ارشد 91

وضعیت
موضوع بسته شده است.

g10

عضو جدید
سوالا رو پرینت می گیرم و توسط پست برای اون قسمت پستش می کنم
البته یاد اون قضیه نامه نگاری تو فیلم رستگاری شاوشنگ می افتم!

neda1362

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام
رتبه یکی از دوستان من 4300 شده به نظر شما امکانش هست که جایی قبول بشه چون من رشته خودم مکانیک نیست نتونستم راهنمائیش کنم اگه بچه های مکانیک بتونند راهنمایی کنند ممنون میشم.
اگه فرصت کردیند یه راهنمایی هم در این مورد بفرمائیند.

vahid_007_006

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوستان فرق دانشگاه شيراز با دانشگاه صنعتي شيراز چيه؟كدومشون رتبه ي بهتري ميخواد؟تا چه حدود ميگيره؟با اين وضع كم شده افزايش ظرفيت اميدي به قبولي با 1220 توش هست؟

شیراز رو 600 می تون ه بیاره ولی صنعتی شیراز سطحش خیلی پایین تره امید هست شبانه اش رو که فکر کنم بیاره

mojtaba_mbs

عضو جدید
سوالا رو پرینت می گیرم و توسط پست برای اون قسمت پستش می کنمالبته یاد اون قضیه نامه نگاری تو فیلم رستگاری شاوشنگ می افتم!
آقا بیخیال شاوشانگ شو گیرت میندازنا میری اوین از من گفتنه //// شوخی کردم /اگه کمکی از ما برمیاد حتما بگو

vahid_007_006

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
وشته اصلي بوسيله neda1362 http://www.www.www.iran-eng.ir/images/buttons/viewpost-left.png سلام
رتبه یکی از دوستان من 4300 شده به نظر شما امکانش هست که جایی قبول بشه چون من رشته خودم مکانیک نیست نتونستم راهنمائیش کنم اگه بچه های مکانیک بتونند راهنمایی کنند ممنون میشم.

غیر ممکنه بالای 2000 دیگه امید ی نیست

asgar33

عضو جدید
احساس ميكنم ارزش درصدا اومده پايينرياضياتم 5سيالات 45جامدات 20ديناميك 40بهترينم تبديل بود شد 1200طراحي هم 1700

mohammad.md

عضو جدید
دوستان يه سوال تخصصي و مهم .
بين دانشگاهاي اروميه كاشان كرمانشاه همدان كدوم رو ترجيح ميدين.فقط از لحاظ سطح علمي نظر ندين به احتمال زياد خونواده قول دادن هر جا قبول شدم اونجا كوچ كنيم.از لحاظ اب و هوا مثل شمال شهر خودمون باشه شهر قشنگي باشه؟؟؟

آخرین ویرایش:

karim-mech

کاربر بیش فعال
لطفا همگی توجه فرمایید:
مقایسه ظرفیت سال 90 و سال 91

90 91
طراحی روزانه 667 629
تبدیل روزانه 580 542
طراحی شبانه 229 248
تبدیل شبانه 254 218

فکر کنم همه چی مشخصه.
کنکور فاجعه بار با سوالای غلط. اعلام نتایج دیر و بی برنامه.
ظرفیت های کاهش یافته.
حرفی برای زدن مونده؟ والله نه

farid68

عضو جدید
با توجه به درصدهام تعداد سوالای حذفی را محاسبه کردم. روششا بیخیال یه توضیح مختصر میذارم .

زبان 31.11 =28/90 => بدون سوال حذفی
ریاضی 11.67=7/60 => بدون سوال حذفی
سیالت 15 = 9/60 => بدون سوال حذفی
جامدات 49.02 =25/51=> 3 سوال حذفی
ارتعاشات بون سوال حذفی
توضیح در صد ها به صورت گسسته هستند

vahid_007_006

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اقا وحيد روحيه دادي ولي الات داشتم دفترچه سال 90 و با 91 مقايسه ميكردم به شدت ظرفيتا كم شده.

بين دانشگاهاي اروميه كاشان مشهد كرمانشاه همدان كدوم رو ترجيح ميدين.فقط از لحاظ سطح علمي نظر ندين به احتمال زياد خونواده قول دادن هر جا قبول شدم اونجا كوچ كنيم.از لحاظ اب و هوا مثل شمال شهر خودمون باشه شهر قشنگي باشه؟؟؟

خودم دیدم خیلی کم شده شده مثل سابق

فردوسی مشهد از همه اینها بالاتره معلومه من جای تو باشم میرم فردوسی مشهد سطحش بالاست

asgar33

عضو جدید
احساس ميكنم ارزش درصدا اومده پايينرياضياتم 5سيالات 45جامدات 20ديناميك 40بهترينم تبديل بود شد 1200طراحي هم 1700

newuser

عضو جدید
آقا من رتبه تبدیلم 998 شده بنظرتون شبانه صنعتی اصفهان،شیراز و مشهد رم میارم ....روزانه تبریز و گیلان و مازندران چطور؟ از تهران کجا رو میارم؟

پارسال تا 950 شبانه فردوسی اورده بودن ولی امسال که ظرفیت ها کم شده احتمالا تا حدود 650 700 شبانه فردوسی قبول بشن!

mohammad.md

عضو جدید
بين دانشگاهاي اروميه كاشان كرمانشاه همدان كدوم رو ترجيح ميدين.فقط از لحاظ سطح علمي نظر ندين به احتمال زياد خونواده قول دادن هر جا قبول شدم اونجا كوچ كنيم.از لحاظ اب و هوا مثل شمال شهر خودمون باشه شهر قشنگي باشه؟؟؟

mohammad.md

عضو جدید
آره کریم جان.چاره چیه قبول نمیشم.

انتخاب رشتتو بكن به خودت اميد واهي ام نده بشين انگار كه اصلا كنكور نداديشروع كن براي يه رتبه ي خوب .اگه بخواي به اميد قبولي باشي هم استرست ميزنه بالا هم وقتت گرفته ميشه ديگه سال بعدم واست مشكل درست ميكنه.
از دستم ناراحت نشو نااميدت كردم ولي بايد قبول كني تا بتوني براي سال بعد با ارامش بخوني.
دمت گرم واسه اهنگ هاي باهالت واست دعا ميكنم همونطوري كه خدا دل منو شاد كرد دل تو رو سال بعد شاد تر كنه.

gm1362

عضو جدید
نگفتی چند شدی آخر؟ شایدم من ندیدم. درصد هات چطوری شد . همونهایی بود که فکر می کردی. کلا کم حرف شدی
مگه حالی برام مونده که حرف بزنم؟
زبان 23.33
سیالات 8.33 (مگه نمیگن سیالات تغییر نداشته؟ پس چطور از 17 رسید به 8؟)
جامدات 38
دینامیک 23.33
رتبه طراحی 2500
گرایش 6 شد 2000
قبول نمیشم درسته؟ فقط دلداری الکی ندید خواهش میکنم.

mehran_shirsavar

عضو جدید
سلام دوستان عزیز امیدوارم همه رتبه شون خوب شده باشه
بچه ها اگه ممکنه درصدا با رتبه هاشون تو گرایش 1 و 2 و 3 رو بگن اگه میشه این لطف در حقمون بکنید من الان سرعت نتم ÷ایینه

farid68

عضو جدید
کریم خان آواتار مونا خانوم را چرا گذاشتی. می خوای یاد بد بختیات بیوفتی:biggrin:

mohammad.md

عضو جدید
نبوددددددددددددد خيلي حياتيه ها!!!!!!!!!!!!

gm1362

عضو جدید
انتخاب رشتتو بكن به خودت اميد واهي ام نده بشين انگار كه اصلا كنكور نداديشروع كن براي يه رتبه ي خوب .اگه بخواي به اميد قبولي باشي هم استرست ميزنه بالا هم وقتت گرفته ميشه ديگه سال بعدم واست مشكل درست ميكنه.
از دستم ناراحت نشو نااميدت كردم ولي بايد قبول كني تا بتوني براي سال بعد با ارامش بخوني.
دمت گرم واسه اهنگ هاي باهالت واست دعا ميكنم همونطوري كه خدا دل منو شاد كرد دل تو رو سال بعد شاد تر كنه.
ممنون.اتفاقا اصلا خوشم نمیاد کسی امید واهی بهم بده.با اینکه قبلا هم گفتم که حسودیم میشه به همتون اما خدا میدونه خوشحالم که باهاتون آشنا شدم.و مطمئنم حقتون بوده.
ولی حق منم بود.چون لیسانسم مکانیک نبود معدلم لحاظ نشده که این بلا سرم اومد.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا