ارشد 91

وضعیت
موضوع بسته شده است.

hamidftn

عضو جدید
کسی می دونه ظرفیت پذیرش ارشد مکانیک (ساخت) دانشگاه آزاد واحد علوم و تحقیقات مرکز (تهران) چند نفر هست؟
من بدون کنکور(معدل) علوم و تحقیقات مرکز (تهران) قبول شدم ، به نظر شما اگر دولتی نتونستیم قبول بشیم ارزش رفتن داره؟

معدلت چند بود؟
کارشناسی کجا بودی؟
چطوری قبول شدی؟

farid68

عضو جدید
گفتم یه رباعی بگم فضا عوض شه.

ای ارشدی که باشی پی نمره خویش/ گشتست همه فکر ودلت پر تشویش
دائم زنی ز ظلم ین سنجش داد/ بپا نشوی اسیر تریاک و حشیش

اگه عیب و ایرادی هست اساتید ادب و هنر به بزرگیه خودشون ببخشن.:redface:

arsana61

عضو جدید
کسی می دونه ظرفیت پذیرش ارشد مکانیک (ساخت) دانشگاه آزاد واحد علوم و تحقیقات مرکز (تهران) چند نفر هست؟
من بدون کنکور(معدل) علوم و تحقیقات مرکز (تهران) قبول شدم ، به نظر شما اگر دولتی نتونستیم قبول بشیم ارزش رفتن داره؟
کی قبول شدین؟

hamidftn

عضو جدید
گفتم یه رباعی بگم فضا عوض شه.

ای ارشدی که باشی پی نمره خویش/ گشتست همه فکر ودلت پر تشویش
دائم زنی ز ظلم ین سنجش داد/ بپا نشوی اسیر تریاک و حشیش

اگه عیب و ایرادی هست اساتید ادب و هنر به بزرگیه خودشون ببخشن.:redface:

تعداد بخش های همه ی مصراعها باید برابر باشه مهندس جان

g10

عضو جدید
17.3
قزوین
یه فرم بود که برای ممتازین بود ، اونو پر کردم ، اسفند جوابش اومد

siavash_m689

عضو جدید

سلام من نمیدونم کدوم گرایش هستید ولی فکر میکنم بالای 63 نفر میگیره شاید امسال بیشتر هم بگیره

• Like
واکنش ها: g10

siavash_m689

عضو جدید
با سلام به دوستان عزیز ... دوستان من برای اطمینان از قبولیم تو آزاد خمینی شهر اصفهان کنکور دادم(بعد از سرخوردگی از کنکور سراسری با اون ریاضیش) درصدام اینه
زبان : 0%
ریاضی : 65%
سیالات : 25%
جامدات : 35%
ارتعاشات : 40%

کسی می دونه که ممکنه با این درصد ها جز 3 نفر اول طراحی کاربردی اون دانشگاه بشم؟ یا نه؟

ایشاا... که رتبه میاری من خودم علوم تحقیقات شرکت کردم اینم درصدام بود

ریاضی 60
جامدات 23
ارتعاشات 6.3
ساخت 45
نمیدونم قبول میشم یا نه!

farid68

عضو جدید
دوباره تاپیک جام کرد . الان اباکوس 6.11 را نصب کردم چه فیلمی داشتم تا نصب شد. کسی آموزش تصویریشا نداره.

mojtaba.20

عضو جدید
توصيه‌هاي سازمان سنجش به مجازين كنكور ارشد
نتايج اوليه آزمون كارشناسي ارشد91 شنبه اعلام مي‌شود/ظرفيت نهايي و زمان اعلام نتايج

» سرویس: دانشگاه و حوزه - آموزشي
کد خبر: 91030301915
چهارشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۱ - ۱۰:۳۲

مشاور عالي سازمان سنجش با اشاره به اعلام نتايج اوليه آزمون كارشناسي ارشد سال 91 در روز شنبه ششم خرداد ماه، از آغاز مهلت انتخاب رشته مجازين از 8 تا 11 خرداد ماه خبر داد.
حسين توكلي در گفت‌وگو با خبرنگار «دانشگاهي» خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، از پذيرش 85 هزار داوطلب نهايي در آزمون ارشد خبر داد و گفت: اسامي پذيرفته شدگان نهايي آزمون ارشد از 11 تا 13 شهريور ماه از طريق سايت سازمان سنجش اعلام مي‌شود تا پذيرفته‌شدگان در مهلت مقرر نسبت به ثبت‌نام خود اقدام كنند.
وي با اشاره به ثبت‌نام 930 هزار و 215 نفر در آزمون كارشناسي ارشد ناپيوسته 91 گفت: اين آمار نسبت به آزمون كارشناسي ارشد سال گذشته تعداد 58 هزار و 409 نفر افزايش داشته است.
انتشار كارنامه اوليه آزمون ارشد در روز شنبه
وي با اشاره به انتشار كليد پاسخ به سوالات داوطلبان از روز يكشنبه هفتم اسفند ماه بر روي سايت سازمان سنجش تصريح كرد: كارنامه نتايج اوليه آزمون ارشد 91 از روز شنبه شش خردادماه بر روي سايت سازمان قرار مي‌گيرد.

انتشار دفترچه راهنما از اوايل هفته آينده
وي تصريح كرد: داوطلبان شركت كننده مي‌توانند با استفاده از شماره داوطلبي و مشخصات شناسنامه‌اي خود به كارنامه نتايج اوليه دسترسي داشته باشند.
وي تصريح كرد:‌ دفترچه راهنماي انتخاب رشته تحصيلي اين آزمون شامل شرايط و ضوابط و پذيرش هر يك از كد رشته‌ها در اوايل هفته آينده و قبل از مهلت انتخاب رشته در سايت سازمان سنجش قابل دسترسي است.
آغاز مهلت انتخاب رشته از 8 خرداد
توكلي ادامه داد: داوطلبان مجاز پس از مطالعه دفترچه انتخاب رشته از روز دوشنبه 8 خرداد تا ساعت 24 روز پنج شنبه 11 خرداد ماه مي‌توانند نسبت به انتخاب كد رشته محل‌هاي انتخابي خود در سايت اقدام كنند.
توصيه سازمان سنجش به مجازين ارشد
وي به مجازين آزمون كارشناسي ارشد 91 توصيه كرد: پس از مطالعه دفترچه مذكور كد رشته محل‌هاي مورد علاقه خود را حداكثر تا 100 كد رشته محل از ميان كد رشته امتحاني مجاز انتخاب و ابتدا كد رشته محلهاي انتخابي را به ترتيب اولويت علاقه مرتب و سپس در فرم پيش نويس انتخاب رشته ثبت كنند.
وي تصريح كرد: داوطلبان بايد پس از اطمينان از صحت كد رشته محلهاي انتخابي از روز دوشنبه هشت خرداد لغايت ساعت 24 روز پنج شنبه 11 خرداد به منظور انتخاب رشته به سايت سازمان سنجش مراجعه و نسبت به ثبت كد رشته انتخابي خود اقدام كنند.
نحوه گزينش نهايي در كنكور ارشد
توكلي با اشاره به گزينش دانشجويان در هر كد رشته امتحاني بر اساس كارنامه اوليه و كسب حد نصاب نمره لازم اظهار كرد: گزينش نهايي در كليه كد رشته‌هاي تحصيلي بر اساس 80 درصد نمره آزمون در هر رشته گرايش و 20 درصد معدل تراز شده دوره كارشناسي انجام مي‌شود.
وي در عين حال تصريح كرد: تعداد مجازين انتخاب رشته تا حدود سه برابر ظرفيت پذيرش استخراج مي‌شود.
تشريح آمار كنكور ارشد 91
توكلي همچنين با تشريح آمار كنكور ارشد 91 با بيان اينكه 87 هزار و 318 داوطلب نسبت به علاقمندي به يكي از 64 كد رشته شناور به عنوان كد رشته امتحاني دوم اقدام كردند، گفت: با توجه به اينكه آزمون هر كد رشته جداگانه برگزار شده و هر داوطلب بايستي كارت ورود به جلسه آزمون را داشته باشد، حدود يك ميليون و 17 هزار و 533 كارت صادر شد.
وي با اشاره به برگزاري آزمون كارشناسي ارشد از 26 بهمن تا 28 همين ماه در سال 90، گفت: از ميان 930 هزار و 215 داوطلب واقعي، تعداد 785 هزار و 13 داوطلب در جلسه آزمون حاضر بودند كه از اين تعداد، 718 هزار و 956 داوطلب در جلسه آزمون يك كد رشته امتحاني و 66 هزار و 57 داوطلب ديگر در جلسه آزمون دو كد رشته حاضر بودند.
وي با اشاره به غايب بودن 145 هزار و 202 داوطلب از ميان داوطلبان واقعي آزمون كارشناسي ارشد 91 اظهار كرد: به عبارت ديگر 15،61 درصد داوطلبان واقعي در جلسه غايب بودند.
توكلي در خاتمه تصريح كرد: از ميان تعداد داوطلبان واقعي غايب، 78 هزار و 673 نفر براي دريافت پرينت كارت اقدام نكرده‌اند و همچنين 66 هزار و 529 داوطلب واقعي كارت ورود را دريافت كرده‌اند ولي در جلسه حاضر نشده‌اند.

karim-mech

کاربر بیش فعال
فقط میتونم بگم نسبت به این یارو توکلی آلرژی گرفتم. بابا ماشین های آلمانی هم یه روز فرسوده میشن. یکی این رو عوض کنه.:wallbash:

arsalan0068

عضو جدید
خوشبختانه من از روزی که شروع به درس خوندن برای کنکور ارشد کردم علم مواد و عملیات حرارتی پایه ثابت بودن... اونم به علت علاقه خودم. برای همین سوالای عملیات رو جواب دادم. و مشکلی نداشتم.
درصدای من تقریبا اینا میشه
زبان 30
ریاضی 20
ارتعاشات 10
ساخت 50

ریاضی 35
جامدات 15
ساخت 35

البته من نجف آباد بودم
قبولم یا نه؟

Masoumi_Manu

کاربر فعال مهندسی مکانیک , مشاور تحصیلات تکمیلی
کاربر ممتاز
عجب سرعتی داره پست خوردن توی این تاپیک . چند روز پیش که اومده بودم اینجا فکر کنم صفحه 500 بود . شده چت روم ؟ :biggrin:
بله اينجا ماشالا شده يه پا كاروان سرا!!!! همه ميانو ميرن از بچه هاي معماري گرفته تا برق و كامپيوتر و شيمي و نفت!!!! اينجا ميان
ولي فكر كنم بعد اعلام نتايج نهايي ديگه درشو تخته كنن

karim-mech

کاربر بیش فعال
مکاترونیک و اون دختره که عروسک دستشه امروز سر نزدند. ساعت ها دیگه واسه من نمیگذره.

siavash.ma

عضو
بچه ها انشاا... همتون بعد از اومدن جواب کنکور خوشحال و غافلگیر باشید(البته از نظر خوب اومدن جوابا)

میدونم جای این پست اینجا نیست البته تو تاپیک های عمومی هم نوشتم ولی چون این تاپیک یکی از جاهایی هست که هرروز بهش سر میزنم و با بچه های گلش اشنا هستم مطمعا هستم اگر شرایط زیر رو داشته باشن کوتاهی نمیکنن
دوستان الان که ما اینجا در صحت و سلامت نشتیم خیلی از کوچولوهایی که سن وسالی ندارن با سرطان و مرگ دارن دست و پنجه نرم میکنن و با این سن کمشون تا الان زیر ازمایشها و عمل های خیلی سخت و دردناک با شیمی درمانی و... روزشونو به شب رسوندن این بچه ها به کمک ما نیاز دارن شاید بتونیم کمکشون کنیم و جونشونو نجات بدیم

در حال حاضر دو کودک نیازمند به اهدا پلاکت تازه شما از گروه خونی A+ هستن اگر گروه خونیتون A+ هست حتما مطالب و شرایط زیر رو بخونید:

303338_424851344206785_301786743179913_1403805_1388841973_n.jpg

فاطمه دختر کوچولوی آقای عبدالهی و پسر کوچولوی آقای حیدری
در این روزها دوران پس از پیوند سلول بنیادیو سپری میکنند .
به دلیل شیمی درمانی که این دو کودک قبل عمل انجام دادند پلاکت خونشون پایین اومده وبرای ادامه حیات نیاز به تزریق پلاکت تازه دارند.

لذا این دو عزیزهر کدوم نیاز به 5 نفر کاندیدای اهدا پلاکت میباشند. تا در صورت افت پلاکت این کودکان کسانی باشند که با اهدا پلاکت خونشان به این دو کودک کمک کنند .
7 نفر کاندید قبلی اهدا پلاکت برای این دو کودک پلاکت خونشونو اهدا کردند و حالا تا 14 روز دیگه نمیتونند مجدد پلاکت اهدا کنند .

جهت یاری و هماهنگی بیشتر اگر واجد شرایط زیر هستید در صورت تمایل با شماره تلفن
آقای عبدالهی: 09132687809
و آقای حیدری :09189414689-09185494290
تماس حاصل نمایید

شرایط پلاکت دهنده:
مرد باشد.
سن ایشان بالای ۱۸ سال و پایین تر از ۵۰ سال باشد.
وزن بالای ۵۰ کیوگرم داشته باشد.
هیچ گونه بیماری نداشته باشد
ساکن شهر تهران ( بدین جهت که موقع نیاز در دسترس کودک باشد)

solarisal

عضو جدید
بچه ها انشاا... همتون بعد از اومدن جواب کنکور خوشحال و غافلگیر باشید(البته از نظر خوب اومدن جوابا)

میدونم جای این پست اینجا نیست البته تو تاپیک های عمومی هم نوشتم ولی چون این تاپیک یکی از جاهایی هست که هرروز بهش سر میزنم و با بچه های گلش اشنا هستم مطمعا هستم اگر شرایط زیر رو داشته باشن کوتاهی نمیکنن
دوستان الان که ما اینجا در صحت و سلامت نشتیم خیلی از کوچولوهایی که سن وسالی ندارن با سرطان و مرگ دارن دست و پنجه نرم میکنن و با این سن کمشون تا الان زیر ازمایشها و عمل های خیلی سخت و دردناک با شیمی درمانی و... روزشونو به شب رسوندن این بچه ها به کمک ما نیاز دارن شاید بتونیم کمکشون کنیم و جونشونو نجات بدیم

در حال حاضر دو کودک نیازمند به اهدا پلاکت تازه شما از گروه خونی A+ هستن اگر گروه خونیتون A+ هست حتما مطالب و شرایط زیر رو بخونید:

مشاهده پیوست 99077

فاطمه دختر کوچولوی آقای عبدالهی و پسر کوچولوی آقای حیدری
در این روزها دوران پس از پیوند سلول بنیادیو سپری میکنند .
به دلیل شیمی درمانی که این دو کودک قبل عمل انجام دادند پلاکت خونشون پایین اومده وبرای ادامه حیات نیاز به تزریق پلاکت تازه دارند.

لذا این دو عزیزهر کدوم نیاز به 5 نفر کاندیدای اهدا پلاکت میباشند. تا در صورت افت پلاکت این کودکان کسانی باشند که با اهدا پلاکت خونشان به این دو کودک کمک کنند .
7 نفر کاندید قبلی اهدا پلاکت برای این دو کودک پلاکت خونشونو اهدا کردند و حالا تا 14 روز دیگه نمیتونند مجدد پلاکت اهدا کنند .

جهت یاری و هماهنگی بیشتر اگر واجد شرایط زیر هستید در صورت تمایل با شماره تلفن
آقای عبدالهی: 09132687809
و آقای حیدری :09189414689-09185494290
تماس حاصل نمایید

شرایط پلاکت دهنده:
مرد باشد.
سن ایشان بالای ۱۸ سال و پایین تر از ۵۰ سال باشد.
وزن بالای ۵۰ کیوگرم داشته باشد.
هیچ گونه بیماری نداشته باشد
ساکن شهر تهران ( بدین جهت که موقع نیاز در دسترس کودک باشد)

گروه خونی من o- ....از صمیم قلب برای تمام مریضها و بالاخص این دو عزیز آرزوی شفای عاجل را دارم...

ferferfer

عضو جدید
سلام دوستان،منم ساخت و تولیدم.تمام پست هارو دنبال کردم اما چون اصلا دوست نداشتم بیشتر از این خودم رو ناراحت کنم و به کنکور فکر کنم تو بحثا زیاد شرکت نکردم.
خداییش ما ساختیا اصلا تکلیفمون معلوم نیست،اما توکل به خدا،انشالله همگی نتیجه زحماتمونو میبینیم.
خوشحالم غیراز منو اقا ایمان و umadam یه ساختی دیگه پیدا شد!
مرسی از پستت بازم حضور داشته باش!
به دوستای ساختیتون هم بگین بیان!

ferferfer

عضو جدید
مرسی. از اونجاییکه من خواهرم!!!! و ظرفیت ها متاسفانه برابر نیست ممکنه به این دلیل قبول نشم...البته امسال ریاضی خیلی آسون تر از سالهای پیش بود.
جالبه! ساخت من نمیدونستم خانم هم میگیره!
درمورد سراسری هم صدق میکنه؟
تبریک به شما خانم arsana بابت ورودتون به ساختی ها!

ferferfer

عضو جدید
آقا ما یه ندا دادیم کلی ساختی اومد تو تاپیک !پس ببین چندنفردیگه هنوز فقط ناظرن!:surprised:

AM_mech

عضو جدید
اون دختر با عروسکش رو میبینم یاد همه بدبختیام میفتم.
مکاترونیک هم گفتم که تابلو نشه!

:biggrin:البته شما لطف دارین
من میگم شما بچه بودین عروسک دوست داشتین واستون نمی خریدن؟ این احساس بدبختی از دیدین یه تصویر نقاشی شده توجیح روانشناسی داره جدی

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا