اتصال به اینترنت با استفاده از GPRS Irancell

nutron

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
حالا متوجه شدم خدا رو شکر که شما مثل اون دوستمون به جه توضیح نگفتید من یک معجزم:D
بله برای گوشیم تنظیمات به صورت اس ام اس دریافت نمی شه تا هفته پیش که ایرانسل روش بود خودم دستی تنظیم کرده بودم و استفاده از نت خیلی آسون وبا سرعت بود اما حالا که همراه اول گذاشتم که متنفرم ازش نمی شه نت رفت
می دان این تاپیک مخصوص نت ایرانسل اما ممنون می شم اگر راجع به همراه اول هم آموزشهایی دارید بگذارید
و ممنون می شوم اگه راهی و برام توضیح بدهید که با ایرانسل هم بشه سایتهای یوزر و پسوردی به جز میل (چون میل راحت باز می کنم)رو باز کرد-در واقع قسمت یوزر و پسوردشون رو به صورت فعال در اورد

فکر منظورت وقتی باشه میخوای با موبایل کار کنی
توصیه میکنم یه مرورگر موبایل دانلود کنی .
به نظر من باز هم خوب جواب نمیده چون بسیاری از سایت ها فرمت موبایل رو ساپورت نمیکنن

nutron

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
با اینکه در معرض دید عموم گفتنش درست نیست
اما اسمم ستاره است
پسر خوب هم نمی شناسم:D
به آواتارم نگاه نکنید
اسم کاربریم و ببینید
شرمندهاااااااااااااااااااااااااا

همه پسر خوبن مگه انکه خلافش ثابت شه . ;)

nutron

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
از کجا می شه متوجه شد گوشیی از جاوا پشتیبانی می کنه یا نه؟
فلش پلیر رو می شه رو گوشی نصب کرد دیگه؟اما حجمش بالا نیست؟
اسکریپت چیه؟
دوستان خیلی از اصطلاحات بارها شنیدم اما شرایطی برای به جواب رسیدن نداشتم
ممنون می شوم توضیح بدهید

خوشبختانه پشتیبانی از جاوا جزو امکانات اولیه همه موبایلهاست البته موبایلهایی که gprs دارن .
نگران نباش همشون دارن
میتونی از مرورگرهای مخصوص موبایل استفاده کنی ولی باز هم اون کیفیت رو نداره
اسکریپت چیه؟
منظورم زبانهای برنامه نویسی تحت وب بود . زبانهایی که با اون سایتها رو طراحی میکنن

nutron

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
من باید راه واسش بسازم:D
قبلا" میلم رو هم باز نمی کرد
وقتی با موبایل وارد سایتهایی که ارائه ایمل میکنن میشی دنبال یه لینکی به اسم mobile mode
یا همچین اسمی بگرد . کلیک کنی نسخه موبایل اون سایت میاد بالا که کار ها رو خیلی راحت تر میکنه .
تو تنظیمات موبایل هم این گزینه رو فعال کن java/ECMA script

mahian90

عضو جدید
کاربر ممتاز
مثلا

HaMiD.TcI

مدیر تالار موبایل متخصص سیستم عامل Apple
مدیر تالار
وقتی با موبایل وارد سایتهایی که ارائه ایمل میکنن میشی دنبال یه لینکی به اسم mobile mode
یا همچین اسمی بگرد . کلیک کنی نسخه موبایل اون سایت میاد بالا که کار ها رو خیلی راحت تر میکنه .
تو تنظیمات موبایل هم این گزینه رو فعال کن java/ECMA script
البته وقتی با مرورگر موبایل وارد میشید به صورت اتوماتیک اگه سایت نسخه موبایل داشته باشه واستون میاره

توصیه میکنم اصلا" از مرورگر خود گوشی برای وبگردی استفاده نکنید
به تازگی ورژن جدید opera mini برای موبایل اومده
از اینجا دانلودش کنید:
http://www.opera.com/mobile/download/pc/

setareharchitect

عضو جدید
البته وقتی با مرورگر موبایل وارد میشید به صورت اتوماتیک اگه سایت نسخه موبایل داشته باشه واستون میاره

توصیه میکنم اصلا" از مرورگر خود گوشی برای وبگردی استفاده نکنید
به تازگی ورژن جدید opera mini برای موبایل اومده
از اینجا دانلودش کنید:
http://www.opera.com/mobile/download/pc/
گوشیم یک آیکن به اسم applicationداره که توش قسمتی به اسم collectionداره تو اون قسمت اوپرا مینی به طور اتوماتیک رو گوشی نصب اصلا" برنامه اصلی گوشیمه
پس نیاز به نصبش نیست
اما من همیشه وقتی می خواهم بیام نت با استفاده از bookmarks آیکن web می یام نت

setareharchitect

عضو جدید
خوشبختانه پشتیبانی از جاوا جزو امکانات اولیه همه موبایلهاست البته موبایلهایی که gprs دارن .
نگران نباش همشون دارن
میتونی از مرورگرهای مخصوص موبایل استفاده کنی ولی باز هم اون کیفیت رو نداره
اسکریپت چیه؟
منظورم زبانهای برنامه نویسی تحت وب بود . زبانهایی که با اون سایتها رو طراحی میکنن
گوشیم از جاوا پشتیبانی می کنه web/web setting/general/java script
دو قسمت enable/disableداشت که enableبود

setareharchitect

عضو جدید
می شه تو همین تاپیک هر چند مربوط به ایرانسل راجع به همراه اول هم واسم توضیح بدهید
گوشیم نت با ایرانسل می ره (تنظیماتش دستی بود بهش دادم)اما نت با همراه اول نمی ره

setareharchitect

عضو جدید
کلا" گوشیم واسه نت این قسمتها رو داره
web
1nokia.mobi
2home
3bookmarks
3go to address
4last web addr...
5web sttings
6clear the cache

که قسمتweb settings
1display
2general
3security
4activ.key setting
5configuration sett

در قسمتdisplay
1font size
2show images
3show page titel
4text wrapping
5screen size

در قسمت general
auto-fill
2unicode(utf-8)addr
3content encoding(iran ro tush nadash-man arabi gozashtam)
4java script

در قسمت security
1cookies
2alert for unsecure
3wml script

در قسمت activation key settings
1in home network
2aloways allowed
3ask first

در قسمتconfiguration setting
1configuration
2account
3displ.term.window

setareharchitect

عضو جدید
یه بار دیگه بپرس
دوستان چطور می شه متوجه شد کسانی که در اد لیست میلمون هستند آخرین بار کی سراغ میلشون اومدند
یعنی آیا بعد از آخرین باری که ما سراغ میلمون رفتیم آیا اونها هم میلشون رو باز کردن
گذینه get updat fromکه سمت چپ میل نشان می ده که onشده درسته
یا مواردی که زیر قسمت updaita وسط میله(اونجایی که بالاش mange sitting هم هست) نشان می ده که on شده؟؟؟
یا اصلا" این قسمت به طور اتوماتیک آپدیت می شه و ربطی به چک کردن میل توسط دوستان نداره؟

nutron

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
دوستان چطور می شه متوجه شد کسانی که در اد لیست میلمون هستند آخرین بار کی سراغ میلشون اومدند
یعنی آیا بعد از آخرین باری که ما سراغ میلمون رفتیم آیا اونها هم میلشون رو باز کردن
یا مواردی که زیر قسمت updaita وسط میله(اونجایی که بالاش mange sitting هم هست) نشان می ده که on شده؟؟؟
یا اصلا" این قسمت به طور اتوماتیک آپدیت می شه و ربطی به چک کردن میل توسط دوستان نداره؟
سلام
منظورت از میل و اد لیست ، مسنجره ؟
اگه منظورت اینه که میخوای بفهمی وقتی مسنجرتو باز میکنی بفهمی نفر x از ادلیست شما اخرین بار کی ON شده ، باید بگم نمیشه و خلاف سکوریتی یاهو بشمار میاد . اگه غیر از اونه بیشتر راهنمایی کن

setareharchitect

عضو جدید
سلام
منظورت از میل و اد لیست ، مسنجره ؟
اگه منظورت اینه که میخوای بفهمی وقتی مسنجرتو باز میکنی بفهمی نفر x از ادلیست شما اخرین بار کی ON شده ، باید بگم نمیشه و خلاف سکوریتی یاهو بشمار میاد . اگه غیر از اونه بیشتر راهنمایی کن
مسنجر که ندالممممممممم
مقصودم میل بود شما الان میلت رو باز کن به سمت چپ میلت که بالاش نوشته گت آپدیت فروم نگاه کن
زیرش آی دیه بعضی دوستان وجود داره راهنمایی کنید چرا وجود داره و معنی اش چیه

nutron

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
مسنجر که ندالممممممممم
مقصودم میل بود شما الان میلت رو باز کن به سمت چپ میلت که بالاش نوشته گت آپدیت فروم نگاه کن
زیرش آی دیه بعضی دوستان وجود داره راهنمایی کنید چرا وجود داره و معنی اش چیه

خب حالا سوالت درست شد . از اولش اینو میگفتی اخه امکانات ایمیل سنترهای مختلف با هم فرق داره
این ای دی ها تو بقیه ایمل سنتر ها هست که مربوط به چت میشه که تو جیمیل اینویت میکنی یعنی دعوت به تبادل اطلاعات میکنی . تو یاهو هم همینه که تقریبا همشون تبلیغاتیه و فقط جنبه تبلیغ داره

nutron

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز

سلام
این گزینه ها چند ماهه که اضافه شده
شما میتونی افرادی که تو یاهو ای دی یا ایمیل دارند به لیست اضافه کنی بعد از بعضی کارهاشون اطلاع پیدا کنی که اونرو هم طرف مقابلت میتونه تو تنظیماتش انجام بده manage settings مثلا تصاویری که شیر کرده .
چیز جدیدیه و هنوز جا نیفتاده . من که آن شدم تموم ای دی هایی که خیلی خیلی وقت پیش هم اد کرده بودم و حتی الانم حذف شده رو تو لیست کنتاکت ها دیدم .
باید با تنظیماتش کار کنی تا متوجه شی

بالا