آزمون های آزمایشی؛کارشناسی ارشد معماری

Maryam.PZ

کارشناس ارشد مرمت ابنیه
کاربر ممتاز
آزمون جامع دوم ایوان حانه (معماری و هنرهای ساخت)

پاسخنامه معماری رو نداشتم متاسفانه اگه کسی از دوستان داره بزاره ممنون میشم :gol:

پیوست ها

• memari soal.pdf
    1.4 مگایابت · بازدیدها: 0
  • Sakht.rar
    2.6 مگایابت · بازدیدها: 0

hasanpour70

کاربر فعال

sadafe tanha

عضو جدید
سلام دوستان ممنوم از لطفتون.میشه آزمون جامع دوم معماری آکادمی هم بزارید؟

882613112

عضو جدید
سلام
من می خوام کنکور بدم و آزمون موسسه ی خاصی ثبت نام نکردم. فقط اینجا از لطف دوستامون بهره بردم و آزمونا رو دانلود کردم.
آزمون هفت مرکز معماری رو زدم و درصد تاریخم 36 شد. مهمه که بدونم وضع تاریخم نسبت به بقیه توی این آزمون چطوریه چون واقعا نگران شدم بابتش. از دوستان کسی هست که شرکت کرده باشه و بتونه با توجه به کارنامه ش به من وضعم رو توی درس تاریخ بگه؟ واقعا خیلی نگرانم.
ممنون
آیدا، عضو خاموش فروم!

neda...

عضو جدید
ببخشید درسنامه نداره
درسنامه چیزه جدیدی نداشت...اگه مهم بود حتما میزاشتم

سلام
من می خوام کنکور بدم و آزمون موسسه ی خاصی ثبت نام نکردم. فقط اینجا از لطف دوستامون بهره بردم و آزمونا رو دانلود کردم.
آزمون هفت مرکز معماری رو زدم و درصد تاریخم 36 شد. مهمه که بدونم وضع تاریخم نسبت به بقیه توی این آزمون چطوریه چون واقعا نگران شدم بابتش. از دوستان کسی هست که شرکت کرده باشه و بتونه با توجه به کارنامه ش به من وضعم رو توی درس تاریخ بگه؟ واقعا خیلی نگرانم.
ممنون
آیدا، عضو خاموش فروم!
اینا درصدای برتره..زبان:86.7 فن:58.9 تاریخ:78.2 درک:86.6 منظر:78.4 این درصدا نگرانت نکنه..این مدت باقی مونده رو با آرامش و تمرکز ببر جلو...فقط به خودت اطمینان داشته باش ..موفق باشی :w10:

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز
درصدای برتر اخرین ازمون هنر ساخت مرکز رو هم میشه یه نفر بزاره لطفا

Shabe man

عضو جدید
آزمون 9 (سومین جامع معماری)
مشاهده پیوست 230430مشاهده پیوست 230431
درصدای برتر : زبان: 70
فن:72.4
تاریخ:100 :surprised:
درک:81.6
منظر:76.6
تعداد شرکت کننده :1285
خواهشا اگه این آزمونو زدید درصد درکتون رو بگید ...

من 38.4 البته من همه سوالا رو پاسخ دادم ولی شک کردم و نزدم بعضی ها رو ... بعدن که حساب کردم اگه همه رو با همون جوابایی ک موردنظرم بود میزدم درصدم میشد 53.3 !

mas6969

عضو جدید

m0nire

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم درک 54 زدم ..
کلا همه رو 50 و خورده ای زدم جز ایستایی و فن ساختمان .
ایستایی رو هم زدم 30 :cry:

mehmari

عضو جدید

mehmari

عضو جدید

alionel92

عضو جدید
به نظرم رسید یه نکته رو متذکر بشم خدمت دوستان ، اینکه بالاترین درصد تو یک درس رو به هیچ وجه ملاک قرار ندید که باید چرا من مثلا فلان درس رو 90 نزدم چون اغلب کسانی که یک درس رو خیلی بالا زدن میانگین دردصداشون رو ببینی خیلی با اون فاصله داره این به این خاطر که فقط ی درس رو خوب خوندن و سر آزمون هم بیشتر وقتشون رو صرف پاسخ به سوالات همون درس میکنن شما فقط سعیتون باید به منظور کسب یه درصد معقول تو همه درسها باشه مثلا بالای 50 زدن ، نه اینکه یک درس رو 80 بزنید بعد از طرفی درسی رو هم 10

mehmari

عضو جدید
به نظرم رسید یه نکته رو متذکر بشم خدمت دوستان ، اینکه بالاترین درصد تو یک درس رو به هیچ وجه ملاک قرار ندید که باید چرا من مثلا فلان درس رو 90 نزدم چون اغلب کسانی که یک درس رو خیلی بالا زدن میانگین دردصداشون رو ببینی خیلی با اون فاصله داره این به این خاطر که فقط ی درس رو خوب خوندن و سر آزمون هم بیشتر وقتشون رو صرف پاسخ به سوالات همون درس میکنن شما فقط سعیتون باید به منظور کسب یه درصد معقول تو همه درسها باشه مثلا بالای 50 زدن ، نه اینکه یک درس رو 80 بزنید بعد از طرفی درسی رو هم 10
میانگین حدودا رتبه 50 100 چنده؟!؟!

منم هفتاد زدم ولی بقیه درصدام افتضاحه!
درکم 40 زدم .اما فقط اونایی که مطمئن بودم زدم .

تاریخم مینیمم درصد هامه همیشه و هر آزمونی...

anahitashiraz

عضو جدید
آزمون 9 (سومین جامع معماری)
مشاهده پیوست 230430مشاهده پیوست 230431
درصدای برتر : زبان: 70
فن:72.4
تاریخ:100 :surprised:
درک:81.6
منظر:76.6
تعداد شرکت کننده :1285
خواهشا اگه این آزمونو زدید درصد درکتون رو بگید ...
من درک 45 زدم واقعااااا نا امیدم الان.... اخه تاریخ 100؟ نه 100؟ واقعاااا چرا؟؟؟ :))

a1ich

عضو جدید
بچه ها تو این کنکورم میشه استناد کرد به آزمون جامع های سنجش..؟
مثل کنکور کارشناسی که میگفتن تو جامع هاش اگه تاکید رو مبحثی باشه ممکنه تو کنکورم بیاد ...
و اینکه در کل الان اگه بخوام جامع بزنم جامع های مرکز و بهتر میدونین یا خود سنجش رو؟

بالا