ارشد 91

وضعیت
موضوع بسته شده است.

alborz_2000

اخراجی موقت
البته که نمیخوام دوباره بحث کلیشه ای کتاب های مرجع و کنکوری رو پیش بکشم ولی شما همچین تایید میکنین که نباید کتابهای مرجع رو خوند که انگاری 100 درصد مطمئنی !
ببین الان موقعه تجربه کردن نیست و اون چیزی که تو این چند سال جواب داده اینه درسهای مثل استاتیک ، دینامیک ، ارتعاشات رو اکثرا از مرجع میخونن و اونی هم که فقط کتاب کنکوری واسه این دروس میخونه و درصد خوب هم میزنه ، مطمئن باش که پایه ای قوی داره و فقط برای تسلطش و تست به این کتابها مراجعه میکنه پس من حداقل واسه خودم الارغم اینکه نمره خوبی تو این دروس گرفتم ولی چون تسلط کافی ندارم مراجعش رو میخونم و مثالاش رو حل کنم و از الانم که وقت کافی هم دارم.
مشخص کن ببین بین کدوم دسته ای بعد تصمیمت رو بگیر.

موفق باشی;)

دوست من من کاملا مطمئنم که نیازی به خوندن کتابای مرجع نیست. چون من سال 88 کنکور دادم. و ارتعاشاتم انقدر ضعیف بود که نمیدونستم دمپر چیه! ولی با کدام دکتر جباری، از 5تا تست ارتعاشات 4تا رو درست زدم و 1دونه رو هم که نزدم، بلد بودم ولی خیلی وقت گیر بود. اتفاقا اونی که پایش قویه میتونه الان کتابای مرجع رو بخونه چون توش گم نمیشه.

tanha60

عضو جدید
-:que: منظورت چیه که میگی ؟ :" کنکور اینقدر ساده وکشکه که با کمی تلاش رتبه 1 رقمی میشه آورد."
اگه منظورت اینکه با استمرار پشتکار میشه خوب این واضحه !
-واسه ارتعاشات فقط تامسون رو خوندی اگه رائو رو هم خوندی اگه میتونی یه مقایسه ای بکنی ممنون میشم.
-من ریاضی 1و2 رو از آقاسی میخونم و اگه دیدم جواب تست ها رو نمیده پارسه رو هم اضافه میکنم چطوره ؟

- در آخر اینکه معادلات رو هم از پارسه خوندی ( من احتمالا از پارسه و یا گاج میخونم ) ؟
ممنون میشم که زودتر جواب بدی چون همونطور که به بچه ها گفتم از فردا استارت رو میزنم .
با تمام توان:razz:
به نظر من تنها دلیل اینکه کسی تلاش میکنه ونتیجه نمی گیره مرور نکردن و فراموشی مطالبیه که قبلا خونده.
جواب سوال اولت اینه که از رو یه منبع بخون.ولی تکرار کن.من از ریاضی پارسه جواب گرفتم.آقاسی هم بد نیست
من اول جباری خوندم چیزی سر در نیووردم رفتم تامسون خوندم.رائو هم کتاب عالیه.من تامسون داشتم اونو خوندم.
معادلات وریاضی مهندسی پارسه و فقط پارسه.من نیکوکارو هم خوندم ولی هیچی پارسه نمیشه.البته من کلاسای حضوری رو هم میرفتم ولی نیازی به کلاس نیست.کتاباش کافیه.اینو جدی میگم.خود معتقدی هم همینو میگفت.ریاضی مهندسی و معادلات به خصوص معادلات مرور میخواد و نباید رها بشه.
باکس سیالاتو من از راهیان خوندم و هر کاری کردم درکش نکردم حفظش کردم و نتیجه هم نگرفتم.الان تصمیم دارم استریتر بخونم ترمو هم ون وایلن ولی انتقال حرارت پوران پژوهش به نظرم کافیه.روحیه ی من اینطوریه اگه نفهمم سریع فراموش میکنم.البته چون الان وقت هست زبانو به هیچ عنوان کنار نمی زارم.
رتبه خوب ویا عالی آوردن آسونه به شرط اینکه اولویت زندگیت درس خوندن باشه:D

rostamani

عضو جدید
به نظر من تنها دلیل اینکه کسی تلاش میکنه ونتیجه نمی گیره مرور نکردن و فراموشی مطالبیه که قبلا خونده.
جواب سوال اولت اینه که از رو یه منبع بخون.ولی تکرار کن.من از ریاضی پارسه جواب گرفتم.آقاسی هم بد نیست
من اول جباری خوندم چیزی سر در نیووردم رفتم تامسون خوندم.رائو هم کتاب عالیه.من تامسون داشتم اونو خوندم.
معادلات وریاضی مهندسی پارسه و فقط پارسه.من نیکوکارو هم خوندم ولی هیچی پارسه نمیشه.البته من کلاسای حضوری رو هم میرفتم ولی نیازی به کلاس نیست.کتاباش کافیه.اینو جدی میگم.خود معتقدی هم همینو میگفت.ریاضی مهندسی و معادلات به خصوص معادلات مرور میخواد و نباید رها بشه.
باکس سیالاتو من از راهیان خوندم و هر کاری کردم درکش نکردم حفظش کردم و نتیجه هم نگرفتم.الان تصمیم دارم استریتر بخونم ترمو هم ون وایلن ولی انتقال حرارت پوران پژوهش به نظرم کافیه.روحیه ی من اینطوریه اگه نفهمم سریع فراموش میکنم.البته چون الان وقت هست زبانو به هیچ عنوان کنار نمی زارم.
ببخشید کتابای پارسه همونایی که خودشون میدن اونا که تستن؟؟؟؟

kamtal

کاربر فعال
سلام
هرکی پاسخ تشریحی تستهای طراحی برا 89 و 90 را داره بذاره

pouriar

عضو جدید
ریاضی پارسه واسه مهندسی شیمی طاهری هست . چطوره؟راستی قیمتش ۱۹.۰۰۰ تومن هست مگه اینطور نیست که فروشی نیستن؟ پس چرا قیمت زده؟

hamid19395

عضو جدید
برعکس میگید ها:surprised:
من سر کلاس معتقدی بودم،خودش میگه این جزوه و کتابهام به درد نمیخوره،فقط سرکلاس بیاید و تستهایی که میگم رو از کتاب حل کنید!
همش هم از این جزوه به اون جزوه میپره ولی کلاساش استثنایی هست به نظرم;)
رائو رو مطمئنی؟من رفتم سراغش اما زده شدم!
برای کسی که پایه قوی در ارتعاشات داره به درد میخوره!تامسون هم نگاه نکردم!

tanha60

عضو جدید
برعکس میگید ها:surprised:
من سر کلاس معتقدی بودم،خودش میگه این جزوه و کتابهام به درد نمیخوره،فقط سرکلاس بیاید و تستهایی که میگم رو از کتاب حل کنید!
همش هم از این جزوه به اون جزوه میپره ولی کلاساش استثنایی هست به نظرم;)
رائو رو مطمئنی؟من رفتم سراغش اما زده شدم!
برای کسی که پایه قوی در ارتعاشات داره به درد میخوره!تامسون هم نگاه نکردم!
به من که اینجوری میگفت و میدیدم خیلی از نکاتی که تو جزوه کلاسی نبود تو کتابای دو جلدی بود.در ضمن کتابایی که پارسال با آزمونا میدادنو خیلی تعریف می کرد.البته بگم که ریاضی 1و2 با مهندس انصاری بود و معادلات و ریاضی مهندسی با دکتر معتقدی.حل تمرین ریاضی 1و2 با دکتر بود.اگه پول زیادی دارین بدین.در ضمن از این جزوه به اون جزوه نمی ره فقط بعضیها که کم تکرار هستندو به استاد حل تمرین میسپره وخیلی ها رو هم می پیچونه و میگه خودتون بخونید.کلاساش عالیه ولی حرف من اینه که خودتون بخونین بهتره.وقتی که صرف رفت و آمد میکنینو خودتون بخونین نتیجه ی بهتری میگیرین.
من تعریف رائو رو خیلی شنیدم ولی نخوندم.همونطور که گفتم من تامسون خوندم و نتیجه هم گرفتم.
بچه ها اگه ناراحت نمیشین من به شخصه دیگه تو این بحث شیرین منابع شرکت نمیکنم
راستی بچه ها کپی رایت و رعایت کنید لطفا!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ديناميك

عضو جدید
سلام دوستان عذر خواهی می کنم لینک دانلود رو اینجا گذاشتم اما از اونجایی که تاپیک جزوه های 91 مهم نیست گفتم شاید بعضی ها نبینند و اینجا گذاشتم ولی خوب در اون تاپیک هم قرار می دهم.
جزوه استاتیک نائی در 54 صفحه برای سال 89 امیدوارم مورد استفاده قرار بگیره.
متاسفانه الان موقع امتحاناتم هست اما هر موقع وقت کردم چند تا جزوه دیگه (اگر دوستانم به دستم برسونند) هم قرار می دهم.
جزوه به صورت اسکن شده است.

بچه ها توجه یک http:// اضافی است علت مشکل بعضی از بچه ها همین است.(ممنون از یادآوری gladiatur )
www.4shared.com/folder/61hlkobH/_online.html

آخرین ویرایش:

83317477

عضو جدید
سلام دوستان عذر خواهی می کنم لینک دانلود رو اینجا گذاشتم اما از اونجایی که تاپیک جزوه های 91 مهم نیست گفتم شاید بعضی ها نبینند و اینجا گذاشتم ولی خوب در اون تاپیک هم قرار می دهم.
متاسفانه الان موقع امتحاناتم هست اما هر موقع وقت کردم چند تا جزوه دیگه (اگر دوستانم به دستم برسونند) هم قرار می دهم.
http://www.4shared.com/folder/61hlkobH/_online.html
لینکش ایراد داره ؟ نه؟

ديناميك

عضو جدید
ایول خیلی چیزه توپی بود دمتون گرم.... دوست من فقط جزوه مقاومت مصالح نایی هم دارید؟

سلام.
بازم معذرت می خوام لینک دانلود رو اینجا گذاشتم در ضمن هر کسی سوالی داشت تو تاپیک (بچه هاي ارشد 91 اينجا تاپيك جزوه هاست) بزنه چون اینجا شلوغ میشه.
فردا هم جزوه دست نویس معادلات پارسه رو میزارم. (اگر مقاومت نائی هم به دستم رسید حتما قرار میدم).
ممنون.

pouriar

عضو جدید
ریاضی پارسه واسه مهندسی شیمی طاهری هست . چطوره؟راستی قیمتش ۱۹.۰۰۰ تومن هست مگه اینطور نیست که فروشی نیستن؟ پس چرا قیمت زده؟

غلام90

عضو جدید
سلام.
بازم معذرت می خوام لینک دانلود رو اینجا گذاشتم در ضمن هر کسی سوالی داشت تو تاپیک (بچه هاي ارشد 91 اينجا تاپيك جزوه هاست) بزنه چون اینجا شلوغ میشه.
فردا هم جزوه دست نویس معادلات پارسه رو میزارم. (اگر مقاومت نائی هم به دستم رسید حتما قرار میدم).
ممنون.
فکر کنم سایت دانلود استاتیک نایی از اون سایت هایی هست که باید پول بدی تا بشه دانلود کرد .من که نتونستم دانلود کنم.ولی از دینامیک به خاطر قرار دادن این جزوه تشکر میکنم. لطفا یکی از دوستان لینک دانلود استاتیک نایی را درست کنه. بعضی دوستان در کار اپلود و لینک دانلود گزاشتن و اینا.... مهارت و تخصص بالایی دارن لطفا اقای دینامیک عزیز را در این کار راهنمایی کنید.پیشاپیش تشکر.

ea_mecs

عضو جدید
فکر کنم سایت دانلود استاتیک نایی از اون سایت هایی هست که باید پول بدی تا بشه دانلود کرد .من که نتونستم دانلود کنم.ولی از دینامیک به خاطر قرار دادن این جزوه تشکر میکنم. لطفا یکی از دوستان لینک دانلود استاتیک نایی را درست کنه. بعضی دوستان در کار اپلود و لینک دانلود گزاشتن و اینا.... مهارت و تخصص بالایی دارن لطفا اقای دینامیک عزیز را در این کار راهنمایی کنید.پیشاپیش تشکر.

نه ، پولی نسیت . کافیه روی تک تک اون فایل های zip که تو اون باکس بالایی هستند کلیک کنید ، شما رو می بره به صفحه دانلود !!!! حالا دانلود کنید!
در کل 4 تا فایل هست که باید تک تک دانلود کنید. فایل ها هم در فرمت jpeg هستند.

daeehossein

عضو جدید
در مورد رياضي مهندسي + معادلات هم اگه ميشه بگيد واسه پارسه خوووبه؟؟ پووران چطور؟؟
سيالات هم اگه كمكم كنيد ممنون ميشم

alborz_2000

اخراجی موقت
در مورد رياضي مهندسي + معادلات هم اگه ميشه بگيد واسه پارسه خوووبه؟؟ پووران چطور؟؟
سيالات هم اگه كمكم كنيد ممنون ميشم

سیالات کتاب سمیع پور(پوران پژوهش) واسه کنکور خوبه، معادلات از نظر تست کتاب اقاسی خیلی خوبه، ولی از نظر درس حاجی جمشیدی (پوران) بهتره. ریاضی مهندسی هم خودم کتاب حاجی جمشیدی خوندم(پوران) واسه من کافی بود.سال 88 ریاضی 74 زدم.

kamtal

کاربر فعال
هرکی پاسخ تشریحی تستهای طراحی برا 89 و 90 را داره بذاره

daneshju.m

عضو جدید

بچه ها توجه یک http:// اضافی است علت مشکل بعضی از بچه ها همین است.(ممنون از یادآوری gladiatur )
www.4shared.com/folder/61hlkobH/_online.html

عالی بود . خیلی خیلی متشکرم . به همه دوستان توصیه می کنم ، حتما یک دور این جزوه رو بخونن ، من فعلا چند صفحه اولش رو خوندم ولی واقعا به نظرم عالیه ... :)

zed_vr

عضو جدید
دوستان برای درس کنترل چه کتابی بخونم؟
خود اوگاتا رو بخونم؟
یا آریاز رو؟

tanha60

عضو جدید
سلام به همه دوستان
2 تا سوال سیالاتی داشتم.افقط و فقط برای اینکه بدونم خوندن کتابایی مثل راهیان ارشد و پوران کافیه.این 2 تا سوال جز تمرینای استریتره نه مسائل.اگه از دوستان کسی جواب داد که منم میرم این کتابا رو میخونم
1)اگر بین دو صفحه خلا کامل قرار گیرد میزان تغیر شکل نهایی آن پس از وارد کردن نیروی fبه یکی از صفحات چگونه خواهد بود؟
2)در کدام یک از انواع جریانات زیر فرض پیوستگی معقول است؟
1.جریان آزاد مولکولی
2.جریان لغزشی
3.دینامیک گاز
4.خلا کامل
5.جریان مایع
متشکرم

tanha60

عضو جدید
دوستان برای درس کنترل چه کتابی بخونم؟
خود اوگاتا رو بخونم؟
یا آریاز رو؟
آریاز کتاب خیلی خوبیه.گرچه بعضی از اساتید میگن برای رشته مکانیک کمی سنگینه و تستای این درس داره هر سال سبکتر میشه ولی همین امسال من با خوندن این کتاب 4 تا از تستاشو درست زدم و دوستانی که تو کلاس کنترل پارسه با هم بودیم به ندرت 2 تا از تستا رو تونسته بودن جواب بدن.

daneshju.m

عضو جدید
بچه ها چه خبر ؟ شروع کردید ؟ شما اشکالاتتون رو کجا می پرسین ؟ توی این باشگاه جایی نیست واسه مطرح کردن سوالا ؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا