اشخاص هست شما نبايد انتظار داشته باشي يكي از يه جا كه يه سال دوره آموزشي ديده حالا كه مي خواد بره نبايد بره چون شما بايد جاي دوم باشيد همه ي ما حقمون بيشتر ازين هاست شما بگيد درآمد يه مهندس با راننده تاكسي كدومش بيشتره؟؟؟ ولا قفط اسممون مهندسه وگرنه از لحاظ مالي هيچ پخي نيستيم درضمن من منظورم اين نيست كه اين پا و اون پا بزنيم آخرشم هيچي نشيم ... چرا شما الان نگاه كن چند ماه پيش وزارت دفاع اومد كلي تبليغ كرد مي خواست نيرو بگيره آخرش چي شد همه كلي فرم فرستادن كلي هم رفتن مصاحبه و گزينش هنوز صداشون نكردن واسه كه بيان سره كار يكي مي تونه بگه دليلش چيه؟! وقتي جنگ بشه كه همچين داره ميشه توليد ميره بالا توليدم بره بالا هركي كه نمي تونه فردا همينجوري بره تو اونا ميمونن تو اين ليستا حالا اين حرفارم نبايد بگم كه دارم ميگم،نفت و گازم اعلام كردن سال 91 نيرو ميخوان بدبختي اينه كه واقعا نيرو مي خوان ولي فعلا نيروهاي قبلي بيكارن اونم واسه خاطر تحريماته كه پروژه ها خوابيدن بودجه هم نداريم تو كشور نميبينيد دولت الان خودش مونده داره چيكار ميكنه من ميگم فعلا وضع مملكت مثل اين ميمونه كه همه تو صف نونوايي مونديم برقم رفته يه سري ميرن بيخيال ميشن يه سر واي مي ايستن حالا به نظر شما برق كه رفته واقعا ديگه نمي آد ؟؟؟؟

force

عضو جدید
حرفتون صحيح آقا مجيد ولي ايني شما داريد ميگيد كاملا درست و اصوليه ولي تو ايران و بازار كار ايران يه فكر فانتزي محسوب ميشه... بزار رك بگم چيزي كه هست رو بايد بگيري اگه نگيري بقيه ميگيرن متاسفانه اينجا تو بازار كار قانون قانون جنگله، الان تو اداره جات حقوق يه مهندس كه به عنوان كارشناس كار ميكنه كمتر از بچه هاي روابط عمومي و حراست و اين اشخاص هست شما نبايد انتظار داشته باشي يكي از يه جا كه يه سال دوره آموزشي ديده حالا كه مي خواد بره نبايد بره چون شما بايد جاي دوم باشيد همه ي ما حقمون بيشتر ازين هاست شما بگيد درآمد يه مهندس با راننده تاكسي كدومش بيشتره؟؟؟ ولا قفط اسممون مهندسه وگرنه از لحاظ مالي هيچ پخي نيستيم درضمن من منظورم اين نيست كه اين پا و اون پا بزنيم آخرشم هيچي نشيم ... چرا شما الان نگاه كن چند ماه پيش وزارت دفاع اومد كلي تبليغ كرد مي خواست نيرو بگيره آخرش چي شد همه كلي فرم فرستادن كلي هم رفتن مصاحبه و گزينش هنوز صداشون نكردن واسه كه بيان سره كار يكي مي تونه بگه دليلش چيه؟! وقتي جنگ بشه كه همچين داره ميشه توليد ميره بالا توليدم بره بالا هركي كه نمي تونه فردا همينجوري بره تو اونا ميمونن تو اين ليستا حالا اين حرفارم نبايد بگم كه دارم ميگم،نفت و گازم اعلام كردن سال 91 نيرو ميخوان بدبختي اينه كه واقعا نيرو مي خوان ولي فعلا نيروهاي قبلي بيكارن اونم واسه خاطر تحريماته كه پروژه ها خوابيدن بودجه هم نداريم تو كشور نميبينيد دولت الان خودش مونده داره چيكار ميكنه من ميگم فعلا وضع مملكت مثل اين ميمونه كه همه تو صف نونوايي مونديم برقم رفته يه سري ميرن بيخيال ميشن يه سر واي مي ايستن حالا به نظر شما برق كه رفته واقعا ديگه نمي آد ؟؟؟؟

حالا واقعا شرکت نفت استخدام داره:thumbsup2:((اوضاع کار غیر دولتی خرابه))

خداییش برای این میارزه piping کارکنی;)

ساخت هم میگیره؟؟چون معمولا نفت سیالاتی هارا دوست داره:(

البته شایدم مثل فولاد مبارکه بشه که قرار بود 1.5 سال پیش نیرو بگیره ولی حالا گرفته

mehran_shirsavar

عضو جدید
حالا واقعا شرکت نفت استخدام داره:thumbsup2:((اوضاع کار غیر دولتی خرابه))

خداییش برای این میارزه piping کارکنی;)

ساخت هم میگیره؟؟چون معمولا نفت سیالاتی هارا دوست داره:(

البته شایدم مثل فولاد مبارکه بشه که قرار بود 1.5 سال پیش نیرو بگیره ولی حالا گرفته

عزيزم چند وقت ديگه شركت خودمونم مهندس مكانيك مي خواد اونم تو ضمينه تصفيه خونه يه چيزي هست كه دارم مي گم بدرد خودتونم مي خوره حالا ما چند روزه مي گيم يه گروه شيم دوره ش رو بريم يكي ميگه بچه اصفهانم يكي مي گه كار بياد من ميرم....
دانشگاه خواجه 15 روز دور اش رو برگذار مي كنه يه مدركم بره تو رزومه تون بده؟؟؟

Masoumi_Manu

کاربر فعال مهندسی مکانیک , مشاور تحصیلات تکمیلی
کاربر ممتاز
عزيزم چند وقت ديگه شركت خودمونم مهندس مكانيك مي خواد اونم تو ضمينه تصفيه خونه يه چيزي هست كه دارم مي گم بدرد خودتونم مي خوره حالا ما چند روزه مي گيم يه گروه شيم دوره ش رو بريم يكي ميگه بچه اصفهانم يكي مي گه كار بياد من ميرم....
دانشگاه خواجه 15 روز دور اش رو برگذار مي كنه يه مدركم بره تو رزومه تون بده؟؟؟
ميگم مهران جان ثبت نامش آخرش تا كي وقت داره؟؟ يعني بايد 15 روز تو تهران بمونيم؟؟!!!!:eek:!عجب نامرديه ها همش واسه بچه هاي تهران ..:w00:. اين دانشگاه صنعتي خودمونم كه از اين عرضه ها نداره:w06:

hhatef

عضو جدید
سلام عزیزان هرکی درصدامودرکنکورارشد91رشته زمین شناسی میخواداین شمارم هستش 09355905521 خوشحال میشم کمکتون کنم.رتبم درگرایشهای هیدروژئولوژی ، تکتونیک ،مهندسی به ترتیب 3 ، 4 ،8 هستش.
اینم ایمیلم:hatef_adm@yahoo.com
باتشکر:هاشمی

mojtaba-motarez

عضو جدید
سلام
اگه کسی اطلاع داره لطفا کمک کنه
با 714 مکاترونیک ، شبانه امیر کبیر قبول میشم؟

AM_mech

عضو جدید
مهم اینه قبولی میری یه شهر جدید .
ما که لنگ در هوا موندیم که قراره چی بشه.:cry:
نه نگران نباشین ایشالا شما هم قبولین خیلی از بالای 1400 اینا مثل چندتا هم دانشگاهیا خودم انتخاب رشته نکردن شانس شما اینطو بالا میره اما باور کنین منم همینطور بلاتکلیفم خونواده ام میخاند اگر من اصفهان اوردم 1سالی بیان اصفهان برادرم حتی انتقالی مدرسشم گرفته و خب همه گوش بزنگن که اگر قطعی شد قبولیم جابجا بشند... اما خوب این جابجایی اتفاق چندان جذابی نی واسمون ببخصوص که ممکنه با توجه به کارمند بودن پدر و مادرم یه داستانهاییم داشته باشیم انتقالی و مرخصیو این داستانا..و من واقعا متاسفم که همه رو تو این دردسر انداختم:cry:

karim-mech

کاربر بیش فعال
نه نگران نباشین ایشالا شما هم قبولین خیلی از بالای 1400 اینا مثل چندتا هم دانشگاهیا خودم انتخاب رشته نکردن شانس شما اینطو بالا میره اما باور کنین منم همینطور بلاتکلیفم خونواده ام میخاند اگر من اصفهان اوردم 1سالی بیان اصفهان برادرم حتی انتقالی مدرسشم گرفته و خب همه گوش بزنگن که اگر قطعی شد قبولیم جابجا بشند... اما خوب این جابجایی اتفاق چندان جذابی نی واسمون ببخصوص که ممکنه با توجه به کارمند بودن پدر و مادرم یه داستانهاییم داشته باشیم انتقالی و مرخصیو این داستانا..و من واقعا متاسفم که همه رو تو این دردسر انداختم:cry:
یعنی اگه من کوردیستان قبول شم. بهترین حالت ممکن واسم رخ داده. عاشق کوردیستانم. وای خدا چی میشه اگه بشه؟

mehran_shirsavar

عضو جدید
16 روز ديگه تكليف خيلي ها روشن ميشه داستان بعدي زندگيشون چيه.....
يا تلخ يا شيرين ، تلخ يا شيرين مهم نيست مهم اينه كه اين با مزاج روزگارمون يا همون بخت و اقبالمون سازگار باشه، مهم همين 16 صفحه باقي مونده هست كه بايد شيرين باشه، باقي ماجرا هم همون داستان جديديه كه، مي تونيم (با تمركز، تلاش و استمرار) بش شريني اضافه كنيم.

ferferfer

عضو جدید
چند نمونه از کارنامه های داوطلبان 91 (به نقل از موسسه ماهان)

زبان
0
0
0
0
0
ریاضی
28.33
43.33
21.67
30
20