ارشد 90 چه طور بود؟؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.

urmo

کاربر فعال
خوب دوستان من قصد جرح و بحث ندارم ولی دلایلی دارم که در اقلیم سرد از مصالح با چگالی بالا استفاده میشه
خوب در مورد اقلیم سرد در باشگاه یک صفحه هست که میتونین به اون مراجعه کنین :
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/37456-%D9%88%D9%8A%DA%98%DA%AF%D9%8A-%D9%87%D8%A7%D9%8A-%D8%A7%D9%82%D9%84%D9%8A%D9%85-%D8%B3%D8%B1%D8%AF
خوب در اقلیم سرد هم خوبه از مصالح با چگالی کم استفاده کنن پس چرا استفاده نمیکنن ؟
چون اگه شما سنگ رو در نظر بگیرین اگه تو این اقلیم سنگ آب جذب کنه باعث میشه که موقع یخبندان بترکه :smile:
همین طور که دوستمون گفتن اگر سنگ استفاده میکنن بین اون لایه هوا یا عایق حرارتی میزارن تا سرما خدایت نشه
خوب اگه دوستان قانع نشدن میتونن به این سایت مراجعه کنن و این قسمت رو از اون سایت گذاشتم
http://www.niazemarkazi.com/article/rel/كاربرد+سنگ+و+كاني+ها+«مقاله»+/pdf/10001042.html#

سنگي مناسب با شرايط اقليم ي انتخاب گردد مثلا در مناطق سرد و مرطوب ، سنگ داراي تخلخل بسيار کم باشد ، وگرنه ممکن است بر اثر يخبندان سنگ متلاشي شود ، يا در مکانهايي که امکان وزش طوفان شن وجود دارد ، در معرض سايش است .

خوب تخلخل کم یعنی چگالی بالا;)
خوب اگه به نظرتون هنوز جواب غلطه اعتراض بزنین

milolo

عضو جدید
جون من یکی جوابمو بده..........................
با میانگین معماری 41 و میانگین منظر 49 رتبه های معماری و منظرم حدودا چند میشه؟:crying:

urmo

کاربر فعال
نمیشه گفت چند میشه چون هر سال با سال قبل فرق داره ولی امیدوار باش

mehrmiss

عضو جدید
دوستای خوب
دلایل من هم واسه اینکه در اقلیم سرد از مصالح با ظرفیت حرارتی بالا و چگالی بالا استفاده میشه کتاب اقلیم و معماری مرتضی کسمایی صفحات 34 تا 40 هست.

milad_kamran

عضو جدید
خوب دوستان من قصد جرح و بحث ندارم ولی دلایلی دارم که در اقلیم سرد از مصالح با چگالی بالا استفاده میشه
خوب در مورد اقلیم سرد در باشگاه یک صفحه هست که میتونین به اون مراجعه کنین :
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/37456-ويژگي-هاي-اقليم-سرد
خوب در اقلیم سرد هم خوبه از مصالح با چگالی کم استفاده کنن پس چرا استفاده نمیکنن ؟
چون اگه شما سنگ رو در نظر بگیرین اگه تو این اقلیم سنگ آب جذب کنه باعث میشه که موقع یخبندان بترکه :smile:
همین طور که دوستمون گفتن اگر سنگ استفاده میکنن بین اون لایه هوا یا عایق حرارتی میزارن تا سرما خدایت نشه
خوب اگه دوستان قانع نشدن میتونن به این سایت مراجعه کنن و این قسمت رو از اون سایت گذاشتم
http://www.niazemarkazi.com/article/rel/كاربرد+سنگ+و+كاني+ها+«مقاله»+/pdf/10001042.html#

سنگي مناسب با شرايط اقليم ي انتخاب گردد مثلا در مناطق سرد و مرطوب ، سنگ داراي تخلخل بسيار کم باشد ، وگرنه ممکن است بر اثر يخبندان سنگ متلاشي شود ، يا در مکانهايي که امکان وزش طوفان شن وجود دارد ، در معرض سايش است .
خوب تخلخل کم یعنی چگالی بالا;)
خوب اگه به نظرتون هنوز جواب غلطه اعتراض بزنین
آره جواب غلط و من و هرکسی که حقش تو این سوال خورده شده اعتراض میدیم

urmo

کاربر فعال
حالا این چگالی رو بی خیال سوال این سینما تئاتر مگه جوابش درسته من تا حالا سینما اون شکلی ندیدم ؟

samar_eng

عضو جدید
حالا این چگالی رو بی خیال سوال این سینما تئاتر مگه جوابش درسته من تا حالا سینما اون شکلی ندیدم ؟

چه شکلی ندیدید تا حالا؟ شکل ج که اینقدر زیاد دیدید کاملا غلطه چون راهروی وسط مانع بهترین دید میشه.همیشه تو طراحی آمفی تاتر و سینما و ... گفته میشه وسط راهرو نباشه.

هرکسی هر سوالی رو اعتراض داره آزاده.

nilan

عضو جدید
آقای محترم
همونطور که شما به کتاب کسمایی یا سایت استناد می کنید منم سر جلسه به کتاب تنظیم استناد کردم

مشکل از سوال و طراح سواله که معلوم نمیکنه از چه منبعی در اومده..
پس به اعتراض های هم احترام بذاریم

milad_kamran

عضو جدید
آقای محترم
همونطور که شما به کتاب کسمایی یا سایت استناد می کنید منم سر جلسه به کتاب تنظیم استناد کردم

مشکل از سوال و طراح سواله که معلوم نمیکنه از چه منبعی در اومده..
پس به اعتراض های هم احترام بذاریم

nilan اگه تو همون کتاب ساسان مرادی تو تستای همون فصل دقت کنین تست کاردانی به کارشناسی ارشد 74 دقیقا همیت سوال رو مطرح کرده و آقای مرادی هم گزینه ی مربوط به ظرفیت حرارتی بالا و چگالی پایین رو زده
ما اگه جواب سازمان برای سال 74 بدونیم چی بوده دیگه جای بحثی نمیمونه به همون استناد می کنیم و اعتراض میدیم:)

mehrmiss

عضو جدید
ممنون . اما آیا اطلاع دارین حد نصاب ترازا بر چه اساسی هست؟!!

mehrmiss

عضو جدید
دوستان صحبت های همه قابل احترام

اما مسئله زیادی پیچیده شده، اونقدرا هم عجیب نیست .. خوب اگه چگالی تو اقلیم سرد پایین باشه که همه یخ میزنن !!!! تو کتاب کسمایی کاملا مفهومی توضیح داده شده ...

و اما دوست عزیز چرا برگردیم به 15 سالِ پیش و استناد به یه تست .. ؟!!!!

در کل اعتراض خوبِ تا سطح سولات هم کمی استاندارد بشه .. ! ;)

آخرین ویرایش:

milad_kamran

عضو جدید
دوستان عزیز صحبت های همه قابل احترام
اما مسئله زیادی پیچیده شده، اونقدرا هم عجیب نیست .. خوب اگه چگالی تو اقلیم سرد پایین باشه که همه یخ میزنن !!!! تو کتاب کسمایی کاملا مفهومی توضیح داده شده ...
چرا برگردیم به 15 سالِ پیش ..؟!!!!
دوست عزیز یخ نمیزنن علتشم تاخیر انتقال حرارت از طریق هدایت ولی اگه شما همتون فقط به کسمایی استناد میکنین باید بگم هم کسمایی رو با
دقت بخونین و هم خودتون منطقی بشینین استدلال کنین

Avangard

عضو جدید
سلام دوستان درصد های من اینهاست :
زبان: 35
فن: 45
تاریخ:56
درک مفهوم:41
منظر:46
به نظرتون مجاز می شم یا رتبم رو می شه تخمین زد

sara2323

عضو جدید
سلام دوستان

زبان:35.6
فن:37.6
تاریخ:22
درک:50
منظر:57

میانگین معماری:39.5
میانگین منظر:41.53

میانگین معماری لب مرزه،به نظر شما امیدی هست واسه مجاز شدن؟؟

تاریخ 66 پارسالم شد 22، آخه چرااااااا؟هرچی بیشتر بخونی بدتر میزنی؟؟ 10 تا درست زدم و 10 تا غلط فکر میکردم تاریخو خیلی خوب زدم و با اطمینان جواب میدادم.......!! فن هم که بماند.....عبرتی باشه واسه کسایی که شک دار هم میزنن،از جمله خودم.......!!

architect6529

عضو جدید
من از دکتر صدیق پرسیدم، گفت حوالی 500 میشی:( ولی با مقایسه با پارسال حدود 150 میشم! طبق گفته ایشون اسکیسم باید 65 به بالا بشه که تهران روزانه قبول شم. همه چی به اسکیس بستگی داره

architect6529

عضو جدید
اینم از عکس.اگه شما قد رو 1.70 بگیرین با احتساب 15 سانتی متر(توی یه همچین پرسپکتیوی تشخیص 10cm با 15cm با 20cm با خط کش هم امکان نداره) هم برای اختلاف قد و ضلع مکعب میشه 6.33=1.85*1.85*1.85 البته اگه طول ضلع رو 2 متر بگیریم همون 8 در میاد.
با این توصیف به این نتیجه میرسیم که آدم های بدشانس این تست رو غلط جواب دادن.اختلاف 5 و 8 اگه بیشتر از این حرفا بود بهتر بود.
منم سر جلسه همینطور محاسبه کردم و 5 زدم، الان وقتی میلیمتری ترسیم بشه با همون قد 170 ضلع مکعب 212.5 میشه که حدود 9.5 میشه!
اما با خط کش هم سر جلسه نمیشد به این دقت حساب کرد. سوال مشکل داره

taeezade

عضو جدید
من از دکتر صدیق پرسیدم، گفت حوالی 500 میشی:( ولی با مقایسه با پارسال حدود 150 میشم! طبق گفته ایشون اسکیسم باید 65 به بالا بشه که تهران روزانه قبول شم. همه چی به اسکیس بستگی داره
سلام
میشه بگی درصدهات چنده ؟

architect6529

عضو جدید
دوستان کسی به سوالات 47 و 48 اعتراض نداره؟؟
من برای سوال 97 اعتراض نوشتم. ببخشید که نقل قول نگرفتم، از متن یکی از دوستان استفاده کردم که ازشون متشکرم.

"سوال دارای 2 پاسخ صحیح میباشد. به این دلیل که در یک امتداد لایه ی مواج مقوا و در امتداد عمود بر آن کشش نخ ها بایستی مقاومت را تامین کنند. که ویژگی مشترک گزینه های ب و ج میباشد.

تشخيص اصلح اين گزينه ها تنها براي كسي امكان دارد كه بداند مقاومت مقوا در برابر نيرو نسبت به مقاومت نخ چه نسبتي دارد كه بسته به ضخامت و مشخصات مقوا و نخ متفاوت خواهد بود و لذا در صورت بیشتر بودن مقاومت نخ جواب گزینه ب و در صورت بیشتر بودن مقاومت مقوا جواب گزینه ج خواهد بود."

acmilad

عضو جدید
منم سر جلسه همینطور محاسبه کردم و 5 زدم، الان وقتی میلیمتری ترسیم بشه با همون قد 170 ضلع مکعب 212.5 میشه که حدود 9.5 میشه!
اما با خط کش هم سر جلسه نمیشد به این دقت حساب کرد. سوال مشکل داره
اگه موافقی اعتراض بزنیم دوست من.

elahe66

عضو جدید
کاربر ممتاز
جریان این لینک درخواست ها و پاسخ ها تو سایت سنجش چیه؟

اگه می خوان پاسخ بدن چرا نمیدن و نوشتن در کارنامه نتیچه رو ببینید

اگه پاسخ می دن چرا تا حالا ندادن.؟؟؟؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.