آثار شگفت انگیز ازدواج؟(بسیار جالبه)

ALIREZA.F.1988

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دخترا نذر و نیاز میکنن یا شما مدام تاپیک و پست ازدواج میزنین؟
از وقتی اومدم تو باشگاه مدام یکیتون یه تاپیکی با این مضامین میزنه، بقیه تونم زیر منبرش گریه میکنید:cool:

معلومه دخترا
مگه نمیبینی همه امامزاده ها پر از شمع و این چیزا
خخخخخخخخ

ALIREZA.F.1988

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
الله اعلم ..

چ خوش اشتها .. :D
چرا خودش بیاد آخه .. خودتون باید برید دنبالش ..

:biggrin:
چیزی نیست .. نترسین ..
گاهی خشونت لازمه ..

آخه راهش خیلی دوره
خودش بیاد بهتره
اینطوری بیشتر قدر منو میدونه

به خاطر خودتون گفتم چون اگه تلافی کنن چیزی ازتون باقی نمیمونه

AUTUMN LEAVE

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آخه راهش خیلی دوره
خودش بیاد بهتره
اینطوری بیشتر قدر منو میدونه

به خاطر خودتون گفتم چون اگه تلافی کنن چیزی ازتون باقی نمیمونه

راهش دوره؟؟
آی آِی آی .. پس یکی هست :D
اتفاقاً شما بری دنبالش بهتره اینطوری خواستنتم بهش ثابت میشه ..

کی؟ پسرا؟؟ بخوان تلافی کنن؟؟هه!! الان این تهدید بود؟؟ :razz:

meytim

متخصص محاسبات عددی و MATLAB
کاربر ممتاز
همتون اینو میپرسین!
برای اینکه رابطه جنسی بدون ازدواج ضرر داره !. نه سود!.
چه ضرری داره؟ اینکه هزینه رابطه جنسی بدون ازدواج یک صدم با ازدواج هست رو می گید؟! این که استفاده است! (من خودم ازدواج کردم و بر اساس واقعیت دارم این رو می گم.)

mihua

عضو جدید
کاربر ممتاز
چه ضرری داره؟ اینکه هزینه رابطه جنسی بدون ازدواج یک صدم با ازدواج هست رو می گید؟! این که استفاده است! (من خودم ازدواج کردم و بر اساس واقعیت دارم این رو می گم.)

من که متوجه منظورتون نشدم:surprised:
هزینه چیه....استفاده چیه.... خب ازدواج نمیکردی!.:D!.من چیکار کنم.
خوشمم نمیاد دیگه این بحثوادامه بدم.

meytim

کاربر ممتاز
من که متوجه منظورتون نشدم:surprised:
هزینه چیه....استفاده چیه.... خب ازدواج نمیکردی!.:D!.من چیکار کنم.
خوشمم نمیاد دیگه این بحثوادامه بدم.

متوجه نشدی، جواب نده؛ نوشتی ضرر داره؛ لیست نکردی چه ضرری؛ من هم جواب دادم. به ازدواج من هم هیچ ربطی نداره؛ تو پرانتز نوشتم که فکر نکنی بدون تجربه رو هوا حرف می زنم.
خوشت نمیاد؛ ادامه نده.

mihua

عضو جدید
کاربر ممتاز
متوجه نشدی، جواب نده؛ نوشتی ضرر داره؛ لیست نکردی چه ضرری؛ من هم جواب دادم. به ازدواج من هم هیچ ربطی نداره؛ تو پرانتز نوشتم که فکر نکنی بدون تجربه رو هوا حرف می زنم.
خوشت نمیاد؛ ادامه نده.

رابطهء... بدون ازدواج یعنی چی؟. اول شما این رو تشریح کن :l

zahra mohsenian

کاربر بیش فعال
ازدواج علاوه بر فواید جسمی، دارای فواید روحی ـ روانی نیز هست. چرا که ازدواج فقط به خاطر روابط جنسی نیست بلکه می توان گفت بیشتر به علت روابط روحی و روانی است که ماندگار می ماند:

1. آرامش: انسان موجودی است که نیازمند آرامش و آسودگی است. او این آرامش و آسودگی را به علت این که فطرتاً موجودی است اجتماعی به وسیله دیگران به دست می آورد. بهترین فردی می توانند انسان را به آرامش برساند همسر اوست. زیرا محبت ودوستی زوجین به علت اتحادشان، دائمی و نامحدود است که باعث می شود آنها در کنار هم احساس آرامش و امنیت کنند.

2. دوستی و محبت و عشق: انسان در هر مرحله از حیات خویش به محبت و مهر دیگران نیازمند است. هم چنین نیاز دارد که به دیگران مهر بورزد. دریافت کامل ترین و دائمی ترین نوع محبت، دوستی و عشق با ازدواج صورت می گیرد. زیرا انسان هر قدر در محیطی سرشار از محبت بزرگ شده باشد باز در جوانی نیاز به وجود کسی دارد تا با او راحت تر باشد و حرف های دلش را بزند، محبتش را عرضه کند و مورد پذیرش آغوش باز او قرار گیرد.

3. مسئولیت پذیری: مسئولیت پذیری در مقابل دیگران که باعث رشد اجتماعی شده و شخصیت فرد را به پختگی می رساند، از مزایای ازدواج کردن است. این تأثیر را در هیچ عمل و رفتار فردی و اجتماعی دیگر نمی توان یافت. ازدواج انسان را از مدار خودبینی به مدار دیگربینی ارتقاء می دهد.

4. تکامل: تکامل به چگونگی فرآیند شکل گیری و رشد انسان ها در تمام ابعاد زندگی گفته می شود. انسان از طریق ازدواج می تواند به رشد برسد. به عبارتی، زمانی که مرد و زن با یکدیگر ازدواج نموده اند، کامل می شوند. زیرا آنها برای رهایی از رنج و تنهایی، رسیدن به کمال، پختگی و رشد، رنگ دادن به زندگی و حضور فعالتر در جامعه انسانی نیازمند پیوستن به یکدیگر هستند. از این طریق است مرد کاملاً مرد و زن کاملاً زن می شود.
من الآن از این چهارتا فقط سومی رو زیاد ندارم بقیه رو دارم که احساس میکنم حضور یه مرد خرابشون میکنه:surprised:خصوصا اون تکامله رو:razz:

ALIREZA.F.1988

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
راهش دوره؟؟
آی آِی آی .. پس یکی هست :D
اتفاقاً شما بری دنبالش بهتره اینطوری خواستنتم بهش ثابت میشه ..

کی؟ پسرا؟؟ بخوان تلافی کنن؟؟هه!! الان این تهدید بود؟؟ :razz:

نمیدونم یکیه یا بیشتر:biggrin:

نه تهدید نبود تذکر بود که حواستون باشه:biggrin:

meytim

کاربر ممتاز
:l
روزگارتان خوش:razz:.
آخ آخ من یه چیزی رو فکر کنم اشتباه کردم؛ یعنی قرض کردم که شما مرد هستید؛ در صورتی که شاید زن باشید، من که نمی دونم. برای زنها ازدواج تقریباً همش سوده؛ برای مردها برعکس.

mihua

عضو جدید
کاربر ممتاز
آخ آخ من یه چیزی رو فکر کنم اشتباه کردم؛ یعنی قرض کردم که شما مرد هستید؛ در صورتی که شاید زن باشید، من که نمی دونم. برای زنها ازدواج تقریباً همش سوده؛ برای مردها برعکس.

چرا برا زنا همشش سوده!!!!!!! برا مردا ضرر؟؟؟!!!.....بهرحالازاین بگذریم، من فقط نمیدونم چرا شما میگید رابطه بدون ازدواج اشکال نداره!.... این برا من عجیب بود. از همه لحاظ!.

meytim

کاربر ممتاز
چرا برا زنا همشش سوده!!!!!!! برا مردا ضرر؟؟؟!!!.....بهرحالازاین بگذریم، من فقط نمیدونم چرا شما میگید رابطه بدون ازدواج اشکال نداره!.... این برا من عجیب بود. از همه لحاظ!.

من نمی گم؛ اکثر روانشناسها، جامعه شناسها، و متفکرین می گن. اصلاً مهمترین عامل نابود شدن عشق ازدواجه (این رو هم من نمی گم).

mihua

عضو جدید
کاربر ممتاز
من نمی گم؛ اکثر روانشناسها، جامعه شناسها، و متفکرین می گن. اصلاً مهمترین عامل نابود شدن عشق ازدواجه (این رو هم من نمی گم).

کدوم متفکر:D:surprised:. نکنه فرویدی ها رو میگی!!!.....
تعریف شما از عشق و ازدواج شاید فرق کنه!...............
به خانمتون میگما:biggrin:

ni_rosa_ce

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ازدواج، این پیمانی که با رضایت زن و مرد، بر اساس اراده آنها بسته می شود، دارای آثاری شگفت انگیزی است.

1. بهبود حس بویایی: در رابطه جنسی زن و مرد ازدواج کرده هورمونی به نام پرولاکتین در آنان افزایش می یابد که باعث بهبود حس بویایی در آنان می گردد.

2. کاهش بیماری های قلبی: داشتن رابطه جنسی مرد و زن ازدواج کرده باعث کاهش بیماری های قلبی به ویژه کاهش کلسترول می گردد

3. کاهش وزن و تناسب اندام: رابطه جنسی یک نوع فعالیت بدنی است. داشتن رابطه جنسی سالم و مناسب زوج ها باعث می گردد. وزن زوجین کاهش یابد و از چاقی آنها و نامتناسب بودن اندامشان پرهیز شود.

4. استحکام عضلات و استخوان ها: داشتن رابطه جنسی زوج ها باعث افزایش هورمون تستوسترون و در نتیجه محکمتر شدن عضلات و استخوان ها ی آنان می گردد.

5. بالا رفتن مقاومت بدن در مقابل درد: در رابطه جنسی زوجین، هورمون اِکسی توسین به مقدار زیادی ترشح می شود و این هورمون باعث ترشح اَندروفین یعنی هورمون ضد درد طبیعی بدن گردیده و بدن را درمقابل درد مقاوم می سازد.

6. سلامت پروستات: رابطه جنسی زوج ها باعث می گردد از سرطان پروستات در مردان جلوگیری شود.

7. افزایش جریان خون: رابطه جنسی زوج ها باعث افزایش خون به مغز و اعضای دیگر بدن می شود. بنابراین، اکسیژن و مواد مغذی بیشتری به بافت های بدن می رسد.

ازدواج یا چـیز؟:huh:
مگه ازدواج فقط همینه که اینجوری تیتر زدن:D

ممنون. جالب بود

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ازدواج یا چـیز؟:huh:
مگه ازدواج فقط همینه که اینجوری تیتر زدن:D

ممنون. جالب بود

چیز :d

ولی گفتم دیگه شما به همون چشمی ببینش که کارتون فوتبالیستا میدیدی :|

فک کنم نویسنده ی این متن تنظیم خانواده پاس نکرده :d چشم گوشش بسته س:d