ارشد 91

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Hooladi

عضو جدید
ممنون. من خودم خیلی به پدیده قسمت در زندگی اعتقاد دارد. عکس آواتارم هم (جفت شش) نماد بزرگترین شانس در بازی تخته نرد است. که اعتقاد دارم باید به وجود قدرتی بی نظیر (خدا) در زندگی همه ما که سرنوشت رو رقم میزنه ایمان داشته باشیم...

کاش بفهمیم اینجایی که الان وایسادیم تقدیر ماست یا تقصیر ما

Hooladi

عضو جدید
ممنون. من خودم خیلی به پدیده قسمت در زندگی اعتقاد دارد. عکس آواتارم هم (جفت شش) نماد بزرگترین شانس در بازی تخته نرد است. که اعتقاد دارم باید به وجود قدرتی بی نظیر (خدا) در زندگی همه ما که سرنوشت رو رقم میزنه ایمان داشته باشیم...

کاش بفهمیم اینجایی که الان وایسادیم تقدیر ماست یا تقصیر ما

Charlie11

عضو جدید
دوستان با 168 میشه روزانه طراحی کابردی دانشگاه تهران قبول شد؟ امیر کبیر چطور؟

eebrahimif

عضو جدید
دوستان با 540 میشه تبدیل روزانه صنعتی رو قبول شد- با 97 هوافضا امیدی به روزانه امیرکبی هست

eebrahimif

عضو جدید
دوستان با 540 میشه تبدیل روزانه صنعتی اصفهان رو قبول شد- با 97 هوافضا امیدی به روزانه امیرکبی هست

bndsms

عضو جدید
دوستان خواهشا یکی جواب بده با 2600 طراحی شبانه میشه جایی قبول شد ؟

با 976 هوافضا کجا میشه قبول شد ؟

eebrahimif

عضو جدید
طراحی دانشگاه کاشان یه استاد داره به نام دکتر گلابی که خیلی معروفه و حرفش برو داره- به همین خاطر گرایش طراحیش خیلی بالاست- ضمن اینکه استادهای خیلی باحال و با مرامی داره

مکاترونیک8282

عضو جدید
gm عزیز هنوز زوده برای ناامید شدن یک کم صبر کن دفترچه ها هم بیاد امیدوارم هرچی خیره پیش بیاد

و بچه ها یه سوال سفارشی:

بچه هایی که جامدات و سیالاتو خوب زدین و ساخت هم جواب دادین، رتبه ساختتون رو میشه بگین؟

مکاترونیک8282

عضو جدید
gm عزیز هنوز زوده برای ناامید شدن یک کم صبر کن دفترچه ها هم بیاد امیدوارم هرچی خیره پیش بیاد

و بچه ها یه سوال سفارشی:

بچه هایی که جامدات و سیالاتو خوب زدین و ساخت هم جواب دادین، رتبه ساختتون رو میشه بگین؟

akhavan rahnama

عضو جدید
آقا من رتبه تبدیلم 998 شده بنظرتون شبانه صنعتی اصفهان،شیراز و مشهد رم میارم ....روزانه تبریز و گیلان و مازندران چطور؟ از تهران کجا رو میارم؟

akhavan rahnama

عضو جدید
آقا من رتبه تبدیلم 998 شده بنظرتون شبانه صنعتی اصفهان،شیراز و مشهد رم میارم ....روزانه تبریز و گیلان و مازندران چطور؟ از تهران کجا رو میارم؟

مکاترونیک8282

عضو جدید

و بچه ها یه سوال سفارشی:

Masoumi_Manu

کاربر فعال مهندسی مکانیک , مشاور تحصیلات تکمیلی
کاربر ممتاز
سلام دوستان هميشگي من
خوشحالم كه بچه هاي طراحي و تبديل از نتايج راضين ولي ما ساختيا...
از قبل كنكور كه دنبال جزوه و كتاب معتبر و اين حرفاييم تا خود كنكور كه اون جوري با سوالات اشتباه حقمونو ضايع ميكنن تا بعد كنكور كه با كليد اشتباه اشتباه خودشونو مفتضح تر ميكنن تا بعد از اعلام نتايج كه نه تنها اثري از اعتراضات نيست بلكه نتيجه برعكس داده تا وقتي كه كسي شانسي تست اي ساخت زو رده و از كسي كه 6 ماه تمام فقط ساخت خونده بيشتر زده ديگه همه و همه نشان گر اينه كه كنكور ساخت به معناي كامل كلمعه مزخرف ترين كنكور تاريخ شناخته ميشه ولي حيف كه بچه هاي ساخت به عشق اين رشته تا آرخش هستن من به شخصه از چند هفته آينده شروع ميكنم
يا علي

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا