ارشد 91

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mojtaba_mbs

عضو جدید
ديگه چيكار كنيم، كار ديگه اي از دستمون بر نمياد:biggrin:
دوباره امتهان مي ديم دوباره هم سنجش مي تركونه مارو;)
2تا دليل داشتم: اولي واسه خنده بود ولي ديگه دومي جدي جدي واسه اينكه بچه هاي عمران اينجا رو بتركونم:confused: (بدون شوخي به كارم مربوط ميشه)
من که دعا میکنم قبول بشی
بعدشم دست مارو بگیری;)
اگه توی واحد خدمات شرکتت بتونی دست ما رو بند کنی دیگه نور علی نوره:biggrin:

آخرین ویرایش:

eng.bozorgtabar

عضو جدید
سلام، لامذهب این سازمان سنجش گذاشته خوب که همه کاهاشو انجام داد و هیچ کاری دیگه نداشت و هیچی دیگه رو میز نمونده بود که دور هم بخورن و تفریح کنن و عشق و حال و . . . بعد اگه یادشون نرفت و موریانه کاغذها رو نخورده بود نتایج رو اعلام کنه بابا خداییش ما نزدیک 6 ماه پیش امتحان دادیم و الان نزدیک به 4 ماه که انتخاب رشته کردیم اما نتایجو ندادن ولی برای کارشناسی بعد 25 روز نتایج اولیه و بعد از حدود 25 روز بعدش نتایج نهایی رو میدن تازه تعداد اونا تقریباً 100000 نفر بیشتر از ماهاس بابا ما که دیگه داریم می ترکیم . . . . .:confused::(:cry::crying2::crying:
دوست دارم فریاد بزنم دوستان گوشاشون رو بگیرن
اَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَ :evil::w00::w13::w39::exclaim:
حالا اینا اعلام کردن که از 11 تا 13 شهریور 91 نتایج نهایی رو اعلام میکنن خدا کنه برای یه بار هم که شده مثل کنکور سراسری امثال که 4 روز زودتر اعلام نتایج کردن نتایج ما رو هم زودتر بزنن البته اگه بهشون بر نخوره و دیرترش نکنن:crying2:

آخرین ویرایش:

eng.bozorgtabar

عضو جدید
سلام بچه ها
میگم این نتایج نهایی رو که اعلام کنن، بعد میگن مثلاً انتخاب های بعدی رو هم قبول شدیم یا نه؟
بعد اینکه امکانش هست اون رشته و دانشگاهی که قبول شدیم رو عوض کنیم و بریم به اولویت های بعدی که قبول شدیم؟

سلام، اگه خدا بخاد و نتایج نهایی رو اعلام کنن اول اولین دانشگاه قبولی (کد رشته شهر قبولی) رو اعلام میکنن بعد حدود 15 مهر کارنامه نهایی که همون کارنامه ایه که همه انتخابا رو توش زده و رتبه داوطلب رو تو هر دانشگاه زده اعلام میکنن هرجا که رتبه شما از آخرین فرد قبولی کمتر باشه شما پذیرفته شده اید اما متاسفانه فکر نمیکنم که بشه به رشته های بعدی انتقال بگیرید البته شاید راههای دیگه ای هم برای انتقالی گرفتن تو آیین نامه آموزشی دانشگاه ها یا موارد خاصی برای جا به جایی ( مثل خدایی نکرده بیماری خاص) وجود داشته باشه ولی درکل انتقال به رشته های قبولی بعدی بسیار سخت باید باشه. انشااله بهترین جای ممکن قبول بشید:)

asgar33

عضو جدید
اره انتقالي توارشد نميشهمن مكاترونيك تبريز روزدم كه احتمال قبوليم زياده ولي الان يه خورده بشيمونم ميكم كاش شهرخودم طراحي ميزدم اميدي به انتقالي ندارميه سوأل دارم به نظر شما ميشه باارشد كار هم كرد اصلا جرا ميكن ارشد سخته بايد صبح تا شب بخوني

karim-mech

کاربر بیش فعال
اره انتقالي توارشد نميشهمن مكاترونيك تبريز روزدم كه احتمال قبوليم زياده ولي الان يه خورده بشيمونم ميكم كاش شهرخودم طراحي ميزدم اميدي به انتقالي ندارميه سوأل دارم به نظر شما ميشه باارشد كار هم كرد اصلا جرا ميكن ارشد سخته بايد صبح تا شب بخوني
سیزین شهرینیز هارادی؟

AM_mech

عضو جدید
سلام ممم
واو چقدر پستتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت!!!! ببخشین سفر بودم به نت دسترسی نداشتم
نمیخام بد قولی کنم هااااا اما خب منظورم این بود که اگه تهران اوردم شیرینی میدم! نزدیک دانشگاه خواجه نصیر اوایل خیابون ملاصدرا یه شیرینی فروشی عالی زدند اگه اوردم همگییییییییییییییی اونجا مهمونین
جدای شوخی واقعا دعا کنین واسم

Masoumi_Manu

کاربر فعال مهندسی مکانیک , مشاور تحصیلات تکمیلی
کاربر ممتاز
سلام ممم
نمیخام بد قولی کنم هااااا اما خب منظورم این بود که اگه تهران اوردم شیرینی میدم! نزدیک دانشگاه خواجه نصیر اوایل خیابون ملاصدرا یه شیرینی فروشی عالی زدند اگه اوردم همگییییییییییییییی اونجا مهمونین
نميشه كه ميخاهيد زرنگي كنيد؟؟ ما از شهرستان پاشيم بيايم تهران واسه يه شيريني!!! نخير اگه ميخواهيد ما رو بكشونيد تهران بايد يه ناهار يا شام درستو حسابي مهمون كنيد اگم اصفهان آورديد كه بعضي دوستان نزديكن خرجتون كمتر ميشه...:w01:
من شخصا از ته دلم دعا ميكنم شما قبول بشيد:D

eng.bozorgtabar

عضو جدید
نميشه كه ميخاهيد زرنگي كنيد؟؟ ما از شهرستان پاشيم بيايم تهران واسه يه شيريني!!! نخير اگه ميخواهيد ما رو بكشونيد تهران بايد يه ناهار يا شام درستو حسابي مهمون كنيد اگم اصفهان آورديد كه بعضي دوستان نزديكن خرجتون كمتر ميشه...:w01:

سلام من که از ته دل آرزو میکنم همه دوستان تو بهترین جای ممکن قبول بشن همین برای ما به اندازه یه دنیا شیرینی می ارزه از هیچکی هم شیرینی نمیخوایم فقط همون خوشحالی شما برای ما یه دنیا می ارزه:redface:

AM_mech

عضو جدید

ممنونم
راست میگین حرف حق جواب نداره
خوب پس اگه قبول شدم بچه های اصفهان دعوتم کنن اصفهان البته خواهرتون اینام باشندااااا گفته باشم منم داداشمو میارم:biggrin: بعد بریم دیدنی های اصفهانو ببینیم (البته پول رفت و امد و بازدید اینا که حتما زحمتش میوفته باشما چون میدونم راضی نیسین مهمون دست تو جیبش کنه !) بعد شیرینی

AM_mech

عضو جدید
سلام من که از ته دل آرزو میکنم همه دوستان تو بهترین جای ممکن قبول بشن همین برای ما به اندازه یه دنیا شیرینی می ارزه از هیچکی هم شیرینی نمیخوایم فقط همون خوشحالی شما برای ما یه دنیا می ارزه:redface:

خیلی لطف دراین
واقعا همینطوره شرایط زندگی و کار طوری شده که واقعا سخت میشه بالانسی بین ارشد و کار و خونواده و... برقرار کرد امیدوارم همه به ارزوهاشون برسند و موفق باشند

eng.bozorgtabar

عضو جدید
سلام. می گم که پارسه امسال تو دفاترش یه فایل excel از قبولی های سال قبلش گذاشته که خیلی فایل جالبی بود و پنج شیش ت رشته تو sheet های مختلفش بود من تو مکانیکشو از اینترنت گیر آوردم اما آلان برای چند تا از دوستام که رشته های دیگه بودن همه اون فایل رو احتیاج دارم البته الان خیلی دیر شده میدونم ولی اگه هر کدوم دوستن عزیز اون فایل رو داره برام بذاره ممنون می شم خیلی حیاتی و فوری و حیثیتیه.

p458

عضو جدید
سلام. من که این روزها هیچ استرسی ندارم چون مطمئنم انتخاب اول قبول میشم. من رتبه جامداتم حدود 700 بود ولی مجبورم به خاطر کارم دانشگاه کردستان رو انتخاب کنم. امیدوام همه دوستان خوب و صمیمی این تاپیک انتخاب اول قبول شن....

karim-mech

کاربر بیش فعال
سلام. من که این روزها هیچ استرسی ندارم چون مطمئنم انتخاب اول قبول میشم. من رتبه جامداتم حدود 700 بود ولی مجبورم به خاطر کارم دانشگاه کردستان رو انتخاب کنم. امیدوام همه دوستان خوب و صمیمی این تاپیک انتخاب اول قبول شن....

خیلی نامردیه! من با رتبه 2300 واسه سنندج نقشه کشیده بودم!!!!!

mojtaba_mbs

عضو جدید
سلام ممم

به به ،رسیدن بخیر ،چه عجب یه سر به این سرگشته های ارشد 91 زدین؟؟؟:redface:
دیگه بدقولی چطوریه؟؟؟؟:surprised::w39::w00:
من شیرینی میخوام،اونم تو اصفهان،کل خرج رفت و آمدو همه هزینه های اضافیش هم به عهده خودتونه:w01:،منم پررو ، خودما پیشاپیش دعوت کردم:w02:
جدی جدی از ته قلبم دوست دارم همه بچه های تاپیک ارشد91 قبول بشن،شنیدن خبر قبولی بچه ها واسم کلی ارزش داره:w21:
الان داشتم خاطراتمو تو این تاپیک مرور میکردم،وایییییییییییی،چه روزایی بود:w05:
یاد روزای اعلام کلید اولیه بخیر،چقد روح عمه سازمان سنجشا شاد کردیم،چقد به این توکلی بیچاره گیر میدادیم،.........من دیگه داره گریم میگیره :cry::crying:
.
.
.
.
.
.
.
اوووه اوووه چه فیلم هندی ی شد!!!!!
پس دوستان قرارمون باشه دو سه روز بعد اعلام نتایج،زیر سی و سه پل،کنار اون یارو که عکس فوری میگیره:whistle::w42:
اونایی که موافقن بزنن او دس قشنگه رو:w17:

Masoumi_Manu

کاربر ممتاز
ممنونم
راست میگین حرف حق جواب نداره
خوب پس اگه قبول شدم بچه های اصفهان دعوتم کنن اصفهان البته خواهرتون اینام باشندااااا گفته باشم منم داداشمو میارم:biggrin: بعد بریم دیدنی های اصفهانو ببینیم (البته پول رفت و امد و بازدید اینا که حتما زحمتش میوفته باشما چون میدونم راضی نیسین مهمون دست تو جیبش کنه !) بعد شیرینی
چشم از همين الان دعوت هستين..:w02:
فقط من خواهرم ازدواج كرده شورش نميذاره از خونه بياد بيرون شرمنده به بچه هاي ديگه بگيد بيارن!!!! :w19:
البته فكر كنين ماهم جا ي خواهر و برادر شما هستيم!!! بازديد از ديدني ها با من شما فقط زحمت شيريني رو بكش..:w12:فقط نگو شيريني ام با ما كه كلامون ميره توهم:w00:

آخرین ویرایش:

AM_mech

عضو جدید
واو دیگه شرمنده شدم :sweatdrop: چشم حتما

خیلی واسه این کنکور زحمت کشیدم که دیگه با خیال راحت تا اول مهر استراحت کنم بعد برم دانشگاه اما بازم باید اول استرسه رتبه الانم استرسه جای قبولی رو داشته باشم سفر رو به همه تلخ کردم میخواستن این چند روز که اجلاس هم برند مسافرت همه میگن تو رو نمیبریم دیگه !!!:w05:
راسی رز کجاست؟ کم پیدا!

asgar33

عضو جدید
برا من بهترين شيرني اين هست كه بعد از اينكه قبول شديد بشت سرتون رو هم نكاه كنيد از ماهم خبر بقيريد كه قبول شديم يا رفوزه شديم مثل دهم خرداد كه احساس ميكنم الان خيليهاشون نيستنراستي يه خانومي بود ميقفت مامان بابام خيلي بيشتر از من استرس دأرن قبول بشم يا نه بلاخره جي شد رتبش جند شد؟خبر دارين ازش؟

Masoumi_Manu

کاربر ممتاز
واو دیگه شرمنده شدم :sweatdrop: چشم حتما

خیلی واسه این کنکور زحمت کشیدم که دیگه با خیال راحت تا اول مهر استراحت کنم بعد برم دانشگاه اما بازم باید اول استرسه رتبه الانم استرسه جای قبولی رو داشته باشم سفر رو به همه تلخ کردم میخواستن این چند روز که اجلاس هم برند مسافرت همه میگن تو رو نمیبریم دیگه !!!:w05:
راسی رز کجاست؟ کم پیدا!
بيه خانومي بود ميگفت مامان بابام خيلي بيشتر از من استرس دأرن قبول بشم يا نه بلاخره جي شد رتبش جند شد؟خبر دارين ازش؟

خب خسته نباشي..خيالتون تخت شما استراحت كنيد و فقط منتظر اعلام نتايج باشيد....:w24:ان شالله همين اصفهان خودمون قبوليد البته يا همون تهران خودتون!!:w23:
از خانم مكاترونيك 8282 من بي خبر هستم ولي از يه نفر خبر گرفتم گفتم مثل اينكه آلمان تشريف دارن بي خبر:w19:

AM_mech

عضو جدید
برا من بهترين شيرني اين هست كه بعد از اينكه قبول شديد بشت سرتون رو هم نكاه كنيد از ماهم خبر بقيريد كه قبول شديم يا رفوزه شديم مثل دهم خرداد كه احساس ميكنم الان خيليهاشون نيستنراستي يه خانومي بود ميقفت مامان بابام خيلي بيشتر از من استرس دأرن قبول بشم يا نه بلاخره جي شد رتبش جند شد؟خبر دارين ازش؟

سلام
واو چقدر غرولند کردم یادتون مونده :redface:خودم بودم نام کاربری رو عوض کردم رتبه ام که افتضاح بود واسه جای قبولیم دعا کنین

p458

عضو جدید
[h=1]زمان اعلام نتایج کنکور ارشد [/h]
مهر: سرپرست سازمان سنجش آموزش کشور با اشاره به زمان اعلام نتایج کنکور کارشناسی ارشد سال ۹۱ گفت: نتایج نهایی این آزمون ۱۲ شهریور ماه اعلام می شود.
سرپرست سازمان سنجش خاطرنشان کرد: پذیرفته‌شدگان آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۱ می توانند از ۱۸ تا ۲۰ شهریور در دانشگاه‌های پذیرفته شده ثبت نام کنند.

m.e.a.r

عضو جدید
کاربر ممتاز
سرپرست سازمان سنجش آموزش کشور با اشاره به زمان اعلام نتایج کنکور کارشناسی ارشد سال 91 گفت: نتایج نهایی این آزمون 12 شهریور ماه اعلام می شود.
آفتاب: دکتر ابراهیم خدایی افزود: بیش از 85 هزار نفر در این دوره در مقطع کارشناسی ارشد پذیرفته می شوند.

وی افزود: به دلیل ورودی استعدادهای درخشان از مقطع کارشناسی به کارشناسی ارشد، تعداد ورودی دوره کارشناسی ارشد 91 از این تعداد هم بیشتر خواهد شد.

سرپرست سازمان سنجش خاطرنشان کرد: پذیرفته‌شدگان آزمون کارشناسی ارشد سال 91 می توانند از 18 تا 20 شهریور در دانشگاه‌های پذیرفته شده ثبت نام کنند.

به گزارش مهر، 758 هزار و 13 داوطلب در آزمون کارشناسی ارشد سال 91 شرکت کردند که از این تعداد حدود 307 هزار داوطلب مجاز به انتخاب رشته شدند و در نهایت بیش از 85 هزار نفر پذیرفته می شوند.
کد مطلب : 168748

asgar33

عضو جدید
من با هزاروديويستو بنجاه تبديل انرزي اميد كمي به قبولي توسهند تبريزداشتم حالا كه ظرفيتا روكم كردن فك نكنم قبول بشم بايد ارزوي تبديل رو به كور ببرم اكه كسي خبر اميدواركننده داره بكه

AM_mech

عضو جدید
بچه ها داستان این استعداد درخشان چیه؟ اگه همه معدل بالاها بخواند برن دانشگاههای تهران میشه یعنی؟ نوچ خوشبحال شاگرد اولمون

mehran_shirsavar

عضو جدید
سلام بچه ها،
باز ما چند روز نبوديم كلي صفحه ورق خورده.......
خدااااايي امروز اصلا حس كار كردن نداشتم، نمي دونم چرا اينجوري شدم؟؟؟!!!!

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا