احساس میکنم عاشق شدم

ali.metal.eng

عضو جدید
چقدر حس بدی داره که عاشق یکی بشی که بدونی هیچ وقت بهش نمیرسی ولی بازم دوستش داشته باشی اره بعضی ادمها خیلی دوست داشتنی هستند شاید گذرا باشه ولی بعضیها واقعا بی نظیرند ولی دنیا هم بی تاثیر نیست
حس دوست داشتن یکی زیاد خیلی حس خوبیه ولی در عین حال با توجه به اینکه هیچ وقت بهش نمیرسی هزار بار بدتره:(

دالان بهشت

عضو جدید
کاربر ممتاز
ددوست عزیز امیدت رو از دس نده...چرا بنارو گذاشتی که بهش نمیرسی...به خدا اعتماد کن مطمین باش چه برسی چه نرسی در هر صورت برات خیر هست...

ali.metal.eng

عضو جدید
ددوست عزیز امیدت رو از دس نده...چرا بنارو گذاشتی که بهش نمیرسی...به خدا اعتماد کن مطمین باش چه برسی چه نرسی در هر صورت برات خیر هست...

مرسی دوستم چون دقیقا بهش نمیرسم ولی خیلی دوستش دارم میدونی شاید یه احساس گذرا باشه ولی واقعا احساس میکنم دوسش دارم نه به خاطر قیافش بلکه به این خاطر که دقیقا همونیه که همیشه ارزوشو داشتم ولی با اینکه بهش نمیرسم هیچ وقت امیدوارم خوشبخت بشه :crying2::crying2::crying2:

دالان بهشت

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسی دوستم چون دقیقا بهش نمیرسم ولی خیلی دوستش دارم میدونی شاید یه احساس گذرا باشه ولی واقعا احساس میکنم دوسش دارم نه به خاطر قیافش بلکه به این خاطر که دقیقا همونیه که همیشه ارزوشو داشتم ولی با اینکه بهش نمیرسم هیچ وقت امیدوارم خوشبخت بشه :crying2::crying2::crying2:

اگه شک داری تو دوس داشتنت که مغلومه یکمی داری...به خودت زمان بده ارامشتو حفظ کن تا زمان بهت بگه دوس داشتنت چجوریاس...
و اینکه از کجا فهمیدین که واقعا همونی هس که میخوایین؟ چقدر شناخت دارین؟و اینکه چرا هی میگین نمیرسم؟

ros.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

دقیقا چند ساعته عاشق شدی ؟خخخخخ :-D

ali.metal.eng

عضو جدید
اگه شک داری تو دوس داشتنت که مغلومه یکمی داری...به خودت زمان بده ارامشتو حفظ کن تا زمان بهت بگه دوس داشتنت چجوریاس...
و اینکه از کجا فهمیدین که واقعا همونی هس که میخوایین؟ چقدر شناخت دارین؟و اینکه چرا هی میگین نمیرسم؟
خب چون همه جیزش به من میخوره طرز فکر کردنش، اخلاقش خیلی خوبه خیلی مهربونههه خیلی خوبههه، میدونی فرد رویاها چی میشه؟ این دقیقا همونه ولی من حتی بهش نگفتم تا حالا اینا رو چون بهش نمیرسم ولی خب دوسش دارمم این خیلی مهمه
من ادمها رو زود میشناسم ولی فایده نداره هیییییییییییییییییییییی دنیااااااااااااااااااااا:crying2:

baran 2012

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چه مبارک سحری و چه فرخنده شبی
شب 21 ماه رمضان ادم عاشق میشه،دمت گرم:D

mavadd

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
مرسی نه راستش داداش خوش اومدی ما بدبخت شدیم عاشق شدیم بیا بشین واست چای بیارممم:(

کجا درس می خونی؟؟/
واس ارشد انتخاب نکنم اون شهرو:surprised:.............زمینگیرم نکنه!!:eek:

ماله شبای قدره:cool:......معلوم نی چنتا دختر تو رو از خدا خواستن.که حس عشق بهت دس داده!!! جدی نگیر!!.........قضیت از چه قراره؟؟:eek:

mavadd

اخراجی موقت
کاربر ممتاز

ممنون..........نکته ی به جایی بود!!:smile:
منم ازین حسا زیاد داشتم.......و اگه بهش توجه کرده بودم الان 4-5 تا زن + 20 تا بچه داشتم!!:smile:

اول برسی کنه ببینه عشقه..........عادت کرده به بودنش..........نمی دنم بررسی باید کرد!!;)

ali.metal.eng

عضو جدید
کجا درس می خونی؟؟/
واس ارشد انتخاب نکنم اون شهرو:surprised:.............زمینگیرم نکنه!!:eek:

ماله شبای قدره:cool:......معلوم نی چنتا دختر تو رو از خدا خواستن.که حس عشق بهت دس داده!!! جدی نگیر!!.........قضیت از چه قراره؟؟:eek:

نه بابا اون دختره فرق میکنه اصلا من واسش مهم نیستم اونم تو فکر این جور چیزا نیست فقط دوستیم یه دوست معمولی شایدم من زیاده روی کردم نمیدونم:(

ros.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
منم ازین حسا زیاد داشتم.......و اگه بهش توجه کرده بودم الان 4-5 تا زن + 20 تا بچه داشتم!!:smile:

اول برسی کنه ببینه عشقه..........عادت کرده به بودنش..........نمی دنم بررسی باید کرد!!;)

واقعاااا؟؟؟؟؟؟:-D
اورین اورین :)))

دالان بهشت

عضو جدید
کاربر ممتاز

بیا دعا کنیم خوب شه:)

ali.metal.eng

عضو جدید
نه بابا اون دختره فرق میکنه اصلا من واسش مهم نیستم اونم تو فکر این جور چیزا نیست فقط دوستیم یه دوست معمولی شایدم من زیاده روی کردم نمیدونم:(

فرقی نمیکنه که من که فکر میکنم باس بی خیالش بشم اره داش ما بدشانسیممم اینم رسم دنیاست اصا این دوست داشتن وعشق چیز مزخرفیه:crying2::crying2:

ros.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

خب شاید بهت اهمیت بده !!
از کجا میدونی بی اهمیتی براش؟؟