ارشد 91

وضعیت
موضوع بسته شده است.

shirin_902

عضو جدید
52 رو چرا همه یک زدین بابا 2 میشه!!!!!!

To*ds=bazgashnapaziri
ds=-rln(p2/p1
چون شیر فشار شکن داریم فشار 1/10 میشه که میشه ln(1/10)=-ln10
خوب حالا منفی در منفی میشه مثبت و جواب میشه To*R*LN10
یعنی گزینه ی دو!!!!!!

آره تو شیر فشار شکن نسبت 1/10 امه ، من 10 گرفتم !! :surprised:
اما باز مطمئن نیستم به گزینه 2

majid_mz

عضو جدید
کاربر ممتاز
1.jpg
من شکل رو برگردوندم ... اینجوری بهتر میشه قضاوت کرد ... به نظرم توو این شکل E میشه سنبه و A به نوعی بیرون انداز میشه و نگه دارنده زیر ورق در طی فرآیند کشش
B هم ورق گیره .... D هم ماتریس هست .... ولی به نظرم ... این قالب یک مرحله ایه
البته این فقط یه نظره .. و میتونه غلط بلشه

arsalan0068

عضو جدید
سوالی که سرعت رو میخواد 122 ( هیدرولیک ) ملاک قطر بزرگه یا کوچیک یا اختلافشون؟ هر کی بلده چرا؟

majid_mz

عضو جدید
کاربر ممتاز
حالا که میگی E سنبه اون 2تا راهنما هستند؟
گزینه 1 اون چیه؟
منظورم A هست؟
منظورت از اون دو تا F هست؟؟ نه میل راهنما اون دو تا پشتیه که شماره نداره ..... F حرکت ورق گیر رو اعمال میکنه .... A هم به نظرم بیرون انداز و نگه دارنده کف قطعه کار هستش ....
اینا به نظرم میرسه ....

arsalan0068

عضو جدید
مگه تو مقاومت سری معادلشون جمع همه مقاومتا نمیشه؟؟؟
عدم قطعیت 5 درصد چون 50 داریم میشه 2.5
و چون سری اند جمع میشه پس جواب میشه 5!!!

va.gh.mech

عضو جدید
در مورد سوال 31 ریاضی ... مشتق جزیی f در راستای x می شد 2/1 و در راستای y می شد صفر و با استفاده از فرمول گرادیان f در بردار یکه u واضحا 2/u می شد... پیوستگی رو در دستگاه قطبی پک کردم پیوسته بود(می شد همگرا به صفر در کراندار) بنابراین تابع f مشتق پذیر بود... ضمنا برای مشتق پذیری نیازی نیست مشتق های جزیی برنسبت به x,y برابر باشند.... بلکه باید این مشتق ها در (0و0) موجود و پیوسته باشند

UmadaM

عضو جدید
فقط بچه ها من که به خودم قول دادم وقتی قبول شدم برم دنبال این که باید تعداد سوالای ساخت رو بیشتر کنند باید بالای 50تا باشه این طوری اگه یه سوال برق یا آمار دادن دیگه با سرنوشت کسی بازی نمیشه سوال که کم باشه یا 4تاش پرت شه با 10تا منبع متفاوت چطور با مغزه فندوقی شون تشخیص می دن 20تا سوال باشه بالای 50تا سوال بدن اونم دو مرحلهای صبح و بعد از ظهر حداقل دانشگاه آزاد کاری به کیفیت سوالاش ندارم اینقدر تشحیص میده سنجش که کلا بوووووووووووووقه

انشاا... قبول میشی.اما نمیشه تعداد سوالات بیشتر بشه چون اگر قرار باشه به فرض 50 تا بدن باید زمان آزمون رو بیشتر کنند که اینطوری زمان بیشتری به سیالاتی ها و جامداتی ها اختصاص پیدا میکنه و باید سوالات کلا" زیاد بشه من که مخم نمیکشه 30 تا ریاضی 30 تا جامدات اضافی بزنم دو مرحله ای هم که هزینه بر هست و هیچ وقت سراسری همچین کاری نمیکنه...ازاد هم از امسال تعداد سوالاتش 20 تا شد و ازمون یک مرحله ای و 180 دقیقه ای هست.

mashinhesab2002

عضو جدید
چرا نشه 50تا سوال 2مرحله ای کنند صبح و عصر این همه ساخت بخونیم اونم یه سال 4تا مدیت بدن یه سال مثل 89 اصلان مدیرت ندن یا اینکه 4تا سوال غلط باشه !!!!

mohammad.md

عضو جدید
آره تو شیر فشار شکن نسبت 1/10 امه ، من 10 گرفتم !! :surprised:
اما باز مطمئن نیستم به گزینه 2

دیگه چرا ؟ راجبه سوالا ی جامداتم نظر بدیین مثلا برای ما ضریب 2-ریاضی که هیچی پرید یه نفر شانسی میگرده میزنه 20 درصد بعد ما با هزار زور میزنیم 30 با نمرهی منفی میشه همون 20 درصد:cry:

mohammad.md

عضو جدید
دوستان نظراتونو راجع به گزینه ها تو ایجا(http://goo.gl/FRkBG )بنویسن..حتی شکم دارین بگین بدونیم کجا هستیم.

daneshju.m

عضو جدید
بچه ها همگی خسته نباشید ، به نظر من دیگه کلا بی خیال جواباتون باشید . من که کلا حتی فکر هم نمی کردم این قدر بد امتحان بدم ، ولی دیگه شد ، یکی ، دو روزی هم ناراحت بودم ، اما دیگه تصمیم گرفتم بی خیالی سپری کنم ، شاد باشم ، برم دنبال زندگیم ، همچی که کنکور نیست ، خدا رو چه دیدی ، شاید امسال کلا همه درصدا پایین باشه ، کسی که حتی 10-20 % از هر باکسی رو زده باشه ، 700-800 رو بیاره :D
ولی خداییش ، این سازمان سنجش هیچ کاریش معلوم نیست ، تا دوسال پیش می گفتن کسی که رتبش 500-400 به بالا بوده ، روزانه شیراز نمی آورده ، یهو زد به سر سازمان سنجش ، پارسال افزایش ظرفیت داد ، بچه ها پارسال با 600- 700 هم قبول شدن ، پس نباید ناامید باشیم . حالا قبول هم نشدیم ، مگه چی از ما کم میشه ، فکر کنید یه بار درسای دانشگاتون رو درست خوندید ، بار علمی هم بالا رفته ( :D ) ، واسه آزمون استخدامی هم از بقیه جلوترید ، فعلا خوش باشید ، قبول شدیم که چه بهتر ، قبول هم نشدیم ، از شهریور سال دیگه دوباره کتابامون رو پهن می کنیم ، این دفعه درست وقت میزاریم :)
به نظر من سوالا رو هم چک نکنید ، اینجوری به درصدتون که اضافه نمیشه ، تازه اگر اشتباه هم باشه ، فقط ناراحت می شید ، فعلا با فرض اینکه همین هایی رو که زدید ، درسته، دو ، سه ماهی خوش باشید ، موقع اعلام نتیجه ، اگه اشتباه زده باشید ، وقت واسه ناراحتی هست ، منم قصد چک کردن جوابام رو ندارم ، سعی می کنم وسوسه هم نشم :دی
امیدوارم همگی شاد ، موفق باشید ...

alireza_darklord

عضو جدید
شاید سنجش پارسال اشتباه جواب داده امسال می خواسته جبران کنه از نو این سوالو مطرح کرده!
من1 زدم!

پارسال دقیقا یکی از بحث بر انگیزترین سوالات همین بوده که خودم یکی از همونایی بودم که گزینه درست تر رو انتخاب کردم و دود انتخابم مستقیم توی چشم رفت..چون باور نمی کردم که با وجود این همه مبحث توی درس تولید مخصوص این سوال ساده طرح شده حتما نکته ای داره..;)

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا