اتمام حجت (خوابگاهياش بيان تو)...only boy

jentleman_arch

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به تمام دانشجو هاي عزيز مخصوصا اونايي كه مثل منه بدبخت خوابگاهي هستند...از انجايي كه ترم جديد شروع شده و هنوز مي بينم بچه هاي خوابگاهي دست از باشگاه بر نداشتن يك عكس از خوابگاه زدم كمي تنشون بلرزه بگيرن دور درس و مشقشون :D:D:D

البته از قديم گفتن معمارا خيلي تميزن(شنيدن كي شود مانند ديدن:D) :whistle::whistle:

آقا ما كه رفتيييييييم اگر رسيديم مي ايم باشگاه اگر نرسيديم حلالمون كنييييييد

:thumbsup2::thumbsup2::thumbsup2:

روزگارى دل ماهم سنگ بود-عشق در نظرم كمرنگ بود-سنگ دل را دلى ديگربشكست-دل سنگى توهم خواهد شكست :w41::w41:

آخرین ویرایش:

sahar a

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به تمام دانشجو هاي عزيز مخصوصا اونايي كه مثل منه بدبخت خوابگاهي هستند...از انجايي كه ترم جديد شروع شده و هنوز مي بينم بچه هاي خوابگاهي دست از باشگاه بر نداشتن يك عكس از خوابگاه زدم كمي تنشون بلرزه بگيرن دور درس و مشقشون :D:D:D

البته از قديم گفتن معمارا خيلي تميزن(شنيدن كي شود مانند ديدن:D) :whistle::whistle:

روزگارى دل ماهم سنگ بود-عشق در نظرم كمرنگ بود-سنگ دل را دلى ديگربشكست-دل سنگى توهم خواهد شكست :w41::w41:
:biggrin:دقیقا خوابگاه ما هم این طوریه ولی خب حال می ده مخصوصا وقتی یونولیت می بری
همه می پاشه ای ن ور و اون ور نمی تونی جمعش کنی
:confused:

mina jojo

عضو جدید
کاربر ممتاز

اااا ادم دوست داره شیرجه بزنه توش

من عاشقه این مدل اتاقام:eek:

sima.niki

عضو جدید
اقا ماهم خوابگاهی هستیم.
چه وضعشه
من اگر جای سرپرستتون بودم دو روز پرتتون میکردم بیرون.
ببینم نمیتونستید لااقل چمدون رو سر جاش بزاریبد
واقعا درست گفتن پسرا واقعا شلخته لند.
ماهم اتاقمون بهم ریخته بود.مثلا کرم و لاک و......
یا ظرف نشسته میموند.ولی یکجا مرتب میزاشتیم.شلخته ها

waffen

اخراجی موقت
من تو خونه دانشجویی زندگی می کنم. در نتیجه یه جورایی خوبگاهی به حساب میام. ولی بابا اتاق من خیلی مرتبه. چه جوری اینجا زندگی میکنید. آدم اصلا حواسش پرت میشه. نمی تونه تو اینجا درس بخونه.

zalzalak_amir

عضو جدید
فكر ميكنين علت عقب موندگي مملكت چيه ؟

همين ديگه اگه هشت نفر رو بكنن تو يه طويله اونوقت ايرانم علمش ژيشرفت ميكنه ديگه.
اقاي پرزيدنت چشاتو باز كن بدون چرا مملكت خر تو خره.

والا كل دوران زندگي تو خوابگاهم با ناتو بازي تموم شد اقا ما هر كاري ميكرديم تو خوابگاه.

يه روز ايران پيشرفت ميكنه ... :biggrin:

mina jojo

عضو جدید
کاربر ممتاز
من تو خونه دانشجویی زندگی می کنم. در نتیجه یه جورایی خوبگاهی به حساب میام. ولی بابا اتاق من خیلی مرتبه. چه جوری اینجا زندگی میکنید. آدم اصلا حواسش پرت میشه. نمی تونه تو اینجا درس بخونه.
وااااا اتفاقا اینطوری تمرکز بهتره. تمیز باشه میخابی اینطوری نه:)

Fo.Roo.GH

عضو جدید
کاربر ممتاز
مال ما هم گاهی یه چیزی تو این مایه ها میشد ولی خب بهتر از این انصافا....یادش بخیر;)

mina jojo

عضو جدید
کاربر ممتاز
چیه؟ یه بار امتحان کنی میفهمی
اصلا تجربه ثابت کرده اتاق تمیز باعث خواب میشه کثیف باشه یشینی میخونی واسه اینکه هم با دیدن اطراف سر گیجه نگیری سر از کتاب بالا نمیره

اتاقه من همیشه تو این مایه هاست به قول دوستام باید تونل بزنیم رد شیم :biggrin:

Saber-jojo

عضو جدید
کاربر ممتاز
من خوابگاهی نیستم ولی عاشق اینجور خوابگاهام !!!!
خوش به حالتون !!!

mehrnoosh_k

عضو جدید

واقعا این اتاق تو.................؟معماری دیگه......................؟ولی قشنگ

زيگفريد

عضو جدید
کاربر ممتاز

:w41::w41:

:surprised: :surprised:

جنتلمن عزيز : مگه اين خوابگاه مورد حمله نيروهاي لباس شخصي قرار گرفته كه به اين حال و روز افتاده ؟؟!! :confused: :confused:

kako20

عضو جدید
دستت درد نکنه
منم دانشجو دانشگاه زنجان هستم
اتاق ما هم تو چنین وضعی هست:biggrin: تازه بعضی مواقع از اینم بد تر
البته فکر کنم همه جا همین جوری باشه
من که خیلی حال میکنم

niloo_sh.sh

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم خونه دانشجویی ام
3نفریم ولی اندازه 10 نفر ریخت وپاش داریم
خییییییییییییلی با حاله
مرسی

sara85

عضو جدید
والا ما هم خوابگاهی هستیم ولی نه اینجوریش. البته در مورد خوابگاه پسرا اطلاع دقیقی ندارم ولی فکر کنم واسشون لازمه:biggrin:

بالا