آخرین اشتباهی که کردید چی بوده؟

mousa mp

عضو جدید
آخرين اشتباه من اين بود كه چندي پيش با ماشين از يه جاده اي رفتم كه كاش نميرفتم و حالا كه رفتم اي كاش يواش ميرفتم:(

setiya

عضو جدید
کاربر ممتاز
آخرين اشتباه من ماله امروز صبه بهد امتحان

خسته و كوفته با دوستم رفتم بازار

ديگه نزديك بود قش كنم از خستگي

hossein_ebrahimi

عضو جدید
آخرین اشتباهی که کردم 2 ساعت پیش بود که موقع دادن تاپیک فایلارو ضمیمه کردم بعدش نتونستم پاکشون کنم!!:surprised:

Hamid Ghobadi

عضو جدید
کاربر ممتاز
جسارت نشه!

آخرین اشتباهم این بود که سر جلسه امتحان تقلب نمیکنم! یعنی تقلب نکردم!

دختری که تمام اعضا و جوارحش رو با خودکار خط خطی میکنه ... تقلب میاره سر کلاس! و با استفاده از چادرش اونا رو مخفی میکنه ... و در نهایت استفاده!

خب منم که میتونم براحتی تقلب کنم تا نمره ی (که ملاک سواد و داشتن علم تو دانشگاهامونه) بالاتری بگیرم ... چرا تقلب نکنم!

htaheri

عضو جدید
آخرين اشتباه من ماله امروز صبه بهد امتحان

خسته و كوفته با دوستم رفتم بازار

ديگه نزديك بود قش كنم از خستگي
معلومه امتحانت خیلی سنگین بوده ها!!!!!
حوشم میاد که رفیق نیمه راه نیستی;);););)

htaheri

عضو جدید
جسارت نشه!

دختری که تمام اعضا و جوارحش رو با خودکار خط خطی میکنه ... تقلب میاره سر کلاس! و با استفاده از چادرش اونا رو مخفی میکنه ... و در نهایت استفاده!

خب منم که میتونم براحتی تقلب کنم تا نمره ی (که ملاک سواد و داشتن علم تو دانشگاهامونه) بالاتری بگیرم ... چرا تقلب نکنم!

مهم نمره ست دیگه حالا با هر قیمتی:D:D:D:D

aftab

عضو جدید
کاربر ممتاز
چند سال از دانشگاه گذشت ولی من هنوز یاد نگرفتم ممکنه شب امتحان اتفاق بد بیفته و نتونم درس رو بخونم و توی ترم درس رو بخونم....واین ترم آخری همه اتفاقات بد نازل شد .:(:confused:

گلابتون

مدیر بازنشسته
متشكرم كه دعوتم كردي عزيز

آقا ما كلا اشتباه زياد ميكنيم....
اما اين اشتباه آخريم بود..
اشتباهم اين بود كه امروز كاري رو كه به اميرعلي بارها گفته بودم نكن...خودم انجام دادم....اونم سربزنگاه رسيد و حالمو گرفت...

Leily810

عضو جدید
سلام
آخرین اشتباه من این بود که فکر میکردم همیشه زمان و وقت هست و میشه همه چیزو جبران کرد !
ولی اشتباه میکردم . تصمیمم هم اینکه به زمان توجه بیشتری داشته باشم و از نیروی جوانیم بیشتر استفاد کنم!
مرسی حسین جان که ما رو لایق دونستی.

mansourblogfa

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اخرين اشتباهم اين بود كه اسم يكي از دختر هاي دانشگاه رو اشتباهي صدا كردم

dieas

عضو جدید
آخرين اشتباهم اين بود كه هواسمو جمع نكردم
و يه موقعيت رو از دست دادم
هميشه اينطوريم..زبون ندارم

"Amir masoud"

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
جسارت نشه!

تو تقلب نمیکنی؟؟؟

حمید شعر نگو!!!

من که دیگه کنارتم میبینمت کلک!!!

merlin-mina

عضو جدید
کاربر ممتاز
به خاطر دلسوزي يه پسرو رد نكردم
الان شده بلاي جونم:cry:

SA_HEART_LA

عضو جدید
اخرین اشتباهم این بود که چنین تاپیکی را توی فرومی بخاطر یه ادم نامرد نامردی درست کردم
اما.............

jolie

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه سوالی رو از استاد راهنمام پرسیدم نباید میپرسیدم...

nilofarane

کاربر بیش فعال
این که دیشب بستنی خوردم.بعدشم هوای سرد رفتم قدم زدن.الانم سرما خوردم سرمم درد میکنه.....

donya...

عضو جدید
دیشب بعد از کلاسم با دوستم رفتیم مجتمع پارک یه چرخی بزنیم بعد واسه تاخیرم به یکی یه دروغ کوشولو گفتم...
گفتم ترافیک بود .......