*** آشنایی و گفتگوی بچه های کامپیوتر....***

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز

marmar_shd

عضو جدید
سلام دوستای عزیز ببخشید من یکم تازه واردم میخاستم بدونم اینجا اموزش نرم افزار های گرافیکی هم دارید (مثل فلش و فتوشاپ) اخه من خیلی به این کارا علاقه دارم و اگر بشه با هم مبادله اطلاعات کنیم بیشتر تشویق میشیم به کار و یادگیری
مرسی از همتون که وقت گزاشتید و خوندید

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستای عزیز ببخشید من یکم تازه واردم میخاستم بدونم اینجا اموزش نرم افزار های گرافیکی هم دارید (مثل فلش و فتوشاپ) اخه من خیلی به این کارا علاقه دارم و اگر بشه با هم مبادله اطلاعات کنیم بیشتر تشویق میشیم به کار و یادگیری

سلام بر شما...
:king:
هم رشته ای هاتون رفتن افطاری بخورن نیستن....
من اصلا علاقه ای ندارم...
دوستاتون اومدن باهاشون تبادل اطلاعات کنید....به منم یاد بدید..

self.f_t_m990

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز
سلام دوست عزیز
خوش اومدین :gol:
لینک زیر تالار طراحی و گرافیک هست :

http://www.www.www.iran-eng.ir/forumdisplay.php/423-طراحی-و-گرافیک

vanday67

عضو جدید
سلام
مهنازم
کارشناس ارشد علوم کامپیوتر
خوشحال میشم اگه بتونم از کمک بقیه دوستان استفاده کنم و یا کمک بدم

seyed*hamid

کاربر حرفه ای
سلـــــــــــــــــــااااااااااااااااااااااااااااااااااام من برگشتم!:D:cool:;):thumbsup2::victory::w01::w02::w08::w18::w23:

seyed*hamid

کاربر حرفه ای
ســـــــــــــــــــــــــــــــــعـــــــــــــــــــــــــــــــــــیـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــد کجاااااااااااااااااااااااااااااااااااااایــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــی؟؟؟:question:

seyed*hamid

کاربر حرفه ای
درد دوری
ریشه‌ای دارد به عمق صدها هزار سال
نمی‌شود نادیده‌اش گرفت
این‌که تیر می‌کشد را
نمی‌شود با تیشه‌ی ثانیه‌ها
و حتی تبر ِ سال‌ها
پاک کرد
باید زنده‌گی کرد با این درد
شاید که ریشه‌ش خشک شود
با مرگ ...