*** آشنایی و گفتگوی بچه های کامپیوتر....***

yas87

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوستان سلام من یه فلش دارم که ازم پسورد میخواد
میشه در مورد ش کسی توضیح بده

nafis...

مدیر بازنشسته
دوستان سلام من یه فلش دارم که ازم پسورد میخواد
میشه در مورد ش کسی توضیح بده
فلشتو بنداز دور

RIG

متخصص C#.net
sلام بچه ها .
امیدوارم حال همتون خوب باشه!
دوستون دارم.

shakibonline

عضو جدید
آخه فک کردم داری جواب خودت رو میدی :))
هم برنامه نویسی و هم شبکه ، البته اگه می خوای بی دردسر پول در بیاری شبکه چون هم پولش بیشتره و هم کارش راحتر ولی برنامه نویسی من وب رو میگم که دارم روش کار می کنم . یه سایت طراحی و تحویل میدی ، طرف انتظار پشتیبانی مادام العمر اونم بصورت شبانه روزی داره !! :biggrin:

FIFA20

اخراجی موقت
هم برنامه نویسی و هم شبکه ، البته اگه می خوای بی دردسر پول در بیاری شبکه چون هم پولش بیشتره و هم کارش راحتر ولی برنامه نویسی من وب رو میگم که دارم روش کار می کنم . یه سایت طراحی و تحویل میدی ، طرف انتظار پشتیبانی مادام العمر اونم بصورت شبانه روزی داره !! :biggrin:
پس برنامه نویسی وب بهتره؟
PHP یا ASP?

shakibonline

عضو جدید
تمام اینها نظر و علاقه ی شخصی خودم هست .
وب یا ویندوز ؟
مطمئنا وب چون آینده دار هست و اکثر برنامه ها دارن میرن به سمت وب . استدلال من این هست که دنیای دیجیتال داره میره به سمت اینترنت، اینترنت هم در واقع یه شبکه ی بزرگ جهانی هست (پس شبکه درآمد زاست) . و بعد از اون برای استفاده از این شبکه بزرگ به برنامه هایی نیاز داریم .
php یا asp من نمیتونم بی طرف بگم چون به شدت طرفدار اپن سورس هستم و از هر چیز انحصاری نفرت دارم . من خودم php رو انتخاب کردم . البته خیلی دنبال این سوال بودم و جواب برای من php بود . از نظر بازار کار هم فکر نمی کنم تفاوتی باشه و فکر می کنم هر دوش کار داشته باشه . البته بازم بهتره دوستان دیگه هم نظرشون رو بگن.

FIFA20

اخراجی موقت
تمام اینها نظر و علاقه ی شخصی خودم هست .
وب یا ویندوز ؟
مطمئنا وب چون آینده دار هست و اکثر برنامه ها دارن میرن به سمت وب . استدلال من این هست که دنیای دیجیتال داره میره به سمت اینترنت، اینترنت هم در واقع یه شبکه ی بزرگ جهانی هست (پس شبکه درآمد زاست) . و بعد از اون برای استفاده از این شبکه بزرگ به برنامه هایی نیاز داریم .
php یا asp من نمیتونم بی طرف بگم چون به شدت طرفدار اپن سورس هستم و از هر چیز انحصاری نفرت دارم . من خودم php رو انتخاب کردم . البته خیلی دنبال این سوال بودم و جواب برای من php بود . از نظر بازار کار هم فکر نمی کنم تفاوتی باشه و فکر می کنم هر دوش کار داشته باشه . البته بازم بهتره دوستان دیگه هم نظرشون رو بگن.
من که میخام برم C# بعد asp
این روزها سایت چنده؟ پشتیبانیش چی؟

shakibonline

عضو جدید
اطلاعی از Asp ندارم . گفتم از چیزای انحصاری خوشم نمیاد ، پس php رو انتخاب کردم .
از قیمت ها اطلاعی ندارم البته Asp مد نظرم هست .

shakibonline

عضو جدید
خیر دوست عزیز من هم تازه کار هستم توی php و فعلا دارم یاد میگیرم . متاسفانه من یکم دیر به این نتیجه رسیدم که php رو ادامه بدم . حدود دو سال هست که برنامه نویسی رو دنبال می کنم و کلی از این شاخه به اون شاخه پریدم و توی هیچ کدوم اونقدر پیشرفت نداشتم . تا اینکه به وب رسیدم .

Miss World

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
فراخوان همکاری در نشریه الگوریتم

فراخوان همکاری در نشریه الگوریتم

نشریه الگوریتم از تمامی دانشجویان علاقه مند در زمینه های علمی فرهنگی و هنری
در زمینه کامپیوتر شبکه و فناوری اطلاعات دعوت به عمل می اورد

تقاضا می شود افراد مشتاق به همکاری زمینه مورد علاقه خود و ایمیل خود را جهت هماهنگی های بیشتر اعلام کنند

دوستان عزیز برای ارتباط با این نشریه میتونن به بنده پیام خصوصی بزنن

آخرین ویرایش:

Miss World

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

من هم به شبکه علاقه دارم هم به طراحی سایت
ولی با توجه به شرایطم بیشتر پی گیر طراحی سایت هستم
مونده بودم php رو انتخاب کنم یا asp رو
البته باید یه تحقیق اساسی داشته باشم
موفق باشی

FIFA20

اخراجی موقت
موفق باشی
به نتیجه ای رسیدید ما رو هم خبر کنید.

shakibonline

عضو جدید
موفق باشی

این بستگی داره به علاقه ی شخصی خودتون . وگرنه هر کسی از تخصص خودش تعریف می کنه و دیگری رو مورد مزمت قرار میده .
من php رو انتخاب کردم چون به خاطر متن باز بودنش فضا به نوعی دوستانه تر و صمیمانه تر به نظر میاد و اسناد و مقالات زیادی میشه در موردش پیدا کرد . البته این به این معنی نیست که منابع برای asp کم باشه .
بازم به نظر من مهم ترین موضوع علاقه هست . :gol::gol: