آمپول زدن دیدنی یک کودک

mohsen 88

عضو جدید
کاربر ممتاز

mohsen 88

عضو جدید
کاربر ممتاز

roya.b

عضو جدید
:biggrin::biggrin:

آخه چرا اینقده ترسویین؟از اون کوچولوهه یاد بگیرین.ببینین چطور خودشو آماده کرده:biggrin:[/
QUOTE]

اوه اوه اوه:confused: . مامااااااااااااان. ميترسم. :cry: ترس كه چي بگم وحشت دارم. ميخواي بگي خودت نميترسي؟؟؟؟:razz:

mohsen 88

عضو جدید
کاربر ممتاز
:biggrin::biggrin:

آخه چرا اینقده ترسویین؟از اون کوچولوهه یاد بگیرین.ببینین چطور خودشو آماده کرده:biggrin:[/
QUOTE]

اوه اوه اوه:confused: . مامااااااااااااان. ميترسم. :cry: ترس كه چي بگم وحشت دارم. ميخواي بگي خودت نميترسي؟؟؟؟:razz:
منم میترسیدم.اما پارسال که مریض شده بودم مجبور شدم یه درمانگاه برم که آمپول زنش هم یه خانوم بود.خجالت کشیدم که ترسمو نشون بدم.اما اصلا" نفهمیدم که کی زد.از اونموقع به بعد دیگه نمی ترسم:biggrin:

vergilangleos

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یه خاطره ترسناک!
چند ساله پیش داداش کوچیکم رفت امپول بزنه و وقتی امپول زنه سوزنو فرو میکنه تو دستش داداشم یه کم دستشو تکون میده سوزن از سرنگ جدا میشه تو دستش میمونه:eek:
بعد از در اوردنه سوزنه چون دفعه قبل تزریق کامل نشده بود یه امپوله دیگم بهش میزنن!!!

mohsen 88

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه خاطره ترسناک!
چند ساله پیش داداش کوچیکم رفت امپول بزنه و وقتی امپول زنه سوزنو فرو میکنه تو دستش داداشم یه کم دستشو تکون میده سوزن از سرنگ جدا میشه تو دستش میمونه:eek:
بعد از در اوردنه سوزنه چون دفعه قبل تزریق کامل نشده بود یه امپوله دیگم بهش میزنن!!!
تو رو خئا از این خاطره های ترسناک تعریف نکن کخ دو باره ترس آمپول میاد سراغمون:cry:

khatriya

عضو جدید
این امپول چیه؟؟؟
مگه امپول اینقدر بزرگ هم هست .. من که همچین امپولی واسه ادمیزاد ندیده بودم تا حالا

kiowa

عضو جدید
گفتید آمپول
من تو این 1 ماهه به تعداد آمپول هایی که از بچگی تا 1 ماه پیش زدم آمپول زدم

*mana

عضو جدید
کاربر ممتاز
هنوز که هنوزه منم همینجوری آمپول میزنم:cry:
هیشکی باورش نمیشه
:eek::surprised: