آریایی یعنی نژادپرست؟

آریایی یعنی نژادپرست؟

• مجموع رای دهندگان
    90
  • نظرسنجی بسته .

Tabrizli Atila

اخراجی موقت
اره اخه ما بقیه بوقلمون داریم تو داری پر پره مرغت رو میزنی شیرازیا یزدیا شمالی ها همه داریم با بوقلمونامون عشق و صفا میکنیم شما ها حسرته گنجشک هاتون رو میخورین............ میدونی چرا هنوز میگم نمیگیری؟! برای اینکه به جای اینکه دلت برای میهن و مملکت بسوزه زدی "توی خاکی" و دلت برای خودت میسوزه............
فرق من و تو در اینه........... من نگرانه ایرانمم تو نگرانه اینده ی کسانی که مثله تو فکر میکنن و خوشبختانه عده اشونم زیاد نیست..............

تو فکر میکنی فقط در ایران ترکها مورده ظلم قرار گرفتن؟! ماها داریم پارتی میکنیم اخه!:D
سره بیشترین قومی که بلا اومد کردان........... ولی اونها حتی ماهارو محکوم هم نکرده اند چون میفهمن که اوضاع از چه قراره شماها فکر میکنین تهران یعنی همه جای ایران؟!:D یعنی ما "تهرانی ها" یا" بقیه شهرها" هستیم که تصمیم میگیریم؟!:biggrin: پس همون بهتر که اون عده ای که مثله شما فکر میکنن در خیاله باطل بمونن..............

آنکس که نداند،و نداند که نداند. در جهل مرکب ابد الدهر بماند
خاکی کجاست ؟ هرکی سرشو جلوی فارسها خم نکنه میشه خاکی زده
اونیکه تو این مملکت بهش ظلم شده نه ترکان نه کردا تویی چون داری با من مناظره میکنی تا حالا جلوی چشمت رفیقتو زدن ؟رفقای منو به گلوله بستن آره من از این مملکت آدماش مسئولاش اسطوره هاش وجب به وجب خاکش شاکیم اگه اون روز فارسها بجای کشیدن کاریکاتور همراه تورک ها میشدن رفقای من زنده بودن
من نفهم از بقیه تورک ها بپرس اون روز چی شد؟

آخرین ویرایش:

silver light

عضو جدید
کاربر ممتاز
سردار ملی ستارخان انسان با شرفی بود که این حرف رو زد ما هم تقدیر شایسته ای با ساختن یک مقبره باحال یک قطعه سنگ سیاه ازش بعمل آوردیم

اگر ستار خان این حرف رو زده منظور خاصی داشته شاید اون زمان وضعیت با الان فرق میکرده;)

Tabrizli Atila

اخراجی موقت
اگر ستار خان این حرف رو زده منظور خاصی داشته شاید اون زمان وضعیت با الان فرق میکرده;)
اون روز از طرف دولت روس براش پرچم روس رو میارن که بزنه به سقف خونش بعد ستار خان اون جمله رو میگه
شبیه اون جمله اینه آزربایجان میللتی چکمز بو ذللتی

samira_3001

عضو جدید
کاربر ممتاز
کدوم میهنی؟
میهنی که توش من هیچ حقی ندارم؟؟

متاسفانه شما اطلاعات ندارین اگر کمی بررسی کنید میفهمید عده شون اسنقدر زیاده و داره زیاد تر میشه که واقعا باید نگران مملکتتون باشین

متاسفانه شما هم فکر میکنین خیلی اطلاعات دارین یعنی من که هم زنم هم تهرانی خیلی حق دارم؟! شما فقط خودتون رو میبینین؟! نه جاهای دور تر از دورو برتون رو؟!

بله میدونم داره زیاد میشه ولی به نظره شما راه حلی که ایشون پیش گرفتن یعنی تفرقه فکنی بین قومها و مردم خیلی کمک میکنه؟! اونها رو بیشتر به اهدافشون نمیرسونه؟!

Tabrizli Atila

اخراجی موقت
ما که همچین مشتاق دیدارم نبودیم... بابا دیگه چن تا ایدی اخه، با یکیش مثبت پست میزنین با یکی منفی:D
تو با هر کدوم بیشتر حال میکنی اونو بزنیم
تو لینک بده اون قدیمی مردم یادشون بمونه سفارش ها تو در بست مخلصم

samira_3001

عضو جدید
کاربر ممتاز
خاکی کجاست ؟ هرکی سرشو جلوی فارسها خم نکنه میشه خاکی زده
اونیکه تو این مملکت بهش ظلم شده نه ترکان نه کردا تویی چون داری با من مناظره میکنی تا حالا جلوی چشمت رفیقتو زدن ؟رفقای منو به گلوله بستن آره من از این مملکت آدماش مسئولاش اسطوره هاش وجب به وجب خاکش شاکیم اگه اون روز فارسها بجای کشیدن کاریکاتور همراه تورک ها میشدن رفقای من زنده بودن
من نفهم از بقیه تورک ها بپرس اون روز چی شد؟

همون جایی که الان توشی بهش میگن خاکی............. دوباره فارس و ترک شروع کردی به اونجا میگن خاکی.............

نه به همه ظلم شده هم من هم تو که الان داری جوش میزنی و تعصب جلو چشمات رو گرفته.......... اره تا حالا گرفتنت ببرنت وزدا و ...؟!

رفیقه تو به خاطره کاریکاتور نمرده اینا اگه بخوان کسی رو بکشن به امثاله من و تو کاری ندارن........... شماهام خوب طلافی کردین وقتی دانشجوهارو میگرفتن دانشگاه بسته بود دانشگاه اردبیل هم به راه بور و هم کک خیلیاتون نگزید.............

متاسفم که از ایران فقط اینهاش رو میدونی و بیشتر متاسفم که هنوز باز هم میگم نمیگیری که مملکت رئیس راساش با ادمهاش فرق دارن.............

و نمیفهمی که این ترکها نیستن که بهشون ظلم شده این ایرانه که بهش ظلم شده و امثاله تو به جای راه چاره دارن خودشون رو از ایران و ایرانی جدا میکنند و سران رو به هدفشون یعنی ایجاده تفرقه میرسونن مطمئن باش اگه اینجا بودن دستت رو به گرمی برای این همکاری فشار میدادند..............

ولی جدی بحث با تو فایده ای نداره.............:gol:

Tabrizli Atila

اخراجی موقت
متاسفانه شما هم فکر میکنین خیلی اطلاعات دارین یعنی من که هم زنم هم تهرانی خیلی حق دارم؟! شما فقط خودتون رو میبینین؟! نه جاهای دور تر از دورو برتون رو؟!

بله میدونم داره زیاد میشه ولی به نظره شما راه حلی که ایشون پیش گرفتن یعنی تفرقه فکنی بین قومها و مردم خیلی کمک میکنه؟! اونها رو بیشتر به اهدافشون نمیرسونه؟!
یه قدم رفتیم جلو قبول کردن عده ناراضی ها کم نیستن و دارن زیاد میشن

Tabrizli Atila

اخراجی موقت
همون جایی که الان توشی بهش میگن خاکی............. دوباره فارس و ترک شروع کردی به اونجا میگن خاکی.............

نه به همه ظلم شده هم من هم تو که الان داری جوش میزنی و تعصب جلو چشمات رو گرفته.......... اره تا حالا گرفتنت ببرنت وزدا و ...؟!

رفیقه تو به خاطره کاریکاتور نمرده اینا اگه بخوان کسی رو بکشن به امثاله من و تو کاری ندارن........... شماهام خوب طلافی کردین وقتی دانشجوهارو میگرفتن دانشگاه بسته بود دانشگاه اردبیل هم به راه بور و هم کک خیلیاتون نگزید.............

متاسفم که از ایران فقط اینهاش رو میدونی و بیشتر متاسفم که هنوز باز هم میگم نمیگیری که مملکت رئیس راساش با ادمهاش فرق دارن.............

و نمیفهمی که این ترکها نیستن که بهشون ظلم شده این ایرانه که بهش ظلم شده و امثاله تو به جای راه چاره دارن خودشون رو از ایران و ایرانی جدا میکنند و سران رو به هدفشون یعنی ایجاده تفرقه میرسونن مطمئن باش اگه اینجا بودن دستت رو به گرمی برای این همکاری فشار میدادند..............

ولی جدی بحث با تو فایده ای نداره.............:gol:
واسه چی میومدیم تو دعوای شما ؟ شما داشتین جنگ قدرت میکردین ما کشته میدادیم 85 قبل اون بود اگه اون موقع برادریتون رو ثابت میکردین تا آخرش وایمیستادیم
اونکه جلو چشامو گرفته تعصب نیست حس انتقامه.
بعضیا تو این تاپیک هستن و میدونن من تا کجا رفتم اگه بخوان میتونن توضیح بدن

samira_3001

عضو جدید
کاربر ممتاز
واسه چی میومدیم تو دعوای شما ؟ شما داشتین جنگ قدرت میکردین ما کشته میدادیم 85 قبل اون بود اگه اون موقع برادریتون رو ثابت میکردین تا آخرش وایمیستادیم
اونکه جلو چشامو گرفته تعصب نیست حس انتقامه.
بعضیا تو این تاپیک هستن و میدونن من تا کجا رفتم اگه بخوان میتونن توضیح بدن

انتقامتون رو دارین از اشخاصه اشتباهی میگیرین اگه حستون انتقام بود باید با ما همراه میشدین چون هدفمون یکی بود.............

Tabrizli Atila

اخراجی موقت
انتقامتون رو دارین از اشخاصه اشتباهی میگیرین اگه حستون انتقام بود باید با ما همراه میشدین چون هدفمون یکی بود.............
ما واسه شرفمون میجنگیدیم شما واسه اینکه آزادی های مدنی بگیرین
ما واسه ننگ و ذلت 85 ساله میجنگیدیم شما واسه محدودیت های اجتماعی 4 ساله دولت نهم فاصله ما از زمین تا آسمونه
در ضم شما برادریتونو ثابت میکردین بعد

samira_3001

عضو جدید
کاربر ممتاز
ما واسه شرفمون میجنگیدیم شما واسه اینکه آزادی های مدنی بگیرین
ما واسه ننگ و ذلت 85 ساله میجنگیدیم شما واسه محدودیت های اجتماعی 4 ساله دولت نهم فاصله ما از زمین تا آسمونه
در ضم شما برادریتونو ثابت میکردین بعد

نه ما برای این میجنگیدیم که ایران ازادیه مدنی بگیره! متاسفم این تویی که خودت رو از ایران جدا میبینی وقتی کسی میجنگه برای ایران میجنگه و نه قوم و قبیله ی خاصی.............:D
قیامه ملت برای دولته خاصی نبود امیدوارم این رو دیگه بدونین!

نه فاصله ی شما فقط و فقط شما با ما زمین تا اسمونه همه ی ترکا طرزه فکره توی خاص رو ندارن...........;)

وقتی من نمیتونم یک حرف رو با منطق به تو ثابت کنم میخوای قبول برادری مونو قبول کنی؟!:biggrin:

دوستان راست میگن............. بحث داره سی ا سی میشه............:D و زا اونجایی که با شما فایده ای نداره........................ بدرود!

silver light

عضو جدید
کاربر ممتاز

کی ها رو شما رو ؟؟؟

Sarp

مدیر بازنشسته
سوالت رو متوجه نشدم بگو اگه بتونم جواب میدم..............:redface:
منظورم این سوال بود
تا حالا فکر کردین این جوکها و مسخره بازیها و . . . به غیر تفرقه چه تاثیر دیگه ای داره ؟

میتونم بپرسم به نظرتون چه تاثیر دیگه ای داره؟
منتظرم دوستان نظرشون رو بدن:gol:

samira_3001

عضو جدید
کاربر ممتاز
منظورم این سوال بود

تا حالا فکر کردین این جوکها و مسخره بازیها و . . . به غیر تفرقه چه تاثیر دیگه ای داره ؟

منتظرم دوستان نظرشون رو بدن:gol:

در همه جای دنیا برای ادمهایی که توی یک کشور هستند جک وجود داره............. ادمهای منطقه درست یا غلط به شوخی یا به هر دلیلی معروف به چیزی میشن که اکثرا صحت نداره ولی جک دار میشن..........

همونطور که گفتم در همه جای دنیا ان دهست ولی مشکل اینه که در ایران چون همه حق خودشون رو زایل شده میدونن و به چیزی که میخواستن نرسیدن جبهه گیر شدن............. حتی مطالبه طنز هم جدی گرفته میشه............. اگر یادت باشه تا 7 8 ساله پیش جک ها تاثیره الانشرون رو نداشتن.............. من دوستانی داشتم که ترک بوده و جک ترکی شمالی اصفهانی عرب همه را تعریف میکردیم و میخندیدیم برای اینکه کسی اون رو جدی نمیگرفت............

قضیه از جایی خطرناک شد که الان که بحث سره قومه ترکهاست ترکها جک هارو جدی تلقی کردند............. حتی خوده دوستانه ترک من هم الان مقداری با دیده منفی تری به جک ها نگاه میکنن البته نه همشون ولی برخی به علت طرزه فکری که از بزرگتر ها فامیل گرفته اند دیگه نگاهشون به جک فقط از دیده طنز نیست و جدی میدوننش...............

اگر مردم مثله بقیه جاهای دنیا چیزی داشتن زندگیه نرمال رواله عادی و روحه بلند قوی چیزی بودن که میخواستن باشن و به اون افتخار میکردن جک ها براشون فقط حکمه جک رو داشت و نه بیشتر..............

هرچه روی هر مسئله ای بیشتر حساسیت نشون بدی اون مسئله برات بزرگتر و واقعی تر میشه.............

چرا هیچ شمالی و اصفهانی و قزوینی که از همه لقبه بدتری دارن برای جک ها داد و قال راه نمیندازه؟! برای اینکه میدونن جکه و جدیش نمیگیرن و برای بلاهایی که سرشون اومده مردم رو شماتت میکنن............... میفهمن که همه چیز از کجا اب میخوره و دلیل خیلی از چیزها چیه..............

الان من خودم به شخصه عوض کردن جک هارو دوست ندارم! مثلا به جای یه ترکه میگن غضنفر میگن حیف نون ایا عوض کردنه جک ها اون هارو طبیعی تر نمیکنه؟!
ایا نمیگه که این جک ها راستن و ما برای اینکه به عده ای برنخوره اون هارو عوض کردیم؟!
تا وقتی این بین ما باشه و جک ها عوض شه جک ها جدی گرفته میشه و از حالته طنز خارج میشه..............

این نظره من بود............:redface::gol:

silver light

عضو جدید
کاربر ممتاز
اون روز از طرف دولت روس براش پرچم روس رو میارن که بزنه به سقف خونش بعد ستار خان اون جمله رو میگه
شبیه اون جمله اینه آزربایجان میللتی چکمز بو ذللتی

پس به همین خاطر این حرفو زده
دمش گرم
شاید اگر تو یا من همون لحظه جای ایشون بودیم همین جوابو میدادیم

ddahmadss

عضو جدید
کاربر ممتاز
سردار ملی ستارخان انسان با شرفی بود که این حرف رو زد ما هم تقدیر شایسته ای با ساختن یک مقبره باحال یک قطعه سنگ سیاه ازش بعمل آوردیم
اخیش خوبه یکی دونست این سخن از کی بوده:D

ببینید ایران خدایی مفاخر زیاد داره و اگه برا هرکدوم یه یادمانو یه سمینار در سالو و... خدایی خرج خیلی بالا میره اما خدایی سنگ قبر رو لااقل باید بذارن براش بنده خدا. که فکر نکنم این برگرده به بحث ترک و فارس.(هر چی آتیشه زیر سر این اصفهانیاست مخصوصا حج آقا سماواتی:D).

ببینید امهال دولت توی همه زمینه ها هست. به نظرت آثار باستانی و جاذبه های ایران بیشتره یا ترکیه؟اما ببین ترکیه چه صنعت توریستی داره ایران چه صنعت توریستی.اینا سیاست غلطه نه سیاست یکجانبه گرایی. برنامه ریزی نیست. سرگرمی هم برا مردم نیست و این باعث میشه مردم به هم سرگرم بشن. خدایی یه قول بدیم دفعه بعد به عقل طرف رای بدیم نه به پول یا محبوبیت. رصد کنید کی چه برنامه ای داره چه غلطی تا حالا کرده بعد رای بدیم.

Tabrizli Atila

اخراجی موقت
نه ما برای این میجنگیدیم که ایران ازادیه مدنی بگیره! متاسفم این تویی که خودت رو از ایران جدا میبینی وقتی کسی میجنگه برای ایران میجنگه و نه قوم و قبیله ی خاصی.............:D
قیامه ملت برای دولته خاصی نبود امیدوارم این رو دیگه بدونین!

نه فاصله ی شما فقط و فقط شما با ما زمین تا اسمونه همه ی ترکا طرزه فکره توی خاص رو ندارن...........;)

وقتی من نمیتونم یک حرف رو با منطق به تو ثابت کنم میخوای قبول برادری مونو قبول کنی؟!:biggrin:

دوستان راست میگن............. بحث داره سی ا سی میشه............:D و زا اونجایی که با شما فایده ای نداره........................ بدرود!
چیزی که داره منو اذیت میکنه این حق به جانب بودن شماست
ما 80 ساله داریم مبارزه میکنیم شما 2 ساله
ما رسمیت زبون فرهنگ وآداب ورسوم و اسطوره های خودمونو می خوایم شما ها آزادی بیان میخواین که توش گنجی بیاد بگه امام زمان دروغه
این رو من اسمشو میزارم تفاوت آرمان و هدف
شما ها واسه میر حسین و هاشمی جنگیدید که ما ازشون خاطره خوبی نداریم
اونکه میر حسین تو دوره 8 سال نخست وزیریش چه بلایی سر آزربایجان آورد رو تو تاریخ نوشتن برید بخونید
هاشمی هم که کل تاریخ آزربایجان رو رد کرد و گفت آزربایجان دهیست بزرگ
خوبه خودت گفتی تو آزربایجان وقتی دانشجو هارو گرفتن عین خیالشون نبود تو تبریز هم هیچ خبری نبود.هیچی
خدا رو شکر مردم ما دارن بیدار میشن.تفنگ باباتون رو وردارین این گرگها آروم نمیشن
دوباره میگم :آزربایجان اویاخدی................هشکیمه ربطی یوخدی

Tabrizli Atila

اخراجی موقت
در همه جای دنیا برای ادمهایی که توی یک کشور هستند جک وجود داره............. ادمهای منطقه درست یا غلط به شوخی یا به هر دلیلی معروف به چیزی میشن که اکثرا صحت نداره ولی جک دار میشن..........

همونطور که گفتم در همه جای دنیا ان دهست ولی مشکل اینه که در ایران چون همه حق خودشون رو زایل شده میدونن و به چیزی که میخواستن نرسیدن جبهه گیر شدن............. حتی مطالبه طنز هم جدی گرفته میشه............. اگر یادت باشه تا 7 8 ساله پیش جک ها تاثیره الانشرون رو نداشتن.............. من دوستانی داشتم که ترک بوده و جک ترکی شمالی اصفهانی عرب همه را تعریف میکردیم و میخندیدیم برای اینکه کسی اون رو جدی نمیگرفت............

قضیه از جایی خطرناک شد که الان که بحث سره قومه ترکهاست ترکها جک هارو جدی تلقی کردند............. حتی خوده دوستانه ترک من هم الان مقداری با دیده منفی تری به جک ها نگاه میکنن البته نه همشون ولی برخی به علت طرزه فکری که از بزرگتر ها فامیل گرفته اند دیگه نگاهشون به جک فقط از دیده طنز نیست و جدی میدوننش...............

اگر مردم مثله بقیه جاهای دنیا چیزی داشتن زندگیه نرمال رواله عادی و روحه بلند قوی چیزی بودن که میخواستن باشن و به اون افتخار میکردن جک ها براشون فقط حکمه جک رو داشت و نه بیشتر..............

هرچه روی هر مسئله ای بیشتر حساسیت نشون بدی اون مسئله برات بزرگتر و واقعی تر میشه.............

چرا هیچ شمالی و اصفهانی و قزوینی که از همه لقبه بدتری دارن برای جک ها داد و قال راه نمیندازه؟! برای اینکه میدونن جکه و جدیش نمیگیرن و برای بلاهایی که سرشون اومده مردم رو شماتت میکنن............... میفهمن که همه چیز از کجا اب میخوره و دلیل خیلی از چیزها چیه..............

الان من خودم به شخصه عوض کردن جک هارو دوست ندارم! مثلا به جای یه ترکه میگن غضنفر میگن حیف نون ایا عوض کردنه جک ها اون هارو طبیعی تر نمیکنه؟!
ایا نمیگه که این جک ها راستن و ما برای اینکه به عده ای برنخوره اون هارو عوض کردیم؟!
تا وقتی این بین ما باشه و جک ها عوض شه جک ها جدی گرفته میشه و از حالته طنز خارج میشه..............

این نظره من بود............:redface::gol:
داشته ها تو منهای ترکها بکن وردار بیار ما هم میاریم ببنیم چند به چند میشیم هر کی باخت دیگه حرف نمیزنه
اوناییکه ترکن متعلق به ما هستن مثلا خاقانی،نظامی بعد ببنیم شماها اصلا صلاحیت به تمسخر گرفتن ما رو دارید یا نه یکی میگی یکی میگم
البته که آدمهای ضعیف سعی میکنن با تمسخر قویتره ضعفشون رو بپوشونن

Tabrizli Atila

اخراجی موقت
من دوستانی داشتم که ترک بوده و جک ترکی شمالی اصفهانی عرب همه را تعریف میکردیم و میخندیدیم برای اینکه کسی اون رو جدی نمیگرفت............

اون ترکی که به جوک ترکی بخنده ترک نیست خائن به ملت ترکه
اگه من دوستی داشته باشم که به من جوک ترکی بگی میزنم تو دهنش تا بفهمه
ما ملت قهرمان ترکیم.................ما زاده سرزمین گرگیم

آخرین ویرایش:

me-myself

عضو جدید
کاربر ممتاز
جناب تبریزی آتیلا
یا ما حرف شما رو نمیفهمیم یا شما حرف ما رو. در هر صورت وقتی دو نفر میتونن بحث کنن با هم که حرف همدیگه رو بفهمن.
من یکی که هر چی گفتم شما خصمانه و به دور از تفکر جواب دادین ( البته منظورم از تفکر اینه که در مورد حرفهای من یه ذره فکر کنین)
فکر نمیکنم این بحث به نتیجه ای برسه.
حداقل آقا بابک مطلب رو میخونه و به تناسب جواب میده یا سوالی میپرسه.
ولی شما فکر میکنم خیلی خیلی از فارسها عقده داشته باشین . ( قصد توهین ندارم.)
به قدری بدبین هستین که هر چی یکی دیگه میگه شما یه جور بدی بهش جواب میدین.
اینو بدونین با این رفتارتون نه تنها باعث ارزش و ارتقا برای هم نژادیهاتون نیستین بلکه باعث میشین کدورت و دوری بیشتری به و جود بیاد.
خدا رو شکر میکنم که بقیه تبریزی ها مثل شما نیستن.
من حداقل 2 ماه یک بار میرم تبریز و هر دفعه حداقل یک هفته میمونم اونجا . هیچکدومشون رفتارشون مثل شما بد و خصمانه نیست . من که رفتار خوب اونها رو دیدم رفتار شما رو نمیذارم به حساب ترکها یا تبریزی ها ولی اگه یکی هیچ شناختی از مردم شما نداشته باشه با دیدن نوع رفتار شما از هر چی ترکه بدش میاد.
دیگه خودتون میدونین که با این رفتارتون چی رو میخواین به عزیزان ترک تقدیم کنین

Tabrizli Atila

اخراجی موقت
جناب تبریزی آتیلا
یا ما حرف شما رو نمیفهمیم یا شما حرف ما رو. در هر صورت وقتی دو نفر میتونن بحث کنن با هم که حرف همدیگه رو بفهمن.
من یکی که هر چی گفتم شما خصمانه و به دور از تفکر جواب دادین ( البته منظورم از تفکر اینه که در مورد حرفهای من یه ذره فکر کنین)
فکر نمیکنم این بحث به نتیجه ای برسه.
حداقل آقا بابک مطلب رو میخونه و به تناسب جواب میده یا سوالی میپرسه.
ولی شما فکر میکنم خیلی خیلی از فارسها عقده داشته باشین . ( قصد توهین ندارم.)
به قدری بدبین هستین که هر چی یکی دیگه میگه شما یه جور بدی بهش جواب میدین.
اینو بدونین با این رفتارتون نه تنها باعث ارزش و ارتقا برای هم نژادیهاتون نیستین بلکه باعث میشین کدورت و دوری بیشتری به و جود بیاد.
خدا رو شکر میکنم که بقیه تبریزی ها مثل شما نیستن.
من حداقل 2 ماه یک بار میرم تبریز و هر دفعه حداقل یک هفته میمونم اونجا . هیچکدومشون رفتارشون مثل شما بد و خصمانه نیست . من که رفتار خوب اونها رو دیدم رفتار شما رو نمیذارم به حساب ترکها یا تبریزی ها ولی اگه یکی هیچ شناختی از مردم شما نداشته باشه با دیدن نوع رفتار شما از هر چی ترکه بدش میاد.
دیگه خودتون میدونین که با این رفتارتون چی رو میخواین به عزیزان ترک تقدیم کنین
میشه مثال بزنین ؟
خدا رو شکر یکی پیدا شد که ترکها رو به خاطر فرهنگشون دوست داشته باشه نه واسه خندیدن

silver light

عضو جدید
کاربر ممتاز
tabriz atila بحث رو تموم کن

وقتی جایی زندگکی میکنی که مهندسین میان بصورت کاملا ازادانه 25% میگن ما نژاد پرستیم دیگه تو این وسط جی میگی؟؟

یعنی از هر 4 تا اریایی یکیش نژاد پرسته

این مدرک بسیار عالیی که متاسفانه خودشون به مانشون دادن

دیگه ادامه نده و لینک این صفحه رو بگذار تو امضا ت و هر وقت هرکی چیزی گفت لینک این صفحه رو بهش بده و بپرس جزو اون 3 نفره یا یک نفر