آنگاه که نیست خبری زشوی زگهواره تا گور دانش بجوی

نازنین آیدا

اخراجی موقت
سلام دوستان امیدوارم که حالتون خوب باشه والا چند روز پیش یه تاپیک نوشتم به عنوان کار ولی هیچ خبری نشد حالا با خودم فکر میکنم که از کار خبری نیست پس برم درس بخونم شاید یه شوهر خوب گیرم اومد میخواستم ازتون خواهش کنم که اگه دعایی برای (گشوده شدن بخت دختران جوان سراغ دارین ) معرفی کنید شاید که بختمون باز شد یه شوهر خوب گیرمون اومد
;):biggrin:;)

آخرین ویرایش:

porya1974

عضو جدید
ترو خدا

ترو خدا

سلام دوستان امیدوارم که حالتون خوب باشه والا چند روز پیش یه تاپیک نوشتم به عنوان کار ولی هیچ خبری نشد حالا با خودم فکر میکنم که از کار خبری نیست پس برم درس بخونم شاید یه شوهر خوب گیرم اومد میخواستم ازتون خواهش کنم که اگه دعایی برای (گشوده شدن بخت دختران جوان سراغ دارین معرفی کنید شاید که بختمون باز شد یه شوهر خوب گیرمون اومد;):biggrin:;)
ترو خدا اگه پیدا کردی بگو داداشش هم بیاد منو بگیره

shadmehrbaz

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان امیدوارم که حالتون خوب باشه والا چند روز پیش یه تاپیک نوشتم به عنوان کار ولی هیچ خبری نشد حالا با خودم فکر میکنم که از کار خبری نیست پس برم درس بخونم شاید یه شوهر خوب گیرم اومد میخواستم ازتون خواهش کنم که اگه دعایی برای (گشوده شدن بخت دختران جوان سراغ دارین معرفی کنید شاید که بختمون باز شد یه شوهر خوب گیرمون اومد

:w15:
عاششششششششق صداقت کلامت شدم!
حالا اون پرانتز آخرو ببند شاید خودم اومدم گرفتمت!!! :biggrin:

JavadMessi

مدیر بازنشسته
سلام دوستان امیدوارم که حالتون خوب باشه والا چند روز پیش یه تاپیک نوشتم به عنوان کار ولی هیچ خبری نشد حالا با خودم فکر میکنم که از کار خبری نیست پس برم درس بخونم شاید یه شوهر خوب گیرم اومد میخواستم ازتون خواهش کنم که اگه دعایی برای (گشوده شدن بخت دختران جوان سراغ دارین ) معرفی کنید شاید که بختمون باز شد یه شوهر خوب گیرمون اومد
ماهم باورمون شد شما خانوم هستی

pesare abidell

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
میدونی چرا شوهر کم شده چون پسرا به این نتیجه رسیدن که. زن یعنی:
یک جهان بیچارگی
یک بلای خانگی
سایه ای پر دردسر
یک هیولای 2سر
یک کویر بی گیاه
زندگی با او تباه
آسمانی بی فروغ
هرچه میگوید دروغ
شوره زاری بی علف
عمر مرد با اوتلف
شوخی کردم ایشاا...همه جوونا عاقبت به خیر بشن.......

amir-

عضو جدید
کاربر ممتاز
یک جهان بیچارگی
یک بلای خانگی
سایه ای پر دردسر
یک هیولای 2سر
یک کویر بی گیاه
زندگی با او تباه
آسمانی بی فروغ
هرچه میگوید دروغ
شوره زاری بی علف
عمر مرد با اوتلف

تایید میشه....

kaveh_69

عضو جدید

اونی رو که منتظرشی بیاد بگیرتت باید تو آسمونا دنبالش بگردی:دی

bahar01

عضو جدید
یک جهان بیچارگی
یک بلای خانگی
سایه ای پر دردسر
یک هیولای 2سر
یک کویر بی گیاه
زندگی با او تباه
آسمانی بی فروغ
هرچه میگوید دروغ
شوره زاری بی علف
عمر مرد با اوتلف

ببخشیدا ولی همه پسرا تا دلشون گیر نکرده از این حرفا زیاد میزنن اما امان از روزی که دلشون یه جایی گیر کنه اون وقت عالم و آدم حریفشون نمیشن....

heshmat khan

عضو جدید

یک جهان بیچارگی
یک بلای خانگی
سایه ای پر دردسر
یک هیولای 2سر
یک کویر بی گیاه
زندگی با او تباه
آسمانی بی فروغ
هرچه میگوید دروغ
شوره زاری بی علف
عمر مرد با اوتلف

تایید میشه....

شما هم چه دل پري داريد ها ! :smile:

pesare abidell

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ببخشیدا ولی همه پسرا تا دلشون گیر نکرده از این حرفا زیاد میزنن اما امان از روزی که دلشون یه جایی گیر کنه اون وقت عالم و آدم حریفشون نمیشن....
اگه این کار رو نکنیم که طرف میگه من واست مهم نیستم,تو کاری نمیکنی و... اگه هم کاری انجام بدیم جواب ما اینه من نمیدونم با کدوم ساز شما دخترا باید رقصید؟یکی به من بگه...

سروش7

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
ایشالا واسه اونا که زن ندارن یه زن خوب پیدا شه واسه اونا که شوهر ندارن یه شوهر خوب پیدا شه

mina jigili

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بابا بیخیال آبرومونو بردی شوهر می خوای چیکار؟:mad: