*** آشنایی و گفتگوی بچه های کامپیوتر....***

hoseng

کاربر بیش فعال
خوب پس ........ من شروع می کنم کم کم و php رو می خونم .............
موفق باشی

امیدوارم منم ازش خوشم بیاد ... مچکرم
خواهش میکنم من کلا خودم خوشال میشم اگه بتونم کمک کنم

درود و سلام

prp-e

متخصص سیستم های Apple
کاربر ممتاز
سلام به همه.

ASP روی ۹۸٪ سرورها نمیتونه اجرایی بشه (چون عموما لینوکسی هستن) و این هم یه اسباب بازی دیگه از میکروب سافته :cool:

ولی PHP همه نظره سازگاری داره.

*avast*

اخراجی موقت
سلام به همه.

ASP روی ۹۸٪ سرورها نمیتونه اجرایی بشه (چون عموما لینوکسی هستن) و این هم یه اسباب بازی دیگه از میکروب سافته :cool:

php پیش نیاز و پایه ی خاصی میخاد؟

hoseng

کاربر بیش فعال
سلام به همه.

قبول دارم کلا منم از مایکروسافت بدم اومده ولی سرویس میلم، سیستم عاملم، خیلی از نرم افزارام و ... واسه این شرکته:(

دانشجوي كامپيوتر

دستیار مدیر تالار هنر
کاربر ممتاز

سلام علیکم ......... خوبید ......

موفق باشی

خواهش میکنم من کلا خودم خوشال میشم اگه بتونم کمک کنم

مرسی دوست عزیز ....... حتما اگه کمکی خواستم بهتون می گم .. لطف دارد ......

قبول دارم کلا منم از مایکروسافت بدم اومده ولی سرویس میلم، سیستم عاملم، خیلی از نرم افزارام و ... واسه این شرکته:(

خوب مجبوریم ... همه چیز مایکروسافتیه ... ولی بد که نیست .. چرا همه ازش بدشون می یاد ........

دانشجوي كامپيوتر

دستیار مدیر تالار هنر
کاربر ممتاز
php پیش نیاز و پایه ی خاصی میخاد؟

فکر نمی کنم .. به نظرم آسونتر از ASP هست ........ بیایید بعد asp یه php راه بندازیم .. منم هستم ..
راستش من بیشتر از asp از اینش می ترسم که نصبش کنم و بعد حوصله کار باهاش نداشته باشم .. می دونید که خیلی
نرم افزار سنگینیه ....

*avast*

اخراجی موقت
فکر نمی کنم .. به نظرم آسونتر از ASP هست ........ بیایید بعد asp یه php راه بندازیم .. منم هستم ..
راستش من بیشتر از asp از اینش می ترسم که نصبش کنم و بعد حوصله کار باهاش نداشته باشم .. می دونید که خیلی
نرم افزار سنگینیه ....
مگه با همون سی شارپ کار نمیکنه؟؟ فکر نکنم احتیاج به نصب باشه. VS 2010 رو نصب کنی همش توش هست

redflight

عضو جدید
نرم افزار سنگینیه ....

asp از php آسون ترهههههههه!

redflight

عضو جدید
ولی php قدرتمندتره.
نگید نه.

نمی شه با قطعیت گفت کدوم قدرتمند تره
برای استفاده اش باید شرایط رو ببینیم مثلا می گن برای پروژه ها ی خفن که قراره با متد ها و ابزار های مهندسی پیاده سازی بشن از asp استفاده می کنن و برای سایت هایی که روی لینوکس اجرا میشن ( سرور لینوکس) یا قراره انتقال پیداکنن از ویندوز به لینوکس از php استفاده می کنن

Asp کلاسیک کاملا در حد php هست ( یادگیریش ) Asp.net هم جذاب تره هم یکم سخت تر اما بهتره :دی

php همش آماده هست هیجان نداره اصللا

redflight

عضو جدید
تازه php فقط خودشو می شناسه اما asp اما زبانهای تحت دات نت رو میشناسه
مثلا فکر می کنم دارین سی شارپ یاد می گیرین اینجوری Asp تحت c# راحت می تونین کار کنید