ارشد 91

وضعیت
موضوع بسته شده است.

majid_mz

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام آقا من تازه عضو شدم برا انتخاب رشته داغونم از اون ساختیای مظلومم رتبم 412 تو ساخته به نظر شما کجا رو میارم اصلا انتخاب رشته کنم

درصدهات چطور بوده؟؟
حتما انتخاب رشته کن.احتمال قبولین بالای 90 درصده با شرایط امسال
حتی شانس روزانه شهرستان جای خوبم داری

بیشتر از 4تا

همینطوری 7 تا هست

سال پیش که شرکت کردم باورم نمیشد سوال cnc به اون واضحی را حذف نکردند((ولی اصلا فکر نمیکردم امسال7 تا اشتباه باشه و خیالشان هم نباشه))
شک دارم سال دیگه از این بدتر نشه
من که فعلا خرم از پل گذشت
ولی برای ساخت باید از این به بعد اول ریاضی و جامدات خواند و 1.5 ماه آخر ساخت((اونم نه کتاب اصلی بلکه فقط مجموعه کتاب))

دقیقا....
شما چیکار کردی؟؟

آخرین ویرایش:

force

عضو جدید
دقیقا....
شما چیکار کردی؟؟

270 شدم
با این رتبه فقط بین زمین و آسمون گیر کردم
هدفم روز صنعتی اصفهانه ولی ممکنه نیارم
از طرفی روزانه مشهد و تبریز را میارم
نمیدونم برم مشهد و تبریز یا شبانه اصفهان برم((هزینه شبانه خیلی بالا هستش6 تومنی خرج داره))

البته همه این پیش بینی ها بر اساس سال گذشته هستش
به نظر شما امسال جامداتی ها بیشتر نیستند؟یعنی ممکنه مثلا فرض کنیم سال پیش اخرین قبولی اصفهان 240 بوده حالا 270 بشه:D

سپهررادمهر

عضو جدید
یه سوال خیلی خیلی خیلی مهم
مالک اشتر که جز رشته های نیمه متمرکزه اگه مثلا انتخاب اولمون باشه و قبول بشیم دیگه بقیه انتخاب ها خونده نمیشه و فقط مالک اشتر را داری؟
و سوال دوم اینکه اگه همین مالک انتخاب صدم ما باشه و یکی از رشته های قبل ترش را قبول شده باشیم دیگه سیستم اصلا مالک اشتر را بررسی نمیکنه؟
پاسخ این سوال ممکنه سرنوشت کسی را تغییر بده اگه کسی میدونه لطفا پاسخ بده.
من دفترچه را هم خوندم چیزی دستگیرم نشد...

mec_eng_2010

عضو جدید
مالک اشتر که جز رشته های نیمه متمرکزه اگه مثلا انتخاب اولمون باشه و قبول بشیم دیگه بقیه انتخاب ها خونده نمیشه و فقط مالک اشتر را داری؟
و سوال دوم اینکه اگه همین مالک انتخاب صدم ما باشه و یکی از رشته های قبل ترش را قبول شده باشیم دیگه سیستم اصلا مالک اشتر را بررسی نمیکنه؟
من دفترچه را هم خوندم چیزی

آقا منم مشکل شما را دارم
لطفا یکی جواب بده

force

عضو جدید
من دفترچه را هم خوندم چیزی دستگیرم نشد...

این هم یه مطلب مرتبط با دانشگاه های خاص
در مورد صحت مطالب با خود آقا محمد گفتگو کنید:D((منبعش مشاوره پارسه هستش))

كريم جان امروز پارسه كلاس گذاشته بود براي انتخاب رشته بر خلاف اكثر بچه ها كه رتبشون دستشون اومده بود و اين كلاسو بي فايده ميدونستن ولي خيلي فايده داشت.
راجع به دانشگاهاي خاص مثل مالك اشتر و دانشگاه امام حسين و... كه هم امتحان و هم مصاحبه دارن.اكثر بچه هاي رتبشون بالاي 2500 اين دانشگاها رو انتخاب ميكنن.به اينا ميگن دانشگاهاي خاص.الان يه مثال واست ميارم متوجه شي براي مثال تو انتخاب اولتو ميزني يه دانشگاه روزانه و انتخاب دومتو هم ميزني مالك اشتر .اگه دانشگاه روزانه رو قبول بشي و هم مصاحبه مالك اشتر و بياري ميتوني هر كدومو دلت خواست بري اينا هيچ تداخلي با هم ندارن.چه مالك اشتر(منظورم كل دانشگاهاي خاصه )و اول انتخابت بزني و چه اخر همراه قبول شدن مالك اشتر همراه با يه دانشگاه ديگه كه به ترتيب علاقه ات انتخاب كردي و ميتوني بري ولي موقع شهريور كه نايج نهايي اومد اونجا انتخاب ميكني مالك و بري يا دانشگاه شبانه يا روزانه ي كه قبول شدي.

karim-mech

کاربر بیش فعال
کریم بالایی خود منم. سوالی داشتین بپرسین. یادت باشه. خواهران پوشش برتر چادر.
گوشی دوربین دار هم نداریم.!

asgar33

عضو جدید
كسي راجع به دانشگا تربيت مدني تبريز اطلا داره ازكجا بفهمم خوابگا ميدن بارتبه هزارو ديويست پنجا قبول ميشم

masoud612

عضو جدید
ملاك انتخاب رشته رتبه بدون سهميس يا رتبه در سهميه ؟ ممنون ميشم جواب بدين:smile:

majid_mz

عضو جدید
کاربر ممتاز
270 شدم
نمیدونم برم مشهد و تبریز یا شبانه اصفهان برم((هزینه شبانه خیلی بالا هستش6 تومنی خرج داره))

به نظر شما امسال جامداتی ها بیشتر نیستند؟یعنی ممکنه مثلا فرض کنیم سال پیش اخرین قبولی اصفهان 240 بوده حالا 270 بشه:D

از آزاد که من میرم ارزون تره انگاری
مثلا امسال همین ص اصفهان ترم اول برات 1300 در میاد .... اما آزاد پارسال من ترم اول 1650 درومد اگه امسال بود 1800-1900
البته با توجه به اوضاع نا فرم امسال ایشالله که برسی به ص اصفهان...هیچی نه 130-160 نفر از بچه های جامدات و سیالات توو همین 270 تا هستن .. شک نکن
اصفهانی هستی؟؟

آخرین ویرایش:

karim-mech

کاربر بیش فعال
كسي راجع به دانشگا تربيت مدني تبريز اطلا داره ازكجا بفهمم خوابگا ميدن بارتبه هزارو ديويست پنجا قبول ميشم
همون تی ام تی خودمونه داا! تربیت معلم تبریز
5 ساله کارشناسی مکانیک برمیداره. سال اولشه که ارشد برداشته. سح علمی خوبی نداره. اسمش تبریزه ولی تو آذرشهره.
خلاصه اگه تبریزی هستی میصرفی با ترن بری و بیای ولی اگه نه قول اسم تبریز رو نخور دادا.

asgar33

عضو جدید
كسي راجع به دانشگا تربيت مدني تبريزاطلا داره ازكجا بفهمم خوابگا ميدن بارتبههزارو ديويست پنجا قبول ميشمهرچند نخبه هاي تايپيك رفتن هيچكي جواب نميده همه ميپرسن

force

عضو جدید
از آزاد که من میرم ارزون تره انگاری
مثلا امسال همین ص اصفهان برات 1300 در میاد .... اما آزاد پارسال من ترم اول 1650 درومد اگه امسال بود 1800-1900
البته با توجه به اوضاع نا فرم امسال ایشالله که برسی به ص اصفهان...هیچی نه 100-140 نفر از بچه های جامدات و سیالات توو همین 270 تا هستن .. شک نکن
اصفهانی هستی؟؟

بله اهل اصفهانم
ارزون تر درمیاد ولی خوب یکم زوره شاید با اختلاف 1 نفر روزش را نیارم((نمیدونم چرا اصفهان انقدر زود پر میشه؟))

mahmoodras

عضو جدید
سلام
با رتبه 1900مکاترونیک
3000تبدیل انرژی
2800ساخت و تولید
امید به قبولی هست؟اگه آره کجا بزنم؟

Masoumi_Manu

کاربر فعال مهندسی مکانیک , مشاور تحصیلات تکمیلی
کاربر ممتاز
270 شدم

آقا مجيد تبريك ميگم رتبتون عال يشده ايشلا روزانه صنعتي اصفهان رو 100 درصد قبوليد. شما حقتون بود اين رتبه رو بياريد ما كه به فنا رفتيم
من نميدونم شما چند بار كنكور ساخت دادي تا رتبتون اين شده چون معمولا كنكور ساخت كمر شكنه تا يه رتبه خوب توش دربياد
يادم پارسال كه ميخاستم شروع كنم قبلش تاپيك 90 رو مرور ميكردم اتفاقا اونجام بچه هاي ساخت خيلي شاكي بودن ولي من به خودم ميگفتم اگه آدم تلاش كنه ومايه بذاره دليل نداره شاكي باشه
حالا واقعا به حرفشون رسيدم كنكور ساخت نهايت نامرديو تضييع حق بچه هايي ساخته حيف كه به اين رشته علاقه دارم و ميدونم تا ادامه تحصيل ندم زياد دستم واسه پژوهش بيشتر باز نميشه
راستياتش با چند تا از بچه ها تصميم گرفتم سال ديگه تغيير گرايش بدم چون ميدونم اگه يك سال ديگه پشت كنكور بمونم همينه كه همينه كه هيچ مطمئنن بدتر هم ميشه
ديگه واقعا حرفي واسه گفتن تو اين تاپيك ندارم جز آرزوي موفقيت واسه همه بچه هاي گل اينجا كه يكسال در كنا رهم روز هاي سخت و خوشي رو گذرونديم
واسه ما هم دعا كنيد
يا علي
;)

آخرین ویرایش:

moabdi

عضو جدید
سلام , اینم کارنامه من !!!!!!

زبان عمومی و تخصصی: 89/18
ریاضیات: 67/6
سیالات: 67/31
جامدات : 76/11(طبق کلید 67/16)
دینامیک: 67/21 ( طبق کلید 35 )

گرایش 1 : 4524
گرایش 2 : 2877
گرایش3 : 2292

به امید موفقیت سایر دوستان

SHELLBY

کاربر بیش فعال
سلام.
دوستان در ارشد اگه شبانه قبول بشیم ولی نریم مشکلی که پیش نمیاد؟؟ یک سال محرومیت نداره؟ :que:

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش ها: 3peh

moabdi

عضو جدید
سلام دوست عزیز

نه مشکلی نداره تا اونجایی که من میدونم فقط روزانه اگه قبول بشی و نری یکسال محرومیت داره

ferferfer

عضو جدید
آقا مجيد تبريك ميگم رتبتون عال يشده ايشلا روزانه صنعتي اصفهان رو 100 درصد قبوليد. شما حقتون بود اين رتبه رو بياريد ما كه به فنا رفتيم
من نميدونم شما چند بار كنكور ساخت دادي تا رتبتون اين شده چون معمولا كنكور ساخت كمر شكنه تا يه رتبه خوب توش دربياد
يادم پارسال كه ميخاستم شروع كنم قبلش تاپيك 90 رو مرور ميكردم اتفاقا اونجام بچه هاي ساخت خيلي شاكي بودن ولي من به خودم ميگفتم اگه آدم تلاش كنه ومايه بذاره دليل نداره شاكي باشه
حالا واقعا به حرفشون رسيدم كنكور ساخت نهايت نامرديو تضييع حق بچه هايي ساخته حيف كه به اين رشته علاقه دارم و ميدونم تا ادامه تحصيل ندم زياد دستم واسه پژوهش بيشتر باز نميشه
راستياتش با چند تا از بچه ها تصميم گرفتم سال ديگه تغيير گرايش بدم چون ميدونم اگه يك سال ديگه پشت كنكور بمونم همينه كه همينه كه هيچ مطمئنن بدتر هم ميشه
ديگه واقعا حرفي واسه گفتن تو اين تاپيك ندارم جز آرزوي موفقيت واسه همه بچه هاي گل اينجا كه يكسال در كنا رهم روز هاي سخت و خوشي رو گذرونديم
واسه ما هم دعا كنيد
يا علي
;)
اقا ایمان نا امید نشو!
اولا امسال هیچ معلوم نیست شاید قبول شی!
من بعداز چندسال دوری از درس ودانشگاه خوندم واسه ارشد که پارسال که رتبم خوب نشد .امسال هم اوضام خیلی بهتراز پارساله..مثل بقیه توکل به خدا!
میخواستم اینو بگم چون ناراحت شدم دیدم نوشتی میخوای ازساخت بری..واقعا میگم
انشاا.. امسال قبولی!
خدای نکرده هم اگه نشد تازه میشی مثل پارسال من! بانیرویی چندین برابر وعشق به ساخت وتولید میخونیم واسه سال دیگه!

m.e.a.r

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام من تو انتخاب رشته بین روزانه سهند تبریز و شبانه تبریز موندم کدومو اول بزنم؟؟؟؟؟؟؟؟راهنمایی کنید لطفا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

asgar33

عضو جدید
سلام من تو انتخاب رشته بین روزانه سهند تبریز و شبانه تبریز موندم کدومو اول بزنم؟؟؟؟؟؟؟؟راهنمایی کنید لطفا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟‎
من بودم شبانه نميزدم اگه احتمال ميدي دكترا بخوني تو هم نزن مگر اينكه وضع ماليت توپه

Masoumi_Manu

کاربر فعال مهندسی مکانیک , مشاور تحصیلات تکمیلی
کاربر ممتاز
اقا ایمان نا امید نشو!
اولا امسال هیچ معلوم نیست شاید قبول شی!
من بعداز چندسال دوری از درس ودانشگاه خوندم واسه ارشد که پارسال که رتبم خوب نشد .امسال هم اوضام خیلی بهتراز پارساله..مثل بقیه توکل به خدا!
میخواستم اینو بگم چون ناراحت شدم دیدم نوشتی میخوای ازساخت بری..واقعا میگم
انشاا.. امسال قبولی!
خدای نکرده هم اگه نشد تازه میشی مثل پارسال من! بانیرویی چندین برابر وعشق به ساخت وتولید میخونیم واسه سال دیگه!
توكل به خدا منكه 100 تا انتخاب زدم رفت شايد دري به تخته خورد معجزه اي الهي فرو اومد آيه اي از آسمون نازل شد و ما قبول شديم!!!!!
شما رتبه پارسالت چي بود؟ امسال چي شد؟

chang69

عضو جدید
سلام دوستان.
برای کسی که ساکن مشهد هست طراحی کاربردی فردوسی بهتره یا علم و صنعت؟ ارزش داره به خاطر علم و صنعت پاشی بری اونور ایران؟!!

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا