*** آشنایی و گفتگوی بچه های کامپیوتر....***

magsod

كاربر فعال مهندسی كامپیوتر
کاربر ممتاز
معصوم چرا باز هم نیمه کاره گذاشتی .
من میخواهم هکر مشکی بشم زود باش یاد بده
یه کم عجله کن

massom11111

عضو جدید
کاربر ممتاز
معصوم چرا باز هم نیمه کاره گذاشتی .
من میخواهم هکر مشکی بشم زود باش یاد بده
یه کم عجله کن

مقصود جان یعنی همش خودم :surprised:نمیخواید کمکم کنید یعنی :(اصلا حالا که اینطور شد خوده تو یه مقاله در مورده راهکارهای جلوگیری از هک شدن باید اینجا قرار بدی :)تا من بعدا بهت بگم چه طور هکر مشکی بشی :biggrin::redface:

massom11111

عضو جدید
کاربر ممتاز
2.
با گذر زمان اشکالات جدید در نرم افزارهای مختلف شناسایی میشوند که امکان سوء استفاده را برای هکرها (البته نه جوجه هکرها) بوجود می اورند
ایول مقصود جان بسیار جالب و مفید بود بابته زحمتی که کشیدی ممنون گلم:gol:
تکتم حرف نداشت :biggrin:

zma_1364

عضو جدید
یادم رفت اصلاحیه بزنم و مجدد خودمو معرفی کنم
oxision دانشجوی کارشناسی ارشد شبکه های کامپیوتری امیرکبیر هستم ;)

تبریک می گم.البته شاید یکم دیر باشه ولی به هر حال تبریک.......

اگه می شه به من کمک کنید ،منم می خوام اگه خدا بخواد امسال شرکت کنم...
اگه می تونید کمکم کنید،یه پیغام به ایمیلم بدید .ممنون می شم
ghasedak_80_64@yahoo.com

آخ یادم رفت خودمو معرفی کنم...

عباسی هستم،مهر ترم8ام،واگه خدا بخواد کارشناسیمو می گیرم. .
:gol::gol::gol::gol:

zalzalak_amir

عضو جدید
سلام

سلام

ببخشید معصومه خانم بهتره اول در مورد خط فرمان cmd بحث بشه البته
کاربردش تو حمله به کلاینتها وسرورها وبعد در مورد دفیس که از همه
پر طرف تارتره.

زود شروع کن منم یه کم بلدم نه زیاد.؟؟؟؟

arghavan.z

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنونم بچه ها....خیلی مطالب جالبی بود..البته زیاد بودا..نشد همشو بخونم....چشمام درد گرفت...:eek:
بقیش بعدا....
اقا یه راه کوتاه و سریع واسه هکر شدن کسی بلده؟؟؟....اونو بگین من میخوام سریع هکر بشم...لازم دارم:D

Baran*

مدیر بازنشسته
سلام به همه اعضای کامپیوتر...
باید یک نکته را در مورد این تاپیک متذکر بشم...
دلیل اینکه اسم این تاپیک را به گفتگوی جوجه هکرها تغییر دادم...نباید دلیل این باشه که فقط در مورد هک باید صحبت بشه...اینجا تاپیکی است که تمام اعضای کامپیوتر می تونن نظرات -پیشنهادات و گفتگو هایی در مورد مسائل کامپیوتر داشته باشین.. و گذاشتن مقاله و بحث علمی را به بخش های دیگه منتقل کنید...
در ضمن دوستان باید بدونن که گذاشتن مطالبی که در مورد روش های هک - فیلت ر شکنی و آموزش ها آنها خلاف قوانین سایت است ...
برای همه شما آرزوی موفقیت می کنم...

massom11111

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببخشید معصومه خانم بهتره اول در مورد خط فرمان cmd بحث بشه البته
کاربردش تو حمله به کلاینتها وسرورها وبعد در مورد دفیس که از همه
پر طرف تارتره.

زود شروع کن منم یه کم بلدم نه زیاد.؟؟؟؟
خوب شما که یکم بلد بودی استارتشو میزدی جناب :);)
ممنونم بچه ها....خیلی مطالب جالبی بود..البته زیاد بودا..نشد همشو بخونم....چشمام درد گرفت...:eek:
بقیش بعدا....
اقا یه راه کوتاه و سریع واسه هکر شدن کسی بلده؟؟؟....اونو بگین من میخوام سریع هکر بشم...لازم دارم:D
ارغوان شما بخونشون مهم نیست چقدر وقت بگیره :)ارغوان شما خواهشا از تصمیمتون صرف نظر کنید چون اونموقعه تمامی هکرها باید برن مگس بپرونن :w46:

دلیل اینکه اسم این تاپیک را به گفتگوی جوجه هکرها تغییر دادم...نباید دلیل این باشه که فقط در مورد هک باید صحبت بشه...اینجا تاپیکی است که تمام اعضای کامپیوتر می تونن نظرات -پیشنهادات و گفتگو هایی در مورد مسائل کامپیوتر داشته باشین.. و گذاشتن مقاله و بحث علمی را به بخش های دیگه منتقل کنید...
در ضمن دوستان باید بدونن که گذاشتن مطالبی که در مورد روش های هک - فیلت ر شکنی و آموزش ها آنها خلاف قوانین سایت است ...
;)ممنون باران جان بابته گوشزدتون :smile:ولی حیف شدا چون کلی مطلب در مورده اونایی که گفتی آماده کرده بودم حالا چیکارشون کنم :w05::w09: :)

essyh2003

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تا روش حمله رو ندونی چطوری دفاع میکنی:razz:

Baran*

مدیر بازنشسته
;)ممنون باران جان بابته گوشزدتون :smile:ولی حیف شدا چون کلی مطلب در مورده اونایی که گفتی آماده کرده بودم حالا چیکارشون کنم :w05::w09: :)

نمیدونم معصوم جان یک فکری خودت واسشون بکن... چون گذاشتن این طور مطالب خلاف قوانین سایته و دست من هم نیست..

Baran*

مدیر بازنشسته
تا روش حمله رو ندونی چطوری دفاع میکنی:razz:

برای دفاع لازم نیست روش حمله را یاد بگیرین بلکه روش های لازم برای دفاع یاد بگیرین..اگر همیشه مراقب باشین ..مطمئن باشین که هیچ کس نمیتونه به شما حمله کنه...

zalzalak_amir

عضو جدید
به نقل از اسطوره ی هک ایران اراز خان:::

ادم بهتره دزدی یاد بگیره اما دزدی نکنه؟؟؟؟؟

"در ضمن اگاهی از روشهای هک امنیت میاره"

(هرکسی یه نوع تفکر داره دیگه تفکر شما هم متین)

آخرین ویرایش:

massom11111

عضو جدید
کاربر ممتاز
اوه مهندس در بدو ورودتان چرا اینقدر اخم :)خوش آمدید ;)امیدوارم ما را از اطلاعات مفیدتون بی بهره نسازید :)

massom11111

عضو جدید
کاربر ممتاز
نمیدونم معصوم جان یک فکری خودت واسشون بکن... چون گذاشتن این طور مطالب خلاف قوانین سایته و دست من هم نیست..

یه فکری کردم خودم براشون کارستون باران جان :w07: قراره با ارغوان و مقصود بریم سراغه حساب کل بانک مرکزی:Ph34r: :w11::w12::w18:یاد گرفته هامو اونجا تمرین کنیم :cap:

icy

عضو جدید
همین گذری اومدم این فروم گفتم پست نزده نرم

منم یه زمان عشق برنامه نویسی بودم از نوع باحالش خودم تابستون اول نظری نشستم c++ یاد بگیرم خوبم میخوندم و تقریبا کتاب دیتل رو تا یه فصل بعد از کلاس IIخوندم اماخب یه سری اتفاق ها افتادو سره بعضی چیزا مثل رباتیک که بعضی ادما باعث شدن من کتابمو که خیلی دوسش داشتم بی هیچ فکری بدم بره.......از اون موقع برنامه نویسی روگذاشتم کنار قسم خوردم رشته ای که عشقم بود یعنی مهندسی کامپیوتر رو دیگه سمتش نرم واقعا نرفتم و برای دانشگاهم مهندسی شیمی رو انتخاب کردم چون بعد کامپیوتر عاشق اون بودم.........جان خودم نمیدونم چرا اینارومیگم شاید چون خوب برنامه مینوشتم شاید چون درسایی که معلم به بچه ها میداد و نمیفهمیدنو من تکی یاد میگرفتمو تازه از معلمم اشکال میگرفتم نمیدونم ولی رشته ی توپیه کامپیوتر اگه بی نهایت طلب باشی چه تو قسمت networkمیتونی ا حال کنی با مدرکای مایکروسافت و سیکو چه تو برنامه نویسی

این معصومی جونمم اینجاس سلاممممممممم

واسه کامپیوتر عاشق باشین یه عاشق مثل فرهاد که حوصله و صبر کندن یه کوه روهم داشته باشه

همتون موفق باشین

arghavan.z

عضو جدید
کاربر ممتاز
من نفهمیدم یعنی به خاطر از دست دادن کتابت دیگه نرفتی سمت برنامه نویسی...
ولی خیلی جالبه..حرفتو کاملا قبول دارم...برنامه نویسی فقط علاقس..اگه داشته باشی هیچ مشکلی نیست
ممنون..نصیحت خیلی عالی ای کردی..برای همه رشته ها این شرایط هست..فقط کمو زیاد داره...:)

"Pejman"

دستیار مدیر مهندسی کشاورزی گیاهان دارویی
کمکم کنید

کمکم کنید

از قدیم میگن هک رو باید یواشکی انجام داد !!!
با سلام به همه دوستان و عزیزان. من قبلا با این برنامه های هک و ضد هک کار کرده بودم اما متاسفانه دقیقا نمیدونم این برنامه ها چطوری کار می کنن. یک سی دی 5 سال پیش خریدم. توش 1 مشت برنامه های هک بود. این فایل رو از یک سایت ایرانی گرفته این برنامه که من نمی دونم به چه دردی می خوره . راستی این فایل پسورد داره. بگین تا با پیام خصوصی بفرستم براتون. فکر نکنم صحیح باشه کسی اینو کامل ببینه. البته به درد من نمی خوره . ببینینش شاید چیزی باشه.

فایل رو دانلود کنید.

پیوست ها

• GOZARESH KAR.rar
    20.9 کیلوبایت · بازدیدها: 0

secret_f

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام منم تازه اومدم
پیشاپیش از استقبال گرمتون تشکر میکنم:gol::smile:
پژمان جوری حرف می زنی آدم جرات نمیکنه فایلو دریافت کنه:confused:

www.pacyrus.com

عضو جدید
من سارا هستم 20 ساله، ترم سوم نرم افزار، دانشگاه پیام نور تهران
و در شرکت پردیس کوروش کبیر مشغول کار هستم

arghavan.z

عضو جدید
کاربر ممتاز
به به چه عجب علی اقا..مشرف فرمودین قربان;)
اره ..باز خوب شناختی تاپیکتو...فکر میکردم با این همه تغییرات نشناسیش:redface:
حالا بهتر شده یا نه؟

C_SW

عضو جدید
salam. Mohammad Hoseine Karimi hastam. Daneshjooye narmafzare terme 3 _ e _ Shahrood Uni Of Tech :)

brilliant

عضو جدید
:smile:سلام به همگی
من هم مایده هستم دانشجوی مهندسی کامپیوتر از دانشگاه چمران اهواز

کار جالبی بود تا حالا این همه کامپیوتری یک جا ندیده بودم:biggrin:

valkano سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
هكر كامپيوتر نهايتا ميتونه يه كامپيوتر رو بسوزونه ولي هكر عمران ميتونه به راحتي مرگ 300 هزار نفر رو ايجاد كنه ولي بين خودمون باشه نيايد به دوستام بگيد والكانو اينو گفته كلمو ميكنن:D