آشنايي بيشتر روانشناسان عزيز (اسپمدونی)

Sogol1681

مدیر تالار روانشناسی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
آره باوخشک اومدم
یاسی ولی تر تراومده
اصن ماتیریایاخشک میایم یاتر معتدل نداریم که
یکیمونم سربازیه داره حسابی گنجیشک پرمیشه خشک شه حیوونی:D

;)

راستی از محسن 24 اندی، تاره چه خبر؟:D

Elmira2010

عضو جدید
کاربر ممتاز
;)

راستی از محسن 24 اندی، تاره چه خبر؟:D
حکایت است که پایش رادرباشگانهاده(همون اعتیادکوفتی)لیکن به هیچ احدی بازگونکرده ولیک اون تایم آمدنش اوراآشکارکرده
درخبراست که وی درهمین حوالی میچرخدویااینکه توسط هکرهایی داردجاسوسی میشود.(لطفااطلاع رسانی کنید):D

Sogol1681

مدیر تالار روانشناسی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
حکایت است که پایش رادرباشگانهاده(همون اعتیادکوفتی)لیکن به هیچ احدی بازگونکرده ولیک اون تایم آمدنش اوراآشکارکرده
درخبراست که وی درهمین حوالی میچرخدویااینکه توسط هکرهایی داردجاسوسی میشود.(لطفااطلاع رسانی کنید):D

اینکه سوخته ست...!!!
تازه تر چه خـــبر.... :D

Sogol1681

مدیر تالار روانشناسی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
یــک تــجـربـه...

یــک تــجـربـه...

مهم نیست آدما کی و چرا وارد زندگیت میشن و

کی و به چه علت ازت فاصله می گیرن.

این مهمه که باور داشته باشی

هر فردی که وارد زندگیت میشه

مسئول رسوندن یه پیغام بهته.

سعی کن از این پستچی بهترین نامه رو بگیری.

شاید اگه اون نمیومد تو همیشه منتظر یک تجربه،

یا یه خبرمی موندی ...

Sogol1681

مدیر تالار روانشناسی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
خبرجدیدازپادگان؟
این چه پادگان رفتنیه که دیروزپریزاومده اینجاو محسن تومحشری :biggrin:

:D...
راستی چرا واسش یه گودبای پارتی نگرفتی؟ .. خخخخخخ

بیجورایی میشه آش پشت پای مجازی.... :دی

بعد هر وقت مرخصی اومد بیاد و از خاطرات اونجا واسمون بتعریفه؟ :دی

پ.ن: من برم لالا که صبح کلی کار دارم... شبتون بخــــــیـر...http://www.www.www.iran-eng.ir/images/icons/icon_gol.gif

Elmira2010

عضو جدید
کاربر ممتاز
:D...
راستی چرا واسش یه گودبای پارتی نگرفتی؟ .. خخخخخخ

بیجورایی میشه آش پشت پای مجازی.... :دی

بعد هر وقت مرخصی اومد بیاد و از خاطرات اونجا واسمون بتعریفه؟ :دی

پ.ن: من برم لالا که صبح کلی کار دارم... شبتون بخــــــیـر...http://www.www.www.iran-eng.ir/images/icons/icon_gol.gif
لازم نیس محسن همیشه اینجاس چه سربازی باشه چه نباشه ایییش میادومیره بیخبر:D
شب بخیرمنم برم

*ABER*

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام.کسی اینجا هست من با هاش مشورت کنم؟؟؟

*ABER*

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
شاید کسان دیگه هم بخونن ونظربدن...هرجورراحتی

باشه.
خب من 21 سالمه و ترم 7 هستم.اصلا اهل دوستی و این برنامه ها نبودم.همه جوره هم پا حرف بزرگترام ایستادم اما حالا...
راستش ی خواستگار اومده ک خانوادم خیلی راضین و من هم انصافا دلیلم خیلی احمقانست برای رد کردنش اما من نمیخوام این اتفاق بیفته.چند وقته با بابام کم صحبت میکنم هر دو مون عصبی هستیم و من حس میکنم رابطمون همینطور داره بدتر و بدتر میشه.نمیخوام خانوادم با هام سرد باشن چکار کنم؟؟چ دلیلی بیارم ک هممون مث قبل بشیم؟؟؟

vida90

عضو جدید
کاربر ممتاز
باشه.
خب من 21 سالمه و ترم 7 هستم.اصلا اهل دوستی و این برنامه ها نبودم.همه جوره هم پا حرف بزرگترام ایستادم اما حالا...
راستش ی خواستگار اومده ک خانوادم خیلی راضین و من هم انصافا دلیلم خیلی احمقانست برای رد کردنش اما من نمیخوام این اتفاق بیفته.چند وقته با بابام کم صحبت میکنم هر دو مون عصبی هستیم و من حس میکنم رابطمون همینطور داره بدتر و بدتر میشه.نمیخوام خانوادم با هام سرد باشن چکار کنم؟؟چ دلیلی بیارم ک هممون مث قبل بشیم؟؟؟
عزیزم من نمیدونم دقیقا
خب باهاش حرف بزن..باباهامهربونن وعاشق دختراشونن

*ABER*

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
عزیزم من نمیدونم دقیقا
خب باهاش حرف بزن..باباهامهربونن وعاشق دختراشونن

میدونم اما همش میگه من نمیخوام تو بعدا پشیمون بشی و این بار شدیدا رو حرفش ایستاده منم بدتر از اون
ی جنگ واقعی شده.آخه ب زور میخواد آدمو خوشبخت کنه

vida90

عضو جدید
کاربر ممتاز
میدونم اما همش میگه من نمیخوام تو بعدا پشیمون بشی و این بار شدیدا رو حرفش ایستاده منم بدتر از اون
حالاچرانمیخوای ازدواج کنی؟دلیلت منطقیه؟

*ABER*

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
حالاچرانمیخوای ازدواج کنی؟دلیلت منطقیه؟

خب منطقی نیست ولی میتونه مانعم بشه ک ازدواج نکنم.میدونی ی ترس مبهمه از همه چی.نمیدونم چطور بگم اما من واقعا از ازدواج میترسم!!!

vida90

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب منطقی نیست ولی میتونه مانعم بشه ک ازدواج نکنم.میدونی ی ترس مبهمه از همه چی.نمیدونم چطور بگم اما من واقعا از ازدواج میترسم!!!
نمیدونم والا
من کمکی ازم برنمیاد...ببخشیدعزیزم...میتونی پیش روانشناس بری

aliiagh

عضو جدید
سلام.کسی اینجا هست من با هاش مشورت کنم؟؟؟

سلام . ببین به نظر من اول به نگرانیت فکر کن و بعد به فکر خواستگاریت باش.
اول ببین دلیل نگرانیت چیه؟ شاید دلیل خاصی نداشته باشه . آخه ممکنه شما به سن 30 یا شاید 40 سالگی هم برسی و این نگرانی ( که هیچ دلیلی هم نداره ) شما رو رها نکنه.
در ضمن با وجود اینکه یه پسر مجرد و دانشجو هستم تا جایی که میدونم و دیدم این نگرانی ها موقع خواستگاری و ازدواج واسه همه میاد و تنها مختص شما نیست.
در هر صورت موفق و خوشبخت باشید.

رییس جمهورقلبها

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یه سوال ؟ اصن هدفی تو زندگیت داری ؟ینی مثلا به خودت گفتی اگه ازدواج نکنم دنبال چی برم ؟ چکاره بشم ؟
یا اینکه داری تو توهمات سیر میکنی
به نظر من اگه هدف درستی داری و البته اون هدفم برات مقدسه به حرف این و اون گوش نده و راه خودت رو ادامه بده
اگرم هدفی نداری خو در درجه اول یه هدف منطقی انتخاب کن و واسش تلاش کن که دو حالت داره یا به اون هدف میرسی یا نمیرسی

Sogol1681

مدیر تالار روانشناسی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
جرا هیچ کس اینجا نیست و یه چیزی نمیگه؟

سلام علی آقا.... اونایی که اینجا رو گرم می کردن.. یه چند وقته سرشون شلوغه.. فرصت نمیشه که بیان...!
یکی شون هم رفته آشخوری..
:دی اما شما که هستین...!:D